Dzisiaj jest 27 kwie 2024, 23:16

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 20 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna
Autor Wiadomość
Post: 09 mar 2008, 8:29 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 lis 2006, 17:57
Posty: 1432
Lokalizacja: z za monitora
Jak poinformował mnie formalny wciąż prezes KK TUR prowadzone są zapisy na mecz wyjazdowy z Anwilem Włocławek. Zapisy przyjmowane są w barze Steff przy ul.Warszawskiej (przy wiaduktach kolejowych).Wyjazd jest sponsorowany. Informacje nt. dodatkowych kosztów można uzyskać u Andrzeja Antosa pod nr tel. +48505148277.


Ostatnio zmieniony 12 mar 2008, 14:46 przez grengo, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 10 mar 2008, 22:56 
Offline
VIP
VIP

Rejestracja: 03 sty 2005, 0:32
Posty: 3636
Lokalizacja: Warszawska 15
Mam pytanie i mam nadzieję, że ktoś mi na nie odpowie. Z informacji, które posiadam wyjazd jest "sponsorowany", skoro tak, to dlaczego jego koszt wynosi 18 zl.

Skoro coś co jest sponsorowane kosztuje 18 zł to w takim razie na co idą zbierane pieniądze w Barze Steff ?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 11 mar 2008, 7:09 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 lut 2007, 22:35
Posty: 751
Lokalizacja: Zgorzelec
Może sponsoring nie pokrywa w 100% kosztów wyjazdu...może doliczyli (a pewnie tak zrobili) koszty ubezpieczenia..bo nie sądzę aby w cenie biletu była darmowa ćwiartuchna :D


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 11 mar 2008, 21:59 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 lis 2006, 18:05
Posty: 455
Lokalizacja: Zgorzelec
18 zł to 3 zł na ubezpieczenie i 15 zł bilet na mecz. "Sponsorowany" nie oznacza wszystkich kosztów, ale tylko koszt wyjazdu. Za sam przejazd nie płaci się nic.


P :smt023 zdr :smt023 .


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 12 mar 2008, 6:53 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 lis 2006, 17:57
Posty: 1432
Lokalizacja: z za monitora
Nie jest to na 100% cena biletu na mecz. Gdyby tak było napisałbym to w treści pierwszego posta i nie brałbym na siebie takiej odpowiedzialności za brak informacji. Sądzę, że jestem to winien ludziom z KK, więc wyjaśnię tylko, że nie powinni płacić po raz kolejny za wyjazd do Warszawy.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 12 mar 2008, 11:10 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 lis 2006, 18:05
Posty: 455
Lokalizacja: Zgorzelec
W takim razie tak jak mówisz wynika z tego to, że trzeba będzie wziąść kasę na bilet. Coś mi nie pasowało, że za mała cena za ten bilet. Teraz tylko utwierdziłeś mnie w tym, co przypuszczałem. No trudno, ale i tak pojadę do Włocławka. Tylko jedna rzecz mnie zastanawia. Dlaczego nikt nie wie o której jest wyjazd? Jak ktoś się dowie to niech napisze.


P :-? zdr :-? .


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 13 mar 2008, 19:42 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 12 mar 2008, 14:48
Posty: 4
Lokalizacja: Zgorzelec
Witam

Czytając poprzednie posty postanowiłem sie zarejestrować i dopisać coś od siebie bo sprawa jest nie do pojęcia...

Kilka faktów :
Wyjazd do warszawy - około 20 osób jedzie autobusem który nie był sponsorowany i nie płaca całości za wynajem jego...

Wyjazd do Włocławka na liście jest narazie 39 osób(bynajmniej tak było jak byłem w steffie..) każdy wpłacone po 18 zł (15zł na ????? i 3zł ubezpieczenie co jest oczywiste)

z moich znajomych i rodziny łącznie 6 osób zapisanych na wyjazd do włocławka miało wpłacone po 18 zł ale gdy sie dowiedzieliśmy że ten autobus jest SPONSOROWANY!! zabraliśmy 15zł od osoby...

Teraz podsumowanie :

Nie mam zamiaru wyjazdem do włocławka i wpłacając 15zł (niby na działalność klubu kibica-jak to powiedziała mi osoba odpowiedzialna za ten wyjazd.. ) płacić za ludzi którzy byli w warszawie praktycznie pustym autobusem!!

Niech osoby z listy do Warszawy po prostu dopłacą bo było ich stanowczo za mało (albo są tak bogaci) żeby wynajmować cały autobus na wyjazd!!

Ja płace teraz za ubezpieczenia i niech mnie tylko sprobują nie wpuścić do autobusu ...
Radze zrobić tak samo wszystkim którzy zapłacili po 18zł bo to jest czyste oszustwo!!

kończąc post zapraszam na zebranie KK TUR w Poniedziałek !!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 13 mar 2008, 19:50 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 lis 2006, 18:21
Posty: 1867
Lokalizacja: --
turowzgorzelec pisze:
Ja płace teraz za ubezpieczenia i niech mnie tylko sprobują nie wpuścić do autobusu ...
Radze zrobić tak samo wszystkim którzy zapłacili po 18zł bo to jest czyste oszustwo!!

kurde! jak ja to lubię! darmowa służba zdrowia, darmowa oświata, darmowe wyjazdy, darmowe bilety... no raj panie nie umierać.
zgłoś się do mnie na priva to ci przeleje na konto 3 zł i będziesz miał darmowe ubezpieczenie ]:->


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 13 mar 2008, 21:08 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 12 mar 2008, 14:48
Posty: 4
Lokalizacja: Zgorzelec
a niby czemu mam płacic za czyjąś wycieczkę do Warszawy??


Może Ja teraz wezme 5 osób i pojadę do Turynu na turniej final8 Uleb i jak wrócę to powiem ludzie płaćcie za wyjazdy po 100zł bo ja muszę sobie wycieczkę poprzednią opłacić na której wcale nie byliście...


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 13 mar 2008, 22:56 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 02 mar 2007, 22:22
Posty: 72
Lokalizacja: zgorzelec
turowzgorzelec pisze:
a niby czemu mam płacic za czyjąś wycieczkę do Warszawy??


Może Ja teraz wezme 5 osób i pojadę do Turynu na turniej final8 Uleb i jak wrócę to powiem ludzie płaćcie za wyjazdy po 100zł bo ja muszę sobie wycieczkę poprzednią opłacić na której wcale nie byliście...


[ Dodano: Czw Mar 13, 2008 11:15 pm ]
D O GRENGO I TUROW ZGORZELEC człowieku nikt cie nie namawia Nie chcesz nie płać tylko jest takie przysłowie : NIE SMARUJESZ NIE JEDZIESZ" i ja ci to obiecuje . Pozdrawiam wszyskich kibiców KK TUR w Zyciu nic nie ma za frajer ( darmo ) tylko byscie chcieli brac a tu jest przykład waszego zaangazowanie w kibicowanie i godne reprezentowanie KK TUR kiedy trzeba zapłacic za wyjazd to nie ma komu jechac gdzie byłes wtedy powiem tak ja tez nie byłem w Warszawie ale nie płaczę z tego powodu ze mam zapłacic za wyjazd do Włocławka bo jak by KK miał w swoich szeregach tylko takich ludzi jak wy to by o nas nawet we Wrocławiu nie słyszeli , a teraz kiedy jest załatwiony autokar to ty widze nawet całą rodzine zabierasz bo jest za darmo .Grengo ty tez nie bądz taki swiety i nie siej wrogiej propagandy bo miałeś swoje 5 min i kazdy widział jak je wykorzystałes przypominam ze mamy godnie reprezentowac barwy klubowe a nie siać wrogą propagandę i rzucac kłody pod nogi bo to do niczego bobrego nie prowadzi .POZDRAWIAM


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 14 mar 2008, 5:40 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 12 mar 2008, 14:48
Posty: 4
Lokalizacja: Zgorzelec
marek77 pisze:
tylko byscie chcieli brac a tu jest przykład waszego zaangazowanie w kibicowanie i godne reprezentowanie KK TUR kiedy trzeba zapłacic za wyjazd to nie ma komu jechac gdzie byłes wtedy powiem tak ja tez nie byłem w Warszawie ale nie płaczę z tego powodu ze mam zapłacic za wyjazd do Włocławka bo jak by KK miał w swoich szeregach tylko takich ludzi jak wy to by o nas nawet we Wrocławiu nie słyszeli , a teraz kiedy jest załatwiony autokar to ty widze nawet całą rodzine zabierasz bo jest za darmo




Tak oczywiście dlatego ze jest za darmo to jadę bo mnie nie stać płacić za wyjazd...

Nie dość ze drę gębę na każdym meczu to jeszcze za taką mozliwosc mam płacic? akurat u mnie z rodziny jadą 3 osoby a to jest 45zł!! wiec nie tak mała sumka z budżetu by uszła... no chyba ze ktoś ma dobrą prace i go stać... A niestety za cały wyjazd płaci u nas mama wiec jej trochę gotówki by uciekło


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 14 mar 2008, 6:29 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 lis 2006, 17:57
Posty: 1432
Lokalizacja: z za monitora
marek77 pisze:
.Grengo ty tez nie bądz taki swiety i nie siej wrogiej propagandy bo miałeś swoje 5 min i kazdy widział jak je wykorzystałes


... a co masz mi do zarzucenia, bo nie bardzo kumam? Wpadnij na Walne, to usłyszysz o 5 minutach obecnego zarządu. I przestań sadzić głupoty, bo niezależnie od tego kto ile zarabia nie chodzi tu o reprezentowanie KK TUR tylko o pomoc drużynie, a to że jestem przeciwny podwójnemu płaceniu za czyjeś wycieczki, to sorry, ale mam do tego prawo.

[ Dodano: Pią Mar 14, 2008 6:39 am ]
marek77 pisze:
D O GRENGO I TUROW ZGORZELEC człowieku nikt cie nie namawia Nie chcesz nie płać tylko jest takie przysłowie : NIE SMARUJESZ NIE JEDZIESZ" i ja ci to obiecuje . Pozdrawiam wszyskich kibiców KK TUR w Zyciu nic nie ma za frajer ( darmo ) tylko byscie chcieli brac a tu jest przykład waszego zaangazowanie w kibicowanie i godne reprezentowanie KK TUR kiedy trzeba zapłacic za wyjazd to nie ma komu jechac gdzie byłes

... acha i w tym temacie odzywa się członek zarządu, który nigdy nie siedział w sektorze KK, a jeżeli tak to kiedy? Wymień mi Marek swoje wyjazdy na mecze, w których brałeś udział (chodzi o wyjazdy autobusem) za które ja np. niejednokrotnie płaciłem po 60-80 złotych za osobę. Nie rozśmieszaj mnie, ale ja od ponad roku jeżdżę własnym środkiem lokomocji na wyjazdy niejednokrotnie płacąc wielokrotność kosztu przejazdu autobusem tylko dlatego, że wyjazdy autokarowe, to w ostatnim czasie wstyd dla KK, a nie powód do dumy. Jeżeli nie wiesz o czym mówię, to zapytaj kolegi z zarządu KK, który w Sopocie pokazał jak należy przyjeżdżać na mecz, albo kolega w Strasbourgu, którego francuzi omijali, żeby go nie zdeptać idąc na mecz. Czy masz mi jeszcze coś do zarzucenia? Wymień mi choć jeden wyjazd, na którym reprezentowałem KK w taki sposób jak w/w koledzy. Pozdrawiam...


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 14 mar 2008, 8:16 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 lut 2007, 22:35
Posty: 751
Lokalizacja: Zgorzelec
marek77 pisze:
NIE SMARUJESZ NIE JEDZIESZ" i ja ci to obiecuje


Znaczy...nie posmarujesz Markowi..Marek Ci obiecuje, że nie pojedziesz..wow..geniusz

marek77 pisze:
w Zyciu nic nie ma za frajer ( darmo )


No chyba, że normalny sponsorowany wyjazd na mecz :grin:

marek77 pisze:
a teraz kiedy jest załatwiony autokar to ty widze nawet całą rodzinę zabierasz bo jest za darmo


Skoro za darmo to chyba logiczne , że zabiera rodzinę..a skoro za darmo..to po co płacić 18?..

[ Dodano: Pią Mar 14, 2008 8:20 am ]
grengo pisze:
Wpadnij na Walne, to usłyszysz o 5 minutach obecnego zarządu


Posiedzenie zamknięte?..czy można posłuchać 8)

grengo pisze:
albo kolega w Strasbourgu, którego francuzi omijali, żeby go nie zdeptać idąc na mecz.


:smt082 :smt044

grengo pisze:
i w tym temacie odzywa się członek zarządu, który nigdy nie siedział w sektorze KK, a jeżeli tak to kiedy?


aż ciekaw jestem odpowiedzi..faktycznie..wszędzie go pełno tylko nie w sektorze KK

[ Dodano: Pią Mar 14, 2008 8:47 am ]
Z informacji jaką udało mi się uzyskać od Dyrektora Anwilu p. Lewandowskiego wynika, że wejściówki na mecz ANWIL-TURÓW dla sympatyków Turowa są w cenie 10 PLN


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 14 mar 2008, 9:54 
Offline
gaduła
gaduła

Rejestracja: 15 sty 2007, 20:17
Posty: 308
Lokalizacja: Zgorzelec
ale tu wesolo :lol:
grengo pisze:
albo kolega w Strasbourgu, którego francuzi omijali, żeby go nie zdeptać idąc na mecz

przednie :smt082 :smt082 :smt082
:smt023
Z tego co słyszałem bywało że dodatkowa kasę zbierano dla kierowcy żeby po zakończeniu "wycieczki" posprzątał sobie autobus :grin:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 14 mar 2008, 11:12 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 28 cze 2005, 13:18
Posty: 44
Lokalizacja: Zgorzelec
saso teraz można pośmiać się z wyjazdu do Francji. Niestety na miejscu widok pijanego w sztok kibica w barwach NASZEGO KLUBU to totalna porażka. Wstyd to jest bardzo delikatne określenie tego widoku.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 20 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 112 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  


Support forum phpbb by phpBB3 Assistant
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
NA FORUM OBOWIĄZUJE ZAKAZ UŻYWANIA FORM "PAN" oraz "PANI". Używamy tylko formy bezpośredniej.


Firma DGL - właściciel www.forum.zgorzelec.info nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników.
Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub ccywilną..