Dzisiaj jest 28 kwie 2024, 0:02

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 109 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 4, 5, 6, 7, 8  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł:
Post: 25 lis 2008, 20:48 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 lut 2007, 20:31
Posty: 447
Lokalizacja: Power Station
[quote="marcinp007"]wszystkim zawodnikom i trenerom serdecznie dziekujemy za wspaniale spotkanie
noi juz dzis ciesze sie na wyjazd do naszej libereckiej hali za tydzien :smt026 :smt026 :smt026[/quote marzy mi sie taka frekfencja jak na meczu z BC Kijów (O meczu z Nymburkiem nie wspomnę) :roll:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 25 lis 2008, 20:50 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 31 lip 2008, 9:52
Posty: 11
Lokalizacja: wschód
Jestem dorosła i mogę pytać? Sprawdzam Twoją czujność ...grengo .
Tak serio już. Raduje mnie ta wygrana niemiłosiernie i przyznoć musze żem nijak nie myślała o przegranym meczu ino o wygranym. Pzdrawiam i wychylam kufelek pifka za to co stalo się i ...wszystko inne co nastąpi.Hej!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 25 lis 2008, 20:52 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 lut 2007, 20:31
Posty: 447
Lokalizacja: Power Station
Było by bardzo miło gdyby taki meczyk mozna było ogladnąć w jakims lokalu na dużym ekranie w towarzystwie kibiców.Ciekawy jestem czy włodarze klubu będą w posiadanie nagrania tego meczu i czy zezwolą na upowszechnienie takiego nagrania.!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 25 lis 2008, 20:58 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 paź 2006, 15:29
Posty: 1762
Lokalizacja: Zgorzelec
Cytuj:
Ciekawy jestem czy włodarze klubu będą w posiadanie nagrania tego meczu i czy zezwolą na upowszechnienie takiego nagrania.!

BARDZO DOBRY POMYSŁ!!! Może by tak obejrzeć to w nowym pubie "2Brothers" ?
Ale to pytanie chyba do nitroo.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 25 lis 2008, 21:00 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 lut 2007, 20:31
Posty: 447
Lokalizacja: Power Station
paawlus pisze:
Cytuj:
Ciekawy jestem czy włodarze klubu będą w posiadanie nagrania tego meczu i czy zezwolą na upowszechnienie takiego nagrania.!

BARDZO DOBRY POMYSŁ!!! Może by tak obejrzeć to w nowym pubie "2Brothers" ?
Ale to pytanie chyba do nitroo.

To właśnie miałem na myśli ;) LIczę na zaradność właścicieli nowego lokalu i przychylność sztabu trenerskiego Turowa!

[ Dodano: Wto Lis 25, 2008 9:02 pm ]
Tymczasem po 3 kwarcie Spirou-Zvezda 54-46


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 25 lis 2008, 21:35 
Offline
pismak
pismak

Rejestracja: 27 maja 2008, 11:29
Posty: 674
Lokalizacja: z Polski
Spirou-Zvezda71-65

1.Turow
2.Spirou
3.Zvezda
4.Bamberg


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 25 lis 2008, 21:53 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 07 lis 2008, 9:27
Posty: 23
Lokalizacja: dzg
:smt023 :smt026 :smt026 :smt026


Ostatnio zmieniony 30 lis 2008, 12:28 przez saso v.2.08, łącznie zmieniany 6 razy

Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 25 lis 2008, 22:36 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 paź 2006, 15:29
Posty: 1762
Lokalizacja: Zgorzelec
Artykuł młodego Grengo na probaskecie:
Cytuj:
Gracze ze Zgorzelca nie mieli łatwej drogi na spotkanie, gdyż po drodze do Bambergu byli dość długo kontrolowani przez skrupulatnych niemieckich funkcjonariuszy policji.
za: http://probasket.pl/news/turow-niesamow ... -cup-25643

Ta 'inwigilacja" podziałała na naszych jak płachta na byka i 6500 fanów niemieckiego klubu oglądało pogrom swojej ekipy :grin:



Statystyki z meczu:

Obrazek


Ostatnio zmieniony 25 lis 2008, 23:39 przez paawlus, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 25 lis 2008, 23:18 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 lis 2006, 17:57
Posty: 1432
Lokalizacja: z za monitora
Chyba muszę powoli zacząć uważać na to co mówię w domu, bo młodzież to wykorzystuje...
O ile jutro uda mi się porozmawiać w kwestii wyświetlania meczyku, to oczywiście zamieszczę tu info. Na razie pozdrawiam...


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 25 lis 2008, 23:40 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 paź 2006, 15:29
Posty: 1762
Lokalizacja: Zgorzelec
Galerie z meczu:

1) http://ksturow.pl/turow.php?str=11&galeria=10

2) http://www.brosebaskets.de/_plaza/bb.neo?cid=8&sid=14

[ Dodano: Sro Lis 26, 2008 12:46 am ]
Cytuj:
Turow improved on its own defensive record for fewest points allowed in the history of the competition, eclipsing the 42 points Strasbourg scored against the club exactly one year ago this week. Turow smashed the previous mark for best defensive performance on the road, which previously was 48, set by Makedonikos in December 2004.
za: http://www.eurocupbasketball.com/ulebcu ... amecode=12


Poprawiliśmy ubiegłoroczny rekord w meczu ze Strasbourgiem w Libercu - pozwoliliśmy rzucić przeciwnikowi najmniej punktów w rozgrywkach :smt023


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 26 lis 2008, 10:11 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 04 mar 2008, 9:38
Posty: 39
Lokalizacja: Bogatynia
"Graliśmy konsekwentnie przez 40 minut, a każdy zawodnik, który wchodził na parkiet dawał to, czego oczekiwałem. Cieszę się, że po czterech miesiącach ciężkiej pracy są efekty. Mam w tym roku młody zespół, więc nie mogę powiedzieć, że już teraz w każdym meczu będziemy grać tak dobrze jak w Bambergu. Wiem, że będą wzloty i upadki, ale drużyna ma duży potencjał i wierzę, że jak koszykarze nabiorą doświadczenia to będziemy grać dobrą koszykówkę" - powiedział trener Saso Filipovski. Może i oby był to przełom w grze , miejmy nadzieje , że potwierdzony w piątek z Polonią Warszawa.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 26 lis 2008, 10:23 
Offline
obserwator
obserwator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 lip 2008, 22:49
Posty: 125
Lokalizacja: Zgorzelec
Nie mozna powiedziec, ze Brose Bamberg to wymagajacy przeciwnik, ale styl zwyciestwa pozwala napawac optymizmem. Poprawilismy ustanowiony przez nas w poprzednim sezonie defensywny rekord jednego spotkania o trzy punkty. Fakt, ze pozwolilismy rzucic przeciwnikowi 39 punktow jest jeszcze cenniejszy biorac pod uwage fakt, ze gralismy na wyjezdzie. Calkiem niezle.

Co do samej gry: cieszy duza rotacja i fakt, ze wszyscy zawodnicy sa rownorzedni. Pomine moze Strzeleckiego, ktory z pewnoscia by nie wszedl przy innym bliskim wyniku. Wszyscy wczoraj dobrze bronili i wywiazywali sie ze swoich zadan. Jesli Saso jest zadowolony, to chyba i nam nie wypada na nikogo narzekac, wypada pochwalic wszystkich, a dwoch w szczegolnosci.

Swietny mecz Townesa. Dostal troche czasu i pokazal, ze przyszedl do nas z Arizony, a nie jakiejs kiepskiej uczelni. Jesli ten czlowiek popracuje nad soba w defensywie, to moze byc jednym z naszych najjasniejszych punktow. No i te bloki.... koles obok swietnych warunkow ma wrodzony talent do czytania gry przeciwnika i ustawiania sie do bloku. Jakby pogral z czterdziesci minut, to pewnie zebralby ich z 10. W ataku tez dlugo sie nie zastanawia, co zrobic z pilka. Z czasem zagrywki pod wysokich powinny funkcjonowac coraz lepiej i Townes bedzie mogl zaprezentowac cala palete swoich ofensywnych umiejetnosci..... ale zeby wogole dostawal minuty musi trenowac defens.

Gracz meczu to zdecydowanie Copeland. Kosmiczne statystyki. Szczerze watpie, zeby nagle cos go olsnilo i zaczal dobrze grac w obronie. Po prostu rozgrywajacy rywala zostal na poczatku troche pomeczony przez Baileya, dostal kilka blokow pod koszem i juz nie myslal o mijaniu Copelanda i wchodzeniu w pomalowane.
Co do ofensywy Donalda to chyba nie mozna narzekac. Swietna skutecznosc i do tego 7 asyst. Szczegolnie pozytywnie wypadla wspolpraca z Darianem i wreszcze zaczely funkcjonowac pick&rolle.

Kolejnym pozytywem wczorajszego dnia jest porazka Crveny Zvezdy na wyjezdzie. Pesic zrobil w tym sezonie ciekawa ekipe, z ktory powinnismy bezposrednio walczyc o awans z pierwszego miejsca w grupie. Biedny Bamberg.... teraz dostanie pewnie lanie od sfrustrowanych swoim pierwszym wystepem Crveny.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 26 lis 2008, 10:49 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 07 lis 2008, 9:27
Posty: 23
Lokalizacja: dzg
czy istnieje jakies nagranie z tego meczu ?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 26 lis 2008, 11:02 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 lis 2006, 17:57
Posty: 1432
Lokalizacja: z za monitora
Niestety nie będzie możliwe obejrzenie tego meczu, bo jedyne nagranie zostało wysłane przez Niemców do władz ligi. Szkoda, bo miło byłoby to spotkanie obejrzeć. Pocieszeniem niech więc będzie, że już w piątek znów będzie można zobaczyć naszych zawodników w akcji w meczu przeciwko Polonii Wa-wa, a we wtorek kolejny "trudny" przeciwnik w EuroCup..


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 26 lis 2008, 11:26 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 07 lis 2008, 9:27
Posty: 23
Lokalizacja: dzg
grengo pisze:
Niestety nie będzie możliwe obejrzenie tego meczu, bo jedyne nagranie zostało wysłane przez Niemców do władz ligi.

Widocznie w Bambergu zacierają ślady po tym co się wczoraj wydarzyło i pozbywaja sie wszelkich dowodów ;)
Dzieki za info


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 109 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 4, 5, 6, 7, 8  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 126 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  


Support forum phpbb by phpBB3 Assistant
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
NA FORUM OBOWIĄZUJE ZAKAZ UŻYWANIA FORM "PAN" oraz "PANI". Używamy tylko formy bezpośredniej.


Firma DGL - właściciel www.forum.zgorzelec.info nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników.
Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub ccywilną..