Dzisiaj jest 27 kwie 2024, 15:01

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 162 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5 ... 11  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł:
Post: 29 wrz 2008, 12:58 
Offline
gaduła
gaduła

Rejestracja: 15 sty 2007, 20:17
Posty: 308
Lokalizacja: Zgorzelec
Co do założeń to nie upieram się tak jak na początku wyłącznie przy szaliku tkanym ( HD ;) ) owszem jest wyraźny , ale ma też jedna wadę .... jest jednostronny . Znalazłem ciekawe rozwiązanie na szalik dwustronny czyli dziany ale za to z haftem . Bardzo ciekawy efekt :
Przykłady haftów :
http://www.ok.twsd.pl/pic/11/52.jpg
http://www.ok.twsd.pl/pic/11/61.jpg
Firma OK ma właśnie w usługach m.in. haft komputerowy na podstawie wzorca . Więc proponuję rozważyć szalik z logo naszego klubu w postaci haftu np. na końcach szalika . Wydaje się że to byłby świetny efekt. Oczywiście sam szalik musiałby być wykonany nie z jakiegos badziewia tylko z dobrej jakościowo dzianiny.
Pozwolę więc sobie troche zmienić ustalenia co do projektów szalika:
1) Kolorem dominującym jest zielony (ok. 75% pow. szalika, odcień nie za ciemny)
2) Kolory uzupełniające to czarny i biały
3) Projekt zawiera elementy:
a) napisy: Turów ; Zgorzelec
b) logo klubu
c) ew. wzory, desenie itp.
4) Projekt powinien być przejrzysty i czytelny
5) Szalik powinien być być tkany (lepsza jakość i żywotność) lub dziany z haftem logo klubu
paawlus pisze:
Nitroo - czy projekty szalika, które tu powstaną zainteresują prezesa Waśniewskiego? Bo tylko w ten sposób mogą zostać wyprodukowane i sprzedawane w sklepiku klubowym.
Mam nadzieję, że klub pozytywnie podejdzie do naszego pomysłu.

No właśnie...Nitroo podaj odpowiedź bo może niepotrzebnie bijemy pianę. Ja już nawet parę pomysłów na konkretny szaliczek mam. :)
Zresztą sam projekt można też zlecić firmie przy szczegółowych założeniach , takich jakie wlasnie tu ustaliliśmy. Niech zaproponują parę wzorów.

[ Dodano: Pon Wrz 29, 2008 2:01 pm ]
No i udało mi sie namierzyc dotychczasową "dziergalnię " naszych szalików . :P


http://www.szaliki.com/szaliki/szale_wzory_34.jpg[img]


Ostatnio zmieniony 05 paź 2008, 21:13 przez saso, łącznie zmieniany 5 razy

Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 29 wrz 2008, 18:55 
Offline
obserwator
obserwator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 lut 2008, 13:55
Posty: 185
Lokalizacja: Zgorzelec
saso pisze:
paawlus napisał/a:
Nitroo - czy projekty szalika, które tu powstaną zainteresują prezesa Waśniewskiego? Bo tylko w ten sposób mogą zostać wyprodukowane i sprzedawane w sklepiku klubowym.
Mam nadzieję, że klub pozytywnie podejdzie do naszego pomysłu.

pomysł świetny ale rzeczywiscie czy ma poparcie klubu ? a zresztą czy klub nie ma zamiaru wogóle sprzeda szalików ??


Ostatnio zmieniony 04 paź 2008, 16:03 przez matrix, łącznie zmieniany 4 razy

Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 30 wrz 2008, 11:18 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 lis 2006, 17:57
Posty: 1432
Lokalizacja: z za monitora
matrix pisze:
pomysł świetny ale rzeczywiscie czy ma poparcie klubu ? a zresztą czy klub nie ma zamiaru wogóle sprzedawać szalików ??


Nie dziwi mnie temat ale zastanawia mnie po co kombinujecie z tymi szalikami, skoro i tak żaden z Was nie wprowadzi pomysłu w życie (znalezienie firmy, zamówienie, sfinansowanie i sprzedaż). Przecież jakiś czas temu pisałem, że będzie sklepik klubowy i będą w nim również szaliki, a tu nagle wyskakuje ktoś niczym królik z kapelusza z pomysłem wykonania szalików i gdy Wasze plany stają się coraz bardziej klarowne zaczynacie zastanawiać się czy klub jest tym pomysłem zainteresowany? A czy ktokolwiek z Was zainteresował się tym by sprawdzić w klubie (czytaj: "u Źródła") na jakim etapie jest przygotowanie sklepiku? Skoro od samego początku próbujecie scedować na klub wykonanie szalików, to dlaczego nikt z Was nie poszedł do Prezesa klubu z projektem, czy jakąkolwiek propozycją i po prostu nie porozmawiał ( jest to bardzo przystępny i życzliwy człowiek, otwarty na wszelkie propozycje). Zanim więc znowu ktoś wyskoczy z pomysłem proponuję się głębiej zastanowić od czego zacząć, kto ma to sfinansować i czy w ogóle ma to sens. Pozdrawiam.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 30 wrz 2008, 12:00 
Offline
gaduła
gaduła

Rejestracja: 15 sty 2007, 20:17
Posty: 308
Lokalizacja: Zgorzelec
grengo pisze:
Zanim więc znowu ktoś wyskoczy z pomysłem proponuję się głębiej zastanowić od czego zacząć, kto ma to sfinansować i czy w ogóle ma to sens. Pozdrawiam.

może pytaniem na pytanie : kto od czego zaczął , kto sfinansował i jaki to mialo sens zamówienie nowych tzn. obecnych szalików z logo BOT skoro były przeciez juz szaliki ?może pójść tą samą drogą, a my jako kibice ustalimy ( co tez właśnie tu robimy ) tylko jakies szczegółowe założenia ( np. jak te powyżej ) . Własne projekty też mozna przeciez przedstawić. Pomysł z nowymi szalikami nie jest z kapelusza , podoba się wielu kibicom i to nie tylko na forum . Po prostu stwierdzamy, że obecne szaliki juz sie przeżyły albo mówiąc inaczej są badziewiaste( kiepska jakość ) a na dodatek jeszcze niedostępne, ale to akurat może i dobrze. Zawodnicy sie zmieniaja , KK sie zmienia ;) , nazwa sponsora sie zmieniła to i szaliki mozna zmienić a właśnie moze i choćby dlatego że na nich jest logo BOT, którego juz nie ma. Według mnie najważniejsza jest jednak zmiana " na lepszy model" ( jakość ) , tak jak ze wszystkim w życiu Grengo ;)


Ostatnio zmieniony 07 paź 2008, 11:30 przez saso, łącznie zmieniany 3 razy

Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 30 wrz 2008, 12:52 
Offline
obserwator
obserwator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 gru 2006, 10:50
Posty: 271
Lokalizacja: sam nie wiem
Potrzeba wzoru -> zaprojektowany szalik bez gradientow, bez przejsc.

Czy klub sie zainteresuje, to pytanie nie do mnie. Wszystko zalezy od tego, jak wygladac beda gotowe projekty.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 30 wrz 2008, 14:58 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 paź 2006, 15:29
Posty: 1762
Lokalizacja: Zgorzelec
Proponuję więc:
1) stworzyć projekty szalika (wg podanej specyfikacji) i je tutaj zamieszczać
2) przedstawić je prezesowi Waśniewskiemu - liczę tu na nitroo i/lub saso

PS Nitroo -> poinformuj jak możesz prezesa o tej inicjatywie i niech wypowie się w tej sprawie. Warto chyba, aby miał możliwość wyboru spośród projektów, które tu powstaną.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 30 wrz 2008, 18:55 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 lis 2006, 17:57
Posty: 1432
Lokalizacja: z za monitora
Saso bez urazy proszę, bo nie to było moim celem. Pomysł mi się podoba, ale ja osobiście jestem sentymentalnie związany z pierwszym wzorem szalika . Pozdrawiam i życzę powodzenia w tworzeniu nowego szalika, a jak już się ukaże nie omieszkam go zakupić.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 06 paź 2008, 17:56 
Offline
gaduła
gaduła

Rejestracja: 15 sty 2007, 20:17
Posty: 308
Lokalizacja: Zgorzelec
Mało czasu miałem ostatnio ale mam pierwsze projekty ( na jednej bazie ;) )
Przegladnąłem sporo szalików europejskich i stwierdzam , ze szanujace sie kluby ( Real , Barcelona itp. ) maja naprawdę bardzo proste wzory ...ma byc nazwa klubu ...niewiele wodotrysków ..a przede wszystkim jakosc wykonania szaliczka to jest najwazniesze. Wiele klubów zmienia szaliki kilka razy w roku ...chocby tylko na play-offy albo na konkretne mecze rozgrywk europejskich ...popyt i podaz reguluje wszystko ;) Więc i my zmienmy szaliki chociaz raz na pare lat
W projekcie brakuje logo PGE ale to juz nie ode mnie zależy. Czekam na uwagi .
Obrazek


Ostatnio zmieniony 07 paź 2008, 16:42 przez saso, łącznie zmieniany 3 razy

Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 06 paź 2008, 19:27 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 maja 2008, 12:30
Posty: 560
Lokalizacja: Bogatynia/Zgorzelec
Saso postarałeś się mi najlepiej podoba się trzeci :)

Ja od siebie proponuje zwykły pasiak z haftowanym logiem ;) Chyba nie ma drużyny która nie ma pasiaka :P;P

Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 06 paź 2008, 20:14 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 lis 2006, 18:05
Posty: 455
Lokalizacja: Zgorzelec
BR3MEK co do pasiaka to podałem już opcję kilkanaście postów wyżej. Podam Ci jeszcze raz linka pasiak. Moim zdaniem lepiej wygląda przedzielony białymi paskami jak na tym foto, tylko wystarczy wstawić nasz haftowany herb. Co ty na to??


P :smt028 zdr :smt028 .


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 06 paź 2008, 21:24 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 maja 2008, 12:30
Posty: 560
Lokalizacja: Bogatynia/Zgorzelec
KeMoT^^, Nom to fakt te paski fajnie się prezentują ;) sorki za moje nie dopatrzenie ;) No i haftowany herb a i uważam że może frendzelki mogły by być czarno-zielone a nie takie w jednym kolorze :) PoZdRo


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 08 paź 2008, 19:08 
Offline
obserwator
obserwator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 sie 2008, 20:59
Posty: 149
Lokalizacja: zgorzelec
http://www.fotosik.pl/showFullSize.php? ... 743a81dad6 najciekawszy projekt moim zdaniem


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 23 paź 2008, 22:39 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 paź 2006, 15:29
Posty: 1762
Lokalizacja: Zgorzelec
saso pisze:
Mało czasu miałem ostatnio ale mam pierwsze projekty ( na jednej bazie ;) )

[url=http://images29.fotosik.pl/281/ef55da743a81dad6m.jpg]Obrazek[/URL]

Spoko projekty :smt023
Wg mnie najlepszy jest ten 1 od góry, jednak wprowadziłbym tam poprawki:
1) Powinien być napis "TURÓW ZGORZELEC" bez "KS": klub to KKS Turów Zgorzelec S.A., występuje pod nazwą PGE Turów Zgorzelec, a KS Turów to całkiem coś innego - stowarzyszenie z sekcją żeglarską. Koniec końców: "TURÓW ZGORZELEC" 8)
2) Czcionka głównego napisu jest minimalnie nieczytelna i za mała - zmień na jakąś inną
3) Górne i dolny pas z ciągiem napisów "turów zgorzelec" zmień na taki jak w projekcie 2 od góry
4) Oba logosy powinny być obrócone o 90 stopni, albo zostawić tak jak jest i dodać trzecie logo między "TURÓW" i "ZGORZELEC"

Fajnie jakbyś zrobił projekty z moimi propozycjami i poddał je pod dyskusję. Thanks.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 07 lis 2008, 10:34 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 07 lis 2008, 9:27
Posty: 23
Lokalizacja: dzg
Obrazek
Poprawiłem wg twoich wskazówek i dałem kilka przykładowych czcionek . Wydaje mi się ze nr 1 wygląda najlepiej. Chyba że ktoś ma jeszcze inne uwagi albo zupełnie inne pomysły.
Co do realizacji zamówienia nowych szalików to proponuje świeży przykład Basketu Poznań gdzie klub ogłosił konkurs a projekty oraz ankieta znajdują się na forum kibiców :
( tam się zdaje nawet dzieci zaangażowały w projektowanie :smt023 )
Liczę na to, że nowe władze naszego klubu zgapią pomysł ;) i się wykażą przez co na pewno będą sobie zapracowywać na sympatię wszystkich kibiców.

p.s Wygrana w ewentualnym konkursie mnie nie interesuje i nie zastrzegam praw autorskich do swojego projektu ;) . Jak by co można z niego korzystać. Zależy mi jedynie żeby kibice mogli kupić nowe, solidnej jakości szaliczki i to wszystko.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 09 lis 2008, 14:15 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 paź 2006, 15:29
Posty: 1762
Lokalizacja: Zgorzelec
Faktycznie chyba 1 jest najlepsza, ale czcionka mogłaby być jeszcze "szersza". taka jak w projekcie 3 z Poznania.

Jak to poprawisz to już będzie ideał i z czymś takim można śmiało iść do Michalskiego :smt023


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 162 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5 ... 11  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 109 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  


Support forum phpbb by phpBB3 Assistant
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
NA FORUM OBOWIĄZUJE ZAKAZ UŻYWANIA FORM "PAN" oraz "PANI". Używamy tylko formy bezpośredniej.


Firma DGL - właściciel www.forum.zgorzelec.info nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników.
Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub ccywilną..