Dzisiaj jest 28 kwie 2024, 17:25

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 35 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł: TURÓW:ŚLĄSK
Post: 24 kwie 2008, 21:39 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 23 mar 2007, 13:44
Posty: 85
Lokalizacja: Zgorzelec
LEPIEJ TAK NIż NIC.
27 kwietnia (niedziela): PGE Turów Zgorzelec - Asco Śląsk Wrocław
2 maja (piątek): Asco Śląsk Wrocław - PGE Turów Zgorzelec
5 maja (poniedziałek): Asco Śląsk Wrocław - PGE Turów Zgorzelec

Podczas dwóch pierwszych półfinałowych spotkań play-off przed halą Centrum Sportowo Rekreacyjnego zostanie zorganizowany ogródek dla kibiców.

Sporą gratką dla fanów, oprócz zaplanowanego grilla, bez wątpienia będzie telebim, na którym we wtorek - pomimo braku transmisji telewizyjnej w Polsacie Sport - będzie można na żywo obejrzeć drugie spotkanie PGE Turowa a ASCO Śląskiem.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 25 kwie 2008, 6:08 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 sty 2008, 18:21
Posty: 1551
Lokalizacja: Zgorzelec
ontos pisze:
LEPIEJ TAK NIż NIC.
27 kwietnia (niedziela): PGE Turów Zgorzelec - Asco Śląsk Wrocław
2 maja (piątek): Asco Śląsk Wrocław - PGE Turów Zgorzelec
5 maja (poniedziałek): Asco Śląsk Wrocław - PGE Turów Zgorzelec


A moze wspomnisz jeszcze o meczu na Maratońskiej 29 kwietnia (wtorek)?
Pierwszy mecz u nas o godzinie 18, drugi 18.30.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 25 kwie 2008, 8:59 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 28 cze 2005, 13:18
Posty: 44
Lokalizacja: Zgorzelec
ontosowi chodzi o transmisje telewizyjne, dlatego pominął mecz z 29-ego.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 29 kwie 2008, 18:47 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 21 kwie 2007, 19:24
Posty: 173
Lokalizacja: Wroclaw
No to mamy 1-1...

Ja mam jedno pytanie... CO robil Ljubo i Scekic w koncowce na parkiecie? GDZIE BYL Dragisa i Witka? Chyba to im lepiej szlo w tym meczu... :smt030


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 29 kwie 2008, 19:57 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 17 kwie 2007, 20:39
Posty: 157
Lokalizacja: Bogatynia
Grali dzisiaj jak 2 liga. Tyle piłek źle podanych lub odebranych w jednym meczu nie widziałem :(


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 30 kwie 2008, 13:09 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo

Rejestracja: 06 kwie 2006, 22:37
Posty: 1428
Lokalizacja: Zgorzelec-Ujazd
zauważam,że po przegranym meczu cośmniejsza aktywność uczestników tego forum.
Ze swojej strony zgadzam się z niskim poziomem sportowym meczu. Ale poziom sędziowania to poniżej amatorów. Nie żebym uważał ze stronniczy ale beztalecia kompletne. ŻENADA.
Nawet jakby im płacic to napewno nie dali by rady nic zrobić . Kolega z Czech ogladajacy pytał czy to loklani ludzie sedziujaczy to licencjonowani sedziowie . Nie chciał uwieżyc jak mu wmawiałem ze to czołowka sędziów PLK.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 30 kwie 2008, 14:04 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 sty 2008, 18:21
Posty: 1551
Lokalizacja: Zgorzelec
4 kwarta to popis sedziowania na korzysc Slaska. gdyby byla rzetelnie sedziowana mecz moze by sie skonczyl inaczej :(


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 30 kwie 2008, 19:34 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo

Rejestracja: 06 kwie 2006, 22:37
Posty: 1428
Lokalizacja: Zgorzelec-Ujazd
bez przesadyzmu czy te straty prosto w rece ślązaków to też sędziowanie?
byli beznadziejni ale nie byli bezpośrednią przyczyną porażki !!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 01 maja 2008, 6:25 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 lip 2006, 14:02
Posty: 675
Lokalizacja: Zgorzelec
myślę, że sędziowie jednak mieli decydujący głos w porażce Turowa. Od dawna wiadomo, że nasz klub nie jest lubiany w kręgach sędziowskich. Śląsk za to przecież klub z tradycjami, kilkanaście tytułów. Żenada panowie sędziowie. Myślę jednak, że we Wrocławiu oba mecze wygra Turów i ostatni mecz u nas będzie pokazem koszykówki na poziomie Final Eight Uleb Cup i Asco wróci do domu z podkulonym ogonem. Do boju Turów!!!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 01 maja 2008, 8:33 
Offline
obserwator
obserwator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 sie 2006, 11:27
Posty: 99
Lokalizacja: Zgorzelec
qba pisze:
myślę, że sędziowie jednak mieli decydujący głos w porażce Turowa. Od dawna wiadomo, że nasz klub nie jest lubiany w kręgach sędziowskich. Śląsk za to przecież klub z tradycjami, kilkanaście tytułów. Żenada panowie sędziowie. Myślę jednak, że we Wrocławiu oba mecze wygra Turów i ostatni mecz u nas będzie pokazem koszykówki na poziomie Final Eight Uleb Cup i Asco wróci do domu z podkulonym ogonem. Do boju Turów!!!
Chciałbym wierzyć w to co mówisz(piszesz),ale obyś się nie pomylił,to jednak już nie ten sam Śląsk,co w sezonie zasadniczym.....ale cóż,do boju Turów.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 01 maja 2008, 8:56 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 27 lis 2006, 20:18
Posty: 65
mamy "prezesa" z Wroclawia obsada sedziow z Wroclawia w wiekszosci. Arek K zawsze byl przy lawce zawodnikow a "nasz" prezesik gdzie jest ? siedzi z "wipami" z PO i ma wszystko w d.... nawet juniorow nam oddaje do Wroclawia przykladem jest Szymanski.PO czyli pan S chce zrobic to co obiecal sp.PANU KAMINSKIEMU zniszczyc koszykowke w Zgorzelcu


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 01 maja 2008, 9:24 
Offline
pismak
pismak

Rejestracja: 18 gru 2007, 8:22
Posty: 425
Lokalizacja: zgc
dziadek 36 pisze:
nawet juniorow nam oddaje do Wroclawia przykladem jest Szymanski.


mozesz to sprecyzowac???? BARDZO mnie to zainteresowalo.

[ Dodano: Czw Maj 01, 2008 10:34 am ]
Cytuj:
Śląsk wystąpi o ukaranie Turowa?
Klub miałby interweniować w sprawie zgorzeleckiego spikera, dbającego o otoczkę na meczach tamtejszego Turowa.
Temat wydaje się bardzo ciekawy. Spiker Turowa w dość specyficzny wykonuje swoją pracę. Oprócz "standardowych" czynności wykonywanych na meczach, w Zgorzelcu przyjmuje on formę swojego rodzaju wodzireja dopingu "czarno-zielonych". Za to kibiców gości często deprymuje, bezczelnie ich zagłuszając, co podczas ostatnich pojedynków w hali przy ulicy Maratońskiej w przygranicznym mieście, nie miało miejsca po raz pierwszy. Swoimi głośnymi komentarzami może przeszkadzać też samym zawodnikom. Wrocławski klub poważnie zastanawia się, co w tej sprawie można zrobić.

Na pytanie o to czy Śląsk będzie interweniował w sprawie włączania sie spikera w doping, odpowiada Łukasz Orzeł, dyrektor sportowy WKS: -Wydaje mi się, że spiker robi to bardzo sprytnie i nie łamie przepisów. Na pewno przyjrzymy się temu problemowi i przeanalizujemy sytuację.




Tekst ze strony fanatykow slaska. Ciekawe, prawda? :)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 01 maja 2008, 20:49 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 27 lis 2006, 20:18
Posty: 65
Sebastian Szymanski od nowego sezonu zostanie wypozyczony do Wroclawia.Ajak wiadomo nasi juniorzy sa duzo lepiej notowani od Slaska wiec zaplecze Turowa tez trzeba rozwalic.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 01 maja 2008, 21:27 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 paź 2006, 15:29
Posty: 1762
Lokalizacja: Zgorzelec
Mi ta sprawa po prostu śmierdzi! "Wypożyczony" - a za pewien czas pewnie wykupiony kontrakt! Jeśli to prawda...

Jakie są powody oddawania najlepszego wychowanka ostatnich 20 lat ?!
Chłopak podpisał kontrakt bodajże 7-letni z Turowem, tu powinien się ogrywać w 1 zespole od przyszłego sezonu!! O co chodzi?! Śląsk to nie Barcelona czy Panathinaikos żeby tam się nasi ogrywali!!! Czemu w czasach kiedy klub jest mocny oddajemy swoich wychowanków żeby budowali "wielkość" innych klubów ??!! Od przyszłego sezonu utalentowani Polacy będą w cenie, a tu klub wypożycza taki talent!!
O co chodzi panie Waśniewski??!! Tak chce pan budować przyszłość tego klubu czy go też zdegradować?! Jakieś głupie uzasadnienie dla maluczkich pewnie się znajdzie!
Jeśli odważy się Pan na taką decyzję, to Pańskie notowania mocno spadną!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 02 maja 2008, 9:41 
Offline
gaduła
gaduła

Rejestracja: 28 lut 2008, 21:43
Posty: 342
Lokalizacja: zzz
dziadek 36 pisze:
Sebastian Szymanski od nowego sezonu zostanie wypozyczony do Wroclawia.Ajak wiadomo nasi juniorzy sa duzo lepiej notowani od Slaska wiec zaplecze Turowa tez trzeba rozwalic.
Nic nie wiadomo na ten temat. Nitroo moze Ty cos wiesz, w koncu blisko Klubu jestes.
paawlus pisze:
Mi ta sprawa po prostu śmierdzi! "Wypożyczony" - a za pewien czas pewnie wykupiony kontrakt! Jeśli to prawda...

Nowy Prezes przyszedł do Turowa z "planami". Coś czuje, że je właśnie realizuje. Tylko szkoda, że na niekorzyść Turowa...taki prezes
paawlus pisze:
Jakie są powody oddawania najlepszego wychowanka ostatnich 20 lat ?!
Plany, plany i jeszcze raz plany nowego prezesa.. W końcu przyszedł z Wrocławia...Oddać taki talent, to we Wrocławiu szybko znajdzie pracę po zniszczeniu Turowa. Tym bardziej, że w przyszłym, czy w sezonie 2009/2010 będzie musiał być młody zawodnik na parkiecie, to Szymański by się sprawdził jak nic...ale po co lepiej oddać Śląskowi... Za Arkadiusza Krygiera Prokom ubiegał się strasznie o tego młodego i jakże perspektywicznego zawodnika. Arkadiusz bardzo dobrze postąpił i zostawił w Turowie, bo to na prawdę doskonały zawodnik na przyszłość. Ale co obchodzi nowego prezesa przyszłość Turow i jego młodych perspektywicznych zawodników. Przyszedł z planami i musi się wywiązywać z nich...
paawlus pisze:
Chłopak podpisał kontrakt bodajże 7-letni z Turowem, tu powinien się ogrywać w 1 zespole od przyszłego sezonu!! O co chodzi?! Śląsk to nie Barcelona czy Panathinaikos żeby tam się nasi ogrywali!!! Czemu w czasach kiedy klub jest mocny oddajemy swoich wychowanków żeby budowali "wielkość" innych klubów ??!! Od przyszłego sezonu utalentowani Polacy będą w cenie, a tu klub wypożycza taki talent!!
Z małą różnicą...podpisał go jeżeli się nie mylę przy A. Krygierze. On stawiał właśnie na przyszłość. Popatrz młodzi w Turowie: Bochno, Strzelecki, Szymański i wielu innych... Mówię o tych co była informacja podana oficjalnie o kontraktach
paawlus pisze:
O co chodzi panie Waśniewski??!! Tak chce pan budować przyszłość tego klubu czy go też zdegradować?! Jakieś głupie uzasadnienie dla maluczkich pewnie się znajdzie!
Jeśli odważy się Pan na taką decyzję, to Pańskie notowania mocno spadną!
To chyba chodzi o "budowę". Być podstawionym przez człowieka, który obiecał Ś.P. Zbigniewowi Kamińskiemu zniszczenie Turowa...robi to...tylko nie swoimi rękami, bo by się bał o swoje notowania, a co być może i stratę stołka, który jest bardzo poważny.
Jeżeli to prawda. To ten prezes jest już dla mnie skończony!
dziadek 36 pisze:
mamy "prezesa" z Wroclawia obsada sedziow z Wroclawia w wiekszosci. Arek K zawsze byl przy lawce zawodnikow a "nasz" prezesik gdzie jest ? siedzi z "wipami" z PO i ma wszystko w d.... nawet juniorow nam oddaje do Wroclawia przykladem jest Szymanski.PO czyli pan S chce zrobic to co obiecal sp.PANU KAMINSKIEMU zniszczyc koszykowke w Zgorzelcu

Cała prawda dziadku... dosłownie nie powiem jak to się zachowuje... jak ci****.... gdzie VIPy z PO to odrazu siada tam na dupce. Widać, że to człowiek zamieszany w polityke. U Arkadiusza Krygiera nie było tego widać. Widać, że polityka miesza w sporcie i to bardzo. Szkoda, że Klub wspinający się na wyżyny musi być "zniżony" bo zadufani w sobie z WKS nie mogą przełknąć smaku porażki. Młóceni są za każdym razem przez Turów... a 18 co sezon ucieka i to właśnie Turów nie pozwala tej 18 zdobyć... Przykładem totalnej bufonady Śląska wystąpienie o ukarania, czy o uspokojenie :D spikera. Wykonuje swoja pracę jak dla mnie wyśmienicie. Gdy nasi Kibice "przysną" swoją pomocą "budzi" większość hali. Tak jest na większości hal w Polsce. A najgorsze bywałyna halach gdzie doping był z kasety. Ty zaczynasz śpiewać, a oni z kasety puszczali doping , ale trudno, doping w różnych sposobach się okazuje. I trzeba, to zrozumieć... ale niestety nie Śląsk i jego kibice.. zostali przyćmieni na hali przez Kibiców Turowa i spikera i już się im nie podoba. A o tym słyszałem od znajomego... jakiś koleś wpadł na salę konferencyjną i chciał rozmawiać z komisarzem, czy spiker się może tak zachowywać - chore!! Nie wiem, czy coś takiego na prawdę miało miejsce?! B U F O N A D A i Ż E N A D A Śląska nie zna granic!!
Prezesiku... proszę pamiętać, że uważnie patrzymy na pańskie postępowanie, zachowanie... siedzenie w loży z osobnikami z PO niezbyt dobrze o Panu świadczy...Gdy ich nie ma wtedy za stolikiem się siedzi i masuje brode cały mecz bez większych emocji.. Ojj dużo panu brakuje do poprzednich Prezesów...ojj dużo, a nawet bardzo dużo...

Tutaj dowód, że nie dokońca "sędziowie" się spisywali w meczu:
---> http://foto.ziolo.eu/?dao=5&id=11841 <---
Sytuacja gdzie był gwizdnięty faul Rodriguezowi. W czasie, gdy Turów był już bardzo blisko dogonić Śląska. Idealnie ujął to fotograf.
Pomóżcie przeanalizować sytuację w czasie wyskoku Portorykańczyka...
Byłem na meczu i widziałem, że nie było faulu, fotka idealnie to pokazuje. Czyżby to mały błąd sędziowski? Który delikatnie wpłynął na losy spotkania po których Robinson wykorzystał 2 celne rzuty osobiste po tym faulu?
Widziałem, że podczas wyskoku żadnego kontaktu między tymi zawodnikami nie było tak samo przy opadaniu. Faul został odgwizdany, gdy "Rodrigo" blokował i to CZYSTKO Robinsona. A niestety fotka pokazuje ewidentny błąd sędziego.
A co to za ich zachowanie. Biegał łysy sędzia przy kości, gdy był błąd Saso chciał z nim porozmawiać, to ten za każdym razem uciekał i śmiał mu się prosto w oczy. Przez takich deb*** i ich zachowanie i w dodatku sędziów mało prawdopodobne żeby Saso został w Polsce. Odechciewa się wszystkiego jak się ma na drodze takich kret***

To na tyle co miałem ze spostrzeżeń do meczu, do prezesa i do Kibiców Śląska.
Pozdrawiam i miłego weekendu życzę :)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 35 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 120 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  
cron


Support forum phpbb by phpBB3 Assistant
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
NA FORUM OBOWIĄZUJE ZAKAZ UŻYWANIA FORM "PAN" oraz "PANI". Używamy tylko formy bezpośredniej.


Firma DGL - właściciel www.forum.zgorzelec.info nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników.
Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub ccywilną..