Dzisiaj jest 28 kwie 2024, 18:35

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 155 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 7, 8, 9, 10, 11  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł:
Post: 15 gru 2008, 14:21 
Offline
rekrut
rekrut
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 wrz 2007, 16:33
Posty: 81
Lokalizacja: Zgorzelec
oj anfer anfer, czy Ty w ogóle wiesz kto to jest skandalista ? - retoryczne...


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 15 gru 2008, 14:28 
Offline
obserwator
obserwator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 sty 2005, 18:31
Posty: 205
Lokalizacja: Zgorzelec
@bozenka, to zdanie o kobietach bylo ironia oczywiscien:D
Natomiast zawsze bede uwazal, ze facet w stanie zagrozenia ma prawo sie bronic, kobieta z reszta tez. Jesli tamten go zaczal szarpac to... Powinna zadzialac ochrona. Nie zrobila tego wiec on zadzialal tak jak powinien i kropka. To jest trener, on nie moze uciec w takiej sytuacji i sie schowac, bo zawodnicy wszystkich krajow swiata stracili by do niego respekt.


Ostatnio zmieniony 15 gru 2008, 14:29 przez Nicram, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 15 gru 2008, 14:28 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 lut 2007, 20:31
Posty: 447
Lokalizacja: Power Station
No to marnego pisarzynę poniosło,szkoda gadać.Znaczy sie chyba karierę chce robić-Fakt i Super Express pewnie juz się o pisarzynę targują :smt021


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 15 gru 2008, 15:02 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 22 sie 2008, 15:09
Posty: 176
Lokalizacja: Z Polski
bozenka pisze:
nie mogą dawać przyzwolenia na takie zachowanie.


To jak Cię ktoś atakuje to nie masz prawa się bronić ?? !!!!!!!!!!!!

bozenka pisze:
a to nie powinno mieć nigdy miejsca u trenera tej klasy.


To że jest trenerem dużej klasy to znaczy że jest innym człowiekiem i mu nerwy nie mofą puścic ?!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Powiedz mi co twoim mądrym zdaniem miał zrobić Filipovski gdy go zaatakowano a ochrona stała i się patrzyła??!!!!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 15 gru 2008, 15:40 
Offline
obserwator
obserwator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 lut 2008, 13:55
Posty: 185
Lokalizacja: Zgorzelec
jaro28 pisze:
Nie po raz pierwszy sra tam gdzie śpi....

nie znałem tego ale piękne :grin: :smt023 :smt023 :smt023
i jak świetnie pasuje do tego człowieczka ...oby sie obsrał po same uszy


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 15 gru 2008, 15:53 
Offline
rekrut
rekrut
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 wrz 2007, 16:33
Posty: 81
Lokalizacja: Zgorzelec
Czy ktoś się orientuje czy do zarządu klubu wpłynęło oficjalne pismo o zawieszeniu naszego trenejro? Bo jeżeli tak jest to jutro Saso nie będzie mógł wystąpić w roli trenera w Libercu.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 15 gru 2008, 16:00 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 10 paź 2008, 11:17
Posty: 36
Lokalizacja: Zgorzelec
Asafa pisze:
bozenka pisze:
nie mogą dawać przyzwolenia na takie zachowanie.


To jak Cię ktoś atakuje to nie masz prawa się bronić ?? !!!!!!!!!!!!

bozenka pisze:
a to nie powinno mieć nigdy miejsca u trenera tej klasy.


To że jest trenerem dużej klasy to znaczy że jest innym człowiekiem i mu nerwy nie mofą puścic ?!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Powiedz mi co twoim mądrym zdaniem miał zrobić Filipovski gdy go zaatakowano a ochrona stała i się patrzyła??!!!!


Myślę, że dlatego mamy rożne podejście do tej sytuacji, bo różnimy się wiekiem. Ty pewnie jesteś młody i w gorącej wodzie kąpany :grin: Ale na poważnie. Nie było mnie tam, więc nie wiem co tak naprawde zaszło, zresztą jak większość tu piszących. W całosci opieram się na przeczytanych postach różnych forumowiczów. Przeważa zdanie, że była to prowokacja słowna. Jest też obrona samego Filipowskiego - w jego ocenie był atakowany i się bronił. Moim zdaniem powinien zachować zimną krew i opuścić miejsce zdarzenia nie zwracając uwagi na zaczepki. Zrobił jak zrobił. Jest trenerem więc nie ma się co dziwić, że PLK powzięła kroki, by go ukarać. Też nad tym boleję. A co do organizatorów - to powinni zostać ukarani, za to, że dopuścili do takiej sytuacji.
Do tej pory biernie czytałam wypowiedzi forumowiczów, dzisiaj wyjątkowo miałam więcej czasu i napisałam już dużo na ten temat. Nie chcę nikogo do niczego przkonywać, a zdanie wyrazić mi wolno, tak jak każdemu. Na tą chwilę nie mam nic więcej do dodania.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 15 gru 2008, 16:01 
Offline
obserwator
obserwator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 gru 2006, 10:50
Posty: 271
Lokalizacja: sam nie wiem
Shade pisze:
Czy ktoś się orientuje czy do zarządu klubu wpłynęło oficjalne pismo o zawieszeniu naszego trenejro? Bo jeżeli tak jest to jutro Saso nie będzie mógł wystąpić w roli trenera w Libercu.

Nie. Poza tym, to zakaz PLK, a nie FIBA.

Cytuj:
Mężczyzna zalał się krwią, a ochroniarze wezwali policję i karetkę. - To wierutna bzdura, że obrażałem pana Filipovskiego lub jego matkę i rzuciłem się na niego z pięściami. Pan Saszo uderzył mnie głową z całej siły, natomiast ja w żaden sposób go nie atakowałem. Mam złamaną przegrodę nosową i w czwartek przejdę zabieg jej usunięcia. Wytoczę proces trenerowi i wszystkim, którzy mnie oczerniają - mówi Mundziel.

za: http://www.sports.pl/koszykowka/artykul ... ykul=39927

ech, biedak. teraz płacz pozostał... Nie uwierzę nigdy w to, że Saso szedł i od tak uderzył Bogu ducha winnego człowieka, szczególnie jakiegoś działacza.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 15 gru 2008, 16:07 
Offline
rekrut
rekrut
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 wrz 2007, 16:33
Posty: 81
Lokalizacja: Zgorzelec
Cytuj:
Nie. Poza tym, to zakaz PLK, a nie FIBA.


Hmm to skoro nie wpłynęło to mogą go cmoknąć w suta, Saszka nie ma obowiązku czytać o sobie w necie ;p

Gramy dalej ;-)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 15 gru 2008, 17:21 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 paź 2006, 15:29
Posty: 1762
Lokalizacja: Zgorzelec
Dżon Kanaka pisze:
Już wiadomo, czyje imię będzie jutro najgłośniej skandowane w Libercu :)

Tak właśnie musi być :)


Dżon Kanaka pisze:
Decyzja PLK jest co najmniej dziwna, zwłaszcza, że mecz już został zakończony. Można domniemać, ze w tym momencie Saso był osobą prywatną a nie trenerem, wiec Pan Wierzbowski i spółka powinni go cmoknąć w D...

Bardzo ciekawy aspekt - trzeba by to sprawdzić w regulaminie PLK i rozgrywek!


jaro28 pisze:
Shade pisze:
Obadajcie autora tekstu...


Nie po raz pierwszy sra tam gdzie śpi....

Człowiek stąd pisze takie rzeczy, dobiera takie słowa - ŻENADA!
Może będzie miał odwagę na tym forum wyjaśnić czemu napisał taki paszkwil?! Czekamy!


Nicram pisze:
To jest trener, on nie moze uciec w takiej sytuacji i sie schowac, bo zawodnicy wszystkich krajow swiata stracili by do niego respekt.

Paradoksalnie dzięki temu incydentowi zyska szacunek wśród wszystkich koszykarzy, bo dzięki Bogu w tę grę grają prawdziwi faceci - w odróżnieniu np. od "bezkontaktowych" wymuskanych siatkarzy :grin:


Shade pisze:
Czy ktoś się orientuje czy do zarządu klubu wpłynęło oficjalne pismo o zawieszeniu naszego trenejro? Bo jeżeli tak jest to jutro Saso nie będzie mógł wystąpić w roli trenera w Libercu.

Guzik prawda - ULEB (organizator Eurocup) to instytucja NIEZALEŻNA od PLK, PZKosza i FIBY. Saso więc poprowadzi naszą ekipę!


bozenka pisze:
Moim zdaniem powinien zachować zimną krew i opuścić miejsce zdarzenia nie zwracając uwagi na zaczepki.

Wszystko się w Twojej opinii zgadza - ale tylko jako w modelu teoretycznym! To działo się w określonych warunkach - wszyscy wiemy jakich i rozumiem facet w 100%. Nikt jednak nie zastanawia się nad zachowaniem tego kibica-buraka - nikt go nie potępia, że przez cały mecz i po wygraniu przez jego drużynę atakował werbalnie i prowokował naszego trenera. To on zdecydowanie winien być na cenzurowanym!


nitroo pisze:
Cytuj:
Wytoczę proces trenerowi i wszystkim, którzy mnie oczerniają - mówi Mundziel.

za: http://www.sports.pl/koszykowka/artykul ... ykul=39927

Nie wypada mi używać pewnych słów na tą bezczelność, na jaką pozwala sobie ten typek. Wierzę, że klubowi prawnicy go skutecznie spacyfikują.


Ostatnio zmieniony 15 gru 2008, 18:15 przez paawlus, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 15 gru 2008, 18:08 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 sie 2008, 19:17
Posty: 611
Lokalizacja: Zgorzelec
Sorry Mariano ale ja tylko przywołałem wypowiedź gościa o nicku XP z Koszalina.Ja tam nie byłem choc miałem zamiar jechać.Pozdrawiam.


Ostatnio zmieniony 15 gru 2008, 18:16 przez Tomczan, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 15 gru 2008, 18:13 
Offline
rekrut
rekrut
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 gru 2008, 16:58
Posty: 19
Lokalizacja: Zgorzelec/Wroclove
Jako iż sytuacja jest wyjątkowa to i ja wyjątkowo się zachowam i z cienia zwykłego obserwatora się wyłonię by i coś napisać... Lecz na początku chyba wypada się przywitać... Zatem witam :]

Pierwsza rzecz jaką mam do przekazania to to, że nikt z nas tutaj nie jest i nie będzie w stanie stwierdzić co tak naprawdę się w Koszalinie wydarzyło i która strona jest najbliższa prawdy. Każdy z nas tutaj wyrazić może swoje subiektywne zdanie. Dlatego najlepiej z osądami i rzucaniem błota wstrzymać się warto do jakiegoś szerszego wyjaśnienia sprawy przez policję. Chyba, ze są wśród nas osoby, które tam były i widziały to zajście. Wtedy dobrze by było by sie podzieliły swoją relacją...

Fakt jest taki, że naszemu trenerowi puściły nerwy (najpewniej przez prowokację eks działacza AZS-u) i teraz poniesie tego konsekwencje. Tak prawne jak i niestety publiczne... A media nie pozostawiają na Filipovskim suchej nitki :/
I oczywiście, że lepiej by było gdyby Saso zachował zimną krew i zlekceważył prowokatora - wtedy nie byłoby zadymy i tego konsekwencji. Tylko, że tak jak już wcześniej nie raz zostało napisane w grę tu wchodziły emocje, zdenerwowanie, pewne "nakręcenie" po meczu i przede wszystkim poczucie własnej godności i honor - bo chyba nikt nie czuje się dobrze gdy jest obrażany.

Ważne też jest to czy kara będzie adekwatna do czynu, bo nasz ukochany związek potrafi być bardzo specyficznie "sprawiedliwy". I tak mówię tu o karze dla Saso jak i dla AZS-u i organizatorów zawodów.

A co do mojej subiektywnej opinii to zupełnie nie chce mi się wierzyć w to, że niejaki Mundziel stał sobie niewinnie w korytarzu i podziwiał malowanie sufitu a Filipovski z obłędem w oczach wpadł i postanowił sprawdzić wytrzymałość jego przegrody nosowej :] Jak ktoś będzie wygadywał takie rzeczy to mu się zaśmieję głośno w twarz bo po prostu w to nie wierzę. Jednak jak już pisałem musimy poczekać na kolejne zeznania i efekty pracy policji.

Teraz zaś przechodząc do sedna... Czyli do tego co możemy zrobić my... Zwykli kibice... A tym co zrobić możemy jest WSPARCIE w tych trudnych zapewne chwilach tak trenera jak i drużyny. Niech Saso zobaczy, że jesteśmy z nim i że i my - kibice Turowa nie odwrócimy się od niego. A najlepsza ku temu okazja jest już jutro w Libercu... Zatem kto tylko może powinien się na hali pojawić...

To tyle w pierwszym mym tu poście :]


Ostatnio zmieniony 15 gru 2008, 18:16 przez Kessrin, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 15 gru 2008, 18:14 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 sie 2008, 19:17
Posty: 611
Lokalizacja: Zgorzelec
Marko pisze:
Każdy kto widział coś w Koszalinie jak Tomczan niech pokusi się na opisanie tego co widział i wysyłanie własnej relacji do gazet, radia i telewizji i prokuratury.




Sorry Marko ale ja tam nie byłem(choć miałem jechać) .Ta wypowiedź jest gościa o nicku XP z Koszalina ,który tam był i był zbulwersowany zachowaniem tego M. .Zreszta niektórzy" nasi " tak samo się zachowują (i to z KK ).Agresja powoduje agresją.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 15 gru 2008, 21:03 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 22 sie 2008, 15:09
Posty: 176
Lokalizacja: Z Polski
bozenka pisze:
Moim zdaniem powinien zachować zimną krew i opuścić miejsce zdarzenia nie zwracając uwagi na zaczepki.


Jeżeli ktoś go szarpał to nie powinnien się bronić ?? miał chyba prawo do samoobrony??

Przecież nawet kibice AZS'u(świadkowie) są po stronie naszego trenera, chyba by nie "wkopywali" jedengo ze swoich ?!!


Ostatnio zmieniony 15 gru 2008, 21:10 przez Asafa, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 15 gru 2008, 21:08 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 15 gru 2008, 20:57
Posty: 192
Lokalizacja: Zgorzelec
nie martwcie sie wszyscy na zapas sprawa bedzie pozytywnie rozpatrzona :D:D:D czemu osoba ktora oberwala od saso po nosku nie chce pokazac twarzy...?? bo tylko osoby majace cos na sumieniu tak robia . pozdrawiam :)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 155 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 7, 8, 9, 10, 11  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 103 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  


Support forum phpbb by phpBB3 Assistant
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
NA FORUM OBOWIĄZUJE ZAKAZ UŻYWANIA FORM "PAN" oraz "PANI". Używamy tylko formy bezpośredniej.


Firma DGL - właściciel www.forum.zgorzelec.info nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników.
Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub ccywilną..