Dzisiaj jest 12 maja 2024, 21:56

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 21 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2
Autor Wiadomość
 Tytuł:
Post: 02 sty 2007, 18:03 
Offline
obserwator
obserwator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 paź 2006, 20:55
Posty: 238
Morgoth - masz racje z tym Koszarkiem ale .... zapraszam do moich przemyslen
Łukasz od kiedy kontuzji w Poloni doznał Elliot to wypromował swoje nazwisko i był gwiazda tej drużyny chociaż MVP całej ligi był cel jego asyst - Otis Hill. idźmy dalej - tegoroczne wakacje - chłopak podpisuje kontrakt jako pierwszy zawodnik nowego Turowa co na pewno dużo znaczyło (przynajmniej wtedy) i mógł czuć, ze ta drużyna zostanie zbudowana pod rozgrywającego Koszarka - później przychodzi Saso i ściąga graczy (w tym dosć szybko Andresa) i buduje drużynę, a Łukasz Koszarek wygrywa w tym czasie rywalizacje na pozycji podstawowego PG świetnie spisującej sie reprezentacji Polski.
po eliminacjach Koszar I Krzysiek pędzą na obóz by dołączyć do drużyny Turowa ciezko pracującej na wyjeździe. i do tego momentu kariera jak marzenie.
i co nastepuje w tym momencie ??
gra sparingi i trenuje z ekipa i zaczyna sie sezon a on siedzi na lwce lekko zdziwiony i na pytania dziennikarzy odpowiada - nie ma znaczenia czy z lawki czy w pierwszej piątce - ważne zwycięstwo drużyny. Andres zaczyna sezon słabo z przebłyskami a Koszar cały czas siedzi a jak gra to zadko na 1 tylko na rzucającym obroncy, a ta pozycja zupełnie mu nie odpowiada co widać. teraz Andres Rodriguez gra wyśmienicie i jest mózgiem ekipy o czym świadczy ilosc asyst a Łukasz jak gra to dalej na masiłe na 2 i gra mało.
wg mnie jest jedno rozwiązanie mając na uwadze dobro Łukasza i Turowa oraz reprezentacji Polski
aby Łukasz grał jako drugi rozgrywający a jak on będzie rozgrywał na boisko by wchodziłna 2 Piotrek Pluta (to kolejny gracz ktory gra za mało wg mnie ale to inna sprawa)a na 3 Krfzysiek Roszyk któy wspaniale zna sie z Łukaszem i powinny być efekty
ale to Saso wie najlepiej co dla drużyny dobre
ps. często pisze o Andresie ale i tak to mój ulubiony gracz ale szkoda ze kosztem Koszara :/
PEACE


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 02 sty 2007, 18:40 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 cze 2006, 10:14
Posty: 407
Lokalizacja: Zgorzelec
Primo- Morgoth zgadzam sie z toba calkowicie ze bez konkretow w sprawie finansow nie mozemy podpisywac wieloletnich konktraktow.ale powiedz mi czy nie mozna szukac jeszcze jednego sponsora? ktory bylby dodatkiem?wtedy moze by to inaczej wygladalo.Co do Sasa ktory chce sie wypromowac- wydaje mi sie ze ten trener jest juz znany szerzej w europie.Moze to tylko moje spostrzezenie ,ale naprawde mam wrazenie ze on nie powinien martwic sie o swoja renome

Secundo- Matii , tak racja jesli chodzi o tzw. Drugi sklad turowa-koszar, roszyk , pluta.Pytanie tylko skoro tak pieknie moze byc to dlaczego nie jest? czy oni nie zadowalaja trenera swoimi umiejetnosciami?Czy sa za slabi jak na jego taktyke? Nie sadze, ale chociaz kto wie..


Turów gra fenomenalnie , chyba mamy teraz najlepszy sklad i najlepsze osiagniecia od poczatku istnienia klubu.Nie marnujmy tego,... bynajmniej nie dopuscmy do tego


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 03 sty 2007, 11:39 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 lis 2006, 14:03
Posty: 684
Lokalizacja: Zgorzelec
jesli Saso zostanie zostana i zawodnicy, Kelati tak jak powiedział, przyjechał udowodnic swoja wartosc w Europie, wiec jesli bysmy weszli w rozgrywki Euroligowe to wątpie zeby wyjecha grzac ławe w NBA, wtedy dopiero miałby motywacje by tu zostac, jesli bysmy osiagneli cos wiecej to wtedy i by jego cena wzrosła, napewno miałby wiecej ofert, i w NBA by inaczej na niego patrzyli. bo puki co, to bedzie kolejnym z XXX zawodników prubujacych swoich sił. zreszta mysle ze skoro Saso potrafił go tu sciagnac, to i potrafiłby go tu zatrzymac :smt026


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 03 sty 2007, 22:52 
Offline
rekrut
rekrut
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 gru 2006, 17:28
Posty: 55
Lokalizacja: Zgorzelec
Moim zdaniem, najlepszym wyjsciem dla Koszara, będzie pożegnanie się z Turowem po sezonie. Przed sezonem, po zakontarktowaniu Łukasza przez Turów, cieszyłem się, że wkońcu będziemy mieli w składzie rozgrywajacego z prawdziwego zdarzenia. Po kilku tygodniach, byłem równiez dumny z tego, że Koszarek będzie mógł rozwijać się pod okiem, dobrego fachowca jakim jest Saso. Na dzień dzisiejszy wiemy, że mamy dwóch playmaker'ów (jakich w Zgorzelcu tak naprawde nigdy niebyło) z których, jeden nie robi tego co potrafi najlepiej. Po pierwszej rundzie zauważam, że Filipovski z Koszarka chce zrobić rzucającego - przypadkowo rozgrywającego. Ja wiem, że Łukasz wyniesie pewne korzyści z pobytu w Zgorzelcu (przede wszystkim poprawił się w obronie, co jest zauważalne i oczym sam mówi), ale napewno na dzień dzisiejszy, nie tak wyobrażał sobie pobyt w Zgorzelcu. Napewno Koszar może być w pewnym sensie podłamany, co przenosi się na jego grę.
Saso musi przemyśleć tą całą sytuacje bo niezapominajmy, że w play-off gra się dzień po dniu. Andres może niewytrzymać ciągłej gry na 100% przez 35min i w PO może być wypompowany (choć watpie, ale trzeba dmuchać na zimne). Wtedy oczywiście przydał by się Koszarek..,ale Koszarek rozgrywający, a nie rzucający. Po połowie sezonu Łukasz juz, ma problemy z prowadzeniem gry, a co dopiero będzie w PO.
Jeżeli Turów, w następnym sezonie będzie brał udział w jakimś pucharze, to wtedy będe za zostaniem Łukasza w Turowie. Gra się wtedy dwa mecze w tygodniu i trener (Saso?) będzie musiał korzystać z dwóch rozgrywających. Ale to oczywiście, odległe czasy, i jak narazie skupmy sie na grze w RS :)
Peace


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 11 sty 2007, 23:43 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 26 paź 2006, 23:00
Posty: 15
Widzę że jeszcze ktoś ma takie same zdanie o składzie jak ja :) Też mi sie wydaje że ta szósyka zawodnikmów powinna zostać , ale reszta do wymiany + roszyk. Sorry ale on nic nie gra :lol: Zobaczymy co wymysli trener i kiedy dotrą posiłki bo na PO będą mocno potrzebne :lol:
Pozdrawiam

nitroo pisze:
Sytuacja wyglada tak, ze Lukaszowi Koszarkowi nie odpowiada rola dwojki, ale na pewno rozwija sie pod tym katem, co w przyszlosci przyniesie z pewnoscia efekt. Bo przeciez praca u boku Filipovskiego musi zaprocentowac. Ale jestem jak najbardziej za tym, zeby juz teraz zaproponowac Lukaszowi nowy kontrakt.

Tego samego zdania jestem, jesli chodzi o Witke, Rodrigueza, Drobnjaka, Kelatiego i Petrovicia. Ta szostka zawodnikow powinna byc trzonem. No jesli Krzysiek Roszyk odnajdzie sie to jako Polaka widze dla niego miejsce. Zalozmy, ze jest ich siedmiu. Potrzebujemy dokoptowac jeszcze piatke graczy, w tym dwoch Polakow. Przydalby sie jeszcze jakis podkoszowy partner dla Dragisy.

Z cala pewnoscia ciekawostka jest, ze wszedzie, gdzie gral Drobnjak, to byl ulubiencem trenerow. Jesli chodzi o Kelatiego, to w rozmowie ze mna i Michalem powiedzial, ze po sezonie chce sprobowac w NBA. Teraz gra w Europie, ale chce sprawdzic swoje sily w najlepszej lidze swiata. Oczywiscie nie mozna mu tego zabronic i odbierac, ale mozna skusic go pozostaniem tutaj.

Mysle rowniez, ze na pewno w Zgorzelcu musi pozostac Filipovski. Ten trener jest w stanie odmienic przygraniczny basket, czego przyklad dala pierwsza runda DBA. Czy jest ktos taki, kto spodziewal sie, ze Turow bedize pierwszy? Bo szczerze mowiac, to nawet ja tak nie myslalem...


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 13 sty 2007, 13:29 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 lis 2006, 14:03
Posty: 684
Lokalizacja: Zgorzelec
niezapominajmy ze musi byc w tym składzie tez miejsce dla Bochenka :D :D. musi byc w składzie jakis wychowanek druzyny, a jest nim juz teraz tylko on, i bardzo dobrze, młody, dobrze rokujący na przyszłosc zawodnik, pod okiem Saso moze wiele wyniesc co zaowocuje w dalszej karierze. ;)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 21 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  


Support forum phpbb by phpBB3 Assistant
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
NA FORUM OBOWIĄZUJE ZAKAZ UŻYWANIA FORM "PAN" oraz "PANI". Używamy tylko formy bezpośredniej.


Firma DGL - właściciel www.forum.zgorzelec.info nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników.
Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub ccywilną..