Dzisiaj jest 27 kwie 2024, 23:55

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 361 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23 ... 25  Następna
Autor Wiadomość
Post: 30 paź 2013, 19:22 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 31 paź 2009, 7:59
Posty: 64
Lokalizacja: Zgorzelec
Tak flagi a bardziej o to co potem z nimi zrobili i w jakim stanie wrocily.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 30 paź 2013, 21:51 
Offline
rekrut
rekrut
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 sie 2012, 14:43
Posty: 86
darofrt pisze:
Tak flagi a bardziej o to co potem z nimi zrobili i w jakim stanie wrocily.

Ja byłem. Po pierwsze to tylko jedna flaga pękła. To już nie nasza wina, że laga była tak stara, że przy szybszym machaniu poszla w pizdziec... Po drugie. Po co KK 6 flag, skoro uzywaja jedna dużej i samych małych!? Co do dopingu z Anwile. Było mega. 52 osoby na sektorze robi różnicę. Jestem pewien że co tydzień będzie lepsza atmosfera. I te konfetti... Odpal niezły :) A Świstak to idz wytrzeźwiej... Jakim cudem mielismy zabrać KK bęben!? Weszlismy na hale i powiedzieliśmy że zabieramy KK bęben? Proszę cie. Trzezwiej bo do niedzieli mało czasu, chodź pewnie jak większość KK będziesz napiity...


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 31 paź 2013, 14:53 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 15 paź 2012, 5:48
Posty: 10
Do tylko turów Nie ważne ile flag NIE TWOJE NIE RUSZAJ BEZ PYTANIA Na swoją lagę uważaj bo przy machaniu ci pęknie.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 31 paź 2013, 18:55 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 12 sie 2012, 10:16
Posty: 177
Lokalizacja: Zgorzelec
Na następnym meczu cale 10zl za kij wam zwrócimy, żaden problem. Dzwońcie na policje, to wam wychodzi najlepiej :grin:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 31 paź 2013, 19:09 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 15 paź 2012, 5:48
Posty: 10
a tobie co najlepiej wychodzi-siano ze łba


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 31 paź 2013, 19:14 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 12 sie 2012, 10:16
Posty: 177
Lokalizacja: Zgorzelec
Gadaj gadaj, ja poslucham. Tak na marginesie, KK Tur dowiaduje się o używaniu flag z galerii, do narzekania na osiągnięcia i brak mlodych w pierwszym składzie jesteście pierwsi, ale nigdy was na meczu mlodych nie widzialem "klubie kibica" :))


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 31 paź 2013, 19:21 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 15 paź 2012, 5:48
Posty: 10
Bo w przeciwieństwie do ciebie ktoś na takich pasożytów musi kiedyś zapracować,a czasami pojechać na meczyk ,bo jak myśmy chodzili na mecze to ty z dywanu na podłogę skakałeś , a teraz daj w spokoju mecz obejrzeć bo nie wiem czy wiesz ale właśnie gramy


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 31 paź 2013, 19:33 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 12 sie 2012, 10:16
Posty: 177
Lokalizacja: Zgorzelec
Wiadomo, Wszyscy są w tym czasie w pracy, nie, macie to zwyczajnie w 4 literach, na mecze chodzę od małego, a wiesz, argument dotyczący mlodego wieku zazwyczaj pada z ust tych którzy nie maja żadnych innych. Chcesz w spokoju oglądać mecz ? To po ...j zaglądasz na forum ? Oglądasz to oglądaj a nie błaźnij się na forum ;)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 31 paź 2013, 19:45 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 15 paź 2012, 5:48
Posty: 10
Błazeństwo może być mądre i wielkie.Mądry błazen więcej powie o życiu niż aktor bez poczucia humoru


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 31 paź 2013, 19:56 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 12 sie 2012, 10:16
Posty: 177
Lokalizacja: Zgorzelec
Nie napisalem że jesteś blaznem a że się blaznisz (osmieszasz) jeśli nie rozumiesz co się do Ciebie mówi to mądrym błaznem nigdy nie będziesz:)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 31 paź 2013, 20:16 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 15 paź 2012, 5:48
Posty: 10
Więc ci ustępuję,bo przed blondyną mur też pęka.Koniec


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 31 paź 2013, 20:52 
Offline
obserwator
obserwator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 lis 2010, 10:33
Posty: 118
Lokalizacja: troszkę tu
darofrt pisze:
Tak flagi a bardziej o to co potem z nimi zrobili i w jakim stanie wrocily.

Oni po prostu nie mają pojęcia co to barwy klubowe.
Kobe24 pisze:
Na następnym meczu cale 10zl za kij wam zwrócimy

a może po prostu zrobicie zrzutę(jak to Tylko tórów napisał 52 osoby na sektorze) i jako balkoniarze zaczniecie coś sobie kupować (np.flagi,bęben itp.)
A nie ślizgacie swoją p..kę na KK Tur.
Tyf nie wchodź w polemikę z dzieckiem.Jak to on określił kibicuje od małego czyli niedługo i niech mu tak zostanie.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 31 paź 2013, 21:42 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 12 sie 2012, 10:16
Posty: 177
Lokalizacja: Zgorzelec
Teraz ja, Szczyt błazenady osiągnięty :D Jeśli do barw klubowych zaliczasz kij od flagi, to gratuluję Ci intelektu. Barwy klubowe ? Ich się broni, a chyba nie muszę przypominać sytuacji kiedy flaga wpadła w ręce Anwilu a potem po lamerskiej akcji ją odzyskaliście, ba, ostatnio jeden z nas pokazał że można podejść na wasz sektor w trakcie meczu, wziąć flagę która leży walnięta byle jak na ziemi i z nią spokojnie odejść a nikt tego nawet nie zauważy. Już nie raz słyszałem że jestem za młody, hmmm, jakaś zazdrość ? Tak, mam 17 lat, i co w związku z tym ? :) Z dzieckiem się nie dyskutuje, no tak, jeśli dziecko przerasta Cię intelektem to lepiej nie dyskutuj, bo troszkę jakby wstyd :D Co do naszych zrzutek, raczej nie Twoja sprawa czy je przeprowadzamy, będziesz cierpliwy, to może niedługo zobaczysz jakieś efekty ;)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 31 paź 2013, 21:50 
Offline
rekrut
rekrut
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 sie 2012, 14:43
Posty: 86
Napisze wszystko, o co się kłócimy:

1. Czy ,,KK Tur'' ma papiery na bęben? Jeśli tak, yo pokażcie je i się nie kłóćcie się, a jeśli nie, to się nie ośmieszajcie.

2. Skoro Pan z kluczami pozwolił nam wziąć flagi, to czemu nie? Jeśli byście byli spostrzegawczy to naszymi flagami tez mocno machamy, żeby rozproszyć rzucającego na osobistych. I jakos nasze flagi nie pękły. Może to wina kija a nie nasza?

3. Flaga poszła na meczu juniorow. No właśnie. Byliśmy na juniorach i kadetach. A KK? A no przecież... 100 osób było w pracy.. Tak narzekacie na to ze nikt nie interesuje się młodymi. A na hali jest 30 osób...

4. Nie mamy przywiązania do barw klubowych? Dobre żarty. Większość z nas chodzi w szalikach po mieście, do szkoły lub do pracy mamy koszulki turowa, na każdym meczu każdy ma szalik lub koszulkę... Ale KK codziennie chodzi ubrane na czarno zielono i promują koszykówkę.

5. Mamy zrzutę i tzw. ,, puchę''. Kupiliśmy pałki do bębna oraz spłacamy fane ( jeśli wiesz co to jest). Więc najpierw nadrabiamy a potem do kupujemy.

6. Widze u prezesa KK i innych ,, pikników'' ból tylnej części ciała. Nie możecie się pogodzić że jestemy głośniejsi niż KK, że robimy więcej dla klubu niż wy? ( nie piszcie co robimy więcej bo się osmieszycie).

7. I co macie do ściągania koszulki przez Grubego? 3/4 z was sa grubsi od niego i się wstydzą siebie. On nie. Wy nie potraicie cieszyc się meczem, a on tak. Wy nie zdzieracie gardła na meczach seniorów, kadetów, junirów, a on tak. Powiedzcie mu to w twarz na meczu a nie na internecie macie problemy... Założe się ze NIKT się nie odwarzy.

8. I na koniec co z tego że jestemy młodzi!?!?!?! Jak dla mnie to jest duży atut. Mamy siłe, jesteśmy głośniejszy, mamy więcej temperamentu oraz mamy większą determinacje. Osobiście kibicuje od praktycznie sześcioraczków. Już wtedy byłem na pierwszym meczu Turowa, oraz miałem pierwszy szalik. Pamiętam czasy od Molinariego, Benntta, Pinkneya, Kelatiego, Sasy, Logana, Wrighta, Toreya i az po dziś. Co z tego że kibicujecie od dawniejszych czasów, skoro TERAZ to balkoniarze sa od was głośniejsi i mają bardziej urozmaicony doping!? Nie wiem czy znacie ale wam napiszę ( sory, na bank nie znacie...)

,, Każdy z nas to wie, co w życiu liczy się...
Czarno-Zielony herb, w żyłach szlachetna krew
Turowie Kocham Cię!

Będziemy razem z nim... do końca naszych dni!
Duma i wiara w nas.. nic nie powstrzyma nas
Mistrz Polski jest już nasz!'''

PS: Wszystkich chętnych, którzy chcą pomóc naszemu klubowi, dobrze się bawić i pokazać siłe i zaangażowanie, ZAPRASZAMY NA SEKTOR C!!!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 31 paź 2013, 22:12 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 12 sie 2012, 10:16
Posty: 177
Lokalizacja: Zgorzelec
Tylko Turów!, Szczerze mówiąc to nie wiem kim jesteś, ale polać Ci za idealne przedstawienie sytuacji :D


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 361 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23 ... 25  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 113 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  


Support forum phpbb by phpBB3 Assistant
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
NA FORUM OBOWIĄZUJE ZAKAZ UŻYWANIA FORM "PAN" oraz "PANI". Używamy tylko formy bezpośredniej.


Firma DGL - właściciel www.forum.zgorzelec.info nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników.
Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub ccywilną..