Dzisiaj jest 28 kwie 2024, 0:08

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 9 ] 
Autor Wiadomość
Post: 13 mar 2008, 13:27 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 lis 2006, 17:57
Posty: 1432
Lokalizacja: z za monitora
W dzisiejszej Gazecie Wrocławskiej ukazał się obszerny wywiad z Saso Filipowskim. Na pytanie dziennikarza czy zamierza on (Saso) we Włocławku oszczędzać liderów stwierdził, cytuję: " o ile sędziowanie będzie wyglądać tak jak w meczu Anwilu z Turowem w Zgorzelcu :twisted: , to 35 minut będzie grał Jarmakowicz, bo i tak nie wygramy :smt084 , ale jeżeli sędziowanie będzie takie jak w pucharach europejskich, to nie ma mowy o żadnym oszczędzaniu" :smt026 - koniec cytatu.
Mnie zastanawia jedna rzecz, a mianowicie skoro na polskich sędziów w PLK narzekają zawodnicy :smt084 , coraz częściej trenerzy :smt084 i od zawsze kibice :smt021 , to dlaczego nie stworzono do tej pory ligi sędziów, która za złe decyzje w trakcie meczu powodowałaby spadek do sędziowania w niższej lidze rozgrywkowej :smt068 , a za sędziowanie pozbawione błędnych decyzji awansowałoby młodych, zdolnych sędziów do "gwizdania" w najwyższej lidze :smt023 . Czy środowisko sędziowskie jest aż tak hermetyczne jak środowisko prawnicze :( , w którym aby zaistnieć trzeba mieć plecy o wiele szersze od Pudziana? Przy okazji rozmyślań o sytuacji w środowisku sędziowskim przypomniała mi się słynna na cały kraj "afera śledziowa" ]:-> i pomyślałem sobie, że skoro przepisy obowiązujące w PZKosz pozwalają na to, to dlaczego tego nie wykorzystywać? 8) Mowa o zapisie, który pozwala gospodarzowi zawodów koszykarskich przekazać na rzecz sędziów prezent, podarunek, czy obojętnie jak by tego nie zwać "łapówkę". Nie znam dokładnie przepisu więc nie podam kwoty do jakiej ten prezent może być, ale o ile pamiętam właśnie w ten sposób tłumaczono się z przedmiotowych śledzi. Przecież jest to paranoja i korupcja w świetle i w zgodzie z obowiązującym prawem. Dla mnie nie jest to nic innego, jak czysta, żywa zgoda na "ŁAPÓWĘ"!!! ]:-> Wobec tego apeluję do władz PLK i PZKosz: zmieńcie przepisy i zróbcie coś w temacie, bo zakłady u bukmacherów wam nie przystoją, skoro możecie sterować wynikami.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 13 mar 2008, 15:00 
Offline
gaduła
gaduła

Rejestracja: 28 lut 2008, 21:43
Posty: 342
Lokalizacja: zzz
Z Anwilem będzie kiepskie sędziowanie (pod Anwil) pamiętam mecz Anwil - Turów jak wygraliśmy 1 pkt, a końcową akcję rozgrywał Thomas Kelati i wygraliśmy. Sędziowie mieli popis tam jak nie wiem, transmisja TV była, a oni już z tego nawet sobie nic nie robią... Tym bardziej, że wysoko w PLK jest ustawiony Polatowski, więc będzie ciężko... Z wieloma innymi drużynami pomagali sędziowie przeciwnikom, nie wierzę, że nie byli ustawiani. 1 kwarta meczu Turów - Śląsk. W niej już się wszystko wyjaśniło, że sędziowie nie pomogą, bo nasi mieli super skuteczność.

Może jedynie być mały + , że na trenera kadry Polski przejawiało się nazwisko Saso. Anwil będzie podbudowany wygraną z Prokomem, to 2 dowód, że będzie ciężko. Szczególnie wpienia mnie jak sędziowie pomagają w wyniku dla Śląska, aby wesprzeć ich i pokazać, że są dobrym zespołem i pomóc im w drodze do 18 "misia" :/ Tak samo Prokom- sponsor reprezentacji Polski, on wyciągnął z długów koszykówkę. Jeżeli ktoś mi powie, że takie drużyny nie mają wsparcia u sędziów, to na prawdę chyba są ślepi.

---
Czekam aż nowy prezes Turowa coś zacznie pisać na forum w temacie koszykówki, bo widzę, że profil ma stworzony.
---

Pozdrawiam


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 15 mar 2008, 12:15 
Offline
VIP
VIP

Rejestracja: 21 sty 2005, 16:02
Posty: 4170
Lokalizacja: near Central Park
polska korupcja ma się dobrze, więc co się dziwić, że basket nie jest od niej wolny :-?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 15 mar 2008, 20:06 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 sty 2008, 18:21
Posty: 1551
Lokalizacja: Zgorzelec
Na szczescie sedziowaniu na meczu Anwil-Turow nie mozna bylo wiele zarzucic. Mimo iz glownym byl sam Calik :)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 15 mar 2008, 22:07 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 25 lis 2007, 10:57
Posty: 275
Lokalizacja: zgorzelec
No, jak zobaczyłam Calika to się przeżegnałam ;) I tak było kilka sytuacji, w których sędziowie się nie popisali ale dzisiejszemu Anwilowi nawet drukowanie by nie pomogło więc sobie Calik i spółka pewnie od razu dali spokój.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 15 mar 2008, 23:08 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 28 lut 2008, 23:15
Posty: 88
Lokalizacja: zgorzelec
Jest pieknie, a bedzie piekniej! Turow! Turow! Turow! :smt049

[ Dodano: Nie Mar 16, 2008 12:10 am ]
Spicie kuzwa wszyscy! A ja :smt026 :smt026 :smt026 W zeszlym roku bylem i wiem jaka rdosc jest byc tam, gdy Turow wygrywa! Gratki dla tych, co pojechali w tm roku! Bylo Was slychac i widac! Piknie! :smt026 :smt026 :smt026 Sorki ale nie moge sie powstrzymac! A teraz prosba do wszystkich - nie ma bata, aby zawodnicy nie byli zmeczeni po tych wyjazdach.Dali jak mysle wszystkim nam kibicom oraz sympatykom wiele chwil radosci oraz wiele momentow wzruszen. Niejeden z nas jest dumny, ze to nasz Turow walczy o wejscie do finalu ULEB! Nasz Turow reprezentuje nie tylko nasze okolice ale i cala polska koszykowke(inaczej cala Polske)! Zawodnicy juz zrobili 300 prc.normy! Przypomne, ze zawsze o nas(kibicach i naszym dopingu) w swoich wywiádach wspomiali i dziekowali! No to do sedna! 18.03.2008-jedziemy wszyscy i wspieramy czarno-zielonych! Usprawiedliwieni sa ci co pracuja, a juz dni wolne na kaca i na oddanie krwi wybrali! Niech nas slysza! Niech wiedza, ze jestesmy z nimi! Turow!Turow! Turow!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 16 mar 2008, 4:07 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 lis 2006, 14:03
Posty: 684
Lokalizacja: Zgorzelec
dokladnie, korupcja, korupcja i jeszcze raz korupcja!! to najwyzszy szczebel koszykówki w polsce wiec nie ma co sie dziwic, bo ktos zgarnia na tym nie małe hajsy!! najdziwniejsze ze przewaznie sędziowie dają swój popis gdy mecze są w TV, jest na sali ten pan przy stoliku, od sędziów i az krew nieraz zalewa jak widze ze niereaguje na decyzje sedziów!!! zastanawiam sie czy on zna sie na sedziowaniu, czy siedzi tam bo ma dobrze płatne stanowisko!! zostawcie sport w spokoju!! a przynajmniej nasz Turów;P


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 16 mar 2008, 7:00 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 28 lut 2008, 23:15
Posty: 88
Lokalizacja: zgorzelec
Budze sie,a dalej sni mi sie,ze Tuow,Turow,Turow! :smt049 :smt026


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 16 mar 2008, 17:15 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 sty 2008, 18:21
Posty: 1551
Lokalizacja: Zgorzelec
Azlo pisze:
No, jak zobaczyłam Calika to się przeżegnałam ;)


dokladnie Azlo... jak zobaczylem Calika i przypomnialem sobie co robil na ostatnim meczu z Prokomem (nie myle sie? jesli tak to skleroza... sorki) i play-offach w zeszlym sezonie to tylko przezegnac sie :/ ale.......... jak wspomnialem wyzej sedziowanie bylo OK poza tymi faulami, ktorych nie bylo a byly odgwizdane.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 9 ] 

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 100 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  


Support forum phpbb by phpBB3 Assistant
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
NA FORUM OBOWIĄZUJE ZAKAZ UŻYWANIA FORM "PAN" oraz "PANI". Używamy tylko formy bezpośredniej.


Firma DGL - właściciel www.forum.zgorzelec.info nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników.
Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub ccywilną..