Dzisiaj jest 27 kwie 2024, 12:52

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 47 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł:
Post: 26 paź 2009, 23:44 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 13 kwie 2009, 18:17
Posty: 19
Lokalizacja: Zgorzelec
Zapewne macie rację, że doping już nie jest taki jak kiedyś, ale to nie tylko wina KK. Chciałbym dożyć tej chwili jak cała nasza hala będzie KIBICOWAŁA w pełni tego słowa znaczeniu :P ]:-> :)

Ktoś jednak ten " słaby" doping docenił :|

"Korzystając z okazji chciałem podziękować kibicom za doping. Po raz kolejny wykonali dobrą pracę – podkreślił trener PGE Turowa Sasa Obradović."


Ostatnio zmieniony 26 paź 2009, 23:44 przez Batman, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 27 paź 2009, 0:37 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 sty 2005, 0:32
Posty: 867
Lokalizacja: wlaczam GPS
Batman pisze:
"Korzystając z okazji chciałem podziękować kibicom za doping. Po raz kolejny wykonali dobrą pracę – podkreślił trener PGE Turowa Sasa Obradović."


Kurtuazja, albo próba mobilizacji... zresztą już w zeszłym sezonie pisano, że to równia pochyła, ale nikt nie chciał słuchać i nikt tego raczył nie zauważać...


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 27 paź 2009, 8:07 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 lip 2008, 7:18
Posty: 1017
Lokalizacja: Zgorzelec
1. zgadzam się, że wypowiedź Obradovica co do dopingu to kurtuazja. Doping jest z roku na rok coraz słabszy i nie zmieni to nawet fajna inicjatywa z kartonikami. W sektorze KK epicentrum jest wokół chłopaków "bębniarzy" a im dalej od nich zaczyna się "lubię ciszę i spokój". Wielkie słowa uznania za pasję, intensywność w dopingowaniu dla chłopaka obok Tomka "Klamota" na bębnie. Gdyby wszyscy tak dopingowali hala na Maratońskiej eksplodowałaby razem z fundamentem.
2. Krzysiek Roszyk wykonuje czarną robotę. Jego praca jest dla widza niezauwarzalna ale on łata dziury w obronie, utrudnia życie najlepszym strzelcom. Jedynie co mu można zarzucić to fakt, iż zatracił umiejętności rzutu z dystansu. Jest w taktyce Obradovica przeznaczony do innych celów niż np. Gray.
3. Dobry debiut Chylińskiego.
4. Do poziomu Wrighta musi się dostosować Deane. Jemu konieczne jest przebudzenie. Może jakby usłyszał jak hala eksploduje od dopingu to by się obudził. Obradovic ufa jego umiejetnościom i może faktycznie potrzeba dla Williego czasu. Szybki jest na pewno i mam wrażenie że to bomba z opóźnionym zapłonem. Jeszcze w tym sezonie wybuchnie ale oby w pozytywnym tego słowa znaczeniu.
5. Na razie Turów gra słabo. Więcej nadrabia indywidualnymi umiejętnościami niż grą zespołową. Gra jest rwana, chaotyczna, brak komunikacji pomiędzy zawodnikami .


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 27 paź 2009, 9:20 
Offline
gaduła
gaduła

Rejestracja: 12 paź 2009, 13:06
Posty: 315
Lokalizacja: Zgorzelec
Żeby był dobry doping na hali to najpierw musi CAŁY KK prowadzić doping.Ja bym tam zrobił porządną selekcje


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 27 paź 2009, 15:56 
Offline
obserwator
obserwator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 lip 2008, 22:49
Posty: 125
Lokalizacja: Zgorzelec
http://rapidshare.com/files/298253333/2 ... .part1.rar
http://rapidshare.com/files/298273438/2 ... .part2.rar
http://rapidshare.com/files/298290329/2 ... .part3.rar


Godzinny skrot z meczu z TVP Sport. Linki se sport-video.pl


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 27 paź 2009, 20:23 
Offline
obserwator
obserwator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 paź 2009, 10:15
Posty: 242
Batman pisze:
Zapewne macie rację, że doping już nie jest taki jak kiedyś, ale to nie tylko wina KK. Chciałbym dożyć tej chwili jak cała nasza hala będzie KIBICOWAŁA w pełni tego słowa znaczeniu :P ]:-> :)




co do do dopingu to po całej hali muszą być rozmieszczone osoby które poderwą ludzi do krzyku. Ja siedze zawsze po drugiej stronie boiska naprzeciw kk tur i poprostu zal ludzie tam siedzą osowiali tak jak by mieli isc spać. potrzebam tam grupke osób która poderwie te całe towarzystwo do góry.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 28 paź 2009, 10:51 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 paź 2006, 15:00
Posty: 1013
Lokalizacja: STĄD
Cytuj:
potrzebam tam grupke osób która poderwie te całe towarzystwo do góry.
a co z tymi, co chcą tylko mecz oglądać? mają siedzieć przy TV? Proponuję tabliczki przy wejściu na halę: 'osowiałym wstęp wzbroniony' :grin:
moim zdaniem, jak drużyna dobrze gra, to ludzie sami podrywają się do lotu, natomiast, jeśli gra nie idzie, to trudno wykrzesać z kibiców energię. KK jest (powinien być) taką formacją zapaleńców, którzy bez względu na pogodę i na sytuację na parkiecie potrafi poderwać publikę do góry. Może metody, (od lat te same na wszystkich meczach, nie tylko Turowa) należy zmienić, wymyślać nowe, a nie powielać stare, może do bębnów dodać jakieś trąby, piszczałki itp w końcu może się trafi na tą właściwą metodę.

[ Dodano: Sro Paź 28, 2009 11:02 am ]
dotychczasowe sposoby, to głównie eskalacja natężenia głośności, im głośniej, tym lepiej, może więc poszukać innych sposobów, zanim kibicom pękną bębenki? ;)


Ostatnio zmieniony 28 paź 2009, 11:00 przez Chuck Norris jr, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 28 paź 2009, 11:29 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 23 mar 2007, 13:44
Posty: 85
Lokalizacja: Zgorzelec
Nie mówcie o dopingu odnosząc się do wszystkich. Ja zawsze,i powiem jeszcze raz zawsze kibicuje i to bardzo żywo:) Nieważne,czy wygrywamy..... Chyba każdy widzi gościa w kapeluszu,który nawet do sędziego się wydziera:):):)Mówie o sektorze KK i nie o p.Olku:):)Więc nie stawiajmy wszystkich w równym szeregu......

[ Dodano: Sro Paź 28, 2009 11:58 am ]
A takich osób,jak ja jest jednak trochę na Naszym sektorze KK więc popatrzmy na ten doping w szerszej perspektywie. Sam sektor KK nie da rady,gdy większość na hali to oglądacze tylko....


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 28 paź 2009, 15:49 
Offline
obserwator
obserwator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 paź 2009, 10:15
Posty: 242
tak więc o to chodzi aby poderwać reszte kibiców nie mówie tu o kk bo ich to na każdym meczu widać i słychać bez wzgledu na wynik :lol: . Trąbki by sie także tu przydały bo wtedy decybele by na hali napewno wzrosły, no i tak jak już wspominałem w innym temacie że fajnie by było jak by maskotka turowa mówie tu o turze wróciła to by napewno publike też troche rozluzniło.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 28 paź 2009, 17:08 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 gru 2008, 11:20
Posty: 485
Lokalizacja: Świecie/JG/Zgorzelec
A ja jeszcze dodam... w niedziele siedziałam koło kilku chłopaków (raczej nie są ze Zgorzelca) którzy mieli ochotę kibicować, ale... nie rozumieli niektórych okrzyków z KK... (gdy było dość zrozumiale to też chętni kibicowali)... jeżeli KK krzyczy TURÓW to raczej wszyscy rozumieją, ale jak już coś dodają lub coś innego 'śpiewają' to robi się ciszej... może by tak ktoś do mikrofonu krzyknął głośno i wyraźnie to i (może) reszta ruszy :] A i jeszcze... klub podarował nam kibicom plansze, które po złożeniu świetnie wspomagają doping... ale jak tak obserwowałam ludzi na hali to może z 20% tylko tego użyło... przecież to żaden wysiłek... a efekt byłby extra... jeszcze jakby każdy dostał małą trąbkę to może by coś drgnęło... :]

Ja rozumiem, że nie każdy chce/ może krzyczeć... ale klaskać chyba można... to też jest efekt.

Po meczu tak sobie z bratem w domu już usiedliśmy i podsumowaliśmy mecz... i ja i on zauważyliśmy spadek tego dopingu, wspomnieliśmy sobie play-offy... atmosfera na hali była zupełnie inna...

W niedzielę nie krzyczałam (angina :|) ale za to cały mecz klaskałam w rytm KK... gdyby tak chociaż połowa zrobiła atmosfera byłaby lepsza...

Mam nadzieję, że to pogoda spowodowała CHWILOWY spadek formy wśród kibiców i na następnym meczu odpadną mi uszy :smt082

Pozdrawiam ;)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 28 paź 2009, 17:57 
Offline
obserwator
obserwator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 paź 2009, 10:15
Posty: 242
katrin89m pisze:
Ja rozumiem, że nie każdy chce/ może krzyczeć... ale klaskać chyba można... to też jest efekt.


to po co taka osoba idzie na mecz. to tylko moja osobista sugestia. a z tą zrozumiałością to o tym wcześniej mówiłem aby w każdym sektorze była grupka osób która pociągnie za sobą reszte sektoru do spiewu i kibicowania
i sam się przyznam że nieśpiewałem bo poprostu czasami niewiem co oni tam śpiewają po drugiej stronie ale używałem tych kartonów i przyznam że fajna to sprawa, ale jak by były do tego trąbki to napewno cicho na hali by niebyło,


Ostatnio zmieniony 28 paź 2009, 18:00 przez kubi0207, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 28 paź 2009, 18:28 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 gru 2008, 11:20
Posty: 485
Lokalizacja: Świecie/JG/Zgorzelec
kubi0207 pisze:
i sam się przyznam że nieśpiewałem bo poprostu czasami niewiem co oni tam śpiewają po drugiej stronie


No właśnie... i mamy kolejną osobę, która też nie rozumie czasami co śpiewa KK... może warto coś z tym polepszyć a się reszta ruszy :]

kubi0207 pisze:
używałem tych kartonów i przyznam że fajna to sprawa


Też myślę, że to fajne... a byłoby lepsze gdyby większość tego użyła ;)

kubi0207 pisze:
ale jak by były do tego trąbki to napewno cicho na hali by niebyło,


Otóż to... sama bym jej użyła gdyby mi gardło wysiadło (tak jak teraz :|)

Może jak się stopniowo będzie zmieniać 'prowadzenie' kibicowania reszta się przekona, że najmniejszy hałas (klaskanie) spowoduje buuuum :D

Pożyjemy... zobaczymy ;)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 28 paź 2009, 19:00 
Offline
obserwator
obserwator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 paź 2009, 10:15
Posty: 242
wkońcu trzeba by było pokazać gdzie są najlepisi kibice w polsce, najlepszy zespół to i czego kibice mają być gorsi
Bo teraz to troche wstyd!!! Zespół z taką historią i przyszłością a kibice jakby niewieżyli w sukces swojej kochanej drużyny. :(
pokażmy na meczu z koszalinem jakimi jesteśmy naprawde kibicami, że oddajemy całe serce :smt049 drużynie.


Ostatnio zmieniony 28 paź 2009, 19:03 przez kubi0207, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 28 paź 2009, 19:46 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 sie 2008, 19:17
Posty: 611
Lokalizacja: Zgorzelec
katrin89m pisze:
Po meczu tak sobie z bratem w domu już usiedliśmy i podsumowaliśmy mecz... i ja i on zauważyliśmy spadek tego dopingu, wspomnieliśmy sobie play-offy... atmosfera na hali była zupełnie inna...


Ja Cię doskonale rozumiem.
Mnie też łezka w oku się ciśnie... :D
Cały Klub Kibica zapewne myśli nad tym ,jak poderwać pozostałe ok.1500 osób do tak żywiołowego dopingu ,jaki My pokazujemy.
Uwierz mi ,że tak jest!!!
Jeżeli Tobie i innym osobom z głową pełną pomysłów tak zależy na dopingu, to zapraszam do złożenia deklaracji wstąpienia do KK"TUR".
Pozdrawiam


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 28 paź 2009, 19:57 
Offline
obserwator
obserwator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 paź 2009, 10:15
Posty: 242
Tomczan pisze:
Jeżeli Tobie i innym osobom z głową pełną pomysłów tak zależy na dopingu, to zapraszam do złożenia deklaracji wstąpienia do KK"TUR".
Pozdrawiam


jak tam można wstąpić , jakie są składki i obowiązki


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 47 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 98 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  


Support forum phpbb by phpBB3 Assistant
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
NA FORUM OBOWIĄZUJE ZAKAZ UŻYWANIA FORM "PAN" oraz "PANI". Używamy tylko formy bezpośredniej.


Firma DGL - właściciel www.forum.zgorzelec.info nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników.
Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub ccywilną..