Dzisiaj jest 28 mar 2024, 19:32

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 262 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 18  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł: Nowa hala???
Post: 16 maja 2007, 20:29 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 19 mar 2007, 14:09
Posty: 69
Lokalizacja: Zgorzelec
http://www.investmap.pl/index.php?m=ind ... ws&id=1466
Miejmy nadzieje ze ta inwestycja sie uda :grin:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 17 maja 2007, 14:28 
Offline
rekrut
rekrut
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 sty 2007, 16:23
Posty: 43
Lokalizacja: Z krzesła
Dobry pomysł powstania takiego obiektu :D jakis bar dla kibiców napewno by sie tam znalazl :P hmmm...to bedzie zgorzeleckie "Madison Square Garden"


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 17 maja 2007, 14:45 
Offline
rekrut
rekrut
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 sty 2007, 16:11
Posty: 8
Lokalizacja: Zawidów
Ooo niezły pomysł tylko czy wypali ??? fajnie by było :D Jeżeli doszło by do budowy takiego obiektu to na pewno przyniosło by to korzyści dla obu stron ;)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 28 maja 2007, 20:22 
Offline
rekrut
rekrut
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 maja 2007, 20:00
Posty: 8
Lokalizacja: Jerzmanki
super pomysł
myślę, że przydała by się taka hala, była by większa szansa na dostanie biletu bezpośrednio przed meczem ^^ (chociaż czasami się to udaje)

@Fazuś
co masz na myśli mówiąc "dla obu stron"?
dla graczy i dla kibiców?

ps. pierwszy post


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 28 maja 2007, 21:19 
Offline
obserwator
obserwator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 paź 2006, 20:55
Posty: 238
nowa hala - dla mnie ten pomysł to paranoja - mamy finał MP a są puste miejsca na sali, a bilety od czasu wejscia do ekstraklasy podrożały ponad 100% a do tego pracownicy, z których idzie hajs na ta drużyne nie mają darnowych biletów jedynie małę zniżki. jedyny argument za nową salą to puchary bo bilety spokojnie mozna dostac nawet w dniu finałów i nie ma kolejek do kas


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 28 maja 2007, 22:19 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 31 gru 2006, 15:58
Posty: 24
Lokalizacja: Zgc
matii- dziwi mnie Twoja wypowiedz!! BARDZO!! dalej wolisz siedziec w tej hali gdzie wchodzi niecale 2 tys ludzi??bo ja nie.. masz przyklad z ostatnich meczy.. goraco jak nie wiem co, a Ty mowisz, ze to dzwiny pomysl.. skoro lubisz sie pocic, to w sumie juz Twoja sprawa bo wiele a zapewne wiekszosc Zgorzelca chcialaby nowa hale.. ale zdarzaja sie wyjatki- jak widac! .. mowisz pracownicy, o kim dokladnie, pracownicy Klubu- zawodnicy, sekretarka,p. ksiegowa?? wogole skad masz takie info? z plotek ja tez duzo slyszalem musze Ci powiedziec..
Pozdrawiam


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 29 maja 2007, 12:57 
Offline
obserwator
obserwator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 paź 2006, 20:55
Posty: 238
mm - ja tez bardzo chce nową sale z klimatyzacją i zebym nie musial biegac 2h przed meczem zeby miec dobre miejsce stojace. jeżeli taką sale ma wybudowac jakis inwestor to ekstra - bedą puchary i sezon na lepszej sali - i z tym sie zgadzam w 100%.

tylko mam tutaj spostrzezenie że na mecze można jeszcze kupic bilety przed meczem co znaczy że trudno zapelnic miejsca siedzące w czasie finałów MP (mecze w tv - a ceny biletów wysokie) i ludzie ze stojacymi sobie moga siedzieć.

a co do pracowników to polecam czytanie ze zrozumieniem - klub jest sponsorowany przez Bot kopalnie Turów i bot elektrownie turów - wiec o pracownikach tych zakładów mówie


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 29 maja 2007, 14:13 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 31 gru 2006, 15:58
Posty: 24
Lokalizacja: Zgc
matii pisze:
a bilety od czasu wejscia do ekstraklasy podrożały ponad 100% a do tego pracownicy, z których idzie hajs na ta drużyne nie mają darnowych biletów jedynie małę zniżki.

skad takie przypuszczenia?? jestes w wielkim bledzie!!! pracownicy KWB i Elektorwni Turow mowia tak miedzy soba i wypominaja to gdy druzynie ni eidze.. ale gdyby dokladnie sie zapoznali, to by wiedzieli, ze wyplaty dla zawodnikow nie ida z ich pieniedzy!!
jest wiele firm ktore sponsoruja druzyny w DBE.. czy tez sadzisz, ze te firmy zabieraja wszystkim swoim pracownikom pieniadze zeby placic na jakis Klub?? pieniadze dla zawodnikow nie sa brane z pensji pracownikow KWB Turow czy Elektrowni Turow juz chyba kiedy bylo o tym mowie!! mozesz/mozecie sie smiac i nie wierzyć, ale taka jest prawda!
pozdrawiam


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 29 maja 2007, 14:45 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 lis 2006, 18:21
Posty: 1867
Lokalizacja: --
mm pisze:
pieniadze dla zawodnikow nie sa brane z pensji pracownikow KWB Turow czy Elektrowni Turow

ojej, to skąd są te pieniądze? Ja myślałem (do tej pory), ze głównym sponsorem jest Turow


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 29 maja 2007, 15:44 
Offline
obserwator
obserwator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 paź 2006, 20:55
Posty: 238
mm - jesteś troszke śmieszny - myślisz ze dlaczego liga daje nagrody szefom Kopalni i Elektrowni - ze to oni dają z własnej kieszeni czy co ?? :smt082


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 29 maja 2007, 18:58 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 31 gru 2006, 15:58
Posty: 24
Lokalizacja: Zgc
matii pisze:
mm - jesteś troszke śmieszny - myślisz ze dlaczego liga daje nagrody szefom Kopalni i Elektrowni - ze to oni dają z własnej kieszeni czy co ?? :smt082

jak sie nie orientujesz to mnie bardziej smieszy Twoje napinanie...!! ..
Koncze bo widze 'rzadzisz' tutaj na forum, i nikt Cie nie przegada, wiec pozdrawiam..


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 29 maja 2007, 19:39 
Offline
obserwator
obserwator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 gru 2006, 18:05
Posty: 136
Lokalizacja: Gliwice/Zgorzelec
tadam pisze:
jej, to skąd są te pieniądze? Ja myślałem (do tej pory), ze głównym sponsorem jest Turow


A ja myslalem ze glownym sponsorem jest BOT.

Pieniadze na zawodnikow z pensji pracownikow ... tego jeszcze nie grali. :smt082


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 29 maja 2007, 21:21 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 lis 2006, 18:21
Posty: 1867
Lokalizacja: --
Morgoth pisze:
A ja myslalem ze glownym sponsorem jest BOT.

a ja myslalem, ze jednym z glownych udzialowcow BOT-u jest tutejsza kopalnia i elektrownia...

Morgoth pisze:
Pieniadze na zawodnikow z pensji pracownikow ... tego jeszcze nie grali.

Moze i nie ma na odcinkach przy wyplacie rubryki "koszykarze", ale zysk wypracowany przez pracownikow idzie miedzy innymi na klub (a nie do podzialu), no chyba, ze klub przynosi zyski... ale wowczas nie jest to sponsoringiem. :P


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 01 cze 2007, 9:11 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 lis 2006, 14:03
Posty: 684
Lokalizacja: Zgorzelec
z tą halą dobrze by było....bo nie musielibysmy sie martwic o wymogi ULEB'u czy Euroligowe w przyszłosci....ale takjak juz ktos wspomniał...podczas finałów MP mozna dostac bilety jeszcze przed meczem, to jest paranoja!!!!! wiec jesli była by hala na np. 5000 osób, to i tak by weszło te 2000, a 3000 miejsc byłoby pustych :(
nie byłoby juz tego klimatu na meczach i takiego efektu przy dopingu...


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 10 paź 2007, 15:42 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 21 kwie 2007, 19:24
Posty: 173
Lokalizacja: Wroclaw
Jak piszą na głównej hala ma być koło gimnazjum nr 1... Nie wiem gdzie tam jest miejsce na hale wielkosci orbity we Wrocławiu, ale okey :)

Pzdr dla normalnych


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 262 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 18  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 15 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  


Support forum phpbb by phpBB3 Assistant
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
NA FORUM OBOWIĄZUJE ZAKAZ UŻYWANIA FORM "PAN" oraz "PANI". Używamy tylko formy bezpośredniej.


Firma DGL - właściciel www.forum.zgorzelec.info nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników.
Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub ccywilną..