Dzisiaj jest 28 mar 2024, 15:08

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 114 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 4, 5, 6, 7, 8  Następna
Autor Wiadomość
Post: 11 paź 2013, 13:41 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 30 wrz 2012, 13:16
Posty: 3
jimisan pisze:
wspomnij jeszcze tylko jak to zajefajni panowie nauczyciele w-f'u/byli trenerzy/ się zmówili i po złości wypieli się na dzieciaków...


Jestem ciekawy kiedy się oni tak wypieli?? Odkąd pamiętam to klub zawsze olewał grupy młodzieżowe. Gdy został osiągnięty jakiś sukces (np. 5 miejsce w Polsce młodzików) to dopiero klub sobie przypominał, że wgl są jakieś grupy młodzieżowe. Ostatecznie nawet dobre wyniki nie motywowały ich do pomocy. Trener i rodzice starali się, żeby załatwić chociaż dresy. My z malutkiego Zgorzelca w ostatnich latach przebijaliśmy się do najlepszej 8 w Polsce gdzie zwykle grały największe miasta z Polski i to nie jest uważane jako sukces trenerów??? Moim zdaniem, może nie byli to najlepsi trenerzy młodzieży w Polsce, ale się starali i ja nigdy nie widziałem żeby olali jakiś trening, albo nie przykładali się do tego co robią (oczywiście pomijając jednego trenera który nie robił nic, ale w takim przypadku mogli go zwolnić, a nie od razu całą trójkę). A najbardziej bawi mnie w tym wszystkim zatrudnienie Pana Zabłockiego :smt044 Oczywiście może pograł on trochę w koszykówkę w swoim życiu, ale o trenowaniu młodzieży to on nie ma żadnego pojęcia ;) .


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 11 paź 2013, 14:16 
Offline
pismak
pismak

Rejestracja: 03 sie 2012, 10:17
Posty: 789
Czyli rozumiem, że jeżeli teraz idzie to we właściwym kierunku, zaczyna być tworzone coś pozytywnego to też jest źle... Tak?
Wybacz ale nie przekonasz mnie treningi z poprzednich sezonów, a w tym to zupełnie inna bajka, teraz więcej jest taktyki, uczenia się i trenowania zagrywek... Faktycznie masz rację jeden z tych panów powinien wylecieć dawno...
Hmmm co do Zabłockiego zobaczymy czy się będzie nadawał czy nie, sam natomiast pół życia spędził na treningach, więc jestem raczej spokojny o to czy da sobie radę...
Zakończono współpracę i po złości panowie "trenerzy" chcąc zrobić na złość klubowi - wypieli się na dzieci - gratuluję podejścia... Niektóre projekty związane z koszykówką dzieci i młodzieży napotkały teraz spore problemy po złości lokalnych ośrodków pedagogicznych - komu robicie na złość klubowi, czy dzieciakom... Przykro mi ale nie tędy droga, aby obrażać się na wszystko - zwłaszcza na młodych zawodników...

Żeby nie było nie mam na tym nic do ugrania - stoję zupełnie z boku - syn mojego koleżki trenuje i czasami widziałem, jak wyglądało to wcześniej, a jak wygląda to dziś.

Osobiście jestem pełen wiary, że właśnie teraz - dopiero teraz zaczyna wyglądać to tak jak powinno wyglądać od dawna i uważam, że droga obrana przez klub jest właściwa, a że co poniektórzy się obrazili i strzelili focha jak niedojrzałe panienki - może mieli coś do ugrania, może zraniona duma, nie wiem, ale z pewnością robienie na złość, czy wylewanie żali to nie jest dobra droga, jeśli faktycznie zależy komuś na rozwoju młodych ludzi...

Szkoda, że tak późno klub aktywniej zaczął działać w tej kwestii - to powinno być oczko w głowie włodarzy naszego klubu...


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 11 paź 2013, 14:57 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 30 wrz 2012, 13:16
Posty: 3
Szczerze powiem że nie wiem do końca jak to wyszło i na jakiej zasadzie zostali zwolnieni trenerzy więc się w tej kwestii nie wypowiem ;) Ogólnie nie krytykuję tego, że został sprowadzony trener z zagranicy, ale myślę, że mogli zostawić tą dwójkę trenerów i razem z Żakiem i Sariciem mogli nawiązać współprace 8) Ostatecznie nie obchodzi mnie kto teraz jest trenerem, bo najważniejsze są wyniki (a ważniejsze od wyników wyszkolenie graczy chociaż na PLK), więc mam nadzieję, że wszystko idzie w dobrym kierunku i za kilka lat będziemy mieć w swoim zespole sporo dobrych wychowanków :smt023


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 11 paź 2013, 15:16 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 10 paź 2013, 15:40
Posty: 19
Było kilku chociażby ten który wprowadzał reprezentacje Polski kadetów i juniorow z dywizji B do dywizji A na Mistrzostwach Europy. Zostal wybrany do najlepszej 5 i niepotrafiliśmy jego talentu wykorzystac.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 11 paź 2013, 15:30 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 10 paź 2013, 15:40
Posty: 19
Z tego co wiem nikt się nie wypiol dalejj uczą koszykówki w szkołach i biorą udzial w rozgrywkach międzyszkolnych, chodzą na zawody itp :smt026
A jak Ty byś się zachował na ich miejscu, idziesz na zieloną trawkę jak piszesz a po chwili chcą żebyś pracował dla nich. 8)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 11 paź 2013, 15:46 
Offline
pismak
pismak

Rejestracja: 03 sie 2012, 10:17
Posty: 789
Celton008 pisze:
Szczerze powiem że nie wiem do końca jak to wyszło i na jakiej zasadzie zostali zwolnieni trenerzy więc się w tej kwestii nie wypowiem ;) Ogólnie nie krytykuję tego, że został sprowadzony trener z zagranicy, ale myślę, że mogli zostawić tą dwójkę trenerów i razem z Żakiem i Sariciem mogli nawiązać współprace 8) Ostatecznie nie obchodzi mnie kto teraz jest trenerem, bo najważniejsze są wyniki (a ważniejsze od wyników wyszkolenie graczy chociaż na PLK), więc mam nadzieję, że wszystko idzie w dobrym kierunku i za kilka lat będziemy mieć w swoim zespole sporo dobrych wychowanków :smt023



Otóż to.
Ja mam szczerą nadzieję, że będzie to w końcu szło w odpowiednim kierunku i tylko zyskamy na jeszcze bardziej profesjonalnym podejściu do szkolenia dzieci i młodzieży.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 13 paź 2013, 8:43 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 lis 2006, 17:57
Posty: 1432
Lokalizacja: z za monitora
W dniu wczorajszym nasi kadeci pod kierunkiem E.Żaka pokonali na wyjeździe Zastal II Zielona Góra 75:48. Jak dotychczas bilans naszych kadetów to 3:0. Oby tak dalej :smt023 :smt023 :smt023


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 13 paź 2013, 10:36 
Offline
VIP
VIP
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 mar 2011, 10:59
Posty: 3406
Lokalizacja: Zgorzelec
Oby naszemu pierwszemu zespołowi tak szło ;)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 13 paź 2013, 17:35 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 10 paź 2013, 15:40
Posty: 19
Teraz grają ogórki są mecze ktore trzeba wygrac. Ślsk, Zastal I iWKK , Górnik Wałbrzych , Jelenia Góra
Żary To są mecze które decydują o tym czy sie liczysz czy nie :smt026 . Czy trafisz do fazy ćwierc finalow , fazy półfinałów i fazy finałowej droga b. daleka. ZERO POJECIA


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 13 paź 2013, 17:45 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 10 paź 2013, 15:40
Posty: 19
10 DO TYLU VTB


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 19 paź 2013, 16:28 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 lis 2006, 17:57
Posty: 1432
Lokalizacja: z za monitora
źlesiędzieje pisze:
Teraz grają ogórki są mecze ktore trzeba wygrac. Ślsk, Zastal I iWKK , Górnik Wałbrzych , Jelenia Góra
Żary To są mecze które decydują o tym czy sie liczysz czy nie


Dzisiaj Górnik Wałbrzych vs. PGE Turów Zgorzelec 43:77 - coś dodać?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 19 paź 2013, 23:14 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 10 paź 2013, 15:40
Posty: 19
Droga bardzo daleka do finałówMP.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 20 paź 2013, 10:53 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 lis 2006, 17:57
Posty: 1432
Lokalizacja: z za monitora
źlesiędzieje pisze:
Droga bardzo daleka do finałówMP.

Powiem Ci, że ja aż tak daleko nie wybiegam w przyszłość. Niemniej cieszą mnie te zwycięstwa, bo pokazują, że mamy młodych i zdolnych chłopców i tylko wystarczy ich dobrze poprowadzić. Obserwując ich często (mój syn tam trenuje i gra) dostrzegłem wiele zmian po zamianie trenera. Chłopcom wróciła chęć do trenowania oraz do gry, coraz lepiej rozumieją się na boisku, ich zachowanie poza boiskiem też może wskazywać na poprawę "chemii" w zespole więc cieszmy się. Fakt - jeszcze nie wygraliśmy wojny, ale te cztery wygrane bitwy cieszą. Chcąc jednak z Tobą podyskutować powiem tylko, że J.Góra się posypała więc raczej in +, Śląsk i Zastal są w zasięgu, a WKK to inna bajka, to zespół posiadający kilku kadrowiczów Dolnego Śląska oraz dwóch kadrowiczów Polski.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 20 paź 2013, 11:03 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 lip 2009, 10:06
Posty: 401
Lokalizacja: Zgorzelec
grengo pisze:
a WKK to inna bajka, to zespół posiadający kilku kadrowiczów Dolnego Śląska oraz dwóch kadrowiczów Polski.



Jeszcze nie tak dawno(jakoś 2 lata temu) WKK potrafiło ładnie przegrać z naszymi juniorami ;) oby te czasy wróciły jak najszybciej.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 20 paź 2013, 18:18 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 10 paź 2013, 15:40
Posty: 19
Mieli /klub/ kadrowiczow polski i kadry wojewódzkiej jeszcze w zeszłym roku i zdobyli wicemistrzostwo Polski kadr wojewódzkich w Wieliczce i poczytaj 3 strone , dlugo tego nie bedzie.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 114 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 4, 5, 6, 7, 8  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 21 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  


Support forum phpbb by phpBB3 Assistant
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
NA FORUM OBOWIĄZUJE ZAKAZ UŻYWANIA FORM "PAN" oraz "PANI". Używamy tylko formy bezpośredniej.


Firma DGL - właściciel www.forum.zgorzelec.info nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników.
Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub ccywilną..