Dzisiaj jest 28 mar 2024, 12:08

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 361 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 20, 21, 22, 23, 24, 25  Następna
Autor Wiadomość
Post: 07 gru 2013, 13:55 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 04 kwie 2007, 17:01
Posty: 128
Lokalizacja: Zgorzelec
Przezyles to jednak, prawda?. Naprawde nie widzisz wiekszych problemow zwiazanych np. z funkcjonowaniem szpitala,ze czepiasz sie vlepki w poczekalni?. Co za duren.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 07 gru 2013, 14:09 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 lis 2006, 18:05
Posty: 455
Lokalizacja: Zgorzelec
W twoim rozumowaniu to każdy kibic, nie tylko w Polsce ale i na Świecie, który ma dostęp do vlepek i kochający swój klub to syfiarz. Gratuluję rozumowania i egzystencji.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 07 gru 2013, 20:20 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 12 sie 2012, 10:16
Posty: 177
Lokalizacja: Zgorzelec
Napisz do wojewody, niech zamknie szpital, i hale, i wgl. Zgorzelec, tak nie może być, trzeba walczyć z chuligaństwem, a przy okazji zlikwiduje się kolejki w szpitalu, na co czekasz, przecież największym obecnie problemem w Polsce jest 8 centymetrowa vlepka na krzesełku, tak nie może być !


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 08 gru 2013, 12:34 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 08 gru 2013, 12:02
Posty: 8
Kobe24 pisze:
Napisz do wojewody, niech zamknie szpital, i hale, i wgl. Zgorzelec, tak nie może być, trzeba walczyć z chuligaństwem, a przy okazji zlikwiduje się kolejki w szpitalu, na co czekasz, przecież największym obecnie problemem w Polsce jest 8 centymetrowa vlepka na krzesełku, tak nie może być !


Ostatnio przyglądam się zamieszczanym przez ciebie postom. Odnoszę wrażenie, że starasz się wykreować siebie na kogoś kim nie jesteś.
Piszesz, że przecież taka vlepka w takim miejscu, jak szpital to nic złego.
Wydaje się mi, że jesteś w totalnym błędzie. Jakbyś to odebrał, gdyby każdy kibic sportowy ze Zgorzelca pokazując przywiązanie do ukochanej drużyny piłkarskiej, koszykarskiej itp., na przykład naklejał vlepki na samochodzie straży pożarnej, policji itd.?
Przecież to jeżdżące miejsca na reklamę przywiązania do drużyny. Nic tylko oklejać.

KeMoT^^ pisze:
W twoim rozumowaniu to każdy kibic, nie tylko w Polsce ale i na Świecie, który ma dostęp do vlepek i kochający swój klub to syfiarz. Gratuluję rozumowania i egzystencji.

Przeraża mnie twoje podejście do tematu. Skąd możesz wiedzieć o czym ktoś inny myśli i nie wiedząc tego wysnuwać daleko idące wnioski.
Totalna nieporozumienie. Brak elementu przyczynowo-skutkowego.
Pomyśl. To naprawdę nie boli.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 08 gru 2013, 12:47 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 lis 2006, 18:05
Posty: 455
Lokalizacja: Zgorzelec
To dlaczego wogóle zaczął obrażać kogoś, co rzutuje też na innych? Mógł to napisać bez obelgi. Gdyby nie obrażał nie było by mojego posta, masz swoją przyczynę i skutek. I może Ty zastanów się nad Swoim myśleniem. Porównujesz pojazdy służb z jakąś ławką? Twoje porównania mogą stać się przerażające.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 08 gru 2013, 13:08 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 08 gru 2013, 12:02
Posty: 8
Przecież wg. waszego toku wyjaśniania sobie niektórych aspektów związanych z myśleniem innych osób, to każde miejsce jest dobre na umieszczenie vlepki.
Idąc dalej: wydaje mi się, że lepszym miejscem na vlepkę jest np. wóz strażacki lub nawet radiowóz, które przemieszczają się po mieście, niż szpitalne krzesło na którym siedział chory człowiek i naklejał tą vlepkę. :smt023
Tylko na co ryzykować vlepkę w innym miejscu, jak w szpitalnej poczekalni można tym czynem poprawić chorym ludziom humor.
Naprawdę super miejsce :grin:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 08 gru 2013, 13:29 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 lis 2006, 18:05
Posty: 455
Lokalizacja: Zgorzelec
qlfon pisze:
Przecież wg. waszego toku wyjaśniania sobie niektórych aspektów związanych z myśleniem innych osób, to każde miejsce jest dobre na umieszczenie vlepki.

Odpowiem Ci Twoimi słowami
qlfon pisze:
Skąd możesz wiedzieć o czym ktoś inny myśli

Trudno wywnioskować z tego co piszesz, czy szydzisz, czy pochwalasz? Raz piszesz na - raz na + .
O co Ci właściwie chodzi?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 08 gru 2013, 20:24 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 12 sie 2012, 10:16
Posty: 177
Lokalizacja: Zgorzelec
qlfon, Widzę dobry socjolog z Ciebie. A powiedz mi, co złego jest we vlepkach ? Atakują kogoś ? Zabijają ? Biją ludzi ? Nie, są sobie i wyglądają całkiem estetycznie, dopóki nie przyjdzie jakiś bałwan i nie zacznie jej zdzierać, zostawiając połowę co wygląda już mniej estetycznie. Poza tym, krzesełko w szpitalu jest także moim krzesełkiem, gdyż utrzymywane jest z moich podatków więc mam prawo sobie na nim naklejać co chce, ot ułomność systemu. Do czego to doszło, że 2 dni po tym jak rząd ukradł 270mld zł z OFE Twoim największym życiowym problemem jest vlepka na krzesełku w szpitalu, wyczuwam nadmiar TVN. Pozdrawiam :)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 08 gru 2013, 21:44 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 27 maja 2008, 11:52
Posty: 28
Lokalizacja: Zgorzelec
Tak czytałem i czytałem .... aż wreszcie nie wytrzymałem Kobe24 zastanów się dziecko nad sobą proszę


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 08 gru 2013, 21:58 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 paź 2006, 10:17
Posty: 762
Lokalizacja: Zgorzelec
Kobe24 pisze:
Poza tym, krzesełko w szpitalu jest także moim krzesełkiem, gdyż utrzymywane jest z moich podatków więc mam prawo sobie na nim naklejać co chce, ot ułomność systemu


Policję również utrzymujesz ze swoich podatków, więc na czapce im naklej. Przecież to również twoja czapka!!!!!

Ot "ułomność systemu"!!!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 09 gru 2013, 15:00 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 08 gru 2013, 12:02
Posty: 8
Marcopollo pisze:
Kobe24 pisze:
Poza tym, krzesełko w szpitalu jest także moim krzesełkiem, gdyż utrzymywane jest z moich podatków więc mam prawo sobie na nim naklejać co chce, ot ułomność systemu


Policję również utrzymujesz ze swoich podatków, więc na czapce im naklej. Przecież to również twoja czapka!!!!!

Ot "ułomność systemu"!!!


I tu polemizowałbym z tobą na ten temat, czy ułomność systemu jest tutaj wszechobecna, czy też ułomność myślenia przerosła ułomność systemu. :roll:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 09 gru 2013, 15:22 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 paź 2006, 10:17
Posty: 762
Lokalizacja: Zgorzelec
Zwykła ułomność myślenie, co opłacam to mogę zniszczyć. Nie sądziłem, że tak można pomyśleć.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 09 gru 2013, 19:27 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 09 gru 2013, 19:13
Posty: 4
Przyglądałem się tej sytuacji z boku już od dłuższego czasu. Jestem już duuużo lat kibicem Turowa, uczęszczam na każdy mecz, dodatkowo, za dawnych czasów byłem obecny na większości wyjazdach, niestety teraz finansów i czasu nie starczy. Moim zdaniem Kobe24 bez urazy, ale to moje zdanie, które mam prawo udzielić tutaj na forum, próbuje się bawić w jakiś pseudo kibiców, przez internet pisząc o innych klubach same złe rzeczy, nie umiejąc docenić, że ktoś się stara i szuka tylko zaczepek. Dobrze ktoś na Facebooku skomentował go, czy Turów może wśród kibiców lubić się z innym klubem? Niestety nie, bo każdy jest skreślany od razu.
Co do całej grupy, pełny szacunek, robicie super robotę, staracie się o dobry doping, mimo, że nie ma często na to warunków, ale co najważniejsze staracie się, i naprawdę fajnie to wygląda, ale jak zawsze, niestety nie wszyscy zasługują na te wielkie brawa, nie mówię, że cała grupa na to zasługuje, ale pojedyncze jednostki. Tak jak z tymi wlepkami w Szpitalu, to równie dobrze, mogę wziąć sobie plakat Justina i zawiesić go sobie na drzwiach do lekarza, albo co lepsze, nie wiem komu tam kibicujesz w Piłce Nożnej, ale tam panuje trochę większa nienawiść niż w koszykówce między klubami. I np. kibicujesz tam Legi czy komuś innemu, i nagle idziesz do szpitala i widzisz wlepkę jego największego wroga, i co ? Patrzysz się na nią ? Cieszysz się ? Tłumaczysz to tym, że to z podatków ? Niee, pewnie to zdzierasz, a jak sam napisałeś wlepki wyglądają fajnie, gdy są naklejone, i nikt je nie zrywa, ale nie jesteś sam w tym mieście, musisz pamiętać, że u nas jest wiele klubów sportowych nie tylko Turów przykładowo kibice Nysy w większości nie przepadają za naszym klubem i wiadomo, czy prędzej czy później zerwą tą wlepke, to jest zero uszanowania czyiś poglądów, tylko nie tłumacz to jakoś politycznymi przykładami bo to sensu nie ma. Wchodząc do Biedronki koło szkoły Śniadeckich zauważyłem wlepkę na napisie Biedronka przy ruchomych schodach, to również za twoje pieniądze została ona wybudowana?

Mam do was szacunek za to co robicie, ale niestety twoja osoba przesadza często nie umiejąc przyznać racji, gdy Klub Kibica odłożył bębny, zamiast być wdzięcznym, że się dogadaliście, zaraz pojawił się post, prowokujący, że w końcu to się stało. Takie moje zdanie, wiem, że pewnie zaraz pojawi się 1000 argumentów, że nie mam racji, ale co zrobić.

Ps.
Po prostu wyluzuj w niektórych kwestiach i tyle, pisało Ci to już wielu kibiców starszych od Ciebie pewnie z 20-25 lat, no ale...

Pozdrawiam ;)

Ps2.
Na Zastal pełna mobilizacja :)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 01 sty 2014, 17:43 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 12 sie 2012, 10:16
Posty: 177
Lokalizacja: Zgorzelec
Misiek, Nie zauważyłem wczesniej Twojego postu. Więc odpisze dopiero teraz, życząc przy okazji szczęśliwego nowego roku ! Widzę kilka osób nie załapało odrobiny żartu w moim poście, no ale może i humor nie najwyższych lotów. Co do sympatii z innymi kibicami, przecież nikt nikomu nie broni lubić się z kibicami innych klubów. To prywatna sprawa każdej osoby. Pytasz o szacunek do innych grup kibicowskich, taki też mam, i to do wielu ekip koszykarskich, no ale nie bądźmy śmieszni, jak tu np. nie śmiać się z Asseco czy Czarnych? Nie jestem pewny o jakiej sytuacji na facebooku mówisz, ale chyba prywatnie mam prawo wyrażać swoje zdanie bądź opinię ? Prywatnie mogę sobie mówić co chce, pisać co chce oraz udostępniać co chce, szczególnie na MOIM profilu do którego dostęp mają wyłącznie osoby które znam. Tutaj zacytuje Twój własny wpis "Moim zdaniem Kobe24 bez urazy, ale to moje zdanie, które mam prawo udzielić tutaj na forum. Żeby nie było, powtórzę jeszcze raz. Do wielu ekip mam szacunek, ale jest też sporo takich które są dla mnie śmieszne i wyrażam swoje zdanie. Nie sądziłem że vlepka może wywołać takie kontrowersje i dyskusję, dlatego cóż, muszę was zapewnić żebyście się nie martwili bo kolejne wzory są w drodze .. ;) Nie znajdziesz w Polsce miasta bez vlepki i myślę że pora sobie to uświadomić, bo dookoła nas są tysiące większych problemów niż naklejka na krzesełku czy napisie Biedronka.. Wyluzowany jestem akurat w wielu kwestiach, tyle że nie lubię jeśli ktoś wmawia mi rzeczy nie do końca prawdziwe, proszę, przytocz mi moje słowa w których to obrażam wszystkie ekipy na koszykówce, śmieje się z nich itd.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 10 sty 2014, 0:32 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 gru 2005, 13:13
Posty: 1704
Lokalizacja: Daszyńskiego
Obrazek

Dla przypomnienia dzisiejszego dnia wszyscy powinniśmy być kibicami Czarnych.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 361 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 20, 21, 22, 23, 24, 25  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 19 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  


Support forum phpbb by phpBB3 Assistant
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
NA FORUM OBOWIĄZUJE ZAKAZ UŻYWANIA FORM "PAN" oraz "PANI". Używamy tylko formy bezpośredniej.


Firma DGL - właściciel www.forum.zgorzelec.info nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników.
Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub ccywilną..