Dzisiaj jest 28 mar 2024, 17:17

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 15 ] 
Autor Wiadomość
Post: 19 sty 2008, 13:03 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 lis 2006, 17:57
Posty: 1432
Lokalizacja: z za monitora
W dniu wczorajszym w późnych godzinach wieczornych zmarł długoletni Prezes Klubu Sportowego Turów - Zbigniew Kamiński. Przez 17 lat pełnienia funkcji Prezesa dał się poznać jako człowiek otwarty, życzliwy, stanowczy, a przede wszystkim ludzki. To On był ojcem sukcesu Turowa jakim niewątpliwie był awans naszego zespołu do ekstraklasy. To z Nim konsultowaliśmy różne posunięcia dotyczące współpracy na linii klub sportowy - klub kibica. Będzie nam Cię brakować Prezesie (*).

W związku ze śmiercią Prezesa Z.Kamińskiego proszę wszystkich członków KK TUR o ubranie czarnych barw na mecz z Górnikiem Wałbrzych, aby uczcić pamięć o zmarłym. W skutek rozmów i uzgodnień z wałbrzyskimi kibicami, którzy będą na meczu prosi się o niedopingowanie drużyn w pierwszej kwarcie.
[/b]


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 19 sty 2008, 13:10 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 lis 2006, 17:57
Posty: 1432
Lokalizacja: z za monitora
http://zgorzelec.info/forum/viewtopic.php?t=2760


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 19 sty 2008, 18:17 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 sty 2005, 0:32
Posty: 867
Lokalizacja: wlaczam GPS
Prywatnie - dziękuje za wszystko [*] :cry:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 19 sty 2008, 23:29 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 25 kwie 2006, 22:23
Posty: 95
Lokalizacja: Zgorzelec
Szkoda faceta. Dzięki niemu wspieliśmy sie na szczyt ligowej koszykowki. Ale warto tez pamietac wiele lat wczesniejszych - zanim weszlismy do PLK. Szczegolnie tych trudnych lat, gdy wiekszosc zwatpila w Turow. To Zbigniew Kaminski dzieki swej konsekwencji, wytrwalosci pociagnal nas ku gorze....
Bedzie mi brakowac jego celnych spostrzezen i niezaleznosci w mysleniu...


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 20 sty 2008, 20:52 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 lip 2006, 14:02
Posty: 675
Lokalizacja: Zgorzelec
Moim zdaniem odszedł jedyny uznawany przeze mnie Prezes Turowa Zgorzelec. Tak jak pisze grengo to właśnie On umiał wszystko poukładać żeby miało ręce i nogi.
Panie Zbyszku, będzie nam Pana brakować :cry:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 21 sty 2008, 9:42 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 paź 2006, 15:29
Posty: 1762
Lokalizacja: Zgorzelec
Wielki szacunek i wdzięczność dla Pana Zbigniewa Kamińskiego miałem zawsze.
W czasach gdy nieliczni chodzili na mecze w 2,3 lidze, gdy chodziły pogłoski i zakusy aby rozwiązać sekcję koszykówki, on wytrwale i skutecznie kierował klubem. To dzięki niemu mamy teraz to co mamy. Nie zapominajmy tego nigdy!
Cześć Jego Pamięci!

PS Kiedy odbędzie się pogrzeb? Uważam, że wiele osób chciałoby pożegnać naszego prezesa.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 21 sty 2008, 12:41 
Offline
VIP
VIP

Rejestracja: 03 sty 2005, 0:32
Posty: 3636
Lokalizacja: Warszawska 15
Ostatnie wykonane zdjęcie.

http://www.zgorzelec.info/foto/displayi ... 55&pos=446


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 21 sty 2008, 14:56 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 lis 2006, 17:57
Posty: 1432
Lokalizacja: z za monitora
Wszyscy chętni do odprowadzenia "naszego" Prezesa w ostatnią drogę proszeni są o przybycie do kaplicy cmentarnej w środę 23.01.2008 o godzinie 14.30, skąd nastąpi wyprowadzenie zwłok.
Członków Klubu Kibica biorących udział w ceremonii prosimy o zabranie szalików klubowych.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 23 sty 2008, 22:08 
Offline
pismak
pismak

Rejestracja: 20 paź 2006, 21:23
Posty: 493
Lokalizacja: Zgorzelec
Nie wiem na ile to możliwe i realne ale kołacze mnie taka myśl żeby pamięć o Prezesie Kamińskim była długa jak większość z nas deklaruje to może jak stał by się cud i wybudowano by nową hale sportową (lub przebudowano tą) to nazwać by ją imieniem Prezesa Zbigniewa Kamińskiego.[/b]


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 24 sty 2008, 7:47 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 lis 2006, 17:57
Posty: 1432
Lokalizacja: z za monitora
Cypis to jest miód na moje oczy. Chwała Ci za taki wspaniały pomysł. Mam nadzieję, że tak właśnie się stanie.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 24 sty 2008, 10:33 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 paź 2006, 15:29
Posty: 1762
Lokalizacja: Zgorzelec
Popieram zdecydowanie pomysł z nazwaniem nowej hali imieniem naszego prezesa.

Pomysły dot. uczczenia pamięci śp. Zbigniewa Kamińskiego proponuję umieszczać w już istniejącym wątku: http://zgorzelec.info/forum/viewtopic.php?t=2769


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 09 lut 2008, 11:14 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 paź 2006, 15:29
Posty: 1762
Lokalizacja: Zgorzelec
Jak podaje strona klubowa, zmarł Tadeusz Czernecki, wieloletni wiceprezes Klubu Sportowego Turów Zgorzelec.
Cytuj:
Czernecki związany był ze zgorzelecką koszykówką praktycznie od samego początku jej istnienia. Poświęcił dla Klubu 42 lata, z powodów zdrowotnych zrezygnował z pracy w Klubie w 2002 roku


Dla mnie był to jeden z tych ludzi, dzięki którym koszykówka w Zgorzelcu nie zniknęła.
Zapamiętam go głównie jako kierownika drużyny, jak uspokajał kibiców na trybunie za koszem, jak krzyczał na chłopaków żeby szybko biegli zetrzeć parkiet, jak kiedyś sam wziął szmatę i ścierał parkiet... Poświęcenie, pasja i miłość do kosza i klubu. Jakże rzadkie, a w zasadzie nieobecne już dzisiaj w "profesjonalnym" "kasowym" sporcie...

W tak krótkim czasie odeszły dwie tak ważne osoby dla naszego klubu, osoby stanowiące pomost między "starym a "nowym". Niech pamięć o tym kim byli, co robili i co znaczył dla nich KS Turów nigdy nie odejdzie w zapomnienie. Cześć Ich pamięci!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 07 gru 2011, 18:02 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 paź 2006, 15:29
Posty: 1762
Lokalizacja: Zgorzelec
Cytuj:
Zgorzelec, 07.12.2011
Odszedł Jerzy Liszka

KKS Turów Zgorzelec z przykrością zawiadamia, że w dniu 7 grudnia 2011r zmarł wieloletni działacz sportowy oraz były dyrektor Klubu Sportowego Turów Zgorzelec, Jerzy Liszka. Wyrazy współczucia rodzinie składa Zarząd oraz pracownicy Klubu.

Klub
za: http://ksturow.eu/turow.php?str=1&news=1067

[*]


Ostatnio zmieniony 07 gru 2011, 18:02 przez paawlus, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 07 gru 2011, 23:13 
Offline
pismak
pismak

Rejestracja: 18 gru 2007, 8:22
Posty: 425
Lokalizacja: zgc
Wielka szkoda i smutno. Jurek Liszka to był bardzo sympatyczny i uczynny człowiek. Przekonałem się o tym kilkukrotnie. Lubiłem z nim rozmawiać, bo te rozmowy zawsze niosły ze sobą walor poznawczy, dowiadywałem się czegoś nowego - zazwyczaj o sporcie, o klubie. Szkoda faceta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 08 gru 2011, 21:01 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 lis 2006, 17:57
Posty: 1432
Lokalizacja: z za monitora
Jerzy Liszka - człowiek wielkiego serca. Ja zapamiętam Go jako naszego Pana Jurka, kierownika drużyny juniorów Turowa Zgorzelec (rocznik 68-69) w latach 82-84. Zawsze pomocny, chętny do pracy z młodzieżą, wszystkowiedzący w temacie koszykówki, bardzo oddany swojej pracy w KS Turów a przede wszystkim swojej pasji, jaką dla Niego była koszykówka. Takiego Go zapamiętam. Całej rodzinie zmarłego składam szczere wyrazy współczucia w imieniu własnym oraz wszystkich członków Stowarzyszenia Sympatyków Koszykówki Zgorzeleckiej (*)(*)(*).


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 15 ] 

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 18 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  


Support forum phpbb by phpBB3 Assistant
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
NA FORUM OBOWIĄZUJE ZAKAZ UŻYWANIA FORM "PAN" oraz "PANI". Używamy tylko formy bezpośredniej.


Firma DGL - właściciel www.forum.zgorzelec.info nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników.
Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub ccywilną..