Dzisiaj jest 27 kwie 2024, 6:50

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 237 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 16  Następna
Autor Wiadomość
Post: 28 lut 2008, 15:15 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 sty 2005, 0:32
Posty: 867
Lokalizacja: wlaczam GPS
www.zgorzelec.info pisze:
Prezes Krygier - odwołany
Godzinę temu został odwołany ze stanowiska Prezes Klubu Sportowego PGE Turów Zgorzelec S.A. Arkadiusz Krygier. Informację potwierdził sam prezes mówiąc "Dowiedziałem się o tym zaledwie godzinę temu - i dodaje - Nie otrzymałem jeszcze od rady nadzorczej żadnego oficjalnego uzasadnienia, jednak o nie poprosiłem". Zapytany o dalsze plany oświadczył: "Nie miałem dotychczas żadnych planów poza Turowem Zgorzelec i dlatego jeszcze nie wiem jak sprawy potoczą się dalej". Na miejsce prezesa prawdopodobnie powołano Piotra Waśniewskiego - byłego trenera Śląska Wrocław i dawnego współpracownika Grzegorza Schetyny.


Domyslalem sie juz od wczoraj po tym co napisal Jarek, dzisiaj mnie tylko jakies 1,5 godziny temu utwierdzil... hmmm... z jednej strony to strata dla Klubu, z drugiej... hmmm... prywatnych brudow na forum nie bede wyciagal i pisal w kwestiach, ktore moze nie sa do konca mile...

Z drugiej strony... ehs... Schetyna wsadza w to wszystko swoje paluchy... obawiam sie, ze moze to dla naszego Klubu skonczyc sie katastrofa... oj zeby mi palce polamalo za te slowa, ale niestety teraz tylko Schetynie bedzie jeszcze latwiej spelnic swoja obietnice...

Wiec teraz pytanie do reszty forumowiczow (z laski swojej oszczedzcie jedno-zdaniowcow), czy wyjdzie to nam na lepsze/gorsze, co sie zmieni w Turowie...


PS
Czy nie lepiej byloby zorganizowac jakis konkurs na to stanowisko?


Ostatnio zmieniony 25 lis 2009, 13:10 przez szamo, łącznie zmieniany 2 razy

Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 28 lut 2008, 15:26 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 08 sie 2006, 9:29
Posty: 68
Lokalizacja: Zgolek
Juz kilka tygodni temu kiedy "nowy" prezesio przyszedł z wrocka wiadomo było że zaczyna się kładzenie łapek na kase która "powinna" w imie prawa zasilic wrocek.Stwierdzenie "teraz k...my" jaknajbardziej aktualne.To poczatek końca kosza u nas.Inwestycje potrzebne są we Wrocławiu a niemu nas.
A ludzie tu.....Cóż,bedzie jak w Truman Show-zajmą się czymś innym jak skoncza sie sobotnie wieczory na arenie centrum sportowego.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 28 lut 2008, 16:05 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 lip 2006, 14:02
Posty: 675
Lokalizacja: Zgorzelec
Nie chcę wprowadzać czarnowidztwa, ale obawiam się, że to początek końca. Wrocław za nisko w tabeli, a my za wysoko. Do pupki...
A miało nie być polityki w sporcie.
Czas, w którym zdecydowano się na taki krok to już zupełna paranoja, ale widocznie komuś na tym zależy. 1/8 Pucharu Uleb, Play Off niebawem a u nas wszystko do góry nogami. Żeby pokręciło tych decydentów. PRAWDZIWA AMATORSZCZYZNA


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 28 lut 2008, 16:11 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 paź 2006, 15:29
Posty: 1762
Lokalizacja: Zgorzelec
Ta wiadomość mnie poraziła!
To, że Schetyna zaczął "kręcić" się przy klubie było wiadomo od dawna.
Jednak tempo w jakim to robi jest przerażające i znamienne!
To, że wcisną swojego człowieka na stołek było wiadome. Jednak dlaczego w takim momencie - nie po sezonie, a w jego trakcie, przed ważnymi meczami w Ulebie. Czy chce się w ten sposób nie dopuścić do sukcesów przyćmiewających klub z Wrocławia?! Według mnie tak, bo z tego co mi wiadomo, audyt w klubie niczego nie wykazał. A Krygierowi wydadzą jakieś lipne uzasadnienie swojej decyzji o jego dymisji.

Tak więc bardzo czarno to widzę! Krygier jaki był taki był, jednak on zarządzał tym klubem SKUTECZNIE! Bez niego (głównie) nie byłoby Saso, zawodników, pieniędzy od sponsorów, klubu w mediach, ostatnich sukcesów juniorów, wicemistrzostwa Polski...
Co do przyszłości - takie coś wpłynie zdecydowanie negatywnie na zespół, a po sezonie na 200% nie będzie Saso, zawodników, kasy/sponsoringu oraz wizji i chęci zarządzania klubem. Wybaczcie , ale tak to widzę. Niestety...
Przekleństwem naszego klubu jest uwiązanie w politykę (państwowy sponsor i akcjonariusze).


PS Jeśli to się wszystko spełni to pamiętajcie na kogo głosowaliście na jesieni 2007 !!!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 28 lut 2008, 16:54 
Offline
pismak
pismak

Rejestracja: 18 gru 2007, 8:22
Posty: 425
Lokalizacja: zgc
szamo - jednoznacznie zly kierunek..no ale wiatry polityki wieja , oj wieja....
Donald marzy, cuda obiecal, platforma u wladzy, wiec ten wiatr polityki i do klubu zawital....

Cos mi sie zdaje, ze w nastepnych wyborach platforma w zgorzelcu dostanie wynik w okolicach bledu statystycznego.... A moze przestanie istniec ta formacja na naszym terenie...? DAJ BOZE!!!! :)

dramat...w takim momencie zmieniaja sternika klubu!!!! no, ale wypada trzymac panow z platformy za slowo - oni wybieraja zawsze fachowcow, dobrych fachowcow i tylko fachowcow... haha.

az sie rzygac chce jak to przeczytalem.....


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 28 lut 2008, 17:33 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 20 lis 2006, 19:19
Posty: 133
To jest ukłon ze strony naszych prezesów z Turowa (Roman W.) w stronę Schetyny (PO) szkoda że za państwowe pieniądze gra się toczy.
Ciekawe co dostaną w zamian o....
A my kibice ......


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 28 lut 2008, 17:41 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 25 lis 2007, 10:57
Posty: 275
Lokalizacja: zgorzelec
Jestem w szoku... Nie mogę uwierzyć. Nie wiem jakich rozgrywek ofiarą padł prezes Krygier, ale to początek końca naszej dumy...

Zgodnie z obietnicami, Schetyna wbił gwóźdź do trumny Turowa... PO już tutaj nie wygra, dam sobie głowę uciąć. To, że na nich nie głosowałam w ostatnich wyborach, wcale nie poprawia mi humoru.

Moment podjęcia tej decyzji nie był przypadkowy. Podcięto Turowowi skrzydła u progu największego z możliwych sukcesów. Już wybór Schetyny na członka rady był podejrzany, następnie dokoptowanie do rady jego człowieka do spraw rzekomego kontrolowania finansów klubu - także śmierdziało na odległość. Mimo obietnic w Zg-cu nie ma hali, czyżby ktoś wiedział, że nie ma sensu jej budować? No bo dla kogo?

Teraz mamy za swoje - nie trza było wygwizdywać wicepremierka podczas meczu ze Śląskiem.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 28 lut 2008, 17:47 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 08 sie 2006, 9:29
Posty: 68
Lokalizacja: Zgolek
Swoja droga ciekawe jak głosował "nasz" człowiek w zarządzie Aleksander D?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 28 lut 2008, 17:52 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 sie 2006, 16:10
Posty: 550
Lokalizacja: Zgorzelec
To, że Schetyna jest z PO nie ma według mnie większego znaczenia. Chciał zrobić ten ruch już dawno, ale nie miał możliwości. Teraz gdy Platforma doszła do władzy, ma instrumenty by swoje obietnice złożone Ś.P. Kamińskiemu wypełnić.... Myślę, że gdyby był z PiS, zrobiłby to już dawno.....

Każdy ma prawo się pomylić, również ja. Ale tak to widzę...

Dobrze, że Pan Kamiński już tego nie ogląda..... Szkoda słów....


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 28 lut 2008, 18:01 
Offline
obserwator
obserwator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 sie 2006, 11:27
Posty: 99
Lokalizacja: Zgorzelec
,,chcieliście Irlandii,macie czeski film"-no coments


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 28 lut 2008, 19:41 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 sty 2008, 18:21
Posty: 1551
Lokalizacja: Zgorzelec
a Saso juz zlozyl wymowienie... wiadomosc z "prawie" pierwszej reki :(

Nie bedzie Krygiera to nie bedzie i Saso. A dzieki temu nie bedzie i zawodnikow bo oni chca pojsc za trenerem. Wiec "nie bedzie niczego" czyli Kononowiczowszczyzna :(


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 28 lut 2008, 20:04 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 15 lut 2008, 12:31
Posty: 15
Lokalizacja: Z domu
a mialo byc tak pieknie....
mowi sie trudno, koniec Turowa bliski, ale trzeba walczyc. dziekuje prezesowi Krygierowi, byl jaki byl, ale duzo dla nas zrobil, trzeba polac mu wodki.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 28 lut 2008, 20:06 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 08 sie 2006, 9:29
Posty: 68
Lokalizacja: Zgolek
A może to teraz Turów bedzie własnie kosił kase i to co dobre.W koncu w sląsku nic Schesio)) nie mioże zrobic.Więc może tu)))


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 28 lut 2008, 20:27 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 lis 2006, 17:57
Posty: 1432
Lokalizacja: z za monitora
Mój zasób wiedzy nie pozwala mi milczeć w tej sprawie. Już od ponad dwóch lat próbowałem dać do zrozumienia forumowiczom, że Grzegorz S. obiecał Śp.Z.Kamińskiemu zniszczenie Turowa i właśnie się ono dokonuje. Jak można wy...dolić tak bez powodu, o przepraszam - info dla mediów to "brak zaufania", człowieka, którego osobiście nie muszę darzyć sympatią, ale którego zawsze będę bronił w kwestii profesjonalnego zarządzania klubem sportowym. Skądinąd wiem, że wobec A.Krygiera było prowadzone postępowanie sprawdzające, czy aby na czymś się nie wyłożył, w tym celu wprowadzono nawet audytorów do klubu i co? I wielkie brązowe, śmierdzące g...o! Nic nie znaleźli poza tym, że jako prezes KS Turów zdobył z drużyną w-ce mistrzostwo Polski, że z tą samą drużyną w obecnej chwili zajmuje drugie miejsce w tabeli PLK, że w rozgrywkach o puchar ULEB awansował do kolejnej rundy, co jest sukcesem całej polskiej koszykówki. W/w osiągnięcia są zarzutami wobec A.Krygiera w ustach Grzegorza S. i jego popleczników. Najbardziej martwi mnie to, że nasi lokalni członkowie rady nadzorczej głosowali za upier...niem A.Krygiera. Głosowali za odwołaniem człowieka, który sprawił, że o firmie BOT usłyszała cała POLSKA, że o PGE słyszy Polska i cała koszykarska Europa i za co, ano za utrzymanie się na stołkach. W moich oczach ci ludzie stracili cały szacunek jakim ich darzyłem. Ci panowie decydenci pogrążyli naszą lokalną koszykówkę. Chyba przed podjęciem decyzji nie pomyśleli, że jak spadniemy do II ligi, to Grzegorz S. zabierze tylko wybranych, a syf pozostanie na wszystkich i nikt nie będzie chciał czytać nawet lokalnych brukowców i rubryki sport, bo jak dawniej kibiców pozostanie raptem garstka i lokalnej władzuni nie opłaci się chodzić na mecze. Matko jak mnie wątroba boli jak czytam o takim skór....ństwie w naszym mieście. Nawtykałbym chętnie bardziej dosadnie ale szkoda się narażać za takich... Pamiętajcie tylko decydenci - mam nadzieję, że czytacie forum - że na stołkach się bywa, a w tym mieście się żyje i z wami czy bez was koszykówka jest tu od zawsze. I jeszcze jedna przestroga jak to mawiał Kargul z Pawlakiem: "pamiętaj wyżej wleziesz, z większym hukiem spadniesz"...

Komunikat z ostatniej chwili:

" W dniu 28.02.2008 roku w niewyjaśnionych jak dotąd okolicznościach zginęła tragicznie zgorzelecka koszykówka ekstraklasowa. Jak donoszą korespondenci z kraju przyczyną zgonu był PKS ze Zgorzelca (Polityczny Klub Sportowy). Zmarła miała 2 i pół sezonu. Zapowiadała się całkiem nieźle i wzbudziła nawet zainteresowanie w Europie jednak tragiczne wydarzenia z 28.02.2008 przerwały rozwijającą się karierę. Mszy żałobnej nie będzie, ale chętni do wyrażenia swojej dezaprobaty dla tej nagłej śmierci proszeni są o zabranie na mecz z Prokomem białych chusteczek, aby pokazać co powinni zrobić winowajcy."

[ Dodano: Czw Lut 28, 2008 8:34 pm ]
Acha bo myśli mam strasznie chaotyczne po tych rewelacjach i zapomniałem dodać: mam rozumieć, że ten jak mu tam, no ze Śląska, to on się cieszy większym zaufaniem naszej rady? A czym on sie wykazał poza znajomością z G.S.?

I jeszcze jedno pytanie, może ktoś zna odpowiedź: czy jegomość ze Śląska jest bardziej wpływowym człowiekiem od człowieka piastującego funkcję w radzie nadzorczej Euroligi?

Odpowiedzcie sobie sami, bo ja nie potrafię logicznie i sensownie wytłumaczyć tej chorej, jak dla mnie decyzji.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 28 lut 2008, 21:07 
Offline
VIP
VIP

Rejestracja: 21 sty 2005, 16:02
Posty: 4170
Lokalizacja: near Central Park
To najwyraźniej mój koniec sympatii do PO :cry:
Policz ile głosów stracisz Platformo Obywatelska :smt021


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 237 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 16  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 102 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  


Support forum phpbb by phpBB3 Assistant
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
NA FORUM OBOWIĄZUJE ZAKAZ UŻYWANIA FORM "PAN" oraz "PANI". Używamy tylko formy bezpośredniej.


Firma DGL - właściciel www.forum.zgorzelec.info nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników.
Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub ccywilną..