Dzisiaj jest 27 kwie 2024, 22:14

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 10 ] 
Autor Wiadomość
Post: 14 lut 2008, 15:30 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 lis 2006, 17:57
Posty: 1432
Lokalizacja: z za monitora
Jeżeli chcecie wesprzeć naszą drużynę w meczu II rundy rozgrywek o puchar ULEB, to pozostało jeszcze 86 biletów na miejsca siedzące tuż za ławką naszych zawodników. Cena biletu to 15 PLN. Bilety można jeszcze zakupić w piątek w godz. 7.00-18.00, w sobotę 8.00-16.00 i w niedzielę 13.00-18.00 w kiosku KOLPORTER obok kina Grunwald.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 14 lut 2008, 16:46 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 lut 2007, 20:31
Posty: 447
Lokalizacja: Power Station
Jak wytłumaczyć że zostały jeszcze bilety za ławką zawodników.Kupowałem ostatnio bilety w biurze KS Turów(byłem zapisany na liście)i nie są to bilety za ławką zawodników a takowe miały być.Ponadto chwilę później dokupiłem dwa bilety w kiosku Kolporter-łaskawca który je sprzedawał powiedział że nie dysponuje biletami siedzącymi tylko stojącymi.Miał tylko RZekomo jeden bilet VIP.Coś jest nie tak ze sprzedażą biletów.Ktoś nie mówi prawdy,ktoś celowo wprowadza w błąd.Będac na liście(bar Steff)dostałem bilety w sektorze 108 a to jest na łuku i na pewno nie za ławką zawodników.Nie jestem zadowolony z takiego obrotu sprawy.Może warto zmienić dystrybutora biletów.Czyży byli równi i równiejsi :smt084


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 14 lut 2008, 21:55 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 lis 2006, 17:57
Posty: 1432
Lokalizacja: z za monitora
Tomski pisze:
Jak wytłumaczyć że zostały jeszcze bilety za ławką zawodników.Kupowałem ostatnio bilety w biurze KS Turów(byłem zapisany na liście)i nie są to bilety za ławką zawodników a takowe miały być.Ponadto chwilę później dokupiłem dwa bilety w kiosku Kolporter-łaskawca który je sprzedawał powiedział że nie dysponuje biletami siedzącymi tylko stojącymi.

Taką informację o lokalizacji miejsc otrzymałem od K.Putka. Bilety siedzące do Pardubic nie były w posiadaniu "łaskawcy", jak go nazywasz do dnia dzisiejszego, bo były to bilety rozprowadzane przez biuro KS Turów ludziom, którzy zapisywali się w barze Steff. Dopiero dzisiaj odebrałem je z biura i dostarczyłem do kiosku Kolporter, stąd jego ówczesna informacja, która dzisiaj uległa zmianie. Co do lokalizacji miejsc na hali, to jak się orientuję zależała ona od osób w biurze KS Turów, więc pretensje należy kierować właśnie tam.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 15 lut 2008, 10:51 
Offline
gaduła
gaduła

Rejestracja: 15 sty 2007, 20:17
Posty: 308
Lokalizacja: Zgorzelec
--->Tomski ja już pod koniec stycznia na tym forum informowałem o końcówce biletów na mecz w Pardubicach. Moje wpisy opieraly sie na 2 źródłach . Jednym była niezwykle miła i sympatyczna pani Ela, asystenka prezesa Krygiera, która to poinformowała mnie, że klub nie bedzie prowadził sprzedaży biletów, a można je nabywać wyłącznie przez internet w ticketpro. Tak też informował klub na swojej stronie i w trakcie meczów ligowych. W momencie kiedy kupowałem bilet w ticketpro na hali juz sie kończyły dobre miejsca ( także te za ławką naszych zawodników). Zostały jakies narożne i stojące. Moje info o końcówce biletów zostało tak skomentowane przez znanego działacza KKTur zwanego Grengo :
Cytuj:
Saso przestań siać ferment pieniaczu, bo jeszcze 3 godziny temu byłem na spotkaniu z Prezesem Krygierem i jeżeli tylko przestaniesz kadzić i zbierzesz chętnych, to jutro jesteśmy w stanie zapewnić Ci 500-1000 wejściówek.

Był widać przekonany że ktos taki jak on załatwi super miejsca i ile tylko bedziemy chcieli.
Hańbiącą sprawą jest też sposób i czas w jakim sprzedano "zdobyte" miejscówki. Czesi mieli na to ok. 2 tygodnie. Kupowali od końca stycznia przez siec, w kasach i wielu innych miejscach. A u nas ??? sam sie przekonałeś. U nas "sprzedaż" :smt082 rozpoczęła sie jak juz było po wszystkim. Będzie prawie 10000 Czechów i zdaje się ok. 200 Polaków i wychodzi na to, że większość naszych będzie stała albo siedziała po kątach . Ja zrobiłem tak jak mi powiedziano w sekretariacie KS Turów i jestem zadowolony . Ty zrobiłes tak jak Ci powiedziano w KKTur i sam wiesz jak na tym wyszedłeś. Więc kierunek pretensji powinien być oczywisty.
Dlatego panie Grengo czasem trzeba posłuchać innych, a nie wyzywac od pieniaczy i kadzicieli czy tam innych jeszcze :smt021

[ Dodano: Pią Lut 15, 2008 10:58 am ]
jak na działacza bardzo słaba inicjatywa własna.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 15 lut 2008, 11:03 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 lut 2007, 20:31
Posty: 447
Lokalizacja: Power Station
Zaintrygowałamnie jeszcze sprawa ceny biletów.Po dokładnym przyjrzeniu sie widnieje na nim cena 60 koron.Ni jak to się ma do ceny jaka obowiązuje w KS Turów -15zł.Jak by nie przeliczać koron na złotówki nie da to takiej kwoty.Skąd taka różnica w cenie.Wg.mnie to około 7 zł za dużo na każdym sprzedanym bilecie.Może ktoś ma jakąś wiedzę skąd taka różnica i na co takie pieniążki idą. :smt084


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 15 lut 2008, 11:37 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 lut 2007, 22:35
Posty: 751
Lokalizacja: Zgorzelec
saso pisze:
Tomski ja już pod koniec stycznia na tym forum informowałem o końcówce biletów na mecz w Pardubicach. Moje wpisy opierały sie na 2 źródłach


Saso...o Obrzucie też pisałeś..kto miał rację?

saso pisze:
Był przekonany że ktoś taki jak on to bez problemu załatwi z Krygierem super miejsca i ile tylko bedziemy chcieli.


Zapominasz o jednej rzeczy..w hali w Pardubicach będziemy gośćmi..nawet Arek ma taki wpływ na to gdzie dostaniemy partię biletów do rozprowadzenia jak mniej więcej ja na opady śniegu wiosną..podobnież jak przyjeżdża do nas grupa kibiców np. Anwilu Śąska czy Atlasa na mecz ligowy...to jedyne co mogą sobie wybrać to rząd :-) i miejsce...bo sektor mają przydzielony
Nie bardzo kumam po co tyle szumu wokół tego wyjazdu..

Spasujcie trochę proszę..po co robicie nie potrzebne zamieszanie wokół tego wyjazdu..kto chciał bilet zdobył..czy tak jak zrobił Saso z ticketpro..czy jak część ludzi od Świstaka..a część z klubu...

saso pisze:
Czesi mieli na to ok. 2 tygodnie. Kupowali od końca stycznia przez sieć, w kasach i wielu innych miejscach.


My nie mogliśmy??..nie mamy dostępu do internetu??


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 15 lut 2008, 11:40 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 sie 2006, 16:10
Posty: 550
Lokalizacja: Zgorzelec
U nas internet jeszcze na kartki ;P


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 15 lut 2008, 14:07 
Offline
gaduła
gaduła

Rejestracja: 15 sty 2007, 20:17
Posty: 308
Lokalizacja: Zgorzelec
Jaro28 Myślałem że prezesowi zależy na dużej ilości naszych kibiców. Jednak na stronie klubowej długo nic nie było. Bilety ( jak za komuny na zapisy :smt082 poprzez KK ) pojawiły się późno, a sprzedawano je bardzo krótko. Czesi potrafią na stronie klubowej na bieżąco informować kibiców o ilości dostepnych biletów i miejscach sprzedaży. Na mecz "wyjazdowy" nie robili żadnych zapisów poprzez klub kibica a na dodatek jako "goście" :grin: dostali na "dzień dobry"od naszego prezesa 3 tys. miejsc.
Cytuj:
polský klub změnil rozhodnutí a do distribuční sítě v ČR pustí o 1500 vstupenek více, než původně plánoval -celkem tedy bude k prodeji 3000 vstupenek

czyli tyle samo ile my jako gospodarze ( tak mnie poinformowano w klubie KS Turów). Troche mnie dziwi bo 3 tys. a nawet więcej to jeździło do tej pory. No ale zostaje jeszcze 1,5 tys. Chyba do kupienia w kasach przed meczem ??
Jednak kibice Turowa ponownie nie mają bieżących oficjalnych informacji z klubu na temat sprzedaży biletów, a trwa ona "cichaczem" od zeszłego tygodnia. Jak tu zauważyliscie internet u nas na kartki :) i nie wszyscy wiedzą. Zreszta jak słusznie zauważył Jaro28 po co się przejmowac innymi kto chciał to już ma i to w super miejscu :P


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 15 lut 2008, 19:46 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 lis 2006, 17:57
Posty: 1432
Lokalizacja: z za monitora
saso pisze:
Zreszta jak słusznie zauważył Jaro28 po co się przejmowac innymi kto chciał to już ma i to w super miejscu :P

Jedyne sensowne zdanie, a ja jestem tylko przekaźnikiem informacji uzyskanych w klubie. Mnie również jest przykro, że my jako KK dowiadujemy się o różnych rzeczach ostatni bądź wcale, ale cóż widać taka jest polityka klubu. Co do kosztu biletu oczywiście należy zasięgać u źródła, czyli KS Turów.
Pozdrawiam i dajmy sobie na wstrzymanie. Kto chciał być na meczu, to będzie, a jeżeli ktoś chce, a nie ma jeszcze biletu, to zapraszam do Kolportera.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 15 lut 2008, 23:58 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 lut 2007, 22:35
Posty: 751
Lokalizacja: Zgorzelec
saso pisze:
Jaro28 Myślałem że prezesowi zależy na dużej ilości naszych kibiców.


Sasko...informacja świeżutka uzyskana 15 minut temu bezpośrednio od Prezesa..pozostało do sprzedania jeszcze 650 biletów..


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 10 ] 

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 98 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  


Support forum phpbb by phpBB3 Assistant
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
NA FORUM OBOWIĄZUJE ZAKAZ UŻYWANIA FORM "PAN" oraz "PANI". Używamy tylko formy bezpośredniej.


Firma DGL - właściciel www.forum.zgorzelec.info nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników.
Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub ccywilną..