Dzisiaj jest 27 kwie 2024, 21:00

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 31 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł:
Post: 11 mar 2008, 10:32 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 17 kwie 2007, 20:39
Posty: 157
Lokalizacja: Bogatynia
Prawa do transmisji z Liberca posiada TVP Wrocław, wiec nie sądzę.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 11 mar 2008, 10:47 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 lut 2007, 22:35
Posty: 751
Lokalizacja: Zgorzelec
Dżon Kanaka pisze:
Prawa do transmisji z Liberca


Nie ma czegoś takiego...właścicielem praw do transmisji rozgrywek ULEB jest EUROSPORT

http://sport.pmedia.pl/showsport.php?wid=2966

Niech Cię nie zmyli obecność kamer TVP Wrocław..za darmo tego nie robią..
Nadal podtrzymuję tezę, że mecz w Libercu tylko live względnie na EUROSPORT 2 o ile puszczą nas rzecz jasna


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 11 mar 2008, 13:36 
Offline
gaduła
gaduła

Rejestracja: 15 sty 2007, 20:17
Posty: 308
Lokalizacja: Zgorzelec
Super !!!! mecz Turowa z Kijowem za tydzień znowu w Eurosporcie 2 :smt026

tylko ze nie o 18:30 a o 16:00 i nie live a dzisiejsza powtórka ;)
A tak na poważnie to jeszcze nie podali czyje mecze będą live ; pewnie dopiero po dzisiejszych zapadnie decyzja.
Temat transmisji z Liberca był juz poruszany na forum , przypomne co powiedziała wtedy
koordynatorka sportu TVP Wrocław :
"Producentem jest TVP Wrocław i to do niej należą prawa licencyjne. Przekazanie sygnału może nastąpić wyłącznie w przypadku zgody TVP Wrocław w porozumieniu z KKS Turów S.A. Nie jest to jednak jedyne ograniczenie, bo wyłączne prawa do transmisji pucharu ULEB ma Eurosport i tylko w przypadku kiedy ich zgoda zostanie udzielona mamy prawo do transmisji. Spełniamy zapisy licencyjne, które mówią, że może to być telewizja regionalna, która nie nadaje więcej niż 50% sportu w swojej ramówce. Pozwolenie jest udzielane wyłącznie TVP Wrocław i bez zgody Eurosportu zgody nie możemy przekazywać sygnału jakiejkolwiek innej stacji telewizyjnej"
p.s W Ticketpro mozna juz od paru dni kupować bilety na mecz w Libercu ( 150 kc). Niestety bez opcji wydruku w domu.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 11 mar 2008, 13:47 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 25 lis 2007, 10:57
Posty: 275
Lokalizacja: zgorzelec
Saso - Eurosport zawsze puszcza dwu-mecze. Czyli za tydzień będzie najprawdopodobniej transmisja z Liberca. Skoro mówią A, muszą powiedzieć i B. Tak było ze Śląskiem i Dynamo w poprzedniej turze. Mimo wszystko, liczę na to, że po raz kolejny zamiast siedzieć przed TV to kibice ruszą 4 litery i pojawią się w imponującej liczbie w TipsportArena.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 11 mar 2008, 20:23 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 lut 2007, 20:31
Posty: 447
Lokalizacja: Power Station
:smt026 :smt026 :smt026 :smt026 :smt026 :smt026 to tyle na gorąco:)
Meczyk na Eurosport 2 pyszny.Gra naszych Turów wyśmienita,Keleti skuteczny z dystansu,Logan za 2,zbiórki w ataku świetne i to zaangażowanie :smt026 Chce się żyć :D Walka na każdym metrze parkietu,przechwyty i obrona iście mistrzowska,czy mozna chcieć więcej :roll:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 11 mar 2008, 20:31 
Offline
VIP
VIP

Rejestracja: 21 sty 2005, 16:02
Posty: 4170
Lokalizacja: near Central Park
uff, oglądałem,
Turów, jesteś wielki :smt023 :grin:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 11 mar 2008, 21:19 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 lis 2006, 18:05
Posty: 455
Lokalizacja: Zgorzelec
Najlepszy mecz jaki oglądałem w tym sezonie. Nie wierzyłem w to co widze - ZBIERALIŚMY piłki przy takim klasowym zespole jek BC Kijów. I te przechwyty - miodzio. Normalnie nie mogę wyjść z podziwu. Nie rozumiem jak taki zespół jak BC KIjów nie mógł rozpracować Turowa?? Wystarczyło pokryć NIE Logana na czym skupili cie ukraińcy lecz wyśmienicie grającego w ULEB CUP Kelatiego, Drobnjiaka i Ljubotine. To był klucz dla nich. Tomo kompletnie był zagubiony. A zresztą nie będę pisał jak było, bo kto chiał widzieć to widział. Jestem dumny i zawsze będę bo Turów to jest potęga i Turów najlepszy jest. A w sobotę do Włocławka i jak zagramy tak jak w Kijowie to nie ma bata, jak minimum +10 dla nas.


P :smt026 zdr :smt026 .


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 12 mar 2008, 0:55 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 lis 2006, 0:43
Posty: 493
Lokalizacja: Bogatynia
:lol: TURÓW to jest potęga !!! Szkoda, że nie mogłem oglądać tego meczu na żywo :((( Miałem jechać ale z pracy nie dostałem wolnego.... szkoda...
Ale do Turynu pojade na bank !!!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 14 mar 2008, 10:03 
Offline
gaduła
gaduła

Rejestracja: 15 sty 2007, 20:17
Posty: 308
Lokalizacja: Zgorzelec
Dobra wiadomość ...co prawda Eurosport2 nie bedzie transmitował LIVE meczu w Libercu, ale mozna bedzie obejrzec powtórkę w środe o godz. 16:00 . Dla tych którzy jada na mecz jest to b.dobre rozwiązanie :)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 14 mar 2008, 12:10 
Offline
VIP
VIP

Rejestracja: 03 sty 2005, 0:32
Posty: 3636
Lokalizacja: Warszawska 15
Fani koszykówki, którzy nie posiadają programu Eurosport 2 mogą się wybrać na oglądanie do... Görlitz. W Straßburg-Passage na projektorze cyfrowym będą transmitowane wyjazdowe mecze Turowa. Wszystko to za sprawą Stowarzyszenia Kulturstadt Görlitz-Zgorzelec e.V., które przy współpracy z Bistro „Studio G“ stworzyło taką możliwość. Miniony wyjazdowy mecz z Kijowa był transmitowany na żywo i jak zapowiadają przedstawiciele stowarzyszenia kolejny rewanżowy z Liberca będzie także. Co ważne - wstęp wolny!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 14 mar 2008, 13:48 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 paź 2006, 15:29
Posty: 1762
Lokalizacja: Zgorzelec
Relacje tv prezentują się następująco:

1) 15-03-08, godz. 18.30 BC Kijów - PGE Turów Zgorzelec (powtórka) TVP Wrocław

2) 18-03-08, godz. 16.00 BC Kijów - PGE Turów Zgorzelec (powtórka) Eurosport 2

3) 18-03-08, godz. 18.00 PGE Turów Zgorzelec - BC Kijów (live) TVP Wrocław

4) 19-03-08, godz. 16.00 PGE Turów Zgorzelec - BC Kijów (powtórka) Eurosport 2

5) 20-03-08, godz. 21.00 PGE Turów Zgorzelec - BC Kijów (powtórka) Eurosport 2


Poza tym mecze będą z pewnością dostępne online.


Ostatnio zmieniony 17 mar 2008, 12:55 przez paawlus, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 14 mar 2008, 17:49 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 17 kwie 2007, 20:39
Posty: 157
Lokalizacja: Bogatynia
eurosport ma swoje strony krajowe (francuska, szwedzka, rosyjska, itd.) i na nich jest w okienku nadawany na żywo ten sam program co w TV. Jedynie komentarz nie jest wszedzie ten sam, lecz w ojczystych językach.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 16 mar 2008, 3:56 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 lis 2006, 14:03
Posty: 684
Lokalizacja: Zgorzelec
z tego co sie dowiedziałem to zamiast eurosportu na kablówce, ma niedlugo wejsc tvp sport, to dobra wiadomosc, bo od nastepnego sezonu to wlasnie ta telewizja bedzie miec prawo do transmisji DBE. zastanawia tylko fakt ze, pomimo ze eurosport chce za duzo za mozliwosc nadawania(dlatego nie ma juz go na kablowce) to jednak zawidów stac na niego, a Zgorzelca nie?? dziwne, ale nie mi w to wnikać


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 16 mar 2008, 9:14 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 17 kwie 2007, 20:39
Posty: 157
Lokalizacja: Bogatynia
Nie wiem czy dziwne, w Zgorzelcu w podstawowej ofercie macie 2 x HBO, a w Bogatyni za HBO trzeba zaplacic 24 zł dodatkowo. Kwestia negocjacji.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 16 mar 2008, 10:22 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 15 sty 2008, 19:09
Posty: 22
Lokalizacja: Zg-c i Zielona Góra
A jaki mi numer UPC wycięło wczoraj? Siadamy przed tv ,żeby chłopakom kibicować, a tu nic!!! Brak sygnału na polsat sport!!!Inne kanały normalnie nadawane. Na infolinię nie mogę sie dodzwonić...A mecz juz sie zaczyna!!! I co pozostało nam obejrzeć staty w necie i na soccer . Ściśnięci przed monitorem żeby jak najblizej ...żeby nic nie umknęło... Wygrana Turowa zniwelowała trochę wściekłość .Dobrze, że rodzinka w Zgolku nagrywa mecze to niedługo obejrzę jeszcze raz...A eurosportu2 też nie mam ,mam za to polsat sport extra .Pozdrawiam


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 31 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 105 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  


Support forum phpbb by phpBB3 Assistant
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
NA FORUM OBOWIĄZUJE ZAKAZ UŻYWANIA FORM "PAN" oraz "PANI". Używamy tylko formy bezpośredniej.


Firma DGL - właściciel www.forum.zgorzelec.info nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników.
Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub ccywilną..