Dzisiaj jest 27 kwie 2024, 22:44

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 56 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4
Autor Wiadomość
 Tytuł:
Post: 05 kwie 2008, 19:14 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 sty 2008, 18:21
Posty: 1551
Lokalizacja: Zgorzelec
el. toro faktycznie jest ciaaaasny. czasami jezdze nim do elektrowni. ja majac "jedyne" 185cm ledwo sie mieszcze a naszym zawodnikom to ja szczerze wspolczuje... dragisa 200cm, lubo jeszcze wyzszy :/ ale i "knypki" jak david czy andres tez wygodnie nie maja. moze to ich usprawiedliwia, ze slabo zagrali dzis z ASCO w PP :/


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 05 kwie 2008, 20:15 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 sie 2006, 16:10
Posty: 550
Lokalizacja: Zgorzelec
Taaaaa.... Jak dostaną brzeszczoty do metalu (i to tępe) i rozkaz pocięcia koparki numer 5 w kopalni, to nawet UAZy będą im pasować na dojazdy na mecze... O Scanii Irizar nie wspominając..... Żenua, jak mawiali w pewnym kabarecie....


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 06 kwie 2008, 17:05 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 25 lis 2007, 10:57
Posty: 275
Lokalizacja: zgorzelec
Krzywus - moje subiektywne odczucie nowego prezesa nie ma nic wspólnego z poglądami byłego prezesa. Nie znam gościa a sugeruję się jego wypowiedziami w mediach, z których wynika, że facet ma więcej serca dla Śląska niż dla Turowa. Artykułu, o którym piszesz prawdopodobnie nie czytałam ale podeślij linka to się chętnie zapoznam. Jeśli ty inaczej osądzasz pana Waśniewskiego to to jest twój pogląd, a ja mam swój, takie moje prawo. Mam nadzieję, że czynem i słowem wkrótce nowy prezes sprawi, że zmienię zdanie. Nie mam nic przeciwko temu. Nie jestem żadnym organem opiniotwórczym, zatem moje osobiste zdanie w tym temacie niczego nie znaczy. Zatem, proszę, schowaj swoją ironię do kieszeni, bo to jest forum i każdy ma prawo wypowiadać się zgodnie ze swoim sumieniem. Nikogo nie obrażam ani nie poniewieram swoimi wypowiedziami.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 07 kwie 2008, 10:08 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 26 gru 2006, 10:24
Posty: 66
Azlo pisze:
Krzywus - moje subiektywne odczucie nowego prezesa nie ma nic wspólnego z poglądami byłego prezesa. Nie znam gościa a sugeruję się jego wypowiedziami w mediach, z których wynika, że facet ma więcej serca dla Śląska niż dla Turowa.


He? Wiedzial ktos ze prezesem Slaska jest Wasniewski kiedy nim byl? I gdzie te wypowiedzi swiadczace o milosci do Slaska?

Azlo pisze:
Jeśli ty inaczej osądzasz pana Waśniewskiego to to jest twój pogląd, a ja mam swój, takie moje prawo. Mam nadzieję, że czynem i słowem wkrótce nowy prezes sprawi, że zmienię zdanie. Nie mam nic przeciwko temu. Nie jestem żadnym organem opiniotwórczym, zatem moje osobiste zdanie w tym temacie niczego nie znaczy. Zatem, proszę, schowaj swoją ironię do kieszeni, bo to jest forum i każdy ma prawo wypowiadać się zgodnie ze swoim sumieniem. Nikogo nie obrażam ani nie poniewieram swoimi wypowiedziami.


Sugeruję więc rozmowę z prezesem, tak samo jak sugerowalem rozmowy z bylym prezesem, a nie powtarzanie utartych opinii ktore nie sa poparte zadnymi argumentami.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 07 kwie 2008, 19:28 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 25 lis 2007, 10:57
Posty: 275
Lokalizacja: zgorzelec
Anfernee - zlituj się, chłopie, mam ważniejsze rzeczy na głowie niż szukanie ci cytatów z wywiadów udzielonych przez Prezesa Waśniewskiego. Na myśl przychodzi mi jeden z pierwszych wywiadów z nim w roli głównej, zaraz po objęciu stanowiska. Było tam coś o konflikcie wewnętrznym w odpowiedzi na pytanie, komu kibicowałby w starciu Śląsk vs Turów. Także plany (wiem, wiem czysto hipotetyczne i fantastyczne) rozgrywania meczy euroligowych we Wrocławiu, bo ponoć lepiej tam niż w Libercu z przyczyn logistycznych, nie zyskały mojej sympatii. Poza tym, jak każda kobieta, sugeruję się także tym, co komu z oczu wyłazi. Dlaczego upieracie się, że mam hołubić kogoś, kto jeszcze sobie - w moim przekonaniu - na to nie zasłużył? Nie musicie mnie nawracać na jedynie słuszną linię wielbienia prezesa KS Turów, bo ja sama muszę dojść do tego. Poczekam, poczytam, usłyszę, zobaczę i wtedy zweryfikuję swoje poglądy. Obiecuję, że na łamach tego forum was o tym poinformuje i odszczekam swoją antypatię, choć nie można tego nazwać antypatią, raczej nieufnością. Dobrze, że nie rozmawiamy o polityce, bo za moje poglądy to już na 100% zostałabym wirtualnie zlinczowana.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 08 kwie 2008, 10:37 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 26 gru 2006, 10:24
Posty: 66
Azlo pisze:
Anfernee - zlituj się, chłopie, mam ważniejsze rzeczy na głowie niż szukanie ci cytatów z wywiadów udzielonych przez Prezesa Waśniewskiego.


Forum jest od dyskutowania, jestem ciekaw przesłanek, którymi się kierujesz.

Azlo pisze:
Na myśl przychodzi mi jeden z pierwszych wywiadów z nim w roli głównej, zaraz po objęciu stanowiska. Było tam coś o konflikcie wewnętrznym w odpowiedzi na pytanie, komu kibicowałby w starciu Śląsk vs Turów.


Błagam, z tego co pamiętam chodziło o sentyment, a na końcu padło zdanie, że będąc pracownikiem klubu ze Zgorzelca jest kibicem Turowa.

Azlo pisze:
Także plany (wiem, wiem czysto hipotetyczne i fantastyczne) rozgrywania meczy euroligowych we Wrocławiu, bo ponoć lepiej tam niż w Libercu z przyczyn logistycznych, nie zyskały mojej sympatii.


Nie pamiętam tego, albo przegapiłem. Zresztą nie wydaje mi się, żeby to było możliwe z wielu przyczyn.

Azlo pisze:
Poza tym, jak każda kobieta, sugeruję się także tym, co komu z oczu wyłazi.


A co wychodzi nowemu prezesowi i co wychodziło staremu?

Azlo pisze:
Dlaczego upieracie się, że mam hołubić kogoś, kto jeszcze sobie - w moim przekonaniu - na to nie zasłużył? Nie musicie mnie nawracać na jedynie słuszną linię wielbienia prezesa KS Turów, bo ja sama muszę dojść do tego. Poczekam, poczytam, usłyszę, zobaczę i wtedy zweryfikuję swoje poglądy. Obiecuję, że na łamach tego forum was o tym poinformuje i odszczekam swoją antypatię, choć nie można tego nazwać antypatią, raczej nieufnością. Dobrze, że nie rozmawiamy o polityce, bo za moje poglądy to już na 100% zostałabym wirtualnie zlinczowana.


Ja Cię do niczego nie zmuszam, co więcej proszę nie wkładaj mi w usta czegoś czego nie powiedziałem. Zasugerowałem tylko, żebyś Twoje poglądy poparła argumentami, co robisz powyżej. Nie każę Ci nikogo lubić czy wielbić, nie lubię tylko jak ktoś rzuca słowa na wiatr nie mając żadnego poparcia w argumentach.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 10 kwie 2008, 16:02 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 28 lut 2008, 23:15
Posty: 88
Lokalizacja: zgorzelec
Czesc! Co ja widze, co tu sie dzeje, forum iskrzy! Fakt-byl Krygier i szlo jak marzenie jezeli chodzi o wyniki, a to dla kibicow najwazniejsze! Po calej dziwnej zmianie bylo pare waznych wygranych i 1 miejsce po rundzie zasadniczej, ale po PP mozna odniesc wrazenie, ze cos tu niiieee tak! Prawie wszyscy mysla, ze odpuscili! Jak tak trzeba bylo, to nie ma co plakac nad rozlanym mlekiem! I zakonczmy ten temat! Co do rozgrywek we Wrocku, to najpierw musza byc wyniki, czyli wygrane, a potem Prezesowi bardzo dosadnie kibice wybija mu z glowy ten pomysl, bo to abstrakcja i malo kto sobie to realnie z punktu prawdziwego kibica Turowa (Pan Prezes-jak na Prezesa klubu przystalo nim jest) wyobraza! :smt026 Ale ja przeciez nie o tym chcialem pisac! Nie dostalem dofinansowania i nie pojechalem! Zal duuu.. sciska! Pojechali Ci co mogli i dzieki im za to-FARCIARZE ]:-> :P,ale tez i oddani kibice! Wieeeelkie pozdrowionka! Wiem, ze dadza z siebie wszystko! A my, ktorym nie bylo dane pojechac, sercem i dusza pomagajmy zespolowi! Turow, Turow, Turow! Pokonamy Dynamo, bo marzeniem wszystkich to jest! Z naszym wsparciem zawodnicy Turowa Puchar Uleb zdobeda, a my fete bedziemy miec! :smt026 :smt026 :smt026


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 11 kwie 2008, 17:36 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 17 kwie 2007, 20:39
Posty: 157
Lokalizacja: Bogatynia
Na razie kibice dają radę, słychać tylko doping Turowa :)

[ Dodano: Pią Kwi 11, 2008 7:52 pm ]
No i klub zaoszczędzi na dietach wyjazdowych


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 11 kwie 2008, 19:24 
Offline
VIP
VIP

Rejestracja: 21 sty 2005, 16:02
Posty: 4170
Lokalizacja: near Central Park
no i 15 w plecy... :cry:
niestety :-?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 11 kwie 2008, 19:37 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 sty 2008, 18:21
Posty: 1551
Lokalizacja: Zgorzelec
Brawo Turów. Starali sie ale Dynamo (Henry) dalo popis :/


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 12 kwie 2008, 15:01 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 17 kwie 2007, 20:39
Posty: 157
Lokalizacja: Bogatynia
Tyle straconych okazji z rzutów za trzy. Wogóle prawie nie wchodziły.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 56 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 119 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  


Support forum phpbb by phpBB3 Assistant
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
NA FORUM OBOWIĄZUJE ZAKAZ UŻYWANIA FORM "PAN" oraz "PANI". Używamy tylko formy bezpośredniej.


Firma DGL - właściciel www.forum.zgorzelec.info nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników.
Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub ccywilną..