Dzisiaj jest 27 kwie 2024, 20:20

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Ten temat jest zamknięty. Nie można w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 88 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł:
Post: 22 wrz 2009, 21:22 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 20 sty 2009, 23:25
Posty: 3
Lokalizacja: Wroc
Soundtrade pisze:
Ogólnie, brawo za stworzenie takiej akcji :) zapisałem się na tą koszulkę i będę w niej dumnie paradował po Wrocławiu.

TURÓW ZAWSZE I NA ZAWSZE W ZGORZELCU!!

"ŚLĄSK" JAK CHCE MIEĆ SWOJĄ DRUŻYNĘ, NIECH ZDRAPIE JĄ Z TRAMWAJU NR.12. - ŁADNA DUŻA NAKLEJKA Z ZAWODNIKAMI ŚLĄSKA CHYBA SPRZED 2 SEZONÓW.


Miałem nic nie pisać w tym temacie ale ta wypowiedź mnie już rozsierdziła.
Zrozumcie wreszcie drodzy kibice Turowa, a zwłaszcza Ty drogi studenciku, że może poza wąską grupą popaprańców nikt Was we Wrocławiu nie chce. Zresztą dla mnie to są brednie wyssane z palca i mam nadzieję, że nie dojdzie nawet do jednego meczu Turowa w Orbicie w pucharach.

I bardzo proszę kibiców Śląska nie utożsamiać z tymi bredniami.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 23 wrz 2009, 2:18 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 sty 2005, 23:14
Posty: 440
Lokalizacja: Queensbridge
Powinniście się leczyć na głowę, wszyscy. Normalnego, logicznie myślącego człowieka po przeczytaniu o waszych urojeniach ogarnia żałość i zażenowanie. Oburza was traktowanie tego miasta jako prowincji, a swoim zachowaniem w stu procentach potwierdzacie stereotypy, małość i lokalne kompleksy. Cała polska śmieje się z zgorzeleckich paranoików, żyjących wizją, w której sprzymierzone siły zła podstępnie KRADNĄ ich ukochany klub, by wykorzystać go do własnych, niecnych celów. A Ty Soundtrade lepiej idź walczyć o techno, zamiast wypisywać bzdury na forum.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 23 wrz 2009, 13:55 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 23 wrz 2009, 13:41
Posty: 17
Lokalizacja: Zgorzelec
trueRAP pisze:
Powinniście się leczyć na głowę, wszyscy. Normalnego, logicznie myślącego człowieka po przeczytaniu o waszych urojeniach ogarnia żałość i zażenowanie. Oburza was traktowanie tego miasta jako prowincji, a swoim zachowaniem w stu procentach potwierdzacie stereotypy, małość i lokalne kompleksy. Cała polska śmieje się z zgorzeleckich paranoików, żyjących wizją, w której sprzymierzone siły zła podstępnie KRADNĄ ich ukochany klub, by wykorzystać go do własnych, niecnych celów. A Ty Soundtrade lepiej idź walczyć o techno, zamiast wypisywać bzdury na forum.

Witam jestem stałym czytelnikiem tego forum... zalogowałem się tylko po to by poprzeć powyższy głos...ludzie opanujcie się z tą akcją bo jest iście dziecinna... i obraża mnie jako długoletniego kibica Turowa... Turów jest był i będzie (choćby to miała być II liga)... klubem rządzilły różne opcje polityczne, różne układy i różne będą rządzić... czy tego chcemy czy nie... ale nie zachowujmy się jak dzieci... bo naprawdę ośmieszamy się przed całą Polską!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 23 wrz 2009, 14:50 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 04 kwie 2009, 23:57
Posty: 30
Lokalizacja: Wrocław/Zgorzelec
Dla mnie to też paranoja. A do kolegi co będzie z dumą mknął przez wrocławskie ulice z jakimś bzdurnym hasłem na koszulce: chodzę na Oporowską, jeżdżę na wyjazdy i NIGDY nie słyszałem żeby jakiś kibić Śląska mówił cokolwiek o Turowie, ba chyba nikt we Wrocławiu (łącznie ze śmiesznym stowarzyszeniem Śląsk-Reaktywacja- jaka reaktywacja? na 3 ligę chodzić się nie chce?) nie ma ciśnienia na grę Turowa w tym mieście. Więc nie pręż się z takimi prowokacjami na necie i nie skacz wyżej niż twoje miejsce.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 23 wrz 2009, 16:50 
Offline
obserwator
obserwator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 sie 2008, 20:59
Posty: 149
Lokalizacja: zgorzelec
No właśnie dajcie se spokój z tym że Turów będzie przeniesiony do Wrocławia itp . Po pierwsze gdzie macię jakieś informacje na temat tego że Turów zostanie przeniesiony ? a po drugie z8k ma racje co do tego wszystkiego po co my mamy pisać takie bzdety skoro nic na ten temat dokładnie nie wiemy


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 24 wrz 2009, 8:57 
Offline
rekrut
rekrut
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 lut 2008, 11:43
Posty: 82
Lokalizacja: Zgorzelec
To że klub ma być przeniesiony do Wrocławia to tylko gadanina Klubu Kibica tzn nie obrażając wszystkich tylko poszczególnych jego członków. Zatem akcja jest skazana na porażkę !!!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 24 wrz 2009, 10:04 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 paź 2006, 15:29
Posty: 1762
Lokalizacja: Zgorzelec
trueRAP pisze:
Powinniście się leczyć na głowę, wszyscy. Normalnego, logicznie myślącego człowieka po przeczytaniu o waszych urojeniach ogarnia żałość i zażenowanie. Oburza was traktowanie tego miasta jako prowincji, a swoim zachowaniem w stu procentach potwierdzacie stereotypy, małość i lokalne kompleksy. Cała polska śmieje się z zgorzeleckich paranoików, żyjących wizją, w której sprzymierzone siły zła podstępnie KRADNĄ ich ukochany klub, by wykorzystać go do własnych, niecnych celów.

Amen. Pełna zgoda.

Wolność wypowiedzi i myśli to rzecz niezbywalna oraz niepodlegająca cenzurze. Jednak "wahadło" i "indoktrynacja" reprezentowana przez nieliczne grono "wtajemniczonych" tworzy chory obraz przeciętnego kibica Turowa. Dodatkowo w działaniach niektórych daje się zauważyć jakąś "misję", którą mają do spełnienia.. Cóż - to jest "ich świat", ale dobrze, żeby nie narzucali go reszcie z uporem maniaka.

Ciekaw jestem kiedy ten temat na forum umrze śmiercią naturalną - do pierwszego meczu z tymi koszulkami..? Bo jeśli miałby trwać dalej to byłoby to pieniactwo i chęć tworzenia permanentnej paranoi. A na coś takiego na tym forum ZGODY NIE BĘDZIE - temat zostanie zamknięty!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 24 wrz 2009, 17:01 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 sie 2008, 19:17
Posty: 611
Lokalizacja: Zgorzelec
No cóż... .Jeżeli temat ma być zamknięty to pozwolę sobie wtrącić swoje przysłowiowe "trzy grosze".
Sam temat na tym forum brzmi:"Akcja kibiców przeciwko robieniu "PGE Śląsk Wrocław" ,czyli w rozumieniu moim i kilku osób osobiście zaangażowanych w tą akcję ,chodzi o pokazanie niezadowolenia z poczynań głównego sponsora (mecze we Wrocławiu m.in.).Wiadomo oczywiście ,że takie działania większego wrażenia na sponsorze nie zrobią ale każdy ma prawo do wyrażania swoich odczuć w takiej formie ,jaką uważa za najlepszą dla siebie.
Samo hasło na koszulkach, zapożyczone zresztą od paawlusa, też nic nie mówi o Wrocławiu, o tym jakoby miał powstać jakiś "matrixowy" twór PGE Turów Śląsk Wrocław. :smt044
Przekaz tego hasła jest jasny-zawsze TURÓW ZGORZELEC-bez znaczenia czy będzie KS,BOT czy PGE ,dla kibiców w Zgorzelcu zawsze to będzie TURÓW.
Uważam ,że hasłem tym nikogo nie obrażamy a wręcz przeciwnie ,utożsamiamy się z klubem i zawodnikami ,bez znaczenia gdzie wcześniej i dla kogo grali ,a nie ze sponsorem.
Może i rzeczywiście lepiej już temat zamknąć, bo każdy inaczej odczytuje przesłanie tej akcji co ciągnie za sobą pasmo nieporozumień i rozdrażnień.
Jeżeli ktoś z forumowiczów poczuł się urażony i zniesmaczony naszymi działaniami to uważam,że słowo PRZEPRASZAM będzie tu właściwe.
Pozdrawiam .


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 24 wrz 2009, 19:33 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 lis 2006, 0:43
Posty: 493
Lokalizacja: Bogatynia
tomczan, lepiej od ciebie bym tego nie ujął... i zgadzam się z tym co napisałeś w 100%

Dzisiaj odebrałem koszulki od Świstaka i jestem mile zakoczony, ponieważ wcześniejsze fotki tu wklejone nie oddają rzeczywistości.
Koszulki są zaje-fajne a napis jest czytelny i widoczny.

Jest ich jeszcze trochę, więc kto jeszcze takiej nie ma a chciałby mieć, polecam :smt026

14 zł to nie tak dużo :)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 24 wrz 2009, 21:50 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 gru 2008, 11:20
Posty: 485
Lokalizacja: Świecie/JG/Zgorzelec
Tomczan, po prostu napisałeś to co i ja myślę :]


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 24 wrz 2009, 22:19 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 lis 2006, 17:57
Posty: 1432
Lokalizacja: z za monitora
lord_alex pisze:
To że klub ma być przeniesiony do Wrocławia to tylko gadanina Klubu Kibica tzn nie obrażając wszystkich tylko poszczególnych jego członków. Zatem akcja jest skazana na porażkę !!!

Miałem się nie odzywać, ale tu Alex przegiąłeś, bo pisanie, że to gadanina klubu kibica jest po prostu OGROMNĄ przesadą ubliżającą jego członkom. To, że zebrała się grupa ludzi, którym nie podobają się pewne zachowania czy to sponsora, czy władz klubu, mimo że są członkami KK TUR, nie znaczy że to jest zdanie całego klubu kibica. Ja i moi koledzy z zarządu KK TUR nie upoważnialiśmy nikogo do przeprowadzania takich akcji, a tym bardziej nie jest to nasz pomysł, więc uogólnianie tego, jako gadanina KK jest przesadzona, a ludzie którzy sprowokowali tę akcję mimo, że są członkami KK TUR prowadzą tę akcję indywidualnie i na własną odpowiedzialność. Co do samych koszulek nie uważam, aby kogokolwiek obrażały, czy uwłaczały jego godności, bo nie ma na nich żadnych treści anty sponsorskich itp., ale przypominam członkom KK, że w trakcie zawodów sportowych należy w sektorze KK przebywać wyłącznie w barwach klubowych i każde inne barwy będą złamaniem postanowień statutowych.

Trudno nie zgodzić się z wypowiedzią trueRAP, a należy również bardzo poważnie wziąć sobie te słowa do serca:

paawlus pisze:
Wolność wypowiedzi i myśli to rzecz niezbywalna oraz niepodlegająca cenzurze. Jednak "wahadło" i "indoktrynacja" reprezentowana przez nieliczne grono "wtajemniczonych" tworzy chory obraz przeciętnego kibica Turowa. Dodatkowo w działaniach niektórych daje się zauważyć jakąś "misję", którą mają do spełnienia.. Cóż - to jest "ich świat", ale dobrze, żeby nie narzucali go reszcie z uporem maniaka.


Jednak to słowo Tomczana mówi wszystko:

PRZEPRASZAM.

Amen.


Ostatnio zmieniony 24 wrz 2009, 22:22 przez grengo, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 25 wrz 2009, 7:15 
Offline
rekrut
rekrut
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 lut 2008, 11:43
Posty: 82
Lokalizacja: Zgorzelec
Krzysiu nie denerwuj się , napisałem że poszczególni członkowie klubu kibica a nie że wszyscy. Ale wg mnie zarząd KK powinien chyba kontrolować poczynania swoich członków podczas meczu !!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 25 wrz 2009, 7:49 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 maja 2008, 12:30
Posty: 560
Lokalizacja: Bogatynia/Zgorzelec
Po 1. Robiąc tą akcje nie utożsamialiśmy się z klubem kibica nie pisaliśmy że KK TUR organizuje akcje itp itd!! 2. Chodzi o granie we Wrocławiu turnieju, eurocapu i niby prezentacji !!
lord_alex, kontrolować członków?! śmieszny jesteś sam zacznij siebie kontrolować :/ albo zgłoś się na prezesa i zobaczymy jak to zrobisz! :smt044


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 25 wrz 2009, 9:18 
Offline
rekrut
rekrut
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 lut 2008, 11:43
Posty: 82
Lokalizacja: Zgorzelec
BR3MEK pisze:
Po 1. Robiąc tą akcje nie utożsamialiśmy się z klubem kibica nie pisaliśmy że KK TUR organizuje akcje itp itd!! 2. Chodzi o granie we Wrocławiu turnieju, eurocapu i niby prezentacji !!
lord_alex, kontrolować członków?! śmieszny jesteś sam zacznij siebie kontrolować :/ albo zgłoś się na prezesa i zobaczymy jak to zrobisz! :smt044


BR3MEK śmieszni to jesteście wy wszyscy którzy uważacie że naszemu klubowi grozi przeprowadzka do Wrocławia lub coś w tym stylu. Prezentacji również nie będzie we Wrocku na 100 %.A polityka klubu jest jaka jest i wy tego nie zmienicie w żaden sposób. A że Turów będzie najprawdopodobniej rozgrywał swoje mecze pucharowe w Orbicie to miejcie pretensje do władz miasta że nie ma u nas jeszcze odpowiedniego obiektu. Sam osobiście naszej hali nie dopuściłbym do EuroCup. Poza tym BR3MEK hamuj sie ze słowami.

Bez urazy.
Pozdrawiam


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 25 wrz 2009, 9:24 
Offline
obserwator
obserwator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 sie 2009, 12:53
Posty: 287
Lokalizacja: Pieńsk
Ludzie!!! Na innych forach wyśmiewają się z was, że "Lamentujecie" bo ktoś pucil plotkę iż Przeniosą klub do wrocławia...Z tą chala we wrocławiu musiało tak byc...Chyba logiczne, ze sponsor chce aby mecze byly rozgrywane w Polsce...Trzeba stwierdzic fakty i zakonczyc ten lement...


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Ten temat jest zamknięty. Nie można w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 88 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 100 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  


Support forum phpbb by phpBB3 Assistant
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
NA FORUM OBOWIĄZUJE ZAKAZ UŻYWANIA FORM "PAN" oraz "PANI". Używamy tylko formy bezpośredniej.


Firma DGL - właściciel www.forum.zgorzelec.info nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników.
Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub ccywilną..