Dzisiaj jest 27 kwie 2024, 22:00

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 36 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł:
Post: 17 kwie 2009, 7:41 
Offline
rekrut
rekrut
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 wrz 2007, 16:33
Posty: 81
Lokalizacja: Zgorzelec
Wade pisze:
no a jeszcze do Kazdry żeby się załąpał:D

i ze swoim "rodakiem" Dawidem Loganowskim zdobyli by puchar europy ;-)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 17 kwie 2009, 8:17 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 08 sty 2008, 14:27
Posty: 59
Lokalizacja: Zgorzelec
cezar pisze:
Po ślubie otrzyma paszport polski ... a co za tym idzie -ładne pieniążki w Hiszpani czy w Rosji ;) tam też jest limit amerykanów ;) wiec Turów będzie mógł sobie pomażyć ;)

pomarzyć każdy może..., a czy przypadkiem Thomek nie ma również obywatelstwa Erytrei?
;)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 17 kwie 2009, 18:45 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 sty 2005, 23:14
Posty: 440
Lokalizacja: Queensbridge
Możliwość powołania Kelatiego do kadry byłaby zdecydowanie lepszą opcją niż naturalizacja Logana. Thomas to mądry, dobrze broniący zawodnik grający na najwyższym europejskim poziomie, idealna opcja na pozycje rzucającego w reprezentacji.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 18 kwie 2009, 12:02 
Offline
pismak
pismak

Rejestracja: 27 maja 2008, 11:29
Posty: 674
Lokalizacja: z Polski
na pierwszy mecz zawita kelati


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 18 kwie 2009, 12:23 
Offline
obserwator
obserwator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 lut 2009, 19:18
Posty: 171
Lokalizacja: Zgorzelec
NoBody pisze:
na pierwszy mecz zawita kelati


to pewne ??;>>

Moze jakies powitanie przyszykujemy dla naszej gwiazdy?? :smt026


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 18 kwie 2009, 12:30 
Offline
pismak
pismak

Rejestracja: 27 maja 2008, 11:29
Posty: 674
Lokalizacja: z Polski
Turomaniak pisze:
to pewne ??;>>


Cytuj:
We wtorek poślubi Polkę, potem chciałby zostać obywatelem naszego kraju. W reprezentacji Thomas Kelati też być może wystąpi, lecz jeszcze nie najbliższego lata.

27-latek grał w PLK przez dwa sezony. Dwukrotnie zdobywał z Turowem Zgorzelec wicemistrzostwo. W 2008 roku przeniósł się do hiszpańskiej Unicaji Malaga, ale związki z Polską pozostały. W trakcie pierwszego sezonu w Zgorzelcu poznał Martę. Razem mają ponad roczną córeczkę, a teraz wezmą ślub. Do Polski Kelati przyleci w niedzielę po dzisiejszym spotkaniu z Ricoh Manresa w ACB, a w środę wróci na Półwysep Iberyjski. W międzyczasie obejrzy pierwszy ćwierćfinałowy mecz PLK pomiędzy Turowem a Energą Czarnymi Słupsk.

Kelati chciałby otrzymać pewnego dnia polski paszport. To tutaj poznałem przecież przyszłą żonę i dużo temu krajowi zawdzięczam. Teraz najważniejsze jednak jest to, że będę mógł poślubić moją narzeczoną - mówi koszykarz, którego na pewno nie zobaczymy w koszulce z orzełkiem na piersi podczas tegorocznych mistrzostw Europy. Nie sądzę, żebym zdążył wszystko załatwić do lata, a poza tym pewne sprawy rodzinne są dla mnie zdecydowanie ważniejsze. Moja mama jest chora i chcę z nią spędzić czas. Nie oznacza to, że odmawiam polskiej kadrze. Znam reprezentantów np. Łukasza Koszarka i Roberta Witkę i chętnie z nimi zagram w przyszłości, gdy będę miał obywatelstwo – zapewnia zawodnik.

Amerykanin planuje także po raz kolejny spróbować dostać się do NBA. Agent powiedział, że pytało o mnie kilka klubów, a San Antonio Spurs chcą zaprosić na prywatne treningi. Wtedy będę mógł poważnie myśleć o podpisaniu kontraktu - uważa gracz, który w tym sezonie błysnął w Eurolidze trafiając 9 rzutów z dystansu w meczu przeciwko Lottomatice Rzym. Wyrównał rekord rozgrywek. Chciałem koniecznie trafić 10, bo to mój osobisty rekord. Dopiero potem dowiedziałem się, że w ten sposób zostałbym także rekordzistą Euroligi. Miałem pecha. W pewnym momencie moja skuteczność wynosiła 9/12, ale potem siedmiokrotnie pudłowałem - wspomina. Unicaja w fazie Top 16 wypadła kiepsko i nie dostała się do Final Four. Graliśmy wtedy najgorszą koszykówkę w całym sezonie. Jesteśmy zawiedzeni, ale teraz chcemy zdobyć mistrzostwo i pokazać Realowi, Barcelonie i TAU Ceramice, że jesteśmy lepsi - zapowiada.


http://polskikosz.pl/news/19336


Ostatnio zmieniony 18 kwie 2009, 12:30 przez NoBody, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 18 kwie 2009, 12:32 
Offline
obserwator
obserwator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 lut 2009, 19:18
Posty: 171
Lokalizacja: Zgorzelec
To co jakies powitanie dla Kelatiego?? czy normmalnie jak zwyklego kibica go potraktujemy ??


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 18 kwie 2009, 15:09 
Offline
gaduła
gaduła
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 cze 2008, 19:44
Posty: 318
Lokalizacja: Zgorzelec
W dzisiejszym Przeglądzie Sportowym jest artykuł o Kelatim i jedna z jego wypowiedzi mnie zadowoliła:"Przyjadę w niedzielę,obejrzę spotkanie Turowa w półfinale ligi polskiej z Czarnymi Słupsk i wracam do Hiszpanii w środę-wyjaśnia Kelati"

A więc jutro na meczu będzie trzeba przyzwoicie powitać Thomasa


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 18 kwie 2009, 16:24 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 lip 2008, 7:18
Posty: 1017
Lokalizacja: Zgorzelec
Można by powiedzieć, zawita na halę Turowa objawienie tego sezonu w Europie, jeden z wyróżniających się skrzydłowych Starego Kontynentu, któremu drzwi do, mam nadzieję wielkiej kariery otworzył Turów z Saso Filipovskim, a szlifuje jeden z najlepszych trenerów ligi hiszpańskiej i nie tylko Reneses. Jak najbardziej trzeba godnie Tomka Kelatiego przywitać- "Sto lat, sto lat".

Poza tym ( nie znam się za bardzo na mixach ) ale przed rozpoczęciem meczu można by użyć głosu tego Pana, bo nasz konfenansjer jego nie podrobi- głos, który porywa miliony.

http://www.youtube.com/watch?v=WvufFwdqMzg

Zamiast wresling fans, użyć basket fans :lol:

Co z akcją "Na zielono?"


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 18 kwie 2009, 20:08 
Offline
obserwator
obserwator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 sie 2006, 11:40
Posty: 100
Lokalizacja: z pufy
A dlaczego jak graliśmy ze Prokomem nikt "przyzwoicie" nie witał Logana np?? Albo innych naszych byłych zawodników grajacych teraz gdzie indziej??Logan złyyyy bo się "sprzedał" śledziom, a Kelati co ? Nie rozumie .


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 18 kwie 2009, 22:32 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 11 kwie 2009, 18:55
Posty: 47
Lokalizacja: wybrzeże słowińskie
Ja też nie ROZUMIE:)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 19 kwie 2009, 6:39 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo

Rejestracja: 06 kwie 2006, 22:37
Posty: 1428
Lokalizacja: Zgorzelec-Ujazd
W naturze i rozumie sportowca jest chęć do awansu i pięicia się na szczyty dyscypliny. Najlepiej jak robi to dzięki swoim umiejętnością. Można taki awans obserwować u Kelatiego. Natomiast jak ktoś widząc przed oczami kres swoich możliwości, koniec kariery, brak warunków, itp sprzedaje się na wcześniejszą emeryturę do nie wiele lepszego klubu , okupując to koniecznością pasowania w decydujących meczach poprzedniego pracodawcy to nieco odmienna historia


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 19 kwie 2009, 9:07 
Offline
obserwator
obserwator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 lut 2009, 19:18
Posty: 171
Lokalizacja: Zgorzelec
Różnica pomiedzy Loganem a Kelatim jest ogrmona.
Logan z tego co pamietam tak jak i Kelati dostal zaproszenie na Lige Letnią NBA
Lecz ten pierwszy wolał sie sprzedac do PRokomu, Kelatiego tez Pacesas chcial
zakontraktowac lecz on pamietal o finale z Gurovicem. I bardzo dobrze ze nie poleciał na kase i eurolige. Kelati ma tam szanse sie pokazac, nawet San Antonio go na prywatny trening chce zaprosic. A Logan niech gnije w Prokomie ;)

I dlatego Kibice wola Kelatiego niz Logana, Ze nie poszedl doo Prokomu bo nie od dzis wiemy ze PRokom to nie nasz przyjaciel :)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 19 kwie 2009, 19:51 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 25 lis 2008, 13:00
Posty: 222
Lokalizacja: Zgorzelec
A poza tym Kelati grał u nas pełne 2 sezony na pełnym gazie i nie było z nim problemów typu bójka w Jelonce itp :smt058


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 19 kwie 2009, 20:36 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 25 lut 2007, 16:41
Posty: 96
Lokalizacja: Zgorzelec
bog180 pisze:
W naturze i rozumie sportowca jest chęć do awansu i pięicia się na szczyty dyscypliny. Najlepiej jak robi to dzięki swoim umiejętnością. Można taki awans obserwować u Kelatiego. Natomiast jak ktoś widząc przed oczami kres swoich możliwości, koniec kariery, brak warunków, itp sprzedaje się na wcześniejszą emeryturę do nie wiele lepszego klubu , okupując to koniecznością pasowania w decydujących meczach poprzedniego pracodawcy to nieco odmienna historia

Bzdury.
jak był u nas i grał bardzo dobrze - było dobrze. gra gdzie indziej - zdrajca.
UmiejętnościOM pisze się inaczej.
Pozdrawiam.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 36 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 110 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  


Support forum phpbb by phpBB3 Assistant
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
NA FORUM OBOWIĄZUJE ZAKAZ UŻYWANIA FORM "PAN" oraz "PANI". Używamy tylko formy bezpośredniej.


Firma DGL - właściciel www.forum.zgorzelec.info nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników.
Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub ccywilną..