Dzisiaj jest 28 kwie 2024, 2:34

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 56 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł:
Post: 28 mar 2008, 23:16 
Offline
VIP
VIP

Rejestracja: 21 sty 2005, 16:02
Posty: 4170
Lokalizacja: near Central Park
Cytuj:
Drużyna Saso Filipovskiego może w maju zdobyć mistrzostwo, by w czerwcu przestać istnieć.

http://www.zw.com.pl/artykul/234136.html


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 29 mar 2008, 1:31 
Offline
pismak
pismak

Rejestracja: 18 gru 2007, 8:22
Posty: 425
Lokalizacja: zgc
Czlowieku, przestan siac zamet! Jesli wierzysz niejakiemu Szeleszczukowi, to wierz dalej. Pismak jak to pismak, pisac musi bo na chleb zabraknie. A papier przyjmie wszystko.

Wystarczy chwile pochylic sie nad tymi jego wypocinami i zadac sobie pytanie - w zasadzie o czym jest ten artykul, a przede wszystkim po co? Zero tresci. Kilka akapitow bez okazji. Takie klasyczne bicie piany dla zarobienia wierszowki.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 29 mar 2008, 5:36 
Offline
VIP
VIP

Rejestracja: 21 sty 2005, 16:02
Posty: 4170
Lokalizacja: near Central Park
Cytuj:
Czlowieku, przestan siac zamet
jeśli ktoś sieje zamęt, to raczej autor tekstu, niż ja :|
Jeśli takie notki się ukazują, to jest jakaś przyczyna i lepiej o tym wiedzieć, niż nie. A już najgorszą rzeczą jest selekcja wiadomości i dopuszczanie tylko tych 'właściwych' ;-)
Co do treści, można dyskutować, ale nie można nie zauważać artykułu ukazującego się w ogólnopolskim dzienniku.
A wiara, to coś całkiem innego, niż informacja.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 29 mar 2008, 7:43 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 lip 2006, 14:02
Posty: 675
Lokalizacja: Zgorzelec
Ciekawe skąd ten marny skryba ma takie wieści. Sezon się nie skończył i z tego co wiem to Saso nie podjął jeszcze żadnej decyzji (a on już wie). Istnieje prawdopodobna opcja, że obecny trener odejdzie, ale póki co...
Po drugie co ten dziennikarzyk miał na myśli pisząc, że Turów znajdzie się w punkcie wyjścia?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 29 mar 2008, 18:08 
Offline
VIP
VIP

Rejestracja: 21 sty 2005, 16:02
Posty: 4170
Lokalizacja: near Central Park
Cytuj:
Po drugie co ten dziennikarzyk miał na myśli pisząc, że Turów znajdzie się w punkcie wyjścia?
no właśnie, ciekawe jakby go tak wziąć i podpytać, co miał na myśli stawiając takie tezy, jakie postawił? Niechby to rozwinął.
Scenariusz postawiony jest najczarniejszy z czarnych, ale czy niemożliwy?
Odpukuję po trzykroć.

http://www.koszkadra.pl/?k=1&p=coaches&id=70
zaprosiłem, może się odezwie :grin:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 29 mar 2008, 19:24 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 sty 2005, 0:32
Posty: 867
Lokalizacja: wlaczam GPS
Małe sprostowanie w temacie. Piotr Szeleszczuk nie jest już ani odpowiedzialny za plk.pl i również za koszkadra.pl, Piotrek zakończył swoją współpracę z w/w portalami przed zeszłym sezonem i jego obowiązki przejął Piotr Kwiatkowski (nie wiem, czy także przy koszkadra.pl, ale na pewno przy plk.pl). Mimo tego z mojej współpracy z Panem Szeleszczukiem wiem jedno, nigdy nie pisze w jakiś sposób niepotwierdzonych informacji, zawsze stara się mieć jakieś podstawy do napisania jakiegokolwiek tekstu, a czy prawdą jest to co pisze w podanym przez bombasa linku to się wszyscy przekonamy po sezonie i przed kolejnymi rozgrywkami.

Na razie wszystkim zalecam ochłonięcie i po prostu dopingowanie NASZEGO TUROWA w Turynie i w play-offach. :smt026


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 30 mar 2008, 12:57 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 lut 2007, 22:35
Posty: 751
Lokalizacja: Zgorzelec
qba pisze:
Sezon się nie skończył i z tego co wiem to Saso nie podjął jeszcze żadnej decyzji


Rozczaruję Cię Qba...otóż podjął


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 30 mar 2008, 14:45 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 sie 2006, 16:10
Posty: 550
Lokalizacja: Zgorzelec
Znaczy się odchodzi....


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 30 mar 2008, 18:26 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 sty 2008, 18:21
Posty: 1551
Lokalizacja: Zgorzelec
jaro28 pisze:
qba napisał/a:
Sezon się nie skończył i z tego co wiem to Saso nie podjął jeszcze żadnej decyzji


Rozczaruję Cię Qba...otóż podjął


Saszo nie podjal ostatecznej decyzji. To zalezy czy Turow bedzie gral w przyszlym sezonie w Eurolidze. Jesli tak to Saszo zostanie, jesli nie to nie :|


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 30 mar 2008, 18:55 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 lip 2006, 14:02
Posty: 675
Lokalizacja: Zgorzelec
a ja słyszałem, że pomogła mu decyzja o obowiązku przebywania 2 Polaków na parkiecie


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 30 mar 2008, 19:06 
Offline
obserwator
obserwator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 gru 2006, 10:50
Posty: 271
Lokalizacja: sam nie wiem
jaro28 pisze:
qba pisze:
Sezon się nie skończył i z tego co wiem to Saso nie podjął jeszcze żadnej decyzji


Rozczaruję Cię Qba...otóż podjął


Popieram. Podoba mu sie Zgorzelec, ale stad wszedzie jest daleko. Ale to nie jest jedyny aspekt. Decyzja juz dawno zapadla.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 30 mar 2008, 20:13 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 lut 2007, 22:35
Posty: 751
Lokalizacja: Zgorzelec
Cytuj:
Decyzja juz dawno zapadla.


Ot to..podoba mu się Zgorzelec czy nie...wszystko jedno...rozmawiałem z nim nie raz...odchodzi...powody są nieistotne..


Ostatnio zmieniony 31 mar 2008, 6:30 przez jaro28, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 30 mar 2008, 21:25 
Offline
gaduła
gaduła

Rejestracja: 15 sty 2007, 20:17
Posty: 308
Lokalizacja: Zgorzelec
To już było wiadomo przed rozpoczeciem sezonu ze Saso tylko jeszcze ten sezon pociagnie .Boban juz od dawna nie ukrywa sie z tym ze w Zgorzelcu nie ma co dłużej siedzieć ...Saso sie troche kamufluje ale wiadomo ze odejdzie .
Co do Saso gratulacje za kolejny tytuł trenera rundy zasadniczej http://www.sport.pl/koszykowka/1,65031,5070904.html
Takiego ternera juz nie bedziemy mieli. Przepisy na kolejny sezon spowoduja ze w Polsce nie zobaczymy długo trenerów klasy Filipovskiego. Moze Karol wróci :lol: Co do Szeleszczuka to szkoda gadac ...proponuje pominąć gościa ...same bzdury wypisuje od dawna . Pamietam jak 2 lata temu po przegranej w Koszalinie w 1 meczu sezonu nawoływał do zwolnienia Karola i ogłaszał blamaz Turowa ..."miliony w błoto' tak pisał ten pismaczek warszawski zakompleksiony na punkcie Turowa. Czytajac jego wypociny na e-basket ( tygodnik "papierowy") łatwo zauwazyc brak profesjonalizmu , on nawet nie wie kto gdzie gra i z kim a do Turowa ma jakas awersje.
A co do Euroligi ... takie miasteczka jak Zgorzelec nigdy nie będą grały w tych rozgrywkach ...nie wiem skad te nadzieje :smt021


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 31 mar 2008, 16:38 
Offline
VIP
VIP

Rejestracja: 21 sty 2005, 16:02
Posty: 4170
Lokalizacja: near Central Park
Cytuj:
A co do Euroligi ... takie miasteczka jak Zgorzelec nigdy nie będą grały w tych rozgrywkach ...nie wiem skad te nadzieje

tu jednak jakiś wspólny mianownik z krakaniem Szeleszczuka odnajduję :grin:
a czy ktoś jeszcze rok temu wierzył, że Turów wejdzie do 1/8 Pucharu ULEBa? :| a przecież to jeszcze nie koniec rozgrywek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 31 mar 2008, 16:57 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 28 lut 2008, 23:15
Posty: 88
Lokalizacja: zgorzelec
Euroliga! We Wrocku-swietny pomysl! Co tam 170 km dla kibica ze Zgorzelca! Mam nadzieje, ze Pan Prezes o kibicach ze Zgorzelca pomysli! Moze ktos mi odpowie? Liberec nie wchodzi w gre? Musi byc lotnisko w miescie, gdzie sa rozgrywane mecze? Pozdro! W niedziele puchar Polski, potem Turyn i nasz puchar ULEB, a zloto juz na nas czeka :smt026 :smt026 :smt026

[ Dodano: Pon Mar 31, 2008 7:17 pm ]
Przepraszam za uzycie formy Pan w moim ostatnim poscie! Cenzurko wybacz! Juz w tym miesiacu mnie wykreslalas i nawet nie wiem za co! Wtedy pisalem tylko o pewnej zazdrosnicy ]:-> Juz bede grzeczny! Ja tylko kocham Turow!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 56 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 72 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  


Support forum phpbb by phpBB3 Assistant
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
NA FORUM OBOWIĄZUJE ZAKAZ UŻYWANIA FORM "PAN" oraz "PANI". Używamy tylko formy bezpośredniej.


Firma DGL - właściciel www.forum.zgorzelec.info nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników.
Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub ccywilną..