Dzisiaj jest 27 kwie 2024, 8:51

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 227 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 16  Następna
Autor Wiadomość
Post: 13 gru 2009, 14:17 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 22 lip 2005, 19:47
Posty: 46
Czy są wogóle jacyś chętni stworzyć nowy,prawdziwy Klub Kibica?Widać po hali,żę są pewne grupki lub pojedyńcze osoby,które dopingują żywiołowo,są też tacy,którzy chcą "się wydrzeć" ale akurat wokół nich nie ma takiej atomsfery i po prostu "głupio" tak samemu.Pewnie w grupie byłoby lepiej! Można by się zorganizować i np.naprzeciw KK za koszem na górze się zbierać i wspólnie dopingować.Jestem pewien,że jest dużo chłopaków jak i dziewczyn chętnych do takiej akcji..tylko trzeba odrobiny odwagi.Od czegoś trzeba zacząć! Co Wy na to?


Ostatnio zmieniony 19 sty 2010, 18:29 przez janekmilan, łącznie zmieniany 3 razy

Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 13 gru 2009, 14:27 
Offline
obserwator
obserwator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 paź 2009, 10:15
Posty: 242
Dopisuje się :lol:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 13 gru 2009, 14:36 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 22 lip 2005, 19:47
Posty: 46
P.S. Temat tylko dla osób z poza obecnego K.K.

Proszę o opinę potencjalnych chętnych.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 13 gru 2009, 15:06 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 15 gru 2008, 20:57
Posty: 192
Lokalizacja: Zgorzelec
janekmilan pisze:
Można by się zorganizować i np.naprzeciw KK za koszem na górze się zbierać i wspólnie dopingować


doceniam wasze szczere checi ale mysle ze jesli od przyszlego sezonu tamten sektor tez bedzie zajety przez kk to wasz cel spali na panewce ;/mysle ze lepiej by bylo normalnie wstapic do kk i od przyszlego sezonu z tamtej strony dopingowac swoj zespol pozdrawiam


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 13 gru 2009, 15:49 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 paź 2009, 12:36
Posty: 790
Lokalizacja: Zgorzelec
janekmilan pisze:
Czy są wogóle jacyś chętni stworzyć nowy,prawdziwy Klub Kibica?Widać po hali,żę są pewne grupki lub pojedyńcze osoby,które dopingują żywiołowo,są też tacy,którzy chcą "się wydrzeć" ale akurat wokół nich nie ma takiej atomsfery i po prostu "głupio" tak samemu.Pewnie w grupie byłoby lepiej! Można by się zorganizować i np.naprzeciw KK za koszem na górze się zbierać i wspólnie dopingować.Jestem pewien,że jest dużo chłopaków jak i dziewczyn chętnych do takiej akcji..tylko trzeba odrobiny odwagi.Od czegoś trzeba zacząć! Co Wy na to?


Ma się rozumieć młody KK z chęciom kibicowania ?? Czy kolejną grupę starszych ludzi którym się nudzi w domu i idą sobie obejrzeć mecz a że w KK taniej kupują karnety (w tym sezonie były chyba 300 stówy, ale wcześniej wiem że były taniej) :grin: .....

Mi się w to nie chce wierzyć że to wypali, ale spróbować można. Niestety KK Tur to w większości starsi ludzie i atmosfera na hali nie będzie taka jak np. we Włocławku czy Stalowej Woli. Więc najlepiej by było gdyby w przyszłym sezonie po drugiej stronie KK Tur umieścił młode osoby (przykładowo U30)a w tym sektorze co teraz zostały starsze.
P.S ciekawe która strona by głośniej dopingowała :twisted: .....


Ostatnio zmieniony 13 gru 2009, 15:49 przez Hakunamakatek, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 13 gru 2009, 15:51 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 15 gru 2008, 20:57
Posty: 192
Lokalizacja: Zgorzelec
Hakunamakatek pisze:
Więc najlepiej by było gdyby w przyszłym sezonie po drugiej stronie KK Tur umieścił młode osoby (przykładowo U30)a w tym sektorze co teraz zostały starsze.


ciekawa propozycja::)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 13 gru 2009, 17:50 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 22 lip 2005, 19:47
Posty: 46
kinio24 co Ty wogóle piszesz?!Mamy grudzień 2009,a Ty mówisz o pażdzierniku 2010!!!Kup sobie Przyjaciółkę i tam wpisuj swoje "mądre" uwagi!
Hakunamakatek,tak,chodzi o młode osoby z chęcią kibicowania.
Dokładnie,obecny KK nie ma nic wspólnego z prawdziwym kibicowaniem i niestety musimy się wstydzić przed kolegami z całej kibicowskiej Polski.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 13 gru 2009, 18:19 
Offline
gaduła
gaduła

Rejestracja: 12 paź 2009, 13:06
Posty: 315
Lokalizacja: Zgorzelec
ciekawe o tym KK o którym wspominał grengo że ma jakiś powstać podobno


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 13 gru 2009, 18:24 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 22 lip 2005, 19:47
Posty: 46
To już jest chyba trzeci KK :lol: Nasz raczej nie ma nic wspólnego z tym,o którym wspominał Grengo...chyba,że mamy wspólne wyobrażenie kibicowania to niewidze przeszkód w połączeniu.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 13 gru 2009, 18:52 
Offline
gaduła
gaduła

Rejestracja: 12 paź 2009, 13:06
Posty: 315
Lokalizacja: Zgorzelec
janekmilan pisze:
To już jest chyba trzeci KK :lol: Nasz raczej nie ma nic wspólnego z tym,o którym wspominał Grengo...chyba,że mamy wspólne wyobrażenie kibicowania to niewidze przeszkód w połączeniu.

tamten właśnie taki miał być coś na styl piłkarskich kk


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 13 gru 2009, 19:09 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 sie 2008, 19:17
Posty: 611
Lokalizacja: Zgorzelec
janekmilan pisze:
P.S. Temat tylko dla osób z poza obecnego K.K.

Proszę o opinę potencjalnych chętnych.


Przepraszam, że czytam ze zrozumieniem.
Super, że na wstępie zamykacie wrota dla kogokolwiek z Klubu Kibica "TUR".
Jestem za a nawet przeciw.
Pozdrawiam Was i życzę efektywnych wyników w działalności.

Przepraszam, że odpowiedziałem.
Jestem z obecnego K.K..
Proszę Cię o wyrozumiałość.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 13 gru 2009, 19:24 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 22 lip 2005, 19:47
Posty: 46
Tomczan wybacz,ale chodziło o to,że już na wstępie członkowie Kk krytykowali pomysł.Zrozum.
Naszym wspólnym celem jest doping,nie chodzi o konkurencję czy cos w tym stylu.To ma pomóc drużynie.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 13 gru 2009, 19:30 
Offline
obserwator
obserwator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 paź 2009, 10:15
Posty: 242
Tomczan pisze:
janekmilan pisze:
P.S. Temat tylko dla osób z poza obecnego K.K.

Proszę o opinę potencjalnych chętnych.


Przepraszam, że czytam ze zrozumieniem.
Super, że na wstępie zamykacie wrota dla kogokolwiek z Klubu Kibica "TUR".
Jestem za a nawet przeciw.
Pozdrawiam Was i życzę efektywnych wyników w działalności.

Przepraszam, że odpowiedziałem.
Jestem z obecnego K.K..
Proszę Cię o wyrozumiałość.


Nierób z siebie przysłowiowego błaz.a

[ Dodano: Nie Gru 13, 2009 7:34 pm ]
A tak poza tym skoro robicie takie problemy w przyjmowaniu nowych członków do kk tur to bynajmniej nieprzeszkadzajcie i nieblokujcie inicjatywy powstania odrębnego kk którego celem będzie to samo co w obocnym.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 13 gru 2009, 20:23 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 sie 2008, 19:17
Posty: 611
Lokalizacja: Zgorzelec
kubi0207 pisze:
A tak poza tym skoro robicie takie problemy w przyjmowaniu nowych członków do kk tur


Przepraszam bardzo ale mimo wszystko przeanalizuj swoje wpisy odnośnie K.K..
Jeszcze raz pytam się Ciebie: Czy można Cię brać na poważnie, jeżeli w jednym poście "wieszasz" przysłowiowe "psy" na K.K. " a potem w drugim pytasz, jak się do nas dostać.
Albo Ci po drodze z Nami, albo Ci po drodze przeciw Nam???

Cytuj:
nieprzeszkadzajcie i nieblokujcie inicjatywy powstania odrębnego kk którego celem będzie to samo co w obocnym.
_________________

Zapewniam w imieniu obecnego Zarządu, że nikt Wam nie będzie przeszkadzał ani nikt was nie będzie blokował w podejmowaniu waszych odrębnych inicjatyw.
Zapewniam w imieniu K.K., że wszelkie dobra płynące z Waszej inicjatywy będziemy starali się powielić i wdrożyć w nasz doping.

Pozdrawiam.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 13 gru 2009, 20:42 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 15 gru 2008, 20:57
Posty: 192
Lokalizacja: Zgorzelec
janekmilan pisze:
kinio24 co Ty wogóle piszesz?!Mamy grudzień 2009,a Ty mówisz o pażdzierniku 2010!!!Kup sobie Przyjaciółkę i tam wpisuj swoje "mądre" uwagi!


nie mam nic przeciwko waszej akcji bo to tylko napewno poprawi ilosc decybeli w naszej wspolnej hali. myslisz o pazdzierniku 2010 - w porzadku, kk dopiero od tego czasu bedzie zajmowal tamten sektor. w zwiazku z tym odpowiedz mi na to pytanie, czy wasza ambicja bedzie kibicowanie tylko do tamtego czasu?? bo nie wydaje mi sie ze bedziecie chcieli sie z nami przekrzykiwac z ..
janekmilan pisze:
Można by się zorganizować i np.naprzeciw KK za koszem na górze się zbierać i wspólnie dopingować
tego miejsca, no chyba ze znowu sie gdzies przeniesiecie na inne trybuny,, pozdrawiam i nie traktuj moich wypowiedzi jako krytyki ;)


Ostatnio zmieniony 13 gru 2009, 20:43 przez kinio24, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 227 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 16  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 99 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  


Support forum phpbb by phpBB3 Assistant
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
NA FORUM OBOWIĄZUJE ZAKAZ UŻYWANIA FORM "PAN" oraz "PANI". Używamy tylko formy bezpośredniej.


Firma DGL - właściciel www.forum.zgorzelec.info nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników.
Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub ccywilną..