Dzisiaj jest 27 kwie 2024, 15:06

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 30 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł: ZEBRANIE KK TUR
Post: 21 sty 2008, 14:50 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 lis 2006, 17:57
Posty: 1432
Lokalizacja: z za monitora
Wiem, że powinienem zrobić to w dziale KIBICE, ale umknąłby temat wyjazdu do Warszawy. W dniu 01.02.2008 (piątek) o godzinie 18.00 w auli Technikum Górniczego odbędzie się zebranie członków Klubu Kibica TUR. Obecność obowiązkowa, gdyż na zebraniu poruszanych będzie wiele spraw dotyczących dalszej działąlności KK TUR.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 22 sty 2008, 10:05 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 paź 2006, 15:29
Posty: 1762
Lokalizacja: Zgorzelec
Liczę grengo, że choć ogólnie napiszesz po zebraniu jakie nowe pomysły ma KK na przyszłość, no chyba że to tajemnica ;)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 22 sty 2008, 20:58 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 lis 2006, 17:57
Posty: 1432
Lokalizacja: z za monitora
Paawlus, ja nie muszę czekać, mogę już teraz w zarysie powiedzieć, co będzie głównym tematem zebrania i plany dotyczące dalszej działalności KK TUR.
Jednym z zasadniczych tematów będzie informacja o zmianach personalnych w zarządzie KK TUR. Sądzę, że będzie poruszony tam temat przyczyn jakie doprowadziły do zmian. Jeżeli zaś chodzi o dalszą działalność KK TUR, to przede wszystkim chcemy poprzez różnego rodzaju inicjatywy przywrócić dawny stan istnienia KK. Chodzi między innymi o to, by wrócić do czasów, kiedy to KK był głównym motorem napędowym dopingu na hali. Nie twierdzę, że tak nie jest teraz, ale niestety jakość tego dopingu pozostawia wiele do życzenia (chodzi głównie o to, że tak naprawdę tylko niewielka grupa zapaleńców w dalszym ciągu zdziera gardła, ale znajduje się w rozproszeniu i dźwięk ten gdzieś się gubi, a reszta niestety przychodzi tylko oglądać mecze)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 23 sty 2008, 11:15 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 paź 2006, 15:29
Posty: 1762
Lokalizacja: Zgorzelec
dzięki grengo za odpowiedź, licze jednak ze o jakis postanowieniach po zebraniu poinformujesz 8)

Co do KK - wygląda on bardzo słabo, nie ma co go porównywać go do fanów wczorajszego Hapoelu czy nawet Górnika (mieli flagi, transparenty, koszulki klubowe, konfetti i coś takiego jak żarliwość pomijając kilka złych jej przejawów).
Dlaczego duża część członków KK nie przychodzi w barwach klubowych? Dlaczego nie włączają się oni do dopingu? Dlaczego, bez urazy - też są potrzebni, średnia wieku KK to ok. 40 lat? Czy były/są próby pozyskiwania nowych młodych członków KK? Czemu KK nie ma nowych pomysłów i inicjatyw? Czy KK to teraz Klub Wesołego Karneciarza ?! Czy weryfikuje się jakoś "przydatność"/aktywność członków KK ?!

Dużo pytań...jednak problem poważny...a nie widać nikogo i niczego co mogłoby to zmienić...niestety.
A pamiętam 4-5 sezonów temu jaka była oprawa - konfetii, serpentyny i po prostu JAJA w kibicowaniu. Teraz wygląda to jakby nikomu nic się nie chciało, wszyscy tkwili w samozadowoleniu, a ludzi z inicjatywą się blokowało. Czy jestem daleko od prawdy?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 23 sty 2008, 19:49 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 lis 2006, 17:57
Posty: 1432
Lokalizacja: z za monitora
Paawlus dlaczego Twoje pytania są tym, o czym chcemy rozmawiać na spotkaniu? Ano dlatego, że nie tylko Ty i Tobie podobni dostrzegają problemy KK. Być może będą to decyzje niepopularne, ale niestety dla wielu dość radykalne, których przestrzegania tym razem podjął się cały Zarząd KK. Piszę "tym razem", bo dotychczas każdy zarząd (w tym także mój) obejmując posady w nim, obiecywał zmiany na lepsze, ale targany wieloma emocjami i jakimiś okolicznościami łagodzącymi podejmował decyzje o odstąpieniu od radykalizmu. Wiele spraw i tematów wymaga dyskusji i nad tym chcemy się skupić, aby przywrócić dawne lata świetności naszemu KK.
Co do oprawy meczy polegającej na rzucaniu konfetti czy serpentyn wyjaśnię, że nasza hala nie nadaje się do tego (spróbuj tym rzucać tak, aby ani jeden kawałek nie spadł na boisko) i w chwili obecnej nie wolno nam tego robić, bo zgodnie z regulaminem PLK na klub nałożono by karę finansową.

[ Dodano: Sro Sty 23, 2008 7:51 pm ]
Co do informacji dodam, że oczywiście po zebraniu przedstawię sprawy, które będą mogły ujrzeć "światło dzienne".

[ Dodano: Czw Sty 24, 2008 8:24 am ]
[b]W związku z problemami lokalowymi w Technikum Górniczym zebranie członków Klubu Kibica TUR odbędzie się tak jak wcześniej planowano 01.02.2008 o godzinie 18.00 ale w SALI TEATRALNEJ MIEJSKIEGO DOMU KULTURY w Zgorzelcu.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 24 sty 2008, 10:27 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 paź 2006, 15:29
Posty: 1762
Lokalizacja: Zgorzelec
Dzięki grengo za odpowiedź i za to, że to co się da, to powiesz po zebraniu. Wiem, że "brudy' musicie prać w swoim gronie, ale ważna jest tez komunikacja i informacja o tym co się dzieje w KK na zewnątrz - żeby KK było jakby otwarte na innych kibiców, a nie było kółkiem wzajemnej adoracji.

Co do konfetii i serpentyn to nie przesadzadzaj - w I lidze dało się to jakoś rzucać :)
A na serio - wiem, że są za to kary etc. , jednak bardziej chodziło mi o atmosferę i zapał. Uważam, że część pomysłów KK mógłby przenieść z parkietów bałkańskich czy greckich (Panathinaikos). Tylko, że u nas większość kibiców nie ma takiego południowego temperamentu :grin:

Pozdro


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 04 lut 2008, 9:33 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 lis 2006, 17:57
Posty: 1432
Lokalizacja: z za monitora
Obiecałem, więc podaję do wiadomości, że w związku z rezygnacją z członkostwa w Zarządzie KK 3 osób został uzupełniony skład Zarządu KK TUR i obecnie przedstawia się on następująco:

Prezes - Andrzej Antos
V-ce Prezes - Robert Bodurka
Skarbnik - Robert Żołdak
Sekretarz - Krzysztof Bajda
Członkowie - Stanisław Spalik, Krzysztof Putek i Marek Morawski.

Ponadto Zarząd podjął decyzję o usuwaniu dotychczasowych członków KK TUR, którzy unikają noszenia barw klubowych ( 1 raz ostrzeżenie, 2-gi raz usunięcie), oraz kibiców którzy nie biorą czynnego udziału w dopingowaniu swojej drużyny ( na podstawie zdjęć i zapisu video).

Kolejna informacja, to to że od rundy PLAY OFF pojawią się nowe koszulki członków KK TUR.

Ostatnią i chyba najważniejszą informacją jest ustalenie terminu Nadzwyczajnego Walnego Zebrania członków KK TUR na dzień 29.02.2008 o godzinie 18.00 w MDK w Zgorzelcu.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 08 lut 2008, 16:10 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 paź 2006, 15:29
Posty: 1762
Lokalizacja: Zgorzelec
grengo pisze:
Ponadto Zarząd podjął decyzję o usuwaniu dotychczasowych członków KK TUR, którzy unikają noszenia barw klubowych ( 1 raz ostrzeżenie, 2-gi raz usunięcie), oraz kibiców którzy nie biorą czynnego udziału w dopingowaniu swojej drużyny ( na podstawie zdjęć i zapisu video).


Czy to znaczy, że mnie tez możecie usunąć z meczu i pozbawić karnetu ? :grin:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 08 lut 2008, 23:10 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 lis 2006, 17:57
Posty: 1432
Lokalizacja: z za monitora
Paawlus oczywiście chodzi o członków KK, a Ty się czepiasz. Późno było jak pisałem i stąd mój lapsus. Nie musisz przepraszać, miało być extra, a wyszło jak zwykle :P :P :P


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 09 lut 2008, 10:29 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 paź 2006, 15:29
Posty: 1762
Lokalizacja: Zgorzelec
Na to właśnie liczyłem, że to pomyłka :)

Co do kibicowania - na ostatnim meczu było już lepiej: cały KK głośno i stale dopingował, była spoko piosenka o Hardingu ( Nana na na na na na itd. :) ), Pawul puścił "Jozina z bazin" :D.
Mam jednak jedną prośbę do członków KK - nie wołajcie Dragisa tylko Dragisza, bo w jego nazwisku s jest z tzw. daszkiem co wymawia się jako "sz". Nie żebym się czepiał, ale facet gra u nas już 2 sezon, a niektórzy dalej nie wiedzą jak się nazywa (oprócz m.in. Pawula).

No i jeszcze 2 pytania: co się stało z Turem? czy jest/będzie sektorówka?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 11 lut 2008, 11:54 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 lut 2007, 20:31
Posty: 447
Lokalizacja: Power Station
Przyklejam się do tego wątku i napiszę jak wygląda wg.mnie KK Tur w trakcie meczów.Na ostatnim meczu dało się zauważyć barwną i kolorową grupę kibiców Śląska.Mieli bębny,koszulki klubowe,szaliki i kilka flag.Flagi były duże,średnie w paski,prążki i inne figury.Ich było słychać i widać.Natomiast nasz KK Tur wygląda biednie,ubogo,momentami w ogóle nie wyglada.Żadnej flagi,nawet najmniejszej ,masa ludzi w sektorze KK ubrana pstrokato,3 bębny na krzyż.To jest ten "najlepszy KK w Polsce".Nawet dochodzi do tego że śpiewając DIFENS,część KK woła diFEKS!!!Zero koordynacji.KK Tur padło z lekka na ryjek i traca totalną amatorszczyzną.Wystarczło oglądnąć wczorajszy mecz Stali.Ich naprawdę widać.Cała masa flag,4 duże głośne bębny i żywiołowy doping.Nawet kibice z Wałbrzycha byli głośniejsi w naszej hali.Czyżby żaden z członków KK Tur nie potrafił przynieść flagi na halę-może za ciężkie.Tak trudno uszyć kilka flag-nie muszą być przecież wielkie.Wg mnie KK Tur rozrósł się ogromnie,ludzi w nim ogrom ale prawdziwych kibiców niewielu.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 11 lut 2008, 13:35 
Offline
gaduła
gaduła

Rejestracja: 15 sty 2007, 20:17
Posty: 308
Lokalizacja: Zgorzelec
---->Tomski , podpisuje sie pod tym wszystkim a nawet jak dzisiaj przeczytałem temat "Czyżby początek końca ?"autorstwa Grengo byłem w 100% przekonany , ze oto właśnie dowiadujemy sie o totalnej rozsypce KK. Wszystko wskazuje , ze idzie właśnie w tym kierunku. Poza tym ze sa najgłosniejszą grupą kibiców w hali nie wyróżnia ich juz nic. Chociaz i do tego potrzeba było metod rodem z IV RP czyli straszenie usunięciem z klubu na podstawie zdjęć i zapisów video.
Wystarczyło widac że raz uznano ich za najlepszy KK w Polsce. Stal Ostrów jest nie do podrobienia ale i inne kluby wypadaja zdecydowanie lepiej mimo że na wyjazdy muszą ze sobą wszystko zabierać tak jak Wrocławianie. Jak sie tu można dowiedziec z forum to cześć wyposażenia "naszych orłów" po prostu przepadła . Bębnów nie ma bo pałeczki pogubione. dlaczego flag nie ma to nie wiem ale tymi z Citronexu nie będą za darmoche machać ( tak tu gdzieś Gringo pisze). A co TUREM ? zabarłożył gdzies pewnie ;-)
Żałosne ....ale jest nadzieja !! :-) na sobotnim meczu w sektorze F pojawiła się grupka młodych kibiców, jeszcze niesmiała troche i nie tak liczna ale swoim wystapieniem zdumiała "stary, zasłużony " KK. Moze cos z tego bedzie :-)


Ostatnio zmieniony 11 lut 2008, 20:35 przez saso, łącznie zmieniany 2 razy

Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 11 lut 2008, 14:43 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 lut 2007, 20:31
Posty: 447
Lokalizacja: Power Station
To że nikt nie macha flagami z logo jakiejś firmy to rozumiem i jestem za.Nie potrafię zrozumieć dlaczego nie ma żadnych flag.W magazynach Kopalni zapewne zalegają flagi czarno-zielone,może wystarczy porozmawiać z odpowiednią osobom w KWB i kilka flag KK by uzyskał.Trzeba chcieć.Części wydaje się poprostu że jak już są w KK Tur to do niczego nie zobowiązuje.A właśnie będą tam trzeba dać z siebie wszystko.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 12 lut 2008, 11:45 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 paź 2006, 15:29
Posty: 1762
Lokalizacja: Zgorzelec
saso pisze:
....ale jest nadzieja !! :-) na sobotnim meczu w sektorze F pojawiła się grupka młodych kibiców, jeszcze niesmiała troche i nie tak liczna ale swoim wystapieniem zdumiała "stary, zasłużony " KK. Moze cos z tego bedzie :-)


Też mnie te chłopaki pozytywnie zaskoczyli :) Tylko czemu takich jak oni - młodych pełnych zapału nie ma w KK Tur ?! Czyżby byli za młodzi ;) A może członkom KK nie zależy na nowych członkach, bo przecież wtedy straciliby swoje karnety! A niektórzy nadal nie przychodzą w barwach klubowych! Po prostu KLUB WESOŁEGO KARNECIARZA ! ŻENADA !

Tomski ---- bo KK się nic nie chce! Wielkie halo dla nich to kupić kawałek materiału i uszyć flagę, pałeczki pogubili, bębny się tylko 3 ostały, a sektorówkę zniszczyli - chaos totalny i brak odpowiedzialności!! I nie wierzę za bardzo, że coś się zmieni, bo nie wpuszcza się tam świeżej krwi, a wszyscy tworzą samo zadowolone kółko wzajemnej adoracji.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 12 lut 2008, 12:33 
Offline
gaduła
gaduła

Rejestracja: 15 sty 2007, 20:17
Posty: 308
Lokalizacja: Zgorzelec
paawlus pisze:
A może członkom KK nie zależy na nowych członkach, bo przecież wtedy straciliby swoje karnety! A niektórzy nadal nie przychodzą w barwach klubowych! Po prostu KLUB WESOŁEGO KARNECIARZA ! ŻENADA !

strzał w 10 -tke :)
Młodych nie wpuszczą bo nie maja zasług a "zasłużeni" nie odejdą bo straca karneciki i kółko zamkniete :)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 30 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 118 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  


Support forum phpbb by phpBB3 Assistant
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
NA FORUM OBOWIĄZUJE ZAKAZ UŻYWANIA FORM "PAN" oraz "PANI". Używamy tylko formy bezpośredniej.


Firma DGL - właściciel www.forum.zgorzelec.info nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników.
Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub ccywilną..