Dzisiaj jest 27 kwie 2024, 12:49

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 237 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 12, 13, 14, 15, 16
Autor Wiadomość
 Tytuł:
Post: 06 lis 2008, 23:21 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 23 mar 2007, 13:44
Posty: 85
Lokalizacja: Zgorzelec
Ciekawe jest to co mówi p. Waśniewski. A mianowicie,że do odbudowania koszykarskiego Śląska w ramach połączenia z sekcją piłkarską(bo to wchodzi w rachubę) potrzebne są kwoty rzędu 40 mln., może więcej złotych aby zapewnić Wrocławiowi walkę o najwyższe cele. Ciekawe jak takie pieniądze uzyska? Czyżbyśmy my,mieszkańcy Zgorzelca i kibice Turowa o czymś nie wiedzieli? Może w mieście w którym nie można było zapewnić kompletu na meczach koszykówki, a teraz także dobrej piłki nożnej na Oporowskiej wiedzą lepiej?

[ Dodano: Czw Lis 06, 2008 11:28 pm ]
A i jeszcze. Z sukcesów piłkarskiego Śląska bardzo się ciesze i to właśnie im kibicuje w lidze. I nawet byłem tam ma meczu. Kibice robią dobrą robotę!!!!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 08 lis 2008, 2:07 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 07 lis 2008, 19:01
Posty: 72
Lokalizacja: Bgd
ma jedno pytanie! dlaczego wszyscy sa tacy na "nie" jesli chodzi o tego michalskiego? nie znam czlowieka, jestem spoza zgola, nie wiem co dzialo sie kiedys. moze mi ktos to po krotce wyjasnic? czytalem cos, ze nie zna angielskiego, ze sie nie zna na koszu itp. itd. no ale czy moglby mi ktos przedstawic argumenty na "nie"? oczywiscie jesli sa tez jakies na "tak" to tez chetnie przeczytam. :) wasniewskiego tez nikt nie chcial, a teraz za nim placzemy.

pzdr


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 08 lis 2008, 4:19 
Offline
pismak
pismak

Rejestracja: 06 lip 2006, 12:24
Posty: 489
Lokalizacja: Zgorzelec
Generalnie facet ma opinie takiego hm antymidasa, wszystko czego się tknie niekoniecznie zamienia sie w złoto a w pewną substancje organiczną na którą często można natrafić w parkach i i trawnikach miejskich.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 08 lis 2008, 7:12 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 sie 2006, 16:10
Posty: 550
Lokalizacja: Zgorzelec
pawlik pisze:
wasniewskiego tez nikt nie chcial, a teraz za nim placzemy.


A kto to są ci "my"? Ja za nim nie płaczę. Ale to, kogo teraz posadzili na stołku, to już jest szczyt debilizmu. Nie będę tu rzucał nazwiskami bo znowu ktoś mi będzie prokuratorem groził....


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 12 lis 2008, 14:29 
Offline
rekrut
rekrut
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 kwie 2007, 10:02
Posty: 81
Lokalizacja: Zgorzelec
"W środę odbyło się posiedzenie Rady Nadzorczej przygranicznego klubu, podczas którego wybrano nowego prezesa PGE Turowa. Odwołano piastującego w ostatnim czasie to stanowisko Piotra Waśniewskiego, którego stanowisko zajął Jan Michalski.

Michalski to postać bardzo dobrze znana zgorzeleckim kibicom, bowiem wicestarosta powiatu Zgorzelec pełnił funkcję prezesa Centrum Sportowo-Rekreacyjnego, gdzie swoje mecze rozgrywają wicemistrzowie Polski. Na pewno na korzyść nowego prezesa przemawia jego doświadczenie, a musi także pamiętać, iż kibice Turowa wierzą w niego, ale my jesteśmy spokojni, iż podoła nowemu wyzwaniu."


Powiem tyle..... autor tego tekstu jest wielkim optymistą......
Ja niestety spokojna nie jestem..... a wręcz przeciwnie, miota mną wiele sprzecznych uczuc....
I wiary niestety mi jakoś brak..... ale z miłą checią za jakiś czas przyznam że nie miałam racji....

A co do tego doświadczenia, to chciałabym zeby mi wytlumaczono jakie to doświadczenie..... bo napewno nie doświadczenie w zarządzaniu klubem sportowym.... i to mnie najbardziej martwi.... i jeszcze ten brak znajomości jezyka angielskiego......
Pozdrawiam wszystkich optymistów w tym temacie. Obyście mieli racje.....


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 13 lis 2008, 7:03 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 lis 2006, 0:43
Posty: 493
Lokalizacja: Bogatynia
Ptaszki ćwierkaja, że Michalski długo prezesem nie bedzie, ponoć ma ktos przyjśc z góry na jego miejsce, czyli z PGE...


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 14 lis 2008, 4:58 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 17 sty 2007, 0:31
Posty: 30
Lokalizacja: Harwood Heights
nio...to ze " z gory " to mnie akurat wcale nie dziwi . Nie liczylbym takze na jakiegos ultra specjaliste od zarzadzania w sporcie , no coz tak to juz w polityce jest...eh...


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 14 lis 2008, 10:03 
Offline
pismak
pismak

Rejestracja: 18 gru 2007, 8:22
Posty: 425
Lokalizacja: zgc
prezes klubu to nie jest jednoosobowa orkiestra. To nie musi byc wszechwiedzacy, wszechumiejacy i naj naj debesciak. On powinien umiec jedno - pozyskiwac kase i nadawac wlasciwy kierunek w dzialalnosci klubu. Od spraw innych sa ...inni. Po to jest kierownik klubu, dyrektor sportowy (jest?) by oni czesciowo brali odpowiedzialnosc za wynik klubu - za sprawy sportowe, za dobor pracownikow (zawodnikow) czy organizacje widowisk.
Np w Chicago Bulls taki prezes (chairman) Jerry Reinsdorf totalnie nie znal sie na koszykowce, a jego klub 6 razy zdobyl mistrza NBA. Ale facet dobral sobie wlasciwych ludzi i to oni zajeli sie sportem, a on stworzyl im odpowiednie warunki finansowe do rozwoju. Niech kazdy robi to co umie najlepiej i bedzie dobrze...

Jesli na miejsce Michalskiego wejdzie ktos z "gory" - z PGE, to mysle, ze nalezy sie tylko z tego cieszyc. Bo to bedzie dowod tego, ze ta potezna firma powaznie mysli o naszym klubie i chce dobrze wydawac kazda zlotowke. Ja tu nie widze powodu do niepokoju. Wrecz przeciwnie.
A polityke to sobie zostawmy na boku. Cale zycie w tym kraju to jedna wielka polityka. Kto ma wladze, ten rozdziela stolki i dlaczego to nagle ma byc zaskoczenie? Wazne by ci ludzie na stolkach dobrze robili to, do czego zostali, zostana powolani.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 14 lis 2008, 14:36 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 paź 2006, 15:29
Posty: 1762
Lokalizacja: Zgorzelec
Popieram krzywussa w 100%.
W klubie następuje podział ról i specjalizacja, co cieszy patrząc jak to funkcjonowało 3-4 lata temu. Ciekawe np. jak Ardeli sprawdzi się na stanowisku menedżera/dyrektora sportowego? Wierzę, że da radę, tylko niech przy Saso i Bobanie uczy się serbsko-chorwackiego - jednego z głównych języków koszykówki :grin:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 18 lut 2009, 20:38 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 27 lis 2006, 20:18
Posty: 65
Alex ponawiam moją prośbe o informocje o przebiegu sprawy którą wytoczył Arek Krygier oraz nowa spraw kto i dlaczego olał organizacje w Zgorzelcu w dniach 20-22.02.2009 połfinalów MP-U20 (juniorów).

[ Dodano: Pią Lut 20, 2009 6:13 pm ]
Nastętne pytanie Alex czy prezesunio Turowa Jan Michalski jest czlonkiem rady nadzorczej w MPGK i czy jest to zgodne z przepisami?

[ Dodano: Sro Mar 18, 2009 7:26 pm ]
Dzieki Alex za odpowiedz na moje pytania to juz miesiac :smt023


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 04 wrz 2009, 22:30 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 lis 2006, 17:57
Posty: 1432
Lokalizacja: z za monitora
dziadek 36 pisze:
ponawiam moją prośbe o informocje o przebiegu sprawy którą wytoczył Arek Krygier


no właśnie, co w temacie słychać?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 25 lis 2009, 12:53 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 paź 2006, 15:29
Posty: 1762
Lokalizacja: Zgorzelec
Bardzo dobry fragment z ostatniego wpisu Ceglińskiego odnośnie odniesień polityczno-sportowo-sponsorskich:
Cytuj:
Zorientowani w lokalnych realiach Rosjanie nie mają jednak wątpliwości, że kiedy polityczna miotła zmiecie obecnego szefa regionu, a następny wyżej niż koszykówkę będzie stawiał operę, wyścigi konne lub choćby hokej, BC Chimki w tej formie zakończy swoją działalność. Klub już ma podobno dziury organizacyjne, pewne rozwiązania stosuje na skróty i trudno mówić o silnej bazie, która przetrwałaby i obroniła sportowo w razie załamania politycznej koniunktury. Nawet jeśli juniorzy trenujący we wtorek przed Prokomem zrobili na nas pozytywne wrażenie.

Słuchałem wywodów miejscowego specjalisty, kiwałem głową rozumiejąc rosyjskie układy, ale myślałem równocześnie o potęgach PLK. Asseco Prokom Gdynia, PGE Turów Zgorzelec, Anwil Włocławek - czy naprawdę tak wiele brakuje, aby po pewnych politycznych zmianach każdy z tych klubów opadł w rejony tzw. średniaków? Plany Asseco wobec profesjonalnej koszykówki nie są chyba do końca jasne, Prokom w klubie z Gdyni zależy od interesów Ryszarda Krauzego i w pewnym sensie polskiego rządu. To samo się tyczy obecności PGE w Turowie i po części także Anwilu we Włocławku. Jak poradziłyby sobie te kluby bez swoich wielkich sponsorów? Czy obudowują się w tej chwili na tyle, aby przetrwać w razie zmiany nazwy?
za: http://ceglinski.blox.pl/2009/11/Budowl ... Jagli.html


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 237 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 12, 13, 14, 15, 16

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 91 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  


Support forum phpbb by phpBB3 Assistant
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
NA FORUM OBOWIĄZUJE ZAKAZ UŻYWANIA FORM "PAN" oraz "PANI". Używamy tylko formy bezpośredniej.


Firma DGL - właściciel www.forum.zgorzelec.info nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników.
Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub ccywilną..