Dzisiaj jest 27 kwie 2024, 8:01

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 227 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 12, 13, 14, 15, 16
Autor Wiadomość
 Tytuł:
Post: 10 mar 2010, 13:56 
Offline
zinfoman
zinfoman

Rejestracja: 08 sty 2010, 10:27
Posty: 1762
faworynka pisze:
Dr. Dre pisze:
kinio24 napisał/a:
możemy się zgadać na sobotę przed meczem np, przydało by się trochę sprzętu - spraye czarne i zielone - powinniśmy zrobić transparenciki dopingujące drużynę na ten arcyważny mecz z Włocławkiem ;)


Co do robienia transparentów na mecz z "dziadostwem" to OK ale hasła na nich powinny być (oczywiście według mnie) zagrzewające do gry naszych zawodników.
Nie jesteśmy jedyni na tej hali i nie będziemy odbierać widowiska jakimiś akcjami z ochroną.


Zgłaszam chęć pomocy przy przygotowywaniu transparentów. Czekam na wiadomość na PW, żeby przez forum za dużo szczegółów nie wydostało się na zewnątrz i żeby co niektórych za bardzo nie kuło to wszystko w "oczy".



no to widze że rąk do pracy jest juz trochę. Co do flag czy transparentów to przyznam że mam marzenie:

Ogromna flaga czarno zielona przekazywana nad głowami kibiców na górnych sektorach. Podobno coś takiego ma KK. Jestem przekonany że to by się przyjeło. Taką flagę mieli kibice AZS'u na meczu finałowym PP. Wyglądało to efektownie.

Co do transparentów to zastanawiam się nad tekstem.

JAK WYGRACIE ZAPRASZAMY NA PIWO
JAK PRZEGRACIE TO WY STAWIACIE


najlepiej po ichnemu:
HOW TO WIN A WELCOME TO BEER
HOW TO LOSE, YOU ...

mogłem coś z błędem napisać więc mnie poprawcie.

albo :
We love basketball
We love PGE Turów Zgorzelec


Pomysłów można mnożyć.

[ Dodano: Sro Mar 10, 2010 2:06 pm ]
Jak wygramy to się schlamy... :smt026
Jak przegramy to się schlamy... :smt026
Jak zremisujemy... to się napijemy :smt026
HEY HEY La la la la ...HEY HEY la la la la :smt026
HEY HEY La la la la ...HEY HEY la la la la TO SIE NAPIJEMY :smt026

Dobra przyśpiewka... :smt082


Ostatnio zmieniony 10 mar 2010, 17:34 przez Dr. Dre, łącznie zmieniany 3 razy

Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 15 mar 2010, 18:52 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 15 gru 2008, 20:57
Posty: 192
Lokalizacja: Zgorzelec
WSZYSTKICH, KTÓRYM LOS TUROWA NIE JEST OBOJĘTNY - ZARÓWNO CZŁONKÓW KK JAK I POZOSTAŁYCH KIBICÓW, CHCIAŁBYM NAMÓWIĆ DO NIEOFICJALNEGO SPOTKANIA W USTALONYM PÓŹNIEJ TERMINIE, W CELU OMÓWIENIA SYTUACJI NASZEGO KLUBU JAK I WYRAŹNEGO POGORSZENIA SIĘ POZIOMU KIBICOWANIA NA TLE INNYCH KLUBÓW KIBICA.

PRAWDZIWI KIBICE - FANATYCY, LUDZIE PEŁNI POMYSŁÓW, KREATYWNI, NIE BOJĄCY SIĘ WYRAZIĆ WŁASNĄ OPINIĘ PISZCIE DO MNIE NA PRIV -IM BĘDZIE NAS WIĘCEJ TYM WIĘCEJ ZMIAN BĘDZIEMY W STANIE WPROWADZIĆ I BĘDZIEMY MIELI WIĘKSZY WPŁYW NA TO CO SIĘ DZIEJE ZARÓWNO W KS JAK I KK.

NIE MA Z CZYM JUŻ ZWLEKAĆ BO TEN SEZON MOŻE SIĘ SZYBCIUTKO SKOŃCZYĆ NIESTETY :/

KAŻDA OSOBA SIĘ LICZY, PISZCIE NA PRIV I JAK JUŻ SIĘ NAS TROCHĘ UZBIERA, BĘDZIE NAM ŁATWIEJ OKAZAĆ DEZAPROBATĘ .

POZDRAWIAM


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 227 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 12, 13, 14, 15, 16

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 109 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  


Support forum phpbb by phpBB3 Assistant
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
NA FORUM OBOWIĄZUJE ZAKAZ UŻYWANIA FORM "PAN" oraz "PANI". Używamy tylko formy bezpośredniej.


Firma DGL - właściciel www.forum.zgorzelec.info nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników.
Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub ccywilną..