Dzisiaj jest 27 kwie 2024, 22:24

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 280 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 15, 16, 17, 18, 19  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł:
Post: 07 sty 2009, 9:33 
Offline
VIP
VIP

Rejestracja: 03 sty 2005, 0:32
Posty: 3636
Lokalizacja: Warszawska 15
paawlus, jeżeli dojazd do Zawidowa mozna nazwać drogą przez "góry" to faktycznie Twoje określenie "śnieg, góry i -25 stopni" ma sens. Po przejechaniu granicy z Czechami drogi były w 100% czarne. Nie było ani grama lodu, czy też śniegu do samej hali. Co to trasy Zawidów - Zgorzelec to takt: ubity śnieg z lodem na drodze spowodował spuszczenie nogi z gazu do prędkości 30 km/h.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 07 sty 2009, 9:54 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 sty 2008, 18:21
Posty: 1551
Lokalizacja: Zgorzelec
dokladnie alex. tekst o lodzie, gorach i arktycznym mrozie jako powodzie absencji na meczu w Libercu rozbawil mnie totalnie. a moze powinienem byc wk*****ny.

do zawidowa tez nie bylo zle. dwa czarne pasy, pomiedzy snieg. bezpiecznie 60 mozna bylo jechac.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 07 sty 2009, 10:13 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 maja 2006, 8:52
Posty: 1887
tylko, że o rzeczywistym stanie drogi dowiadujesz się dopiero jak nią pojedziesz. ja nie wybrałem się właśnie z tego powodu, że duży minus za oknem i nie wiadomo jak to będzie. kumpel w weekend był na nartach w czesji i wracał drogą z Liberca w śniegu.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 07 sty 2009, 10:15 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 15 maja 2008, 21:10
Posty: 115
Lokalizacja: to tu..to tam
Niektórzy pracowali i dojechać nie mogli...
Od lat wystarczy przekroczyć granicę, żeby zobaczyć jak mogą drogi w zimie wyglądać... ale to nie w tym temacie...


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 07 sty 2009, 11:12 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 paź 2006, 15:29
Posty: 1762
Lokalizacja: Zgorzelec
neandertalski pisze:
tylko, że o rzeczywistym stanie drogi dowiadujesz się dopiero jak nią pojedziesz.

Otóż to - nie dziwmy się, że ludzie mieli cykora. Niestety takich "prawdziwych kibiców" Turowa jak ja czy inni, wybierających się bez zastanowienia, jest niestety mniejszość. Osobiście też mi się ta liczebność nie podobała, ale zdecydowanie było kilka powodów tego stanu. Nie ferujmy wyroków - że ci "niedzielni kibice Turowa wypięli się na klub jak przyszedł dołek". Jako "ciekawostkę" podam, że we w takim Wrocławiu w ubiegłym sezonie na meczach ulebu, w słoneczne dni, przy tanich biletach, nie zjawiało się nawet 1000 osób. A podobno to miasto 700 tysięczne i "zakochane" w koszykówce - a jakoś nikt tam nie drze szat z tego powodu i nie wieszczy jakiegoś "końca".
Taka liczebność kibiców jak wczoraj nie jest niczym dziwnym i niespotykanym. Nawet na niektóre "słabsze", mniej znaczące etc. mecze takich klubów jak Crvena Zvezda czy nawet Panathinaikos, nie przychodzi "pełna hala". Biorąc pod uwagę historię, tradycję i fanatyzm tamtejszych kibiców - sytuacja u nas nie jest alarmująca i "szokująca".


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 07 sty 2009, 12:42 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 maja 2006, 8:52
Posty: 1887
no właśnie - nie dla każdego, kibicowanie jest najważniejszą rzeczą na świecie, co nie oznacza, że nie mogą komuś kibicować. ja lubię chodzić na mecze i nie zniechęca mnie ostatnia zła passa - przeciwnie, zresztą bywało i tak w tym sezonie, że w czasie ich dobrej passy nie wybrałem się na mecz bo miałem co innego - ważniejszego, na głowie. nie mienię się wielkim kibicem, ale trzymam zawsze za turów kciuki. zresztą będąc na meczach nie zdzieram przysłowiowego ryja i nie czuję się z tego powodu gorszy czy nienormalny, każdy ma prawo odbierać i przeżywać mecz po swojemu.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 11 sty 2009, 20:34 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 08 sie 2008, 6:31
Posty: 40
Lokalizacja: z miasta
We wtorek pożegnanie z Eurocup w Charleroi.
Miejscowe Spirou w sobotnim meczu ligowym przegrało na wyjeździe bardzo wyrażnie z Dexią Mons-Hainaut 71-92.
Główne postaci Spirou grały jednak krótko, stąd wniosek, że Anzulovicowi bardzo zależy na zwycięstwie nad Turowem, co zapewni pierwsze miejsce w grupie i uprzywilejowane rozstawienie przed dalszą fazą rozgrywek.

Pozostali nasi grupowi rywale grali ze zmiennym szczęściem.

Bamberg - podobnie jak Turów - gra ostatnio słabo i przegrał u siebie z jedną najsłabszych drużyn Bundesligi - Koeln 65-71.

Natomiast pasmo zwycięstw kontynuuje w Lidze Adriatyckiej Crvena Zvezda. Tym razem wygrali w stolicy Słowenii z Olimpią 76-72. Oprócz świetnie grającego Owensa (26 pkt) wydatnie do zwycięstwa przyczynił się Oliver Stević - 10 pkt


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 12 sty 2009, 20:34 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 paź 2006, 15:29
Posty: 1762
Lokalizacja: Zgorzelec
Właśnie w PRW Turkiewicz powiedział, że jutrzejszy mecz ze Spirou potraktują treningowo - będą też grali rezerwowi. Poza tym nie wystąpi Drole - ponoć jakaś kontuzja.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 13 sty 2009, 10:39 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 25 lis 2008, 9:16
Posty: 14
Lokalizacja: Zgorzelec
Mecz Turowa z Charleroi będzie transmitować PRW. Znowu w całości w ich kanale ineternetowym

http://prw.pl/articles/view/9629/pe-poz ... transmisje


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 13 sty 2009, 14:58 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 sty 2009, 14:55
Posty: 489
Lokalizacja: ZgOrZeLeC
witam jestem tu nowy i mam pytanie czy dzisiejszy mecz bedzie w TV??


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 13 sty 2009, 15:25 
Offline
pismak
pismak

Rejestracja: 27 maja 2008, 11:29
Posty: 674
Lokalizacja: z Polski
kuktus pisze:
witam jestem tu nowy i mam pytanie czy dzisiejszy mecz bedzie w TV??


na jakiejs belgijskiej stacji tylko


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 13 sty 2009, 20:21 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 sty 2009, 14:55
Posty: 489
Lokalizacja: ZgOrZeLeC
w meczy z SPIROU BASKET w ktorym przegralism 20 pkt. wyszlo ze brakuje nam rozgrywajacego ,trenera i dobrze by bylo gdyby byl nowy center


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 13 sty 2009, 20:29 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 lut 2007, 20:31
Posty: 447
Lokalizacja: Power Station
kuktus pisze:
w meczy z SPIROU BASKET w ktorym przegralism 20 pkt. wyszlo ze brakuje nam rozgrywajacego ,trenera i dobrze by bylo gdyby byl nowy center

Tutaj winy trenera nie widzę,z gówna bata nie ukrecisz a krowy nie nauczysz jeść sztućcami(jak powiedział rudy Radzio)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 13 sty 2009, 20:55 
Offline
obserwator
obserwator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 lip 2008, 17:48
Posty: 159
Lokalizacja: Zgorzelec
piękne sie żegnamy z pucharami... na dłuuuuuuuugo


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 14 sty 2009, 9:35 
Offline
gaduła
gaduła
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 lip 2008, 20:48
Posty: 342
Lokalizacja: Zgorzelec
I kto by pomyslal patrzac nba wynik koncowy, ze na 6 minut przed koncem byl wynik "na styku" (-3pkt). Czekamy...


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 280 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 15, 16, 17, 18, 19  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 88 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  


Support forum phpbb by phpBB3 Assistant
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
NA FORUM OBOWIĄZUJE ZAKAZ UŻYWANIA FORM "PAN" oraz "PANI". Używamy tylko formy bezpośredniej.


Firma DGL - właściciel www.forum.zgorzelec.info nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników.
Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub ccywilną..