Dzisiaj jest 27 kwie 2024, 18:36

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 27 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2
Autor Wiadomość
 Tytuł:
Post: 17 maja 2008, 22:39 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 lis 2006, 17:57
Posty: 1432
Lokalizacja: z za monitora
THX miło słyszeć po wielu zarzutach. Generalnie myślę, że zmienia się ale na dobre.... czas pokaże... życzcie nam dobrze... Pozdrawiam. Krzysztof Bajda.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 18 maja 2008, 5:05 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 08 sie 2006, 9:29
Posty: 68
Lokalizacja: Zgolek
Zdaje sobie sprawe że ciężko taka akcje przeprowadzic przed wejściem.Ale i tak chyle czoła bo zrobiliście super sprawe.Społeczeństwo jest jakie jest.Nie zmienimy tego w ciagu kilku dni.Ludzie sami musza mieć wyobrażnie i pomysleć.Może poprostu nastepnym razem gadzety za symboliczna oplata na rzecz działalności KK.Ludzie jak musza za cos zapłacić choćby "zeta" to juz zaczynaja mysleć))
Ale i tak wyglądała chala piknie)Pozdrawiam grengo i oby tak dalej bo widze że w końcu jest właściwy człowiek na właściwym stanowisku))


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 18 maja 2008, 20:38 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 lis 2006, 17:57
Posty: 1432
Lokalizacja: z za monitora
Cytuj:
Pozdrawiam grengo i oby tak dalej bo widze że w końcu jest właściwy człowiek na właściwym stanowisku))

Dzięki za miłe słowo, ale nie ja sam przyczyniłem się do tej akcji. Współtwórcami byli oczywiście moi koledzy z Zarządu KK M.Koliński I R,Żołdak, z którymi poświęciłem tej akcji najwięcej czasu, ale nie można zapominać też o innych członkach KK, którzy bezpośrednio lub pośrednio przyczynili się do powodzenia tego przedsięwzięcia. Nie mogę pominąć również osoby Prezesa KS Turów P.Waśniewskiego, z którym konsultowaliśmy się w wielu kwestiach związanych z organizacją akcji. I na tym w zasadzie mógłbym skończyć, ale byłbym bardzo nie fair wobec tych najważniejszych, którzy wydali na to pieniądze, czyli sponsorzy. Kolejność w jakiej są wymienieni nie świadczy o niczym, jest ona zupełnie przypadkowa i proszę nie dociekać kto dał więcej, bo to nie ma znaczenia, dla mnie ważne jest, że w ogóle dał i chciał wesprzeć naszą inicjatywę, a są to:
Kopalnia Turów, Elektrownia Turów, Burmistrz Miasta i Wójt Gminy, Savex, J.Frania, Eltur Trans, S.Pacyniak, Starosta Powiatowy.
To dzięki nim nasza akcja doszła do skutku i z tego miejsca w imieniu wszystkich obdarowanych koszulkami serdecznie dziękuję i proszę o jeszcze przy następnych naszych inicjatywach.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 18 maja 2008, 20:52 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 08 sie 2006, 9:29
Posty: 68
Lokalizacja: Zgolek
Ozywiście masz racje w tym co piszesz i zgadzam sie z Toba.Tylko że podobnych akcji wczesniej było mało.Od czasu kiedy zostałes szefem to mam wrazenie że ktoś to w końcu ciągnie właściwie.Oczywiście nie umniejszam roli innych członków zarządu KK.Ale jeśli jest ktos kto to ciagnie i czyma za buzke )) to ma to sens.
I jeszcze jedno gwoli wyjasnienia dla Ciebie i innych.Zeby mnie nik nie posadził o wazeline.Nie jestem członkiem KK.Czy bym sie nadawał?Może.Chodze od ładnych paru lat na mecze i staram sie wspierac okrzykiem,gestem :))
Pozdrawiam))


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 18 maja 2008, 20:53 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 maja 2008, 12:30
Posty: 560
Lokalizacja: Bogatynia/Zgorzelec
Takie akcje są bardzo potrzebne naszym kibicom :) jest jednak jeszcze jedna rzecz która boli a chodzi mi tutaj o sklepik kibica którego można powiedzieć nie posiadamy. W kiosku można na być szalik, kalendarze i zdjęcia jednak brakuje tego co w innych klubach tzn. proporczyków, koszulek, kolekcjonerskich szalików, trąbek, czapek i tym podobnych rzeczy. Nie wiem niestety czym to jest spowodowane. Może to jest moje odczucie ale sądzę że nowy prezes drużyny Turowa jest tutaj winny ponieważ niema porozumienia między Klubem sportowym a Klubem kibica który na pewno by działał i robił wszystko żeby takie o to gadżety były. Może to są tylko takie moje spostrzeżenia i tok rozumowania jednak sądzę że to jest główną przyczyną.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 19 maja 2008, 9:36 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 lis 2006, 17:57
Posty: 1432
Lokalizacja: z za monitora
normalny człowiek pisze:
Czy bym sie nadawał?Może.Chodze od ładnych paru lat na mecze i staram sie wspierac okrzykiem,gestem :) )

Nadaje się każdy, kto chce i przede wszystkim nie wstydzi się dopingować swojej drużyny. Zapraszam do zgłoszenia się na nabór, który od września tego roku rozpoczniemy przed nowym sezonem.
BR3MEK pisze:
Może to jest moje odczucie ale sądzę że nowy prezes drużyny Turowa jest tutaj winny ponieważ niema porozumienia między Klubem sportowym a Klubem kibica który na pewno by działał i robił wszystko żeby takie o to gadżety były.

Niestety jesteś w błędzie. Otóż od czasów Prezesa Kamińskiego jeszcze nie zdarzyła się taka współpraca na linii Klub Sportowy a Klub Kibica jak teraz z obecnym Prezesem. Jest jednak kilka przyczyn, które wpłynęły na to, że takiego sklepiku nie ma. Po pierwsze: jak było podawane w mediach i nie tylko A.Krygier pozostawił po sobie dziurę w budżecie i zwyczajnie nie było za co kupić gadżetów do sklepiku. Po drugie: czas jaki pozostał do końca rozgrywek był zbyt krótki na takie innowacje. Po trzecie: jesteśmy w trakcie rozmów w jaki sposób i na jakich zasadach prowadzić ów sklepik (chodzi o to czy miałby to być sklepik klubowy czy ajencyjny lub inna forma rozliczeniowa). Jednak zapewniam, że "nowy" Prezes jest jak najbardziej za otwarciem takiego sklepiku, ale cierpliwości proszę, ma to być od nowego sezonu. Jako dowód przychylności Prezesa niech poświadczy fakt ogromnej Jego pomocy przy pozyskaniu środków na koszulki, które rozdawaliśmy przed pierwszym meczem finału DBE. Pozdrawiam.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 19 maja 2008, 14:21 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 maja 2008, 12:30
Posty: 560
Lokalizacja: Bogatynia/Zgorzelec
Jak już mówiłem to były moje domniemania:) dziękuje za uświadomienie mi jaka jest rzeczywiście sytuacja :) trzymam kciuki żeby od nowego sezonu postarali się o ten sklepik :) a i jeszcze jedno wiadomo kiedy dokładnie będą te zapisy do KK?? :)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 19 maja 2008, 19:51 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 lis 2006, 17:57
Posty: 1432
Lokalizacja: z za monitora
BR3MEK pisze:
wiadomo kiedy dokładnie będą te zapisy do KK??

Wiadomo, ale na razie jest to objęte tajemnicą ;-) Oczywiście żart :smt082 . Jak już wspomniałem wcześniej nabór rozpocznie się we wrześniu, tuż po wakacjach. Będzie się to odbywało raz w tygodniu przez 3-4 godziny aż do uzyskania właściwej liczby członków KK. Zaraz pewnie pojawi się pytanie co to znaczy właściwa liczba, więc odpowiem tylko, że liczba ta, to liczba miejsc w sektorze, która zostanie przyznana KK.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 19 maja 2008, 20:19 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 maja 2008, 12:30
Posty: 560
Lokalizacja: Bogatynia/Zgorzelec
Więc będę czekał 1 Września pod kioskiem od 5 rano :p:p nie no żarcik ;p;p ale jak najszybciej trzeba się zapisać :):P


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 20 maja 2008, 10:23 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 17 maja 2008, 7:10
Posty: 35
Lokalizacja: zgorzelec
GRENGO proszę uszanuj śp.Prezesa Kamińskiego bo ON doprowadził swoją ciężką pracą do wielkich sukcesów nasz Turów. Nie brał z kasy klubu 20000miesięcznie pensji nie jeżdził także luksusowym samochodem klubowym.Pracował społecznie.A z tego co pamientam był szanowany nie tylko przez klub kibica.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 20 maja 2008, 10:31 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 lut 2007, 22:35
Posty: 751
Lokalizacja: Zgorzelec
enigma pisze:
GRENGO proszę uszanuj śp.Prezesa Kamińskiego


Czemu się czepiasz..przecież chłop napisał wyraźnie..ale w razie wątpliwości powiększę ci..


grengo pisze:
Otóż od czasów Prezesa Kamińskiego


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 20 maja 2008, 21:41 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 lis 2006, 17:57
Posty: 1432
Lokalizacja: z za monitora
enigma pisze:
GRENGO proszę uszanuj śp.Prezesa Kamińskiego bo ON doprowadził swoją ciężką pracą do wielkich sukcesów nasz Turów. Nie brał z kasy klubu 20000miesięcznie pensji nie jeżdził także luksusowym samochodem klubowym.Pracował społecznie.A z tego co pamientam był szanowany nie tylko przez klub kibica.


No żal mi, żeś chłop w moim wieku a czytać ze zrozumieniem nie umiesz.

jaro28 pisze:
Czemu się czepiasz..przecież chłop napisał wyraźnie..ale w razie wątpliwości powiększę ci..


grengo napisał/a:
Otóż od czasów Prezesa Kamińskiego


Przecież to takie proste... ]:->


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 27 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 94 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  


Support forum phpbb by phpBB3 Assistant
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
NA FORUM OBOWIĄZUJE ZAKAZ UŻYWANIA FORM "PAN" oraz "PANI". Używamy tylko formy bezpośredniej.


Firma DGL - właściciel www.forum.zgorzelec.info nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników.
Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub ccywilną..