Dzisiaj jest 19 maja 2024, 0:54

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 176 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5 ... 12  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł:
Post: 16 mar 2008, 21:13 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 lis 2006, 17:57
Posty: 1432
Lokalizacja: z za monitora
Ty turowzgorzelec wcale nie musisz jej mieć i nie musisz wyglądać jak "wieśniak". Bardzo lubię jak członkowie KK ( po twoim wpisie sądzę, że nim jesteś) zarzucają na forum różne rzeczy nie tylko zarządowi, ale całemu KK, ale jak trzeba się ujawnić, lub co gorsza przyjść na zebranie, zgłosić swój pomysł i sposób jego realizacji, to chętnych niestety nie ma. Odwaga bije z takich jak ty i tobie podobni tylko na forum, bo możesz schować się za monitorem, ale zrób coś od siebie aby zmienić złą sytuację w KK, a nie tylko narzekasz. Ty i tobie podobni powinni już dawno zrezygnować z członkostwa w KK, bo cóż to za honor wyglądać jak wieśniak, ale nie zrobicie tego, bo kto jak nie KK zapewni wam wejściówki na mecze Turowa.

[ Dodano: Nie Mar 16, 2008 9:23 pm ]
turowzgorzelec pisze:
Zamiast o koszulkach to pomyślcie skąd wziąć nowe flagi(którymi nikt nie chce machać ale co tam..)

... słaby pomysł, bo po co inwestować nasze środki, skoro jak twierdzisz nikt nie chce machać...
turowzgorzelec pisze:
nowe bębny bo te zaraz pękną no i nowe pałki do bębna bo te do cymbałków są boskie wręcz

... a orientujesz się chociaż ile kosztuje taki bęben? Co do pałek, to proszę zgłoś się do skarbnika KK powiedz, że pójdziesz kupić pałki, pobierz kasę od niego i załatw to za nas, BO MY PRACUJEMY i nie mamy kiedy tego zrobić...
turowzgorzelec pisze:
Wczoraj widzIAłEM LUDZI WE włocławku i tam mieli świetne koszulki... reklamy owszem... nawet sporo... koszulki materiał jak koszykarze... z wielkim napisem KLUB KIBICA ANWILU

... podejmij się załatwienia koszulek, a ja wycofam swoją propozycję i zapiszę się u ciebie - byle tylko nie kosztowała więcej jak 40 zł...
turowzgorzelec pisze:
Zobaczcie kibice Stali ile flag mają... wszyscy ubrani w takie same koszulki doping fajny a nie to co u nas 30 osób na meczu u siebie i 15 na wyjazdach co krzyczą...

spraw aby i u nas tak było, bo potrafisz krytykować , ale nie podpowiadasz jak to zrobić, więc twojej krytyki nie biorę pod uwagę, bo nie jest konstruktywna...
turowzgorzelec pisze:
A Ja czasami słyszę od Ludzi że mamy najlepszy KK w Polsce- nic tylko polozyc sie na ziemi i bić głowa w beton ze śmiechu

Życzę powodzenia, ale pamiętaj, że głową muru nie przebijesz, a chodnikowych płyt z granitu tym bardziej.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 16 mar 2008, 22:30 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 lis 2006, 14:03
Posty: 684
Lokalizacja: Zgorzelec
z tymi flagami to nie przesadzajmy bo jak machają nimi to zaslaniają widok ludziom stojącym na balkonie za KK...


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 17 mar 2008, 15:35 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 21 kwie 2007, 19:24
Posty: 173
Lokalizacja: Wroclaw
A ja sobie napisze z innej beczki :)
GRENGO gratulacje z kolejnej pociechy :D
Sory, ze nie osobiście, ale do Zgorzelca aktualnie mam ponad 500km. :D


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 17 mar 2008, 19:21 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 29 gru 2006, 21:03
Posty: 129
Lokalizacja: Zgorzelec
Mam pytanie. Gdzie można nabić repliki koszulek zawodników z ich nazwiskami?

Kolega z Warszawy jest zainteresowany. A ja nigdy koszulki dla siebie nie kupowałem, dlategopytam tutaj :)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 18 mar 2008, 1:49 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 paź 2006, 15:29
Posty: 1762
Lokalizacja: Zgorzelec
Ciężko z tym będzie, ale spróbuj u producenta: http://www.tuta.lt/ albo zapytaj w klubie. Ewentualnie możesz sam zrobić lub zlecić to jakiejś firmie. Nie będzie to idealnie taki sam trykot, ale zawsze to lepsze niż zwykły t-shirt. :smt023


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 25 mar 2008, 17:38 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 lis 2006, 17:57
Posty: 1432
Lokalizacja: z za monitora
W związku z małym zainteresowaniem zakupu zaproponowanych przez nas koszulek informuję, że zaprzestaliśmy przyjmowania zapisów. Wszystkie osoby, które dokonały zapisu i wpłaciły określone pieniądze proszę o zgłaszanie się po odbiór pieniędzy do kiosku KOLPORTER. Wszystkich chętnych na zakup tych koszulek, a którym musimy oddać pieniądze serdecznie przepraszamy.
W dniu dzisiejszym zarząd KK był na rozmowie z Prezesem Waśniewskim i jak nas zapewnił Prezes przed sezonem 2008/9 będziemy mogli dokonać zamówienia koszulek, tzw. replik koszulek zawodniczych, które niczym nie będą odbiegały od oryginałów.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 25 mar 2008, 19:22 
Offline
obserwator
obserwator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 sty 2005, 20:42
Posty: 131
Lokalizacja: z Polmosu
grengo pisze:
W dniu dzisiejszym zarząd KK był na rozmowie z Prezesem Waśniewskim i jak nas zapewnił Prezes przed sezonem 2008/9 będziemy mogli dokonać zamówienia koszulek, tzw. replik koszulek zawodniczych, które niczym nie będą odbiegały od oryginałów.


Czy wiadomo w jakiej cenie beda one dostepne?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 29 mar 2008, 17:22 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 lis 2006, 17:57
Posty: 1432
Lokalizacja: z za monitora
Cytuj:
Czy wiadomo w jakiej cenie beda one dostepne?


Pewnie dowiemy się przed sezonem, na tyle wcześniej aby się zastanowić. Na chwilę obecną jednak nie znamy firmy, która dostarczyłaby stroje dla zawodników na przyszły sezon i stąd chwilowy brak informacji co do ceny.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 12 maja 2008, 0:28 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 03 maja 2008, 2:57
Posty: 1
Lokalizacja: Bogatynia
Witam serdecznie. Znalazłem w sieci polską firmę zajmującą się produkcją replik koszulek http://www.nana.pl/strona3.html Sama nazwa firmy dość ciekawa...
Czy posiada ktoś konkretne zdjęcia koszulek zawodników bądź po prostu posiada takową koszulkę?? Chodzi mi o przeniesienie wymiarów logo, wielkości czcionek itp. do Corela. Może ta firma sprosta wymaganiom wszystkich...
Pozdrawiam...


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 07 sie 2008, 14:44 
Offline
rekrut
rekrut
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 sty 2007, 21:05
Posty: 40
Lokalizacja: Zgorzelec
I jak z tymi replikami koszulek meczowych? Będą jakieś zapisy? Ktoś cos wie lub moze sie dowiedzieć?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 12 sie 2008, 15:40 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 lis 2006, 17:57
Posty: 1432
Lokalizacja: z za monitora
Zielak pisze:
I jak z tymi replikami koszulek meczowych? Będą jakieś zapisy? Ktoś cos wie lub moze sie dowiedzieć?


Jutro przedstawiciele Zarządu KK będą mieli spotkanie z Prezesem Waśniewskim. Sądzę, że w godzinach popołudniowych będzie można spodziewać się już jakichś konkretów.
Cierpliwości proszę odrobinkę... :)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 14 sie 2008, 1:09 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 lis 2006, 0:43
Posty: 493
Lokalizacja: Bogatynia
No i jak tam? Doszło do spotkania? Były jakieś ustalenia? Pozdro !


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 16 sie 2008, 21:52 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 maja 2008, 12:30
Posty: 560
Lokalizacja: Bogatynia/Zgorzelec
Witam dopiero wróciłem z wypoczynku :) i widze żę temat koszuleczek wrócił co mnie bardzo i ogromnie cieszy :twisted: :twisted: z niecierpliwością czekam na newsy ;D


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 21 sie 2008, 13:30 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 lis 2006, 17:57
Posty: 1432
Lokalizacja: z za monitora
Przepraszam, że dopiero teraz odpisuję, ale zapracowany jestem okrutnie. Koszulki jak najbardziej będzie można zamawiać, ale niestety nie znam jeszcze ceny więc nic bardziej konkretnego nie powiem. Na dzień dzisiejszy powiem tylko tyle, że klub podpisał umowę z firmą Stelman i czekamy na odpowiedź co do ceny.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 21 sie 2008, 14:50 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 lis 2006, 14:03
Posty: 684
Lokalizacja: Zgorzelec
Stellman? to czemu na stronie klubowej jest Spalding?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 176 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5 ... 12  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 25 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  


Support forum phpbb by phpBB3 Assistant
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
NA FORUM OBOWIĄZUJE ZAKAZ UŻYWANIA FORM "PAN" oraz "PANI". Używamy tylko formy bezpośredniej.


Firma DGL - właściciel www.forum.zgorzelec.info nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników.
Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub ccywilną..