Dzisiaj jest 27 kwie 2024, 16:09

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 66 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł:
Post: 17 lut 2010, 21:07 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 06 sty 2010, 18:03
Posty: 215
Lokalizacja: B-nia
Meczyk piękny widać że dzisiaj naszym się chciało grać B.W niezastąpiony bez niego Anwil robił wjazdy pod kosz i łatwe 2 pkt . Nowi bez rewelacji ale nie dziwi mnie to bo Loyd grał z drużyną od poniedziałku chyba więc bardzo mało czasu na zgranie się z drużyną . Glavas wszedł na koniec i 1 strata ale to już znaczenia nie miało . P.S kto nie zkacze ten z włocławka HEJ HEJ :smt026 :) pozdro dla ekipy z balkonu


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 17 lut 2010, 21:21 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 07 gru 2009, 10:13
Posty: 19
Lokalizacja: Włocławek
DragisA - ten cytat masz z "popularnej" brzytwy ! wiec nie czytaj ich lepiej...bo to sa "eksperty" ...

po 2 jak bysmy mieli takie wyjazdy(koszty) jak Wy to tez bysmy sobie jezdzili :)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 17 lut 2010, 21:26 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 sie 2008, 19:17
Posty: 611
Lokalizacja: Zgorzelec
4mA pisze:
AZS uzbierał 7!! autokarów do Warszawy po 25 zł maja wyjazd.
Mam nadzieje że w niedziele zagrają tak jak dziś po w końcu widać było zaangażowanie

Zapisałeś się na wyjazd ??
Po wygranym meczu mogę napisać tylko tyle, że wyjazd do Warszawy na finał PP będzie.
Wyjazd jest sponsorowany dla Członków KK.Koszt to tylko bilet wstępu i 3 zł. ubezpieczenie.
Kibice spoza szeregów KK płacą 10 zł+ 3 zł. ubezpieczenia i koszt biletu wstępu na mecz.
Zapisy proszę dokonywać u Świstaka w kiosku do soboty 20.02.2010. do godz.12.00. .
Wyjazd jest uzależniony od ilości chętnych.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 17 lut 2010, 21:27 
Offline
gaduła
gaduła
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 lut 2009, 22:33
Posty: 330
Lokalizacja: Zgorzelec
,,Chemie, widze chemie , chemie widze'' Moze uznacie mnie za glupca ale naprawde w dzisiejszym meczu ( pierwszy raz w tym sezonie) odczulem ,,chemie'' miedzy zawodnikami naszej druzyny :o

Postawa naszych zawodnikow naprawde stala na wysokim poziomie, zagralismy zaangazowani i widac bylo chec wygranej! Jezeli chodzi o nasz nowy nabytek Loyda , to z racji tego ze jest od poniedzialku i jest rozgrywajacym nie zagral oszalamiajaco , jednak beda z niego ludzie! Czasami zdarzaly sie ladne podania i branie zawodnikow na siebie ;) .Obraz jego gry psuje mi troche ta sytuacja kiedy myslac ze beda rzuty wolne podbiegl do Urlepa na pogaduchy a za jego plecami rozgrywala sie gra ;)

Jezeli chodzi o naszego 2giego gracza to w te 12 sekund nie pokazal za wiele (to co robil to nawet ja potrafie bez treningu i wczesniejszej rozgrzewki czyt. strata na wlasnej polowie :smt082 )

Bartek znowu pokazuje ze jest w formie ladny przechwyt swietna (jak na polskie warunki) gra w obronie , Tak trzymac! O B.W.25 nie bede pisal bo dla mnie i tak jest No.1 a dzisiejsza jego postawa utwierdza mnie w tym przekonaniu - jego transfer to strzal w przyslowiowa 10teczke ...

Nie chcem zapeszac ale po dzisiejszym meczu mozna napisac ze wracamy do gry! jezeli w kolejnych spotkaniach zagramy tak jak dzisiaj albo lepiej to naprawde mamy szanse na final w PO. Mam nadzieje ze uda sie zalatwic wyjazd kibicow do Warszawy . Ciesze sie rowniez ze Anwil nie odpuscil i traktowali ten mecz - tak jak my - serio .

Kto nie skacze ten z Włocławka!

P.s. Jezeli chodzi o wpis wyzej na temat trabek to uwazam ze to trafiony pomysl - siedze obok klubu kibica i naprawde dawali czadu! Mam nadzieje ze nie bedzie rezygnacji z tej metody ,,dopingu''.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 17 lut 2010, 21:28 
Offline
gaduła
gaduła

Rejestracja: 12 paź 2009, 13:06
Posty: 315
Lokalizacja: Zgorzelec
Tomczan pisze:
Zapisałeś się na wyjazd ??

Jutro będę zapisany :)
Jaka cena biletu 10 zł tak jak na eventim? I ile jest miejsc tylko 49?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 17 lut 2010, 21:37 
Offline
gaduła
gaduła
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 lut 2009, 22:33
Posty: 330
Lokalizacja: Zgorzelec
Tomczan pisze:
Zapisałeś się na wyjazd ??
Po wygranym meczu mogę napisać tylko tyle, że wyjazd do Warszawy na finał PP będzie.
Wyjazd jest sponsorowany dla Członków KK.Koszt to tylko bilet wstępu i 3 zł. ubezpieczenie.
Kibice spoza szeregów KK płacą 10 zł+ 3 zł. ubezpieczenia i koszt biletu wstępu na mecz.
Zapisy proszę dokonywać u Świstaka w kiosku do soboty 20.02.2010. do godz.12.00. .
Wyjazd jest uzależniony od ilości chętnych.


Tomczan mecz odbywa sie w niedziele , w poniedzialek wiele osob rozpoczyna prace ( w tym ja ) czy daloby rade tak orientacyjnie napisac o ktorej bylby wyjazd (sobota wieczorem?) i tak pirazyoczko o ktorej bedziemy w Zgorzelcu ;) Z gory dzieki ;)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 17 lut 2010, 21:40 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 sie 2008, 19:17
Posty: 611
Lokalizacja: Zgorzelec
4mA pisze:
Tomczan pisze:
Zapisałeś się na wyjazd ??

Jutro będę zapisany :)
Jaka cena biletu 10 zł tak jak na eventim? I ile jest miejsc tylko 49?

Tylko nie spóźnij się, bo nie usłyszysz na żywo brzmienia trąbek.
Autobus z Kibicami KK pojedzie jeden. I tak zrobimy więcej niż 7 autobusów z Koszalina (pozdrawiam Kibiców z Koszalina ) :P :lol:
Dzisiaj były efekty.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 17 lut 2010, 21:43 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 07 gru 2009, 10:13
Posty: 19
Lokalizacja: Włocławek
SKRz_Zgc - trąbki to dla ciebie doping ?!?!?!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 17 lut 2010, 21:47 
Offline
gaduła
gaduła
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 lut 2009, 22:33
Posty: 330
Lokalizacja: Zgorzelec
kanapa pisze:
SKRz_Zgc - trąbki to dla ciebie doping ?!?!?!


Nie wiem czy zauwazyles cudzyslow ;) mialem na mysli przeszkadzanie druzynie przeciwnej w momencie posiadania pilki ;)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 17 lut 2010, 21:52 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 07 gru 2009, 10:13
Posty: 19
Lokalizacja: Włocławek
i co z tego...to bez sensu jest i wiochą zajeżdza !!! lepiej spiewac niz trabic jak łosie !! to nie skoki czy rykowisko...

my z tym walczymy u nas na HALI bo w młynie nie posiadamy takich wynalazkow !

np na siatce w Bielsku Czestochowie i Rzeszowie z tym sobie poradzili i lepiej dla ucha ! lepiej doping prowadzic niz trabic !
a mozna bez trabek sie lepiej bawic - filmiki ponizej

http://www.youtube.com/watch?v=qOTF9W6iPJ8

http://www.skwk.pl/news/show/4474_dopin ... mamy_awans


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 17 lut 2010, 21:53 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 maja 2008, 12:30
Posty: 560
Lokalizacja: Bogatynia/Zgorzelec
Tomczan pisze:
I tak zrobimy więcej niż 7 autobusów z Koszalina


Oj Tomciu chyba dawno w Koszalinie nie byłeś...

Ja mam nadzieje na świetny WSPÓLNY doping ;) i wypad na piffko tak jak w Koszalinie ;);) PoZdRo dla pozytywnych kibiców z Koszalina!! :)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 17 lut 2010, 21:56 
Offline
pismak
pismak

Rejestracja: 21 sty 2009, 2:29
Posty: 404
Lokalizacja: Bogatynia
Cytuj:
my z tym walczymy u nas na HALI


Wy to chyba sami z sobą walczycie ;)

Szkoda że was nie było , piękna pieśń dziś była śpiewana.

:smt026 :smt026 :smt026 :smt026 :smt026 :smt026 :smt026 :smt026


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 17 lut 2010, 21:57 
Offline
gaduła
gaduła
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 lut 2009, 22:33
Posty: 330
Lokalizacja: Zgorzelec
kanapa pisze:
i co z tego...to bez sensu jest i wiochą zajeżdza !!! lepiej spiewac niz trabic jak łosie !! to nie skoki czy rykowisko...


Kazdy moze miec swoje zdanie , ja mam inne pkt patrzenia na ta sytuacje ;) Lepiej trabic niz stac bezczynnie ;) I efekt lepszy . Pozdro :grin:

Do posta nizej : A ja sie dziwilem dlaczego mowi sie o was,,zaraza'' :smt082 ;)


Ostatnio zmieniony 17 lut 2010, 22:02 przez SKRz_Zgc, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 17 lut 2010, 21:59 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 07 gru 2009, 10:13
Posty: 19
Lokalizacja: Włocławek
avaddon18 - i co spusciles sie ?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 17 lut 2010, 22:02 
Offline
pismak
pismak

Rejestracja: 21 sty 2009, 2:29
Posty: 404
Lokalizacja: Bogatynia
Cytuj:
avaddon18 - i co spusciles sie ?


Daleko mi było do tego , ale powiem tobie że widok waszych smutnych zawodników schodzących z parkietu na Maratońskiej ucieszył mnie diabelsko.
Czekam na powtórkę.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 66 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 113 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  


Support forum phpbb by phpBB3 Assistant
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
NA FORUM OBOWIĄZUJE ZAKAZ UŻYWANIA FORM "PAN" oraz "PANI". Używamy tylko formy bezpośredniej.


Firma DGL - właściciel www.forum.zgorzelec.info nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników.
Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub ccywilną..