Dzisiaj jest 27 kwie 2024, 14:31

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 23 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2
Autor Wiadomość
 Tytuł:
Post: 06 mar 2008, 6:50 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 sty 2008, 18:21
Posty: 1551
Lokalizacja: Zgorzelec
no fakt... o tym nie wspomnialem. doping kibicow byl naprawde glosny i bylo baaardzo milo :D


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 06 mar 2008, 12:08 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 paź 2006, 15:29
Posty: 1762
Lokalizacja: Zgorzelec
Jeśli Bobi i Saso zaproponowali ten manewr z trąbą to znaczy, że w Libercu dała im ona się we znaki :)
Mecz był super, wszyscy zagrali ekstra, szczególne brawa dla Iwo!
Nasz doping też stał na najwyższym poziomie - oby nie tylko w meczach z lepszymi drużynami (Śląsk, Prokom), ale też w tych nieszlagierowych (np. najbliższy z Polpharmą). Cieszy mnie też obecność flag i dzieci w pierwszych rzędach KK, a nie tych osób niż dotychczas - czyżby KK się odmładzał i poprawiał swój PR ;-)

Co do pożegnania Krygiera - przed chwilę biłem brawo, bo kultura i jego mimo wszystko jego zasługi na to zasługiwały. Jednak dziwiłem się, że prawie cała hala robiła to na stojąco i bardzo długo, wręcz z entuzjazmem...
Czy KK planuje/planował w podobny sposób przywitać nowego prezesa ?

Galerie z meczu:
- http://foto.ziolo.eu/?page=1&dao=4&id=552
- http://ksturow.pl/galeria.php?a=27
- http://www.zgorzelec.info/foto/thumbnails.php?album=161
- http://plk.pl/?sub=multimedia&gid=4156


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 06 mar 2008, 12:40 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 lut 2007, 22:35
Posty: 751
Lokalizacja: Zgorzelec
paawlus pisze:
Jednak dziwiłem się, że prawie cała hala robiła to na stojąco i bardzo długo, wręcz z entuzjazmem...


Podaj powód dla, którego nie należało tego robić? Jak zresztą sam widziałeś wyszło to zupełnie spontanicznie nie było żadnego wodzireja

paawlus pisze:
Czy KK planuje/planował w podobny sposób przywitać nowego prezesa ?


Moim zdaniem jest różnica między przywitaniem i pożegnaniem..żegnaliśmy człowieka, który dla klubu sporo zrobił...a witać będziemy?..człowieka, który narazie tylko mówi, że chce dobrze....więc ja osobiście nie widzę powodów do owacji na stojąco


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 06 mar 2008, 12:51 
Offline
VIP
VIP

Rejestracja: 21 sty 2005, 16:02
Posty: 4170
Lokalizacja: near Central Park
... no i dobrze, że tramsmisja w tv była :smt026


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 06 mar 2008, 17:39 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 paź 2006, 15:29
Posty: 1762
Lokalizacja: Zgorzelec
Jaro28 - wiem, że wyszło to dość spontanicznie - i ja spontanicznie klaskałem. Jednak w obliczu faktów związanych z Krygierem, które dość dobrze powinieneś znać, takie "standing ovation" było niewielkim przegięciem wg. mnie. Ale oki nie spierajmy się o drobiazgi - było minęło. Co do ew. przywitania nowego prezesa - coś niewielkiego w tym zakresie powinno mieć miejsce; takie zwyczajne kulturalne przywitanie i tyle. Ja bynajmniej do ślepych "wyznawców" nowego prezesa się nie zaliczam i będę przyglądał się polityce i działaniom przez niego podejmowanym.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 06 mar 2008, 18:06 
Offline
gaduła
gaduła

Rejestracja: 28 lut 2008, 21:43
Posty: 342
Lokalizacja: zzz
yARO_81 pisze:
grengo, rozumiem trabienie przy osobistych, time-outach badz akcjach ofensywnych przeciwnikow... ale w innych sytuacjach po prostu niepotrzebne.
to bylo niestety niemile odczucie a zarazem bolesne :( (siedzialem w sektorze C tuz nad KK).

Hehe tą wypowiedzią zmuszasz mnie do napisania: że jesteś chyba pierwszy raz na meczu...te elementy, który wypisałeś, to najważniejsze momenty w całym meczu. Time-out wypada tak, że na parkiet wychodzą cheerleaders i wtedy też trąbił. Słucham Cię w jakich momentach nie powinien trąbić podczas meczu, bo się zagubiłem czytając Twoje wypowiedzi?
To niestety jeżeli większośc kibiców ma takie podejście jak Ty, że na meczach cicho... To co to będzie za widowisko? Jak potrzebujesz na coś popatrzeć w ciszy, polecam teatr... Nie było by tej trąby, gdyby większość kibiców zakupiła TRĄBKI takie jak mieli kibice z Nymburka, że "przjęli" halę w decydującym momencie, właśnie dzięki takim mały trąbkom.

yARO_81 pisze:
Zwyciestwo nie bylo bolesne. Ono ukoilo moje uszy po dopingu z "pneumatycznej pompy" :D

Jesli Turow bedzie gral tak jak pompa trabila to ja jest ZA :twisted:


Tutaj masz plusa za wypowiedź w ostatnim akapicie;) Bój się... sobota się zbliża... stopery w ucho;)


Jeżeli chcesz mieć dodatkowe efekty, dostarczyć kibicom siedzącym obok Ciebie:
[center]--->>TRĄBKA<<---[/center]

Takie były kiedyś sprzedawana w kasie... Polecam wszystkim kibicom, którzy się jeszcze w taki sprzęt nie zaopatrzyli... bo mają ostre brzmienie :)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 06 mar 2008, 19:51 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 sty 2008, 18:21
Posty: 1551
Lokalizacja: Zgorzelec
nie byl to moj pierwszy mecz i nie ostatni. znajomi bedacy na meczu maja podobne zdanie jak ja tyle, ze na forum nie bywaja.

kibicuje na KAZDYM meczu Turowa z calych sil nawet jak przegrywaja i za kazdym razem mam zdarte gardlo od spiewania oraz wyzywania sedziow jak drukuja ]:->

pompowanie, jak juz wczesniej napisalem, podczas osobistych oraz akcji ofensywnych druzyny przeciwnej jest jak najbardziej OK. w przerwach wg mnie trabienie nie jest specjalnie konieczne. gdyby jeszcze bylo w rytm muzyki albo cus.

i nie pisz prosze, ze tak trabi na kazdym meczu bo jakos na Baskecie czy Nymburku w uszy pompa mi nie trabila :P

p.s. jako dowod moge wstawic na youtube filmiki z kilku ostatnich meczow podczas ktorych krecilem nasze cheers badz publicznosc (w tle nie slychac pompy).

p.s. II

Po meczu
Saso Filipovski (trener, PGE Turów Zgorzelec):

Gratulacje dla moich zawodników, którzy zostawili dzisiaj swoje serce na parkiecie. Otrzymaliśmy pomoc od szóstego zawodnika, więc chciałbym podziękować naszym kibicom. To była bardzo pozytywna energia, która dodała nam skrzydeł, by lepiej zagrać w obronie i powstrzymać snajperów Prokomu oraz powalczyć z sopockimi podkoszowymi na tablicach.


TAK TRZYMAC!! :smt026 :smt026 :smt026


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 07 mar 2008, 8:56 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 lis 2006, 18:05
Posty: 455
Lokalizacja: Zgorzelec
Co do wczorajszej powtórki transmisji na PSE, to nic się w tym temacie nie poprawia. Niedość, że wszystkie mecze są transmitowane na PSE (w tym następna kolejka również), to dali wczoraj tylko trzy kwarty (oprucz drugiej - najciekawszej) i tylko dwa wywiady. TV schodzi na psy i długi czas nie bedzie pożądnych transmisji :| To się staje coraz bardziej irytujące. Mam nadzieję, że ta retransmisja z Niedzieli na Poniedziałek na głównym Polsacie będzie obejmowała również drugą kwartę.


P :| zdr :| .


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 23 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 99 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  


Support forum phpbb by phpBB3 Assistant
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
NA FORUM OBOWIĄZUJE ZAKAZ UŻYWANIA FORM "PAN" oraz "PANI". Używamy tylko formy bezpośredniej.


Firma DGL - właściciel www.forum.zgorzelec.info nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników.
Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub ccywilną..