Dzisiaj jest 27 kwie 2024, 19:47

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 27 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna
Autor Wiadomość
Post: 07 lis 2009, 13:51 
Offline
pismak
pismak

Rejestracja: 21 sty 2009, 2:29
Posty: 404
Lokalizacja: Bogatynia
Mecz juz jutro a tematu brak.
Rozumiem mozna sie podlamac porazka ale nie odpuszczajmy.

Apeluje do wszystkich kibicow o Doping jakiego jeszcze w tym sezonie nie bylo.
Dodajmy troche skrzydel zawodnikom.
Niech wiedza ze wierzymy w ich gre i zwyciestwo.I ze jestesmy z nimi.
Chodzimy na hale kibicowac wiec udowodnijmy to.
Udowodnijmy ze Turow mamy w sercach.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 07 lis 2009, 14:06 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 lut 2007, 20:31
Posty: 447
Lokalizacja: Power Station
Patrząc sie na ostatnie poczynania "naszych" zawodników zastanawiam sie czy jestesmy w stanie wygrac.Na dzień dzisiejszy Turów to M.Wright i dalej wielka pustka.
RozgrywającyW.Dean kompletnie zawodzi i zamiast kreowania gry wprowadza totalny chaos.
Wobec beznadziejnej gry w/w rozgrywać musi Gray,a ten znowu jest lepszym rzucajacym niż rozgrywajacym.
Dalej patrząc- Roszyk-w obronie dobrze,natomiast w ataku popelina,a ptrzeciez od reprezentanta kraju trzeba wymagac dużo wiecej.
Kolejny-Wysocki-trudno znaleźc w dotychczasowej grze jakies wielkie plusy.Robert Witka-bezbarwny ,unikajacy gry w pomalowanym,nieskuteczny -taki cipkowaty.
Adam Wójcik-zarażony cipkowatościa przez Roberta.
M.Wright-tytan pierwszej połowy,punktuje tyle ile ma okazji.Niestety w drugich połowach dużo słabsza skuteczność,.W takim systemie gry Obradovic szybko go zajedzie.
Chyliński-potrafi trafic z dystansu,nieźle w obronie ale od kadrowicza wymagać można jeszce wiecej.
Na tym kończy sie osławiona długa ławka Turowa.Niczym innym przeciwnika nie zaskoczymy.Trudno mi uwierzyć że nagle swoja szanse dostaną i ja wykorzystaja:Bochno,Szymański czy Strzelecki.
Avaddon18 pisze:
Udowodnijmy ze Turow mamy w sercach.

To że kibice maja jestem pewien.
Niech udowodnia to zawodnicy!
Zapomiałem o Leonczyku!
Młody ,waleczny i przy marności i bezbarwności Witki i Wójcika powinien dostawać wiecej minut.


Ostatnio zmieniony 07 lis 2009, 14:10 przez Tomski, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 07 lis 2009, 15:03 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 gru 2008, 22:27
Posty: 603
jezeli to prawda co sie mowi o ewentualnym przyjsciu Urlepa, to moim zdaniem Obradovic powinien sam zrezygnowac, nawet jezeli wygra. Zarzad i tak bedzie tylko szukal pretekstu do tego, zeby sie go pozbyc, takze kazdy najblizszy mecz tak czy owak bedzie meczem o wszystko dla Sasy. Stworzy to tylko niepotrzebna presje i pewnie pogorszy i tak nienajwyzsze morale.

Co do meczu. Tradycja jest to, ze w kazdym sezonie przegrywamy jeden z dwoch meczow z AZS w rs. A przy kursach zaczynajacych sie od 5.00, a konczacych na 7.00, postawilbym w tym wypadku na Koszalin, bo wlasciwie poza hc w postaci przewagi parkietu, nie widze zadnej znaczacej przewagi Turowa nad AZSem (no, moze jeszcze Wright).


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 07 lis 2009, 16:05 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 lip 2009, 10:06
Posty: 401
Lokalizacja: Zgorzelec
Jeśli to ma być mecz o wszystko dla Sasy i Deanego to ja nie widze innej możliwości jak wygrana i dobra gra , no chyba że obaj mają to już w czterech literach.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 07 lis 2009, 16:07 
Offline
pismak
pismak

Rejestracja: 21 sty 2009, 2:29
Posty: 404
Lokalizacja: Bogatynia
Cytuj:
Jeśli to ma być mecz o wszystko dla Sasy i Deanego to ja nie widze innej możliwości jak wygrana i dobra gra



Mam podobne zdanie ,w koncu obaj zapewne beda chcieli znalesc nowa prace w razie ewentualnego zwolnienia.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 08 lis 2009, 10:07 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 lip 2008, 7:18
Posty: 1017
Lokalizacja: Zgorzelec
Ja się zastanawiam dlaczego wina spada tylko na Deana. Zobaczcie co grają Polacy. Przecież to oni mieli być przeciwwagą dla Prokomu i innych zespołów, a co oni grają. Wójcik- świetny interes zrobiłem. Turów mi ładnie płaci i do emeryturki miejsce jak znalazł. Witka- jestem tutaj już długo i nie muszę się wysilać. Roszyk- to już nie ten plaster co kiedyś. Chyliński - jeszcze nie to, Leończyk - nie gram za wiele i brak mi pewności siebie. To Polacy powinni decydować o obliczu tej drużyny, nawet jak mieliby grać drugie skrzypce za Wrightem, Grayem i Deanem.

Osobiście co do ewentualnej zamiany Obradovica na Urlepa mam ambiwalentne odczucia. Z jednej strony po przyjściu Urlepa Turów wzmocniłby obronę, Polacy zagraliby może lepiej ale to i tak za mało. Nie wiem dlaczego włodarze klubu tak zwlekali/zwlekają z zakontraktowaniem Edneya. Ten człowiek wspomógłby zespół mentalnie a rozegranie przez co najmniej 15 min byłoby na światowym poziomie. To mogłoby dać do myślenia Deanowi i Grayowi. Przy nim zespół nabrałby wiatru w żagle i byłby mentalnie silniejszym. Panie Michalski i Łuczak do roboty! Samo się nie zrobi. Obecny zespół jest chimeryczny i potrzeba Edneya aby co niektórym zrobił "kręcenie wora" w mózgu.

A co do meczu z AZS-m, jezeli nie bedzie sabotazu to Turów wygrać powinien. Ticę Wright wkręci w parkiet, Wójcik jest lepszym zawodnikiem od Matelskiego, a Kublerem powinien zaopiekować się Roszyk. Przy wydatnej pomocy kibiców Turów ten mecz powinien spokojnie wygrać.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 08 lis 2009, 10:42 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 lip 2009, 10:06
Posty: 401
Lokalizacja: Zgorzelec
Cytuj:
Turów ten mecz powinien spokojnie wygrać.


Który to już mecz powinniśmy spokojnie wygrać...


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 08 lis 2009, 10:50 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 lip 2008, 7:18
Posty: 1017
Lokalizacja: Zgorzelec
I przegrają jeszcze nie jeden raz, ale po blamażu z Kotwicą z ASZ-m powinni wygrać w cuglach we własnej hali. Co do tego nie mam wątpliwości. Chyba, że dojdzie do sabotażu i zadecyduje czynnik wewnętrzny ( spory wewnątrz klubu, polityka itd.itp.)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 08 lis 2009, 11:52 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 04 lis 2009, 16:03
Posty: 17
Lokalizacja: Zgorzelec
Moim zdaniem nie bedzie to łatwy mecz , Azs w składzie ma takich zawodników którzy potrafili roztrzygać mecze w pojedynke biorąc pod uwagę Michaela Kublera który w tamtym sezonie grał w baskecie kwidzyń (przyczynił się do porażki turowa na wyjeździe , rzutami 3 pkt). Nie zapomnijmy jeszcze o innych zawodnikach takich jak G.Reese czy I. Milicić .

Czy to będzie ostani mecz Deane w barwach Turowa ??. Bo nie sądzę żeby Obradovic odszedł.



Zapowiedź meczu : http://www.sportowefakty.pl/koszykowka/ ... -azs-kosz/


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 08 lis 2009, 17:36 
Offline
obserwator
obserwator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 lip 2008, 17:48
Posty: 159
Lokalizacja: Zgorzelec
już początek spotkania a atmosfera na hali jak by już Turów prwoadził +20...


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 08 lis 2009, 18:12 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 sie 2006, 16:10
Posty: 550
Lokalizacja: Zgorzelec
Po pierwszej połowie Turów prowadzi dość wysoko. Zobaczymy co pokażą w ostatniej kwarcie:)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 08 lis 2009, 18:14 
Offline
obserwator
obserwator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 sie 2009, 12:53
Posty: 287
Lokalizacja: Pieńsk
Wiem, ze zaraz bedą mnie krytykować...ale musze to powiedziec...szkoda by bylo gdyby Deane odszedl...bo mimo tego ze nic nie pokazuje narazie to umiejetnosci ma i to wielkie tylko kwestia tego czy sie przbudzi na czas czy nie...


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 08 lis 2009, 19:45 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 16 lut 2009, 18:38
Posty: 163
Lokalizacja: Zgorzelec
Po dzisiejszym meczu wiem, że nie mamy drużyny! Kto widział akcję Wysocki - Obradović w 4 kwarcie, wie o czym piszę... Byłem sceptycznie nastawiony do Urlepa, ale dziś zmieniłem zdanie. Obradović wypad!!!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 08 lis 2009, 19:48 
Offline
gaduła
gaduła
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 paź 2008, 12:47
Posty: 396
Lokalizacja: Pierdziszewo
longer003 sprecyzuj swoja wypowiedz please.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 08 lis 2009, 19:55 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 sty 2008, 18:21
Posty: 1551
Lokalizacja: Zgorzelec
ostro darli sie na siebie tyle zdazylem zauwazyc. i kazdego po dwoch z ekipy trzymalo bo chyba by sobie po ryjach dali. mialo to miejsce po tym jak Saso sciagnal Wysockiego na lawe. tylko nie pamietam czy to po faulu bylo czy po czym.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 27 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 109 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  


Support forum phpbb by phpBB3 Assistant
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
NA FORUM OBOWIĄZUJE ZAKAZ UŻYWANIA FORM "PAN" oraz "PANI". Używamy tylko formy bezpośredniej.


Firma DGL - właściciel www.forum.zgorzelec.info nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników.
Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub ccywilną..