Dzisiaj jest 23 maja 2024, 17:11

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 21 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł: KONTRAKTY
Post: 31 gru 2006, 14:49 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 cze 2006, 10:14
Posty: 407
Lokalizacja: Zgorzelec
Chciałbym podjąć pewną sprawę.Mianowicie + i - gdyby Turów nasz ukochany znalazł się na podium po sezonie 2006/2007.Czekałaby nas wobec tego Euroliga,ULEB CUP lub FIBA.
Wiele się słyszy o ''nowej'' hali etc.Gdzieś już widziałem kilka postów że było by bezsensem budowanie nowej hali bo aktualna hala przy Maratońskiej 2 przeszła by do historii tak samo jak hala przy ulicy Traugutta , i zyskałą by miano kolejnej ''starej hali''.Osobiście uważam że podstawowym (kolejnym) krokiem włodarzy Turowa powinna być modernizacja obecnej hali.Moje sugestie?
*likwidacja bocznych balkonów a w to miejsce montowanie trybun jakie sa po obu kolejnych stronach- nie jestem coprawda architektem ale mam wrażenie że takie rozwiązanie mogłoby być dobre
*kolejna sprawa to szatnie- przenieść je na dół i zmodernizować(i przedwszystkim żeby do szatni - a właściwie w ich obręb mieli tylko reporterzy i za okazaniem akredytacji.)
*parkiet mamy świetny ,więc nic w tym temacie nie powiem
*pieniądze , myślę że daly by się zdobyć.

Lotnisko-Wrocław jest oddalony o 140km od Zgorzelca , a jak wiadomo dopuszalna odległość lotniska od miasta grajacego w Europejskich rozgrywkach wynosi 200km, więc temat uważam za rozwiązany

Najważniejsza sprawa która nie daje mi ostatnio spać.KONTRAKTY!!!!
Nawet jeśli uda nam się zwyciężyć w tym sezonie , dostać się do Euroligi czy innej ligowej koszykówki na cholernie wysokim poziomie, to co z zawodnikami?
O ile mi wiadomo większość zawodników ma podpisane jednoroczne kontrakty.OK.Dostaliśmy się do Euro np. i co dalej?Thomas odejdzie próbować swoich sił w NBA, nie wiadomo jak Andres, Dragisa, Łukasz, Robert....i cała reszta tegoż cudownego zespołu.Czy nie było by sensowniejszym rozwiązaniem ''przedłużenie '' kontraktów, teraz póki jest okienko transferowe ? Uważam to za całkowicie sensowne.Wtedy mielibyśmy przynajmniej gwarancje że w kolejny sezon wejdziemy z tymi zawodnikami którzy zdobyli(by) teraz zwycięstwo.

Co wy sądzicie na ten temat??
Jakie są wasze spostrzeżenia dotyczące obecnego składu?
Czy macie jakieś zastrzeżenia do włodarzy Turowa??


Ostatnio zmieniony 31 gru 2006, 15:44 przez mike1006, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 31 gru 2006, 16:14 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 31 gru 2006, 15:58
Posty: 24
Lokalizacja: Zgc
Co do hali.. trzeba zeby miasto do tego dolozylo "troche" pieniedzy... musi byc choc minimalna inicjatywa z ich strony.. .bo taka reklama jaka daje naszemu miastu druzyna Turowa , w tym sezonie, to wlodarze ze zgolka sami powinni wykazac choc minimalna inicjatywe, chociaz do modernizacji aktualnego obiektu naszej druzyny....

Co do Euroligi.. mozemy zajac 1 miejsce w DBE.. osobiscie wierze, ze jest to mozliwe
ale nie mamy przymusu w niej grac.. tak samo jak w pucharze ULEB czy FIBA... (ale czeka nas jeszcze dluga, i bardzo trudna droga do tego.. nie zapominajmy, ze rusza runda rewanzowa, w niej wyjasni sie wszystko.. ktore Turow zajmie miejsce przed PO)...
a tu sie pojawia podstawowy podstawowy problem... HALA-> trzeba powaznie przebudowac ta hale zeby myslec o rozgrywaniu meczy pucharowych w naszym miescie.. mecze Pucharowe wiaza sie nawet z takimi wymogami jak dokladne wymiary szatni, itp....
dlatego lepiej by bylo chyba myslec o modernizacji.. bo wybudowanie nowej, utrzymanie jej, to sa kolosalne pieniadze!!..

Kontraktami narazie sie nie martw masz jeszcze 13 kolejek II rundy, pozniej play-off...
ale tez bym chial zeby w druzynie Turowa znalazl sie trzon tej druzyny... zawodnicy, ktorzy systematycznie wystepuja w meczach, beda drozsi(patrz Thomas, Andres, itd....)
ale mowie, najwazniejsze to skupic sie teraz na rozgrywkach... ten problem zostawy dzialaczom Turowa... oni beda wiedziec co z tym zrobic... i wierze, ze wszystko ulozy sie pozytywnie...

Zycze Szczesliwego Nowego Roku..


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 31 gru 2006, 16:33 
Offline
obserwator
obserwator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 paź 2006, 20:55
Posty: 238
1) lotnisko z tego co wiem to najwięcej 100 km więc Wrocław odpada a drezno tez nie moze byc poniewaz niektórzy koszykarze potrzebowaliby wiz do NIemiec wiec to jest problem !!
2)na poczatku sezoni sala nie byłą przepełniona - teraz Turów zaczął wygrywać więc znoru hala siewypełnia a jkaby sieja powiększylo to fajnie by było
3)zawodnicy przyszli do Turowa za Filipovskim więc jestem pewien ze nawet po bardzo dobrym sezonie jednak wioększiosć by została jezeli Turó by grał w pucharach i jezeli Saso zostanie

4) to juz off topic - życze wszystkim udanego prywatnie jak i sportowo kolejnego juz 2007 roku !!!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 31 gru 2006, 16:42 
Offline
obserwator
obserwator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 gru 2006, 18:05
Posty: 136
Lokalizacja: Gliwice/Zgorzelec
matii pisze:
1) lotnisko z tego co wiem to najwięcej 100 km więc Wrocław odpada a drezno tez nie moze byc poniewaz niektórzy koszykarze potrzebowaliby wiz do NIemiec wiec to jest problem !!


Eee ze jak ?? A to niemieckie zespoly nie graja w Eurolidze czy innych pucharach ze wizy to jakis problem ??


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 31 gru 2006, 17:16 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 29 gru 2006, 21:03
Posty: 129
Lokalizacja: Zgorzelec
mike1006 pisze:
OK.Dostaliśmy się do Euro np. i co dalej?Thomas odejdzie próbować swoich sił w NBA


Mówisz o Kelatim? Przecież on mówił wyraźnie w wywiadach, że NBA nie jest dla niego. Próbował tam swoich sił na obozach, tam każdy stara sie pokazać swoje możliwości i rzuca jak najwięcej, on mając piłke oddawał do tych, którzy mieli lepszą pozycje do rzutu, bo innaczej nie potrafi, takim jest graczem. Jestem niemal w 100% pewny, ze nie będzie próbował się dostać do NBA. To nie Pinkney, czy Brown.

Drobnjak, Rodriguez, Petrovic powinni zostać z Filipovskim. Nic więcej nie wiem i się nie domyślam.

Gra w pucharach to baaardzo odległe czasy, nie wiadomo czy realne dla naszej drużyny. Na razie skupmy się na lidze, potem będzie można pospekulować co dalej.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 31 gru 2006, 17:26 
Offline
obserwator
obserwator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 paź 2006, 20:55
Posty: 238
a wiesz nitrooo - teraz to mam rebusa :D


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 31 gru 2006, 19:36 
Offline
obserwator
obserwator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 gru 2006, 10:50
Posty: 271
Lokalizacja: sam nie wiem
matii pisze:
a wiesz nitrooo - teraz to mam rebusa :D


Z czym? Bo nie rozumiem :)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 01 sty 2007, 11:21 
Offline
rekrut
rekrut
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 gru 2006, 17:28
Posty: 55
Lokalizacja: Zgorzelec
skyline_mts pisze:
Mówisz o Kelatim? Przecież on mówił wyraźnie w wywiadach, że NBA nie jest dla niego. Próbował tam swoich sił na obozach, tam każdy stara sie pokazać swoje możliwości i rzuca jak najwięcej, on mając piłke oddawał do tych, którzy mieli lepszą pozycje do rzutu, bo innaczej nie potrafi, takim jest graczem. Jestem niemal w 100% pewny, ze nie będzie próbował się dostać do NBA. To nie Pinkney, czy Brown.

O ile pamiętam to Thomas mówił w tym wywiadzie że po tym sezonie ponownie spróbuje swoich sił w NBA. Zresztą sam zobacz
Cytuj:
Czy po sezonie spędzonym w Turowie, ponownie chce się Pan starać o angaż w najlepszej lidze świata?


Myślę, że tak. Rozmawiałem już o tym ze swoim agentem i powiedziałem mu, że wciąż interesuje mnie gra w USA. On twierdzi, że nie jestem jeszcze aż tak dobry, więc poradził mi, abym wyjechał do Europy i tam udowodnił swoją wartość, a potem wrócił. Zamierzam ponownie wystąpić w Summer League. Jeśli się nie uda, to wrócę do Europy, ponieważ naprawdę mi się tu podoba. Koszykówka jest tutaj na wysokim poziomie.


Mam nadzieje jednak że uda się przedłużyć kontrakty zawodnikom kluczowym (fundamentalnym), jak i oczywiście coach'owi :)

skyline_mts pisze:
Gra w pucharach to baaardzo odległe czasy, nie wiadomo czy realne dla naszej drużyny. Na razie skupmy się na lidze, potem będzie można pospekulować co dalej

Dokładnie. Narazie niemamy jeszcze możliwości do gry w pucharach (miejsce w tabeli). Pożyjemy zobaczymy. Wierzę w to że kiedys zobaczymy Turów grający w pucharach.
Peace


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 01 sty 2007, 12:50 
Offline
obserwator
obserwator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 gru 2006, 10:50
Posty: 271
Lokalizacja: sam nie wiem
Sytuacja wyglada tak, ze Lukaszowi Koszarkowi nie odpowiada rola dwojki, ale na pewno rozwija sie pod tym katem, co w przyszlosci przyniesie z pewnoscia efekt. Bo przeciez praca u boku Filipovskiego musi zaprocentowac. Ale jestem jak najbardziej za tym, zeby juz teraz zaproponowac Lukaszowi nowy kontrakt.

Tego samego zdania jestem, jesli chodzi o Witke, Rodrigueza, Drobnjaka, Kelatiego i Petrovicia. Ta szostka zawodnikow powinna byc trzonem. No jesli Krzysiek Roszyk odnajdzie sie to jako Polaka widze dla niego miejsce. Zalozmy, ze jest ich siedmiu. Potrzebujemy dokoptowac jeszcze piatke graczy, w tym dwoch Polakow. Przydalby sie jeszcze jakis podkoszowy partner dla Dragisy.

Z cala pewnoscia ciekawostka jest, ze wszedzie, gdzie gral Drobnjak, to byl ulubiencem trenerow. Jesli chodzi o Kelatiego, to w rozmowie ze mna i Michalem powiedzial, ze po sezonie chce sprobowac w NBA. Teraz gra w Europie, ale chce sprawdzic swoje sily w najlepszej lidze swiata. Oczywiscie nie mozna mu tego zabronic i odbierac, ale mozna skusic go pozostaniem tutaj.

Mysle rowniez, ze na pewno w Zgorzelcu musi pozostac Filipovski. Ten trener jest w stanie odmienic przygraniczny basket, czego przyklad dala pierwsza runda DBA. Czy jest ktos taki, kto spodziewal sie, ze Turow bedize pierwszy? Bo szczerze mowiac, to nawet ja tak nie myslalem...


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 01 sty 2007, 14:14 
Offline
obserwator
obserwator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 paź 2006, 20:55
Posty: 238
nitroo pisze:
matii pisze:
a wiesz nitrooo - teraz to mam rebusa :D


Z czym? Bo nie rozumiem :)


z tymi wizami do niemiec

a co do Thomasa to sądze ze ma szanse na NBA ale nie kazdy gracz dobrze spisujący się na najwyższym poziomie koszykówki europejskiej daje sobie rade w NBA i nie podpalalbym, się aż tak bardzo choć życze mu jak najlepiej - ale jak najlepiej dla niego i dla Turowa
PEACE


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 01 sty 2007, 15:47 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 29 gru 2006, 21:03
Posty: 129
Lokalizacja: Zgorzelec
lowpost pisze:
O ile pamiętam to Thomas mówił w tym wywiadzie że po tym sezonie ponownie spróbuje swoich sił w NBA. Zresztą sam zobacz


A no faktycznie, chociaż to wg mnie błędne koło. Osobiście wole, aby został z nami.

nitroo pisze:
Mysle rowniez, ze na pewno w Zgorzelcu musi pozostac Filipovski. Ten trener jest w stanie odmienic przygraniczny basket, czego przyklad dala pierwsza runda DBA. Czy jest ktos taki, kto spodziewal sie, ze Turow bedize pierwszy? Bo szczerze mowiac, to nawet ja tak nie myslalem...


Filipovski musi zostać ]:-> To jest postać nr1 w naszej ekipie. Co do wyników Turowa. Szczerze mówiąc patrząc na mecze przedsezonowe szczerze wierzyłem w 1 miejsce na koniec I rundy, czy też sezonu zasadniczego. Po przegranych 3 punktami z Anwilem i Kagerem wątpiłem w moc Saso, te problemy z obrona strefową, problemy w ataku ogólnie... ale teraz wierze w to, że na koniec sezonu także możemy być na szczycie tabeli, ale do tego jeszcze daleka i trudna droga, bo w meczach rewanżowych nie będzie już tak łatwo. Gramy z Czarnymi, Anwilem, Prokomem, Śląskiem na wyjeździe.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 01 sty 2007, 18:01 
Offline
rekrut
rekrut
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 gru 2006, 17:28
Posty: 55
Lokalizacja: Zgorzelec
skyline_mts pisze:
A no faktycznie, chociaż to wg mnie błędne koło. Osobiście wole, aby został z nami.

Pojedzie, spróbuje, wróci... czy do nas? Trudno powiedzieć, zależy kto zainteresuje się nim. Jezeli spodoba mu sie w Zgorzelcu, coś osiągniemy razem, napewno wtedy będzie rozpatrywał naszą ofertę. Jeżeli o ofertach mowa to wszystko rozbija się o $. Choć sam mówił, że nie gra dla kasy, tylko dla przyjemności ja szczerze mówiąc w to nie wierzę :P Thomas jest cennym graczem bo potrafi, dobrze bronić i dobrze rzucić, a przy tym wszystkim posiada dwa paszporty, choć to dla nas w tym momencie dużego znaczenia niema.

skyline_mts pisze:
Filipovski musi zostać To jest postać nr1 w naszej ekipie. Co do wyników Turowa. Szczerze mówiąc patrząc na mecze przedsezonowe szczerze wierzyłem w 1 miejsce na koniec I rundy, czy też sezonu zasadniczego. Po przegranych 3 punktami z Anwilem i Kagerem wątpiłem w moc Saso, te problemy z obrona strefową, problemy w ataku ogólnie... ale teraz wierze w to, że na koniec sezonu także możemy być na szczycie tabeli, ale do tego jeszcze daleka i trudna droga, bo w meczach rewanżowych nie będzie już tak łatwo. Gramy z Czarnymi, Anwilem, Prokomem, Śląskiem na wyjeździe.

Filipovski musi zostać, o tym wie chyba każdy. On to wszystko poukładał. On dobierał zawodników. On sprawił, że mamy prawdziwą chemie w drużynie. Jest to trener przez duże T, jakiego Turów napewno niemiał od poczatku gry w ekstraklasie. Jeżeli o mnie chodzi to przed sezonem niewierzyłem, że będziemy mieli I miejsce po pierwszej rundzie. Fakt wiedziałem, że będziemy mocni, ale nie aż tak 8) Z mocniejszymi rywalami gralismy siebie. Przegraliśmy tylko z Anwilem (znowu). W II rundzie rolę się odwrócą i to my będziemy grać na gorących terenach. Pierwszy gorący teren to Wrocław.
Peace


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 01 sty 2007, 19:56 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 31 gru 2006, 15:58
Posty: 24
Lokalizacja: Zgc
Co do Dragisy..to zawodnik jakiego jeszcze w Zgorzelcu nie było.. naprawdę.. nie widziałem nigdy na treningach żeby ktorys z zawodnikow grajacych w druzynei Turowa tak przykaldal sie na treningu jak On.. Drobnjak bardzo dokladnie do wszystkiego sie przyklada.. wypelnia wszystkie zalozenia trenera.. popatrzcie jak przykryl Besoka- zawodnika wyzszego od siebie o ok 12cm..
Ogolnie, to wszyscy zawodnicy Turowa, to doswiadczeni zawodnicy.. Saso sciagnal zawodnikwo zaufanych, co teraz wszystko sie doskonale potwierdza... (a wielu kibicow juz zwalnialo niektorych zawodnikow przed sezonem.. teraz jak Turow wygrywa, to i tak jakby, wiecej ludzi mu kibicowalo... wszystko ok... tylko dlaczego jak mieli dolek, to kazdy na nich najezdzal.. szkoda, ale miejmy nadzieje, ze wszystko sie ulozy..)
to wszystko zaprocentowalo... wklad w treningi i dokladne wykrozystanie zalozen trenerskich..
Dlatego gra tyle minut na parkiecie(Dragisa), bo nalezu mu sie to i to bardzo... czlowiek robi wszystko na parkiecie- od czarnej roboty..
Dragisa potwierdza, ze centymetry nie graja w kosza.. a umiejetnosci i doswiadczenie- a to wlasnie On posiada..

Co do skladu Turowa.. narazie niech dokoncza II runde, nie wyobrazam sobie Turowa poza PO..
BOT ma teraz doskonala reklame.. wszystkie druzyne, ktore sponsoruje zajmuja czolowe miejsca w tabeli, a wiec z takimi zawodnikami i trenerami musimy w tym sezonie zdobyc medal, innego wyjscia nie ma.. wtedy wierze, ze sponsor tytularny wezmie, to pod uwage i bedziemy mogli spokojnie zatrzymac trzon druzyny wraz z trenerami w Zgorzelcu..
Pozdrawiam


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 02 sty 2007, 14:07 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 cze 2006, 10:14
Posty: 407
Lokalizacja: Zgorzelec
odpisuje bo dopiero teraz doszdlem do siebie po sylwestrze..
Otoz:
Thomas- ten wywiad ktory cytowal ktos , zostal przezemnie wykonany, wiec dokladnie pamietam co mi mowil.
Kolejna sprawa , przedluzenie kontraktow- jesli teraz sie o to nie postramy to pozniej niestety ale moze byc trudno.
nitroo napisal odnosnie Łukasza- tak to prawda ze chlopakowi nie podoba sie rola 2ki i zmiennika andresa,uwazam ze jesli saso da mu wiecej pograc to Koszar pokaze jeszcze na co go stac, bo narazie jest jakoby ''temperowany''
Tzw. TRZON DRUZYNY- uwazam ze musi zostac, co za tym idzie? SASO musi zostac, jesli Coach odejdzie od nas ( tj od Turowa) to nie sadze abysmy w przyszlym roku mieli takie osiagniecia jak po pierwszej rundzie zasadniczego sezonu.znowu sprawa Thomasa
Ten zawodnik na poczatku byl wysmiewany przez wszystkich, mowiono: Jak to ? kogo turow do sibie sciaga?? toz to paranoja, oni nie maja na co siana wydawac?? Teraz kazdy widzi jak gra Tommy.kolejna sprawa Kibicowanie- Jesli turow wygrywa- świetnie, cudownie i wogole super. Ale naszlo nie pytanie, jak zachowamy sie w momencie gdy przegraja z3 ,4 mecze pod rzad? jesli cos nie bedzie szlo po naszej mysli? bycie przyjacielem moze zrobic wszystko- w tym przypadku bycie kibicem.( Zacytowalem SMs thomasa do mnie, przed swietami-You know? Beeing a good friend can do everything)
Jesli chodzi o hale- tak prawda ze turow swietnie wypromował nasze miasto na arenie polski i sadze ze europy rowniez.Duzo sie teraz mowi o tym jak to Turow przezywa wielkie odrodzenie.Uwazam , ze jesli Wlodarze turowa nie ''wycisna'' z miasta jakichkolwiek pieniedzy na modernizacje hali to moze byc krucho( mowie modernizacje, bo nowa hala to bezsens)
Matii- o ile mnie wiadomo to lotnisko - max 200 km, skad masz takowa informacje ze 100km? moze ja jestem w bledzie? chcialbym skorygowac nasze informacje.

Jesli zostanie Saso, zostana i zawodnicy.

..dla mnei Turów to gwiazda..-S.Filipovski


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 02 sty 2007, 15:31 
Offline
obserwator
obserwator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 gru 2006, 18:05
Posty: 136
Lokalizacja: Gliwice/Zgorzelec
mike1006 pisze:
SASO musi zostac


I to wlasnie najwiekszy problem. Filipovski mimo ze jakas marke na rynku ma i trenerem jest rozpoznawalnym wciaz jest na dorobku. Nawet jesli osiagniemy w tym sezonie sukces w postaci medalu ( juz obojetnie jakiego ) na rozwoj jego kariery nie musi to wcale wplynac jakos znaczaco. W koncu nasza liga nalezy co najwyzej do sredniakow europejskich. A wiadomo ze on nie porzyszedl tu z dobroci serca tylko by sie wypromowac. Wiec nieuchronnie wraca temat pucharow. Bez nich bedzie cholernie trudno utrzymac trenera. Moze to sie uda na kolejny rok ale raczej nie wiecej. A co za tym idzie nie bedzie trenera bedzie problem z zatrzymaniem zawodnikow ktorch mamy obecnie. Oczywiscie chcialoby sie podpisanych kontraktow na 2-3 sezony. Ale tu wszystko sprowadza sie do finansowania klubu przez Bot. Niby sa zapewnienia ze jak bedzie wynik to bedzie kasa. Ale raz ze nie mzona zapominac ze Bot angazuje sie nie tylko w kosza ale i pilke oraz siatkowke i nagle moze sie okazac ze po prostu kosz oplaca sie mu w kwesti marketingowej najslabiej. Dwa ze bez stabilnych gwarancji finansowych ciezko myslec o dlugoletnich kotraktach i stabilizacji w klubie. Bledne kolo.

No i sprawa Koszarka. Ja rozumiem ze moze czuc sie rozgoryczony. Najwiekszy polski talent od jakiegos czasu i wchodzi z lawki. Zreszta to czesty zarzut w kierunku Filipovskiego. Ale panowie Turow to nie organizacja charytatywna a klub ktory ma wygrywac. Nie sadze zeby Saso wypuszczal go jako zmiennika jesli prezentowalby wyzsza forme niz Rodriguez.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 21 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  


Support forum phpbb by phpBB3 Assistant
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
NA FORUM OBOWIĄZUJE ZAKAZ UŻYWANIA FORM "PAN" oraz "PANI". Używamy tylko formy bezpośredniej.


Firma DGL - właściciel www.forum.zgorzelec.info nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników.
Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub ccywilną..