Dzisiaj jest 27 kwie 2024, 16:29

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 62 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł:
Post: 06 lut 2009, 8:06 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 15 maja 2008, 21:10
Posty: 115
Lokalizacja: to tu..to tam
BR3MEK pisze:
blueeelabel pisze:
ps. NIE KAŻDY mógł wstąpić do KK choćby ze względu na wykonywaną pracę (zmianowość i wieczna dyspozycyjność)


Zmianowość zmianowością dlatego właśnie KK robiło pobór także w sobote właśnie ze względu na zmianowość i dyspozycyjność :roll: :roll: I nie wierze że naprawde przez długi okres poborów nie można było znaleźć czasyżeby podejść do hali ;/


Nie o rekrutację chodziło, tylko o możliwość bycia na meczach i wyjazdy...


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 06 lut 2009, 13:06 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 maja 2008, 12:30
Posty: 560
Lokalizacja: Bogatynia/Zgorzelec
blueeelabel,
No to przepraszam widocznie źle zrozumiełem ;-) ;-)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 06 lut 2009, 21:36 
Offline
obserwator
obserwator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 lis 2006, 0:03
Posty: 212
Lokalizacja: Zgorzelec
I co na tym spotkaniu z prezesem się ciekawego dowiedzieliście??


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 07 lut 2009, 8:06 
Offline
pismak
pismak

Rejestracja: 27 maja 2008, 11:29
Posty: 674
Lokalizacja: z Polski
Wade pisze:
I co na tym spotkaniu z prezesem się ciekawego dowiedzieliście??


9luty one jest


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 07 lut 2009, 20:17 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 lis 2006, 17:57
Posty: 1432
Lokalizacja: z za monitora
Nie polemizuję z Wami tylko informuję. Tak jak w temacie dotyczy to spotkania KK z zawodnikami i trenerami. Wielu,-ele z Was zarzuca, że nie będzie miało możliwości zadawania pytań, itp. Otóż informuję, że to spotkanie nie będzie miało charakteru wywiadu, rozmowy, odpytywania czy innej formy dyskutowania z Prezesem czy też przedstawicielem Rady Nadzorczej. Jest to spotkanie czysto towarzyskie z zawodnikami i trenerami, na które My członkowie KK zostaliśmy zaproszeni jako najbardziej reprezentatywna grupa kibiców. Spotkanie to nie ma na celu ani wywyższenia kogokolwiek, ani tym bardziej zdyskredytowania dlatego nie rozumiem Waszego oburzenia. I idąc za tym co napisał Jaro28 - skoro ON zaprasza, to może zaprosić kogo chce. Ja na swoje imprezy również zapraszam kogo chcę, tym bardziej, że to ja za to płacę, więc Wasza irytacja jest niepotrzebna. Co do mięśniaka stojącego na bramce, to owszem ja nim będę, bo możliwości lokalowe są jakie są i nie wszyscy się zmieszczą. Jeżeli chodzi o osoby nieletnie, to w świetle ustawy o stowarzyszeniach, pełnoprawni są już 16-to latkowie, natomiast jeżeli chodzi o ustawę o wychowaniu w trzeźwości to obowiązuje wiek 18 lat. Ja nie mam nic przeciwko obecności ludzi nieletnich, pod warunkiem, że nie będą spożywać alkoholu.

Co do spotkania w temacie trudnych pytań, to odbyło się ono wczoraj.


Ostatnio zmieniony 07 lut 2009, 20:17 przez grengo, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 07 lut 2009, 20:47 
Offline
gaduła
gaduła
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 paź 2008, 12:47
Posty: 396
Lokalizacja: Pierdziszewo
I co tam ciekawego Grengo sie dowiedziales ?Poopwiadaj troche please.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 08 lut 2009, 20:52 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 lis 2006, 17:57
Posty: 1432
Lokalizacja: z za monitora
Czesio pisze:
I co tam ciekawego Grengo sie dowiedziales ?Poopwiadaj troche please.


Czesio, spotkanie było zamknięte więc nie gniewaj się, ale przemilczę jego przebieg. Powiem tylko tyle, że poruszane były problemy, na które Prezes Michalski odpowiadał już w wywiadzie dla Radia TRI i Alexa. Różnica w wywiadzie, a w naszym spotkaniu polegała na tym, że odpowiedzi były może trochę obszerniejsze niż dla radia.

[ Dodano: Pon Lut 09, 2009 1:16 pm ]
Co do spotkania z zawodnikami, to niestety uległ zmianie termin spotkania i nie odbędzie się ono 9 lutego jak to było planowane, ale 16.02.2009 o godzinie 20.00 w PUB-ie 2brother's. Za zmiany serdecznie przepraszam w imieniu swoim, zawodników i trenerów.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 11 lut 2009, 22:31 
Offline
pismak
pismak

Rejestracja: 20 paź 2006, 21:23
Posty: 493
Lokalizacja: Zgorzelec
Grengo dziwne to wszystko myślałem że klub jest dla wszystkich a nie dla wybrańców jak za komuny bony na samochód. To w jakim celu było spotkanie? Aby grupka wybranych wiedziała co jest grane a reszta to motłoch co ma płacić za bilety i być cicho. A może w zamian za tańsze karnety na przyszły sezon(o ile w ogóle będzie) dostaliście zadanie żeby uciszać motłoch i tonować nastroje bo szanowne kierownictwo PO na czele z guru Kozłowskim jest zaniepokojone nastrojami? Głupie pytania ? To co jest tak tajnego że jeden kibic może wiedzieć a drugi nie!? A może jednak miejsce na liście.....


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 12 lut 2009, 7:06 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 15 gru 2008, 20:57
Posty: 192
Lokalizacja: Zgorzelec
grengo pisze:
członkowie KK zostaliśmy zaproszeni jako najbardziej reprezentatywna grupa kibiców. Spotkanie to nie ma na celu ani wywyższenia kogokolwiek, ani tym bardziej zdyskredytowania dlatego nie rozumiem Waszego oburzenia.



to rozumiem ;)


grengo pisze:
Czesio napisał/a:
I co tam ciekawego Grengo sie dowiedziales ?Poopwiadaj troche please.


Czesio, spotkanie było zamknięte więc nie gniewaj się, ale przemilczę jego przebieg.



tu juz sie pogubiłem :/


Cypis pisze:
Grengo dziwne to wszystko myślałem że klub jest dla wszystkich a nie dla wybrańców


i rowniez chcial bym wiedziec o co chodzi , mysle ze jako kibice mamy prawo wiedziec - pozdrawiam cie GRENGO ;)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 12 lut 2009, 8:51 
Offline
gaduła
gaduła
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 lip 2008, 20:48
Posty: 342
Lokalizacja: Zgorzelec
kinio24 pisze:

Cypis pisze:
Grengo dziwne to wszystko myślałem że klub jest dla wszystkich a nie dla wybrańców


i rowniez chcial bym wiedziec o co chodzi , mysle ze jako kibice mamy prawo wiedziec - pozdrawiam cie GRENGO ;)



A ja chciałbym poogladac obrady sejmu z ławy sejmowej... :smt082 Nie moge? Czemu?


KK jest dla ludzi ktorzy w odpowiednim momencie okreslili sie ze chca dolaczyc do tej wg Was zamknietej i uprzywilejowanej grupy.


Ostatnio zmieniony 12 lut 2009, 8:52 przez ostry2k, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 12 lut 2009, 16:18 
Offline
rekrut
rekrut
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 sty 2009, 14:29
Posty: 59
Lokalizacja: Bogatynia
ostry2k pisze:
kinio24 pisze:

Cypis pisze:
Grengo dziwne to wszystko myślałem że klub jest dla wszystkich a nie dla wybrańców


i rowniez chcial bym wiedziec o co chodzi , mysle ze jako kibice mamy prawo wiedziec - pozdrawiam cie GRENGO ;)



A ja chciałbym poogladac obrady sejmu z ławy sejmowej... :smt082 Nie moge? Czemu?


KK jest dla ludzi ktorzy w odpowiednim momencie okreslili sie ze chca dolaczyc do tej wg Was zamknietej i uprzywilejowanej grupy.


..no to akurat mało trafne porównanie..

nikt tu nie pisze ze chcemy siedziec w "ławie semowej" - chcemy wiedzieć o czym sie mówi "w sejmie".

I chociaż chcę to nie potrafię zrozumieć "co jest tak tajnego że jeden kibic może wiedzieć a drugi nie!?". Rozumiem, że nie wszyscy mogą sie spotkać z taki panem prezesem, ale pisanie o grupie ludzi którzy w porę sie określili jest potwarzą dla reszty kibiców - macie być naszymi przedstawicielami i głosem tłumu, a nie świętymi krowami którym więcej wolno.. Czy to że nie jestem w KK oznacza że mniej kibicuję? Że g.. mi do tego co się w zespole dzieje? No chyba jednak nie do końca..


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 12 lut 2009, 16:44 
Offline
gaduła
gaduła
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 lip 2008, 20:48
Posty: 342
Lokalizacja: Zgorzelec
Przed wejsciem na to spotkanie nie podpisywalo sie zadnej klauzury ze to o czym sie dowiemy zabierzemy do grobu. Nie zostalo powiedziane nic czego nie mozna bylo przeczytac na tym forum przed spotkaniem z prezesem.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 12 lut 2009, 17:07 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 02 wrz 2008, 8:04
Posty: 211
Lokalizacja: monitor
zawis napisal
"Rozumiem, że nie wszyscy mogą sie spotkać z taki panem prezesem, ale pisanie o grupie ludzi którzy w porę sie określili jest potwarzą dla reszty kibiców - macie być naszymi przedstawicielami i głosem tłumu, a nie świętymi krowami którym więcej wolno.. "
chyba niestety nic nie rozumiesz
chyba lekko przesadziles kolego bo nieprzypominam sobie bym mial w dowodzie swieta krowa
ani ze mam byc czyims przedstawicielem
a gwarantuje ci ze moge tylesamo co ty a moze jeszcze mniej
a jak chcesz sie spotkac z prezesem klubu jako przedstawiciel i glos tlumu to sie z prezesem umow na spotkanie
i wtedy bedziesz mogl poznac odpowiedzi na nurtujace cie pytania


Ostatnio zmieniony 12 lut 2009, 17:10 przez marcinp007, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 12 lut 2009, 18:52 
Offline
rekrut
rekrut
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 sty 2009, 14:29
Posty: 59
Lokalizacja: Bogatynia
Chyba sie jednak Marcin nie rozumiemy.. a jako, ze nie chce tutaj pisac wypracwania napisze krotko: akurat w tej sytuacji czlonkowie kk mogli wiecej, bo mieli wstep na to spotkanie (czemu wcale nie bylem przeciwny). A skoro juz tam sa to automatycznie reprezentuja glos wszystkich kibicow (chcac tego lub nie chcac). Swiete krowy to oczywiscie przenosnia, wiec niepotrzebnie szukales w dowodzie ;) – napisalem tak dlatego, ze w zaistnialej sytuacji (po przeczytaniu kilku wczesniejszych postow, m.in. „spotkanie było zamknięte więc nie gniewaj się, ale przemilczę jego przebieg” lub „KK jest dla ludzi ktorzy w odpowiednim momencie sie okreslili”) odnioslem wrazenie, ze my (KK) wiemy, a wam (czyli NAM) nic do tego.. Co jest na swoj sposob irytujace.

Nie chcialem nikogo obrazac, ale mysle ze takie rzeczy, jak reprezontowanie nie tylko siebie w trakcie takiego spotkania, powinny byc jasne bez pisania o nich. Podobnie jak to, ze inni chca sie czegos dowiedziec.

Mialo byc krotko a i tak wyszlo dlugo.. :)


Ostatnio zmieniony 12 lut 2009, 18:54 przez zawis, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 12 lut 2009, 19:19 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 lis 2006, 17:57
Posty: 1432
Lokalizacja: z za monitora
ostry2k pisze:
Przed wejsciem na to spotkanie nie podpisywalo sie zadnej klauzury ze to o czym sie dowiemy zabierzemy do grobu. Nie zostalo powiedziane nic czego nie mozna bylo przeczytac na tym forum przed spotkaniem z prezesem.


Ostry dosłownie z ust mi to wyjąłeś...

zawis pisze:
Rozumiem, że nie wszyscy mogą sie spotkać z taki panem prezesem, ale pisanie o grupie ludzi którzy w porę sie określili jest potwarzą dla reszty kibiców - macie być naszymi przedstawicielami i głosem tłumu, a nie świętymi krowami którym więcej wolno..


Mylisz się kolego, bo Prezes jest osobą bardzo komunikatywną i jeżeli tylko wyraziłbyś chęć spotkania się z nim, to sądzę że zrobiłby to, ale ty wolisz wyręczyć się kimś innym i później opluwając go na forum domagać się dostępu do wiedzy. To ty sprawiasz wrażenie świętej krowy, która nie robi nic tylko żąda wyjaśnień. Najbardziej rozbawiają mnie w twojej wypowiedzi słowa "macie być", bo co? Bo ty mi każesz??? Śmieszny jesteś. A niby kim ty jesteś by nam coś kazać, co?
I powiem tobie i tobie podobnym aktywistom na tym forum, których ilość postów świadczy chociażby o ich zainteresowaniu tym co w trawie piszczy. Jesteś ojcem sukcesów Turowa, ale niestety nie chcesz identyfikować się z jego porażkami. O klubie kibica masz tyle samo pojęcia co o zeszłorocznym śniegu więc nie pisz mi co ja, czy klub kibica, którym zarządzam mamy robić, bo to akurat mamy określone w naszych przepisach, które z kolei są umieszczone w takim dokumencie, który nazywa się Statutem, który to z kolei jest złożony w Sądzie Rejestrowym we Wrocławiu i który wszyscy członkowie KK zobowiązali się przestrzegać wstępując do KK.
Jeżeli więc chcesz być "głosem ludu", to rusz święta krówko pupkę, załóż sobie organizację społeczną, określ jej prawa, obowiązki i przywileje w jakimś dokumencie i WALCZ chłopie o prawo do informacji, dezinformacji, gradobicia i kokluszu.


zawis pisze:
A skoro juz tam sa to automatycznie reprezentuja glos wszystkich kibicow (chcac tego lub nie chcac).


i tu kolego jesteś w wielkim błędzie, bo nie przypominam sobie aby w statucie naszego KK było choćby słowo mówiące o tym, że KK reprezentuje wszystkich kibiców drużyny Turowa, więc nie wypisuj bzdur na forum, bo wprowadzasz niepotrzebny ferment. Ja nie uciekam od odpowiedzi i nie próbuję czegokolwiek zatajać czy też nie dopowiadać. Jedyne co robię to nie kontynuuję wiecznego powtarzania tego samego, co już na tym forum zostało poruszone w temacie sytuacji w klubie.

Wiadomość dla hakunamataty:
o ile moje stwierdzenia w tym poście Cię dotknęły, to wiedz, że gość mnie zirytował, a w kontekście ostatnich wydarzeń wokół klubu i KK mam prawo być już zmęczony oskarżeniami skierowanymi w moją, czy też KK stronę. To nie my odpowiadamy za te czy inne decyzje w klubie i nie my odpowiadamy za formę zaproszeń skierowanych do nas.
Enter.


Ostatnio zmieniony 12 lut 2009, 19:27 przez grengo, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 62 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 113 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  


Support forum phpbb by phpBB3 Assistant
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
NA FORUM OBOWIĄZUJE ZAKAZ UŻYWANIA FORM "PAN" oraz "PANI". Używamy tylko formy bezpośredniej.


Firma DGL - właściciel www.forum.zgorzelec.info nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników.
Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub ccywilną..