Dzisiaj jest 28 kwie 2024, 11:06

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 21 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna
Autor Wiadomość
Post: 10 sty 2009, 9:45 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 10 sty 2009, 9:42
Posty: 1
Lokalizacja: Łódź
Na stronie TVP pojawiła się zapowiedź transmisji internetowej meczu Turowa: http://tvp.pl/sport

W najbliższy weekend TVP Sport i internetowy serwis Telewizji Polskiej sport.tvp.pl zapraszają na dwa ciekawie zapowiadające się spotkania PLK. W sobotę (10 stycznia) w Sopocie mistrz kraju, Asseco Prokom, podejmuje wicemistrzów Polski z Turowa. Dzień później (niedziela 11 stycznia), w Koszalinie rozegrane zostaną derby Pomorza, w których miejscowy AZS zmierzy się z Kotwicą Kołobrzeg.

A tu można sobie obejrzeć mecz Anwil - Polonia mecz Anwil - Polonia


Ostatnio zmieniony 10 sty 2009, 14:57 przez manjaro, łącznie zmieniany 3 razy

Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 10 sty 2009, 11:49 
Offline
pismak
pismak

Rejestracja: 27 maja 2008, 11:29
Posty: 674
Lokalizacja: z Polski
lepiej isc do 2 brothers pub i tam ogladnac mecz niz w necie


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 10 sty 2009, 15:02 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 paź 2006, 15:29
Posty: 1762
Lokalizacja: Zgorzelec
Linki do transmisji audio i wideo jak zawsze na:
http://soccer-live.pl/transmisje.php?id=koszykowka

Ciężko będzie wygrać, ale kto wie...może właśnie wbrew przeciwnościom dadzą z siebie wszystko. Mam nadzieję, że bezpośredni bilans meczów z Prokomem będzie na plus :smt023


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 10 sty 2009, 16:30 
Offline
gaduła
gaduła
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 paź 2008, 12:47
Posty: 396
Lokalizacja: Pierdziszewo
Wie moze ktos czy bedzie mecz w tvk tomkow?

edit:
Zagadka dla Ciebie: mecz jest w TVP Sport, a w "Tomkowie" jest ten kanał, więc....
Paawlus


Ostatnio zmieniony 10 sty 2009, 16:40 przez Czesio, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 10 sty 2009, 16:37 
Offline
pismak
pismak

Rejestracja: 27 maja 2008, 11:29
Posty: 674
Lokalizacja: z Polski
Czesio pisze:
Wie moze ktos czy bedzie mecz w tvk tomkow?


tomkow chyba ma tvp sport wiec powinien byc


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 10 sty 2009, 19:33 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 lut 2007, 20:31
Posty: 447
Lokalizacja: Power Station
Meczyk sie zaczął i na poczatek lekkie pozytywne zaskoczenie składem wyjsciowym.Zaskoczenie na plus bo przeciez Drobniak z Witka grali 2 lata ze sobą.Szło całkiem nieźle,szału nie ma ale dramatu tez nie.Zobaczymy co dalej!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 10 sty 2009, 20:07 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 lis 2006, 0:43
Posty: 493
Lokalizacja: Bogatynia
cóż siedem minut do końca i 15 pkt w plecy... niestety cudu nie bedzie... :(


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 10 sty 2009, 20:16 
Offline
rekrut
rekrut
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 wrz 2007, 16:33
Posty: 81
Lokalizacja: Zgorzelec
Oj słabiutko na koniec, akcje bez głowy...


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 10 sty 2009, 20:27 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 maja 2008, 12:30
Posty: 560
Lokalizacja: Bogatynia/Zgorzelec
Nie zaskoczyła mnie przegrana chociaż cały czas w głębi serca myślałem że wygramy ;) W Turowie naprawde potrzeba zmian kogoś kto oprócz Drobnjaka ma jaja i umie to pokazać ;) zobaczymy co w niesie nowy trener do drużyny :) oby coś dobrego i pozytywnego ;) PoZdRo All ;)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 10 sty 2009, 20:27 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo

Rejestracja: 06 kwie 2006, 22:37
Posty: 1428
Lokalizacja: Zgorzelec-Ujazd
Drużyny na razie nie ma ,środek I ligi to na dzisiaj marzenie.
Tragedii też nie ma do preplayoff powinni jednak z punktami które maja teraz dosięgnąć. Ale potrzebne zmiany te gwiazdy już nie zaświecą


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 10 sty 2009, 20:31 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 15 maja 2008, 21:10
Posty: 115
Lokalizacja: to tu..to tam
Już to kiedyś pisałam... niedobrze mi się robi jak słucham komentatorów, kolejne mecze oglądać będę bez fonii. A już całkowicie z równowagi wyprowadził mnie pan, który po meczu rozmawiał z paczesasem... piał z zachwytu jaki to skoncentrowany i skuteczny był prokom. Teraz zastanawiam się czy on widział ten sam mecz co ja. Brakło nam skuteczności, a dekoncentracja i "bieganina z rzucaniną" była na takim samym poziomie i naszych i gospodarzy.


Ostatnio zmieniony 10 sty 2009, 20:46 przez blueeelabel, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 10 sty 2009, 20:35 
Offline
pismak
pismak

Rejestracja: 27 maja 2008, 11:29
Posty: 674
Lokalizacja: z Polski
mam pytanie do play-off wchodzi 4 druzyny i reszta sie bije o 4 miejsca czy odrazu 8??


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 10 sty 2009, 20:48 
Offline
pismak
pismak

Rejestracja: 31 mar 2008, 19:56
Posty: 418
Lokalizacja: Zgorzelec
blueeelabel masz w 100% rację. Komentatorzy są do d... delikatnie mówiąc. Co do dziennikarzyny gadającego z Pasztetasem to brak mi słów, ale podobała mi się wypowiedź samego Packa. "Turów przyjechał wygrać" i miał rację i nie dał się podpuścić, że Turów jest słabiutki itp. do czego brnął ów dziennikarz.

Styl gry Turowa na początku spotkania mnie zaskoczył :) Turkiewicz mi się spodobał rotacją składem, ale trochę przegiął z Kitzingerem na rozgrywajka, bo Iwo jest 0 w tym roku. Mam nadzieję, że za nowym trenerem przyjdzie rozgrywający, bo bez tego ani rusz. Szkoda mi dzisiaj było Łapety jak go pokazali, mógłby przyjść do nas, grać po 15-20 minut, a nie siedzieć w Prokomie i patrzeć na Zamoja...

Moje serce dziś urosło! Jak patrzyłem na sędziów to byłem zażenowany, ale też dumny z zespołu. Nie wiem dlaczego (przecież nic takiego nie robili), ale przegrali z twarzą! A Prokom wygrał, ale wg mnie... grali w 8!

NA CAŁE ŻYCIE W MYM SERCU! :smt049 JEDNE BARWY! :smt049 JEDEN KLUB! :smt049


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 10 sty 2009, 20:50 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 10 sty 2009, 9:52
Posty: 21
Lokalizacja: Zgorzelec
patrząc na wynik i grę Prokomu uważam, że dzisiejszy mecz nie wypadł najgorzej, a z Filipovskim na ławce dałoby radę wygrać, on potrafił poskromić narwańców ... bo troszkę poszaleli dzisiaj Ivo i Radonjic, ale konkretnie ---> drużyny nie było, bo poza kilkoma minutami I kwarty, gubili się i grali sami ...

... w TVP Sport Noculak mówił, że zwolnienie Filipovskiego było racjonalną decyzją, bo zespół musi prowadzić podczas meczów trener i nie da się tak pracować, że trener siedzi na trybunach, ale wierzy w Turtów, bo drużyna ma potencjał ... pamiętam jak w trakcie tego fatalnego sezonu, kiedy zajęliśmy siódme miejsce też mówić, że Turów jeszcze się odbuduje i powalczy o medal ... dzisiaj po meczu mówił, że Turów ma trudną sytuację bo zmienił trenera i że szybko muszą się pozbierać, bo może być ciężko ... czy tylko ja się gubię ...

... i nie oszczędzę sobie nutki goryczy ... po dzisiejszym meczu (co było gwarantowane) widać było chaos w grze naszego zespołu ... bo jak tu nie widzieć chaosu skoro kreatora systemu gry nie ma, nie ma też jego głównego pomocnika ... i jeżeli osobom podejmującym decyzje w dobrej wierze na rzecz Turowa wydawało się i wydaje, że taka zmiana na kilka meczy przed play offami była i jest korzystna to winszuję ...

... nie potrafię wyrazić jak szkoda mi Filipovskiego i Bobana ... z nimi nawet przegrywać było inaczej ... bo miałem poczucie, że był plan, że byli przygotowani, ale coś nie wyszło, a teraz ...


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 11 sty 2009, 15:31 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 paź 2006, 15:29
Posty: 1762
Lokalizacja: Zgorzelec
Nie było kompromitacji, było dość dobrze - zważywszy na to gdzie obecnie jesteśmy.
Bardzo dobry występ Roberta, dobra końcówka Iwo (całościowo na 3+) oraz akcje Drole-Witka, pozwoliły nam na momentami nawiązanie równej walki z Prokomem.
Kolejny słabiutki mecz Miljkovicia - skuteczność rzutów, obrona, kozioł... czemu to on często wyprowadza piłkę?!
Sopocianie fajerwerków nie zagrali, wystarczyło kilka trójek w kluczowych momentach, wysoka skuteczność z osobistych oraz zdecydowanie wygrana deska (42 - przy 27 naszych, w tym zebrali 14 piłek w ataku!!).

Przypominam, ze mamy już "chatboxa" - tam czatujemy w trakcie meczów, nie na forum.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 21 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 122 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  


Support forum phpbb by phpBB3 Assistant
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
NA FORUM OBOWIĄZUJE ZAKAZ UŻYWANIA FORM "PAN" oraz "PANI". Używamy tylko formy bezpośredniej.


Firma DGL - właściciel www.forum.zgorzelec.info nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników.
Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub ccywilną..