Dzisiaj jest 16 cze 2024, 9:15

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 155 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 11  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł:
Post: 13 gru 2008, 22:42 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 paź 2006, 15:29
Posty: 1762
Lokalizacja: Zgorzelec
wrocek50 pisze:
paawlus pisze:
Osobiście czekam na DOŻYNANIE we wtorek z Crveną w Libercu. Jeśli po tym meczu nie nastąpią RADYKALNE zmiany to ja już nie mam pytań do Filipovskiego!


A gdyby Miljković trafił ostatnią trójkę, a Turów wygrał mecz, Twoje oczekiwania byłyby identyczne?!

Zalecam nieco dystansu. Tym bardziej, że dotyczy to moderatora

Z pewnością nie skakałbym z zachwytu i pił kolejkę za nich, szczególnie za Damira, któremu mecz totalnie nie wyszedł (dobrze że dotychczas sam ciągnął ten "wózek").
Moja wypowiedź jest emocjonalna - jednak nie jest tak, że pragnę aby nasi przegrali czy wręcz byli upokorzeni przez Serbów. Po prostu w dosadnym słowie - "dożynanie", określiłem to co (na 95%) stanie się we wtorek w Tipsport Arena. A co do konieczności zmian, to już nie mam ochoty po raz n-ty pisać i argumentować.

PS Moderator też ma prawo do emocji - to nie "bot" a kibic, oby bez wulgaryzmów :)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 13 gru 2008, 22:47 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 27 paź 2008, 22:05
Posty: 42
Lokalizacja: z daleka
"Podczas meczu doszło do nieprzyjemnego incydentu z trenerem Saso Filipovskim, który uderzył w twarz jednego z kibiców"

A to co??? Ktoś wie o co chodzi?!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 13 gru 2008, 22:56 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 13 gru 2008, 22:52
Posty: 4
Lokalizacja: Koszalin
Ten wasz trener to jakiś psychol. Powinni go zamknąć. Cały mecz rzucał się do kibiców aż w końcu jednemu się oberwało. Jestem ciekaw jaka będzie reakcja PLK.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 13 gru 2008, 22:58 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 paź 2006, 15:29
Posty: 1762
Lokalizacja: Zgorzelec
binki123 pisze:
"Podczas meczu doszło do nieprzyjemnego incydentu z trenerem Saso Filipovskim, który uderzył w twarz jednego z kibiców"

A to co??? Ktoś wie o co chodzi?!

Okoliczności nie znam - jeśli został sprowokowany podobnym tekstem jak Zidane przez Materazziego to można go zrozumieć. Jednak wydaje mi się, że wychodzi powoli frustracja i bezsilność z naszego trenejro...


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 13 gru 2008, 23:08 
Offline
obserwator
obserwator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 lis 2006, 0:03
Posty: 212
Lokalizacja: Zgorzelec
Filipovski uderzył kibica AZSu głową. Niestety cios był na tyle silny, że polała się krew. Na szczęście szybka interwencja ochrony zapobiegła dalszemu rozwoju wydarzeń. Według nieoficjalnych informacji fan ekipy gospodarzy to były działacz AZSu.

Obaj panowie zostali przewiezieni na komisariat policji, gdzie składają obecnie zeznania. Całe zajście zostało zarejestrowane przez monitoring koszalińskiej hali. Być może po obejrzeniu nagrania będzie można powiedzieć coś więcej o przyczynach tego zdarzenia.


http://e-basket.pl/News__Skandal_w_Kosz ... ego__49989

Ale jaja!!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 13 gru 2008, 23:51 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 13 gru 2008, 22:52
Posty: 4
Lokalizacja: Koszalin
Decyzją Zarządu Polskiej Ligi Koszykówki SA, szkoleniowiec PGE Turowa Zgorzelec, Saso Filipovski został zawieszony w prawach trenera. Powodem takiej decyzji jest incydent podczas meczu 16. kolejki PLK pomiędzy AZS Koszalin a PGE Turowem Zgorzelec.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 13 gru 2008, 23:58 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 sty 2008, 18:21
Posty: 1551
Lokalizacja: Zgorzelec
ja wysiadam z tego wozka. mlody jestem a palpitacje i zawaly coraz blizsze :/


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 13 gru 2008, 23:59 
Offline
pismak
pismak

Rejestracja: 18 gru 2007, 8:22
Posty: 425
Lokalizacja: zgc
wielkie mi rzeczy. walnal z banki i tyle. takie rzeczy sie zdarzaja. widac przynajmniej, ze przezywa... ciekawe co wykrzywkiwal do Filipovskiego ten PROWOKATOR z Koszalina???!!!!!
wazne by go dzis wypuscili z komendy, bo we wtorek mecz. To zawieszenie przez Wierzbowskiego (ale sie pospieszyl...) ma moc tylko na plk czy w pucharach tez?

w sumie nie jest zle. wreszcie cos sie dzieje. widac jakies emocje, targanie emocjami. A nie taka dotychczasowa bezplciowosc. Szkoda tylko ze ta walniecie nie zmieni niczego w grze druzyny....

jak ktos ma kontakt z druzyna, niech powie im, zeby wynajeli Filipovskiemu adwokata- TERAZ, JUZ, DZIS - tam na przesluchanie, by zalatwil to, bo nie ma czasu na pierdoly.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 14 gru 2008, 0:02 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 sty 2008, 18:21
Posty: 1551
Lokalizacja: Zgorzelec
krzywuss, Twoj tekst mnie powalil. POZYTYWNIE powalil. jest w nim tyle optymizmu, ze powinno troche go skapnac druzynie :/


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 14 gru 2008, 0:17 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 paź 2006, 15:29
Posty: 1762
Lokalizacja: Zgorzelec
Kara jakaś MUSIAŁA być. Pytanie tylko dlaczego została tak hiperekspresowo podjęta - już godzinę po zdarzeniu, jeszcze nie do końca wyjaśniona sprawa, nikt z PLK nie widział nagrania!!!
Porównajcie to z "szybkością" przy "wybryku" Gurovicia... Pan Wierzbowski na telefon ocenił i podjął decyzję. Więcej nie trzeba dodawać.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 14 gru 2008, 0:25 
Offline
obserwator
obserwator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 lis 2008, 19:30
Posty: 103
Lokalizacja: Zg-C
Powiem tak , powoli filipovski traci kontrole nad swoim zespołem...i porażki go frustrują, nie wytrzymuje tego stresu...bo praktycznie nigdy nie był w takiej sytuacji ze jego zespół przegrywa mecz za meczem , w turowie w porzednich sezonach w lidze wygrywal to co mial wygrac i tak samo bylo wczesniej w olipmi lubljana, modle sie zeby filipovski w emocjach nie podal rezygnacji bo to byl by naprawde cios w plecy dla turowa...powinni sie wziąść w garsc i jakos przeczekac ten okres, bo to ze turów przegra we wtorek to raczej pewne , bo druzyna jak narazie jest w rozsypce...takie jest moje zdanie


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 14 gru 2008, 0:30 
Offline
obserwator
obserwator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 lip 2008, 17:48
Posty: 159
Lokalizacja: Zgorzelec
Saso na 48h! z nieoficjalnych info ;/


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 14 gru 2008, 1:29 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 gru 2008, 22:27
Posty: 603
czemu mam nieodparte wrazenie, ze powoli mozemy oswajac sie z tym, co kibice Anwilu mieli rok temu - dobry poczatek, "zdarzenie", i w konsekwencji w polowie RS sezon juz spisany na straty? W awans w EuroCup juz nie wierze, liga pewnie tez dowali jakas zacna kare na Saso... i obawiam sie, ze jesli ta kara bedzie faktycznie dotkliwa, to Filipovski moze spakowac swoje zabawki i wrocic do Slowenii... czy tylko ja mam wrazenie, ze jestesmy swiadkami najwiekszego kryzysu Turowa w ekstraklasowej historii...? :/


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 14 gru 2008, 1:40 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 paź 2006, 15:29
Posty: 1762
Lokalizacja: Zgorzelec
Cytuj:
Szkoleniowiec PGE wygwizdany przez kibiców AZS skierował niecenzuralne słowa w stronę jednego z fanów zasiadających w sektorze tuż za ławką rezerwowych Turowa. Na całą sytuację natychmiast zareagował komisarz Ryszard Jabłoński, który przywołał obie strony do porządku.

Tuż po zakończeniu spotkania polała się krew. Saso Filipovski sprowokowany przez jednego z fanów AZS uderzył go głową w twarz. Według wstępnych ustaleń kibic koszalińskiego zespołu ma połamany nos. Póki co obaj panowie zostali przewiezieni na komisariat, gdzie złożą wyjaśnienia.
za: http://plk.pl/?sub=news&id=5195

Na konferencji pojawił się Mitev: http://plk.pl/?sub=multimedia&gid=5093
Jego wersja różni się znacznie od tej "jedynie prawdziwej". Poczekajmy więc na końcowe ustalenia. Tym bardziej, że ten były działacz AZS-u też siedzi "na dołku".


Ostatnio zmieniony 14 gru 2008, 2:49 przez paawlus, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 14 gru 2008, 1:56 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 lis 2006, 0:43
Posty: 493
Lokalizacja: Bogatynia
No to sie porobiło... czad... teraz to się Sponsor jeszcze wycofa i bedzie komplet...

Ale na poważnie, mamy poważny kryzys... czuję, że będą kary i dla zawodników i dla Saszo... Dobrze, że jeszcze Boban nam został...


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 155 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 11  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 14 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  
cron


Support forum phpbb by phpBB3 Assistant
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
NA FORUM OBOWIĄZUJE ZAKAZ UŻYWANIA FORM "PAN" oraz "PANI". Używamy tylko formy bezpośredniej.


Firma DGL - właściciel www.forum.zgorzelec.info nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników.
Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub ccywilną..