Dzisiaj jest 19 kwie 2024, 21:34

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 176 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 8, 9, 10, 11, 12  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł:
Post: 20 mar 2010, 19:49 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 25 lis 2009, 18:35
Posty: 62
Lokalizacja: Zgorzelec
tur16 pisze:
Założyłem osobny temat na oficjalnym forum KK. Ale tutaj jednak zagląda więcej ludzi, dlatego też przepiszę swoją notkę :) (Drogi Adminie, jeśli uznasz, że nadaje się to jako osobny temat, przenieś :) )

Mam do was pytanie. Czy ktoś byłby chętny na koszulki przypominające produkty NBA. Chodzi mi o taki T-Shirt - http://store.nba.com/product/index.jsp? ... Id=2824353.

Jeszcze nie orientowałem się w cenach takiej koszulki. Kilka stron znalazłem, które wykonują nadruki i oferują koszulki. Chyba fajnie byłoby zrobić taką "serię" np. z Wrightem, Grayem lub Polakami ? Nic nie stoi na przeszkodzie, żeby powołać do życia nasze "stare" gwiazdy i zrobić koszulki - Witka, Drobnjak, Logan, Kelati itp.

Co wy na to? Dobrze byłoby wystąpić do klubu i plk o zgodę na wykorzystanie ich loga, tak jak jest na koszulce z Garnett'em, że logo klubu i ligi.

Czekam na opinie, jeśli będzie trochę chętnych, to rozglądnę się jak to wygląda cenowo i może uda nam się to zamówić :)


Michał to jest bardzo dobry pomysł! Ja jestem chętny.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 20 mar 2010, 21:41 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 sie 2008, 19:17
Posty: 611
Lokalizacja: Zgorzelec
Koszulki będą do odbioru i Świstaka w kiosku od środy. Prawdopodobnie będą już gotowe w poniedziałek, jednak lepiej pozostawić jeden dzień "buforu".
Na chwilę obecną będzie gotowych 17 sztuk. Uwzględnione to jest tym, że w hurtowni w Niemczech mieli tylko 17 sztuk i to też nie we wszystkich rozmiarach.
Listę osób, tzn. z napisu, który miał się pojawić na koszulce na plecach, podam w poniedziałek i od środy osoby te mogą się zgłaszać spokojnie do Świstaka po ich odbiór.
Pozostali muszą poczekać jeszcze troszkę. Mam nadzieję, że przed meczem w Gdyni wszyscy już je będą mieli. Uzależnione jest to tylko od wytwórcy i szybkości dostawy, bo samo opisanie to "pikuś".
Sorry "Pan Pikuś" dla Departamentu Druku.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 22 mar 2010, 18:38 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 18 lut 2009, 20:22
Posty: 169
Lokalizacja: Z-gc
Tomczan pisze:
Listę osób, tzn. z napisu, który miał się pojawić na koszulce na plecach, podam w poniedziałe
czekamy....l


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 22 mar 2010, 20:39 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 sie 2008, 19:17
Posty: 611
Lokalizacja: Zgorzelec
Witam.
Osoby, które wymienię z "napisu na koszulce" mogą się od jutra zgłaszać do Świstaka, do kiosku w celu odbioru. Przy odbiorze należy dopłacić 12 zł., o czym swego czasu informowałem, że cena koszulki może się zwiększyć. Udało się mi wynegocjować ceną 112 zł., co jest sporym sukcesem, gdyż cena mogłaby być sporo wyższa niż zapowiadane ewentualne 120 zł..
Jednocześnie osoby, które dzisiaj nie otrzymały koszulki proszę o cierpliwość.
Jesteśmy tylko pośrednikami między Wami, a K.K.S., a także firmą, która te koszulki szyje.
Lista osób:
1.JARAS
2.LAUPINKA
3.DAREK
4.ZIUŁEK
5.KINIO
6.ARTURO
7.WIESIEK
8.ZIEMBEK
9.KLAUDI
10.LECHU
11.KASIA
12.ANDREJ
13.ZAWIS
14.ROKI
15.JAGUAR
16.JUR
17.ŹDZIŚ


Ostatnio zmieniony 22 mar 2010, 21:46 przez Tomczan, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 26 mar 2010, 13:35 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 18 lut 2009, 20:22
Posty: 169
Lokalizacja: Z-gc
Drogi Tomczanie, a reszta koszulek tak mniej więcej kiedy będzie ???


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 26 mar 2010, 16:10 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 04 sty 2010, 20:11
Posty: 121
Lokalizacja: stąd
mobilek32 pisze:
Drogi Tomczanie


Dobrze powiedziane :smt044 :smt044 :smt044

Ja u Grengo kupowałem sobie i dziecku koszulki po 100 zł za 1 sztukę więc co to za sukces 112 zyla?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 26 mar 2010, 21:59 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 sie 2008, 19:17
Posty: 611
Lokalizacja: Zgorzelec
Jan.Leszek pisze:
mobilek32 pisze:
Drogi Tomczanie


Dobrze powiedziane :smt044 :smt044 :smt044

Ja u Grengo kupowałem sobie i dziecku koszulki po 100 zł za 1 sztukę więc co to za sukces 112 zyla?

Kiedy to było? Ile czekałeś na koszulkę?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 26 mar 2010, 22:59 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 lis 2006, 14:03
Posty: 684
Lokalizacja: Zgorzelec
Jan.Leszek pisze:
Grengo kupowałem sobie i dziecku koszulki po 100 zł


fakt!! też kupywałem ale to gdy sponsorem była Tuta, a jakość tamtych koszulek jest znacznie gorsza od Spaldinga.. mam Spaldinga reprezentacyjną i jest identyczny materiał i wszystko więc naprawde z tych koszulek mozemy byc zadowoleni!!!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 27 mar 2010, 7:09 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 04 sty 2010, 20:11
Posty: 121
Lokalizacja: stąd
Tomczan pisze:
Kiedy to było? Ile czekałeś na koszulkę?


Przed sezonem 2009/10, czekałem ok. miesiąca.

gregor-85 pisze:
fakt!! też kupywałem ale to gdy sponsorem była Tuta, a jakość tamtych koszulek jest znacznie gorsza od Spaldinga.. mam Spaldinga reprezentacyjną i jest identyczny materiał i wszystko więc naprawde z tych koszulek mozemy byc zadowoleni!!!


gregor - ja napisałem o koszulkach Spaldinga. Tuta jak piszesz kosztowała 70 zł i była sprowadzana jeszcze za czasów A.Krygiera, więc pomyliłeś fakty.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 05 kwie 2010, 11:14 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 27 lut 2008, 14:32
Posty: 7
Lokalizacja: Zgorzelec
mobilek32 pisze:
Drogi Tomczanie, a reszta koszulek tak mniej więcej kiedy będzie ???

Doczekam się odpowiedzi ???


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 05 kwie 2010, 15:55 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 sie 2008, 19:17
Posty: 611
Lokalizacja: Zgorzelec
Sorry. Zadawałeś jakieś pytanie??? :P

[ Dodano: Pon Kwi 05, 2010 5:03 pm ]
A tak na poważnie to następna partia koszulek będzie do odebrania u Świstaka w kiosku od czwartku rano. Koszulek będzie 11. Listę osób z nazwy na koszulce podam w środę. Zapisanych osób było ok. 40 osób. Niezrobionych zostało ok. 10 koszulek. Powód- brak u producenta. Obiecano wykonać. Mam nadzieję, że do końca kwietnia to wszystko uda się zakończyć. Ja na swoją czekałem kilka miesięcy.
Pozdrawiam


Ostatnio zmieniony 05 kwie 2010, 16:04 przez Tomczan, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 07 kwie 2010, 20:36 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 18 lut 2009, 20:22
Posty: 169
Lokalizacja: Z-gc
I jak tam z tą listą :D


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 08 kwie 2010, 19:43 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 sie 2008, 19:17
Posty: 611
Lokalizacja: Zgorzelec
Witam.
Przepraszam, że nie podałem listy na tym forum. Niestety miałem problemy z zalogowaniem się. aleksander dzisiaj to zmienił.
Wczoraj natomiast, zgodnie z tym co pisałem wcześniej, podałem listę osób na stronie głównej naszej strony KK "TUR"
Wpisany przez Tomczan
środa, 07 kwietnia 2010 21:28
Witam.
Niestety Zarząd PLK nie zezwolił na rozegranie niedzielnego meczu z Kotwicą u nas w hali.
W związku z powyższym osoby, które wpłaciły pieniądze na drugi mecz, mogą je odebrać tam gdzie je wpłacały lub pozostawić akonto następnego spotkania.
Jednocześnie niżej wymienione osoby zapraszam do odbioru koszulek (podaję nazwę, jaka jest na plecach, na koszulce):
MARCIN 12
P.K. 17
GRIZZO 13
BARTI 12
PRZEMO 27
PRZEMO 16
BODZIO 11
WOJTAS 69
WUJO 22
JESSICZKA 16
IZA 10.
Osoby te zapraszam do Świstaka, do kiosku po ich odbiór.
Pozdrawiam


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 02 maja 2010, 13:17 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 23 paź 2009, 6:28
Posty: 20
Lokalizacja: nie z tej ziemi
Czy coś wiadomo w temacie następnej dostawy koszulek?
Pozdrawiam, Liska


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 02 maja 2010, 19:18 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 sie 2008, 19:17
Posty: 611
Lokalizacja: Zgorzelec
Koszulki już są. Trzeba je tylko opisać. Myślę, że od czwartku, piątku będą do odebrania w kiosku "U Świstaka". Firma, która zajmuje się opisywaniem miała dużo zamówień.
Wszystkich z napisu na koszulce powiadomię tutaj o terminie odbioru.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 176 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 8, 9, 10, 11, 12  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 30 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  


Support forum phpbb by phpBB3 Assistant
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
NA FORUM OBOWIĄZUJE ZAKAZ UŻYWANIA FORM "PAN" oraz "PANI". Używamy tylko formy bezpośredniej.


Firma DGL - właściciel www.forum.zgorzelec.info nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników.
Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub ccywilną..