Dzisiaj jest 27 kwie 2024, 15:13

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 16 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna
Autor Wiadomość
Post: 18 mar 2008, 23:24 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 lis 2006, 0:38
Posty: 657
Lokalizacja: tu i tam
No właśnie, a tu taka cisza. Miło mi, że mogę jako pierwszy pogratulować (no dobra, TV była pierwsza, ale nie tu) tak wielkiego sukcesu! Po raz pierwszy Europa usłyszy o Zgorzelcu bez okazji sąsiedztwa z Görlitz.
I chyba najważniejszy cytat z http://www.plk.pl/?sub=news&id=4414
Cytuj:
Jestem dumny, że gram dla tej drużyny i dla tego trenera


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 19 mar 2008, 5:22 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 lis 2006, 14:03
Posty: 684
Lokalizacja: Zgorzelec
i co lepsze... pniemy sie w góre!! to dopiero pierwszy sezon na europejskich parkietach a juz przed tym spotkaniem Turów był na 49 miejscu w europejskiej klasyfikacji, podczas gdy Prokom zaledwie 72!!! i zdobyliśmy nowy rekord !! do tej pory najlepszym osiagnieciem w ULEB byla 1/8 uzyskana przez Prokom, a Turów juz wszedl do Final Eight!! gratulacje!!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 19 mar 2008, 7:46 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 lut 2007, 22:35
Posty: 751
Lokalizacja: Zgorzelec
Nie wiem czy w dobrym wątku piszę...ale ZAMARŁEM wczoraj jak przemknął koło mnie w rzędzie w poszukiwaniu miejsca p. Mirosław Noculak...zamarłem nie dlatego, że jest straszny :) tylko dlatego, że przed wyjazdem od Liberca usłyszałem, że ów pan własnie szykowany jest na Dyrektora Sportowego w Turowie......pomyslałem...neeeeeee...pieprzenie...potem znowu słyszę to samo...mówię...co ty pitolisz takie bzdury...a tu bam...Noculak na meczu Turowa...mam nadzieję, że to przypadek..... :cry:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 19 mar 2008, 9:18 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 15 sty 2008, 19:09
Posty: 22
Lokalizacja: Zg-c i Zielona Góra
jaro28 pisze:
Nie wiem czy w dobrym wątku piszę...ale ZAMARŁEM wczoraj jak przemknął koło mnie w rzędzie w poszukiwaniu miejsca p. Mirosław Noculak...zamarłem nie dlatego, że jest straszny :) tylko dlatego, że przed wyjazdem od Liberca usłyszałem, że ów pan własnie szykowany jest na Dyrektora Sportowego w Turowie......pomyslałem...neeeeeee...pieprzenie...potem znowu słyszę to samo...mówię...co ty pitolisz takie bzdury...a tu bam...Noculak na meczu Turowa...mam nadzieję, że to przypadek..... :cry:

Nie NIE! To nie może być prawda, to jakieś ploty ... napewno przypadek! Gość jest ...szkoda słów ...wiadomo... :smt096 :( :cry:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 19 mar 2008, 9:22 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 lut 2007, 22:35
Posty: 751
Lokalizacja: Zgorzelec
frotka74 pisze:
To nie może być prawda, to jakieś ploty ... napewno przypadek


Oby...bo taka decyzja przesądzi odejście Saso...które i tak jest w 90% pewne


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 19 mar 2008, 23:40 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 sty 2005, 0:32
Posty: 867
Lokalizacja: wlaczam GPS
Buehehehehe... coz caly czas jakies ciekawe newsy... tu Hala Ludowa i Turow Wroclaw (?) w Eurolidze, cudowny dyr. sportowy Pan Noculak, dla ktorego wielka wiedza z geografi jest polozenie Zgorzelca na mapie Polski, bo pamietam jak dzis jak caly czas komentujac mecze w Polsacie Sport, mowil ze to Klub z Turowa a nie ze Zgorzelca... ja dziekuje, ale chyba to lekka przesada... zreszta duzo tez slyszalem na jego temat, kiedy byl trenerem Noteci w owczesnej ekstraklasie... nie no ja Was prosze, ale to totalna pomylka takiego goscia ladowac na stanowisko dyr. sportowego.

Panie Wasniewski, ja Pana prosze, ale jak Pan tak ma grac, to ja wpadne z taczka i wywioze! 8)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 21 mar 2008, 2:13 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 lis 2006, 14:03
Posty: 684
Lokalizacja: Zgorzelec
hehe, dobre szamo... co do wystepow w Eurolidze to zaden Wrocław!! Czesi są blizej i maja lepsza hale, pozatym , lepszy dojazd, i z lotniska w Pradze i od nas, niz do Wrocławia!!! pozatym.. nie dzielmy skóry na niedzwiedziu!! jeszcze sporo sie moze zdarzyc do konca rozgrywek!! oby nie, lecz... nie ma co juz myslec co bedzie po sezonie!!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 21 mar 2008, 11:27 
Offline
gaduła
gaduła

Rejestracja: 15 sty 2007, 20:17
Posty: 308
Lokalizacja: Zgorzelec
jaro28 pisze:
Oby...bo taka decyzja przesądzi odejście Saso...które i tak jest w 90% pewne

Te 10 % brakujące do setki to duzy optymizm :smt023 . Mi się wydaje ze to jest gdzies tak
99,999 % . Przeciez Filipovski jasno określił swoje cele. Dla niego Zgorzelec już się po prostu kończy . W jednym sezonie do Final Eight dołozy jeszcze złoto MP ( jest duza szansa ) i mały Zgorzelec osiagnie szczyt marzeń, którego już raczej nigdy nie powtórzy. Tymczasem na Saso czekaja nowe wyzwania i życze mu powodzenia.
A co do udziału Turowa w Eurolidze :smt082 :smt044. Ech marzenia nie bolą :) Proponuje o temacie zapomnieć. :smt021 albo zmienic obiekt marzeń na ponowny ULEB w przyszłym roku.
Cieszmy się tym co jest teraz, a teraz czas na TURYN i ZŁOTO MP :)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 21 mar 2008, 12:29 
Offline
rekrut
rekrut
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 mar 2008, 16:04
Posty: 3
Lokalizacja: Zgorzelec
saso pisze:
Ech marzenia nie bolą Proponuje o temacie zapomnieć. albo zmienic obiekt marzeń na ponowny ULEB w przyszłym roku.



Co za egoizm. Morze jakimś cudownym sposobem wygramy (przynajmiej z Dynamo M. choć wątpie). Ale nie można tracićnadzieji że przegramy.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 21 mar 2008, 20:11 
Offline
gaduła
gaduła

Rejestracja: 15 sty 2007, 20:17
Posty: 308
Lokalizacja: Zgorzelec
Xeromontis czytaj uwaznie jestem jak najbardziej za wygrana w ULEB a temat Euroligi to co innego :smt021


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 22 mar 2008, 16:01 
Offline
rekrut
rekrut
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 mar 2008, 16:04
Posty: 3
Lokalizacja: Zgorzelec
OK ale ja wygramy ULEB to automatycznie wchodzimy do Euroligia jak byś chciał wiedzieć :smt084


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 22 mar 2008, 16:12 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 lut 2007, 22:35
Posty: 751
Lokalizacja: Zgorzelec
Cytuj:
automatycznie wchodzimy do Euroligia jak byś chciał wiedzieć


Jakbyś chciał wiedzieć to nie wchodzimy a otrzymujemy możliwość gry..po spełnieniu wielu warunków...od wyrażenia zgody na grę poprzez warunki lokalizacyjne (hala, lotnisko, hotel..itd) na kwestiach finansowych skończywszy..gra w Eurolidze kosztuje...wpłata za grę w ULEB to już całkiem spora kasa..


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 26 mar 2008, 11:57 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 lip 2006, 14:02
Posty: 675
Lokalizacja: Zgorzelec
Niedobrze, niedobrze. Dlaczego Noculak????
Z jego komentowania w zeszłym sezonie wynikało, że w Turowie grają w koszykówkę, a mi się zawsze wydawało, że wydobywają węgiel, ale może on wie lepiej. Zmiana kadry nie przyniesie nic dobrego zwłaszcza takie stare pryki jak Noculak. W złą stronę idzie pan, prezesie!!!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 02 kwie 2008, 20:32 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 lis 2006, 17:57
Posty: 1432
Lokalizacja: z za monitora
qba pisze:
Dlaczego Noculak????


Uspokój się qba. Rozmawialiśmy ( Zarząd KK) z prezesem Waśniewskim i zapewnił nas, że na bank nie interesuje Go Noculak, ale chętnie widziałby Waldka Łuczaka.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 02 kwie 2008, 21:56 
Offline
pismak
pismak

Rejestracja: 31 mar 2008, 19:56
Posty: 418
Lokalizacja: Zgorzelec
Czyli jak by nie było, z deszczu pod rynnę...

Moim zdaniem to powinni wziąć kogoś kreatywnego i młodego, najlepiej nieznanego szerzej kibicom:D:D:D (ale sobie wymyśliłem). Bo ja nie mam dobrego zdania ani o p. Noculaku ani o p. Łuczaku... ale to tylko mój prywatny pogląd :grin:

[center]---Who can help us?---
---We need help... fast help---[/center]


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 16 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 106 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  


Support forum phpbb by phpBB3 Assistant
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
NA FORUM OBOWIĄZUJE ZAKAZ UŻYWANIA FORM "PAN" oraz "PANI". Używamy tylko formy bezpośredniej.


Firma DGL - właściciel www.forum.zgorzelec.info nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników.
Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub ccywilną..