Dzisiaj jest 27 kwie 2024, 9:55

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 35 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł:
Post: 27 lut 2010, 16:26 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 27 gru 2009, 18:44
Posty: 17
Lokalizacja: Zgorzelec
Jeśli ktoś z PGE widzi grę tej drużyny i nie reaguje to może znaczyć tylko jedno , że albo się wogóle nie zna na koszykówce albo ma w tym !!! . Coraz częściej słyszę fakt , że o ile znajdziemy się w fazie Playoff to drużyna będzie grała przy prawie pustej hali . Moim zdaniem nie mamy ani trenera , ani rozgrywających . Nawet w tej grupie zawodników gra zadaniowa jest niepoukładana . Nigdy nie wyobrażałem sobie , że kiedykolwiek będę musiał na forum pisać w ten sposób o swojej drużynie .
Z checią poszedłbym na jeden mecz Turowa , żeby zobaczyć miny zawodników grających przy pustej hali . Dla mnie to jest porażka całego Zgorzelca .


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 27 lut 2010, 16:28 
Offline
pismak
pismak

Rejestracja: 18 gru 2007, 8:22
Posty: 425
Lokalizacja: zgc
Mecz o wszystko byl jakiego sie wszyscy normalni rozsadni kibice spodziewali. Turow w TYM SKLADZIE i z tym trenerem to zespol srodka tabeli.

Niedawny wywiad z Robertem Witka w swietle tego meczu jawi sie jako szczera prawda i obiektywny obraz tej czarno-zielonej rozpaczy i bezsilnosci.

Szkoda, ze nie mielismy Michaela Wrighta 2-3 sezony temu, bo mielibysmy tytul mistrza Polski. Ten facet odstaje od reszty tego skladu o 2 dlugosci. To poziom EL, a nie poziom Turowa AD2010.

Urlep obejmujac stanowisko mowil, ze "potrzeba mi 2 miesiace, zeby wszystko poukladac". Te 2 miesiace minely juz dawno i co.... CHAOS. Bezsilnosc i amatorstwo.

Pozdrawiam cała wroclawska ekipe zatrudniona w klubie Turow Zgc. I zaprzyjaznionych z nimi agentow. Dziekujemy...

Dzis bylo widac jaka jest MENTALNA roznica miedzy graczami balkanskimi a "uniwersyteckimi gwiazdami". Takie sznurowki jak Wallace czy Johnson to moga firanki wieszac na karnisze bez drabiny, ale nie grac zawodowo w powazna koszykowke...


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 27 lut 2010, 16:33 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 lip 2008, 7:18
Posty: 1017
Lokalizacja: Zgorzelec
Dla mnie gra Turowa jest pochodną tego co się dzieje w klubie i drużynie. Gra jest szarpana, gramy falami. Zawirowania zrobiły swoje i na dzień dzisiejszy Turów jest średniakiem, średniakiem za duże pieniądze. Błędem było pozbycie się Willy Deana - bo wystarczyło go ustawić na dwójce. Miał kryzys ale zbyt pochopnie się go pozbyto z klubu. A ściślej ujmując pozbył się go Urlep. Zespół jest źle niestety zbudowany i gdyby nie Wright bylibyśmy poza 8ką w lidze. Nie udało się zatrudnić wartościowego PG. Mimo, że dla większości było jasne, że potrzeba gracza pokroju Edneya, to dla ludzi w klubie tak jasne to nie było. Teraz jest chaos, bagno i fragmentaryczne próby mobilizacji na nic się nie zdadzą. Nie zbuduje się czegoś wartościowego, jeżeli nie ma się gruntownych podstaw. Szkoda Wrighta i Wysockiego, bo nie zasługują na taki sodoma i gomora i syf.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 27 lut 2010, 16:38 
Offline
zinfoman
zinfoman

Rejestracja: 08 sty 2010, 10:27
Posty: 1762
Loyd 8,17 min gry i ZERO EVAL to kpina jest. Co to ma być. Miała być super gwiazda i była do czasu aż nie zagrał w Turowie. Ja rozumiem że takrycznie ten mecz miał byc przegrany ale nowy rozgrywajek no. 2 w asystach plk i taki poziom? u nas coś jest nie tak. im ktos ewidentnie nie pozwala dobrze grać.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 27 lut 2010, 16:48 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 lut 2010, 8:17
Posty: 561
Lokalizacja: mam wiedzieć
Co do pustej hali , hmmm nasuwa mi sie ciekawy pomysł. Mianowicie niech KK przez pierwszą kwartę a nawet pierwszą połowę zmieni swoje miejsce tzn niech sie rozejdzie po hali nie kibicując. Luka pod koszem będzie spora i widoczna, wśród zawodników konsternacja. Ciężkie jest to do ugryzienia ale jak sie zgadacie, to do zrobienia !!!!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 27 lut 2010, 17:08 
Offline
zinfoman
zinfoman

Rejestracja: 08 sty 2010, 10:27
Posty: 1762
Oni to maja głęboko w odbytnicy. Jak to ktoś juz kiedyś napisał leja na to ciepłym moczem. Na mecze przychodzimy także dla klubu dla Turowa. Wolałbym aby KK razem z halą wymienił głośno nazwiska zawodników i działaczy z całej historii Turowa tych którzy na to zasłużyli.


Ostatnio zmieniony 27 lut 2010, 17:09 przez Dr. Dre, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 27 lut 2010, 17:13 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 lis 2006, 17:57
Posty: 1432
Lokalizacja: z za monitora
Hakeem pisze:
Zrezygnowałeś więc odpuść sobie krytykę.


Nie znam Cię, ale zapytam: a niby dlaczego mam przestać? Bo jest niewygodna i obnaża niemoc tego zarządu KK? Być może, ale to taka moja mała odpowiedź na brak zarzutów, za które zostałem usunięty z KK. Więc nadal będę upierdliwy do granic wytrzymałości, a teraz nawet bardziej. Ale teraz będę wykazywał kompletnie wszystkie potknięcia tego pseudo"zarządu".


Ostatnio zmieniony 27 lut 2010, 17:15 przez grengo, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 27 lut 2010, 17:20 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 lip 2008, 7:18
Posty: 1017
Lokalizacja: Zgorzelec
osobiście byłbym za tym aby zorganizować spotkanie z Michalskim i niech przedstawi co się w klubie i zespole odp......la. Poza tym mam wrażenie, że wszystko zmierza do rychłego końca. Strata sponsora takowy wynik spowoduje. O tym Michalski mógłby też kibiców poinformować, bądź wyprowadzić z błędu. Nasunęła mi się taka konkluzja. Aby zespół osiągał sukces wystarczył prezes, który miał wizję, młody, ambitny trener z nazwiskiem znanym w Europie i jego asystent Boban. TRZY OSOBY. Teraz mamy Michalskiego, Łuczaka, Lizaka, Urlepa, i cholera wie kogo jeszcze i co mamy? Nie skupiajmy się na zawodnikach w proteście, albo nie skupiajmy się tylko na nich, a skupmy się na protescie wobec ludzi, którzy decydują w tym klubie.
Może transparent typu: "DOKĄD ZMIERZAMY PANIE MICHALSKI?" Pytanie retoryczne ale może coś w tym stylu.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 27 lut 2010, 17:20 
Offline
zinfoman
zinfoman

Rejestracja: 08 sty 2010, 10:27
Posty: 1762
Aleksander dlaczego ! powiedz dlaczego znowu ta dziecinada na forum? było tak miło.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 27 lut 2010, 17:21 
Offline
pismak
pismak

Rejestracja: 21 sty 2009, 2:29
Posty: 404
Lokalizacja: Bogatynia
Cześć Grengo ;)

Cytuj:
Być może, ale to taka moja mała odpowiedź na brak zarzutów, za które zostałem usunięty z KK.


Nikt nie jest bez winy. Powinieneś sam wiedzieć co było nie tak.

Cytuj:
Bo jest niewygodna i obnaża niemoc tego zarządu KK?


Czy niemocą chcesz nazwać np to co napisałeś w innym poście o autobusie??
Że ludziom się nie chce ruszać pupki do autokaru i pojechać w Polskę?
Zauważ że większość osób które były za twojej kadencji i teraz są w KK.
A "ekipa" wyjazdowa się zmienia w małym stopniu.

Pozdrowienia dla ciebie

Ale wiesz co kieruj się pewnym celem : "Jestem Kibicem , będę Kibicem..."


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 27 lut 2010, 17:22 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 lis 2006, 17:57
Posty: 1432
Lokalizacja: z za monitora
Dr. Dre pisze:
u nas coś jest nie tak. im ktos ewidentnie nie pozwala dobrze grać.

Bardzo dobrze powiedziane. Ktoś ewidentnie nie dostrzega, co tak na prawdę się dzieje. Czyżby aż taka krótkowzroczność? Tu z daleka widać, że El Furioso od polaków wymaga nie wiadomo czego, a "biali inaczej" robią co chcą. Przykre to co napisał chatatomala71, ale niestety jest to prawda, taka gra to nie tylko porażka drużyny, to porażka całego Zgorzelca.

[ Dodano: Sob Lut 27, 2010 5:26 pm ]
Avaddon18 pisze:
Ale wiesz co kieruj się pewnym celem : "Jestem Kibicem , będę Kibicem..."

Tego typu rady zachowaj dla swojaków z Twojego otoczenia w KK. Mnie to już nie dotyczy.
Pozdrawiam.
Dr. Dre pisze:
Aleksander dlaczego ! powiedz dlaczego znowu ta dziecinada na forum? było tak miło.

A skąd Aleks ma o tym wiedzieć? Przeszkadza - nie czytaj.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 27 lut 2010, 17:32 
Offline
obserwator
obserwator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 lut 2009, 19:18
Posty: 171
Lokalizacja: Zgorzelec
Hakeem pisze:
Co do pustej hali , hmmm nasuwa mi sie ciekawy pomysł. Mianowicie niech KK przez pierwszą kwartę a nawet pierwszą połowę zmieni swoje miejsce tzn niech sie rozejdzie po hali nie kibicując. Luka pod koszem będzie spora i widoczna, wśród zawodników konsternacja. Ciężkie jest to do ugryzienia ale jak sie zgadacie, to do zrobienia !!!!


MASZ KOLEGO RACJE !! zrobmy tak :)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 27 lut 2010, 17:35 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 lip 2008, 7:18
Posty: 1017
Lokalizacja: Zgorzelec
grengo a niby czego wymaga Urlep od Polaków, reprezentantów Polski? Mniemam, że od Witki zbiórek, rzutu za trzy - a co dziś i nie tylko Robert zagrał/ od Roszyka obrony, Wójcika dobrej gry w ataku przede wszystkim, Chlińskiego obrony i skuteczności, czyli wykorzystania tego w czym są 'mocni". Nie wiń tylko "białych inaczej" bo ich sprowadził klub z Michalskim na czele. Wrighta, Wysockiego i Greya- sprowadził Obradowic. Masz dobry kontakt z Michalskim zapytaj się dlaczego takie gówno jest w Turowie, a jak wiesz dlaczego to podziel się wiadomościami. Z przyjemnością poczytam.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 27 lut 2010, 17:49 
Offline
gaduła
gaduła

Rejestracja: 12 paź 2009, 13:06
Posty: 315
Lokalizacja: Zgorzelec
Ja słyszałem że podobno jest jakiś konflikt w drużynie Wójcik ma konflikt podobno i ściąga na swoją stronę polaków (nie wiem czy to prawda tylko tak słyszałem)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 27 lut 2010, 18:02 
Offline
rekrut
rekrut
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 sie 2007, 16:32
Posty: 41
Lokalizacja: Zgorzelec
Dr. Dre pisze:
...Wolałbym aby KK razem z halą wymienił głośno nazwiska zawodników i działaczy z całej historii Turowa tych którzy na to zasłużyli.



Tylko Ciekawi mnie ile nazwisk zawodnikow i dzialaczy obecny KK ma w "pamieci". Chodzi mi o zawodników i dzialaczy powiedzmy z przed 32 lat bo wtedy awansowalismy po raz pierwszy do ekstraklasy ?... To pytanie mija sie z celem bo kazdy moze znalezc ta informacje w internecie wiec wszyscy pewnie powiedza no jak znam wszystkich dzialaczy, zawodnikow, nawet chlopcow ktorzy wyciarali parkiet... ale przeciez tak nie jest kogo "pamietacie" tak naprawde ?


Ostatnio zmieniony 27 lut 2010, 18:04 przez Bosak, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 35 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 112 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  


Support forum phpbb by phpBB3 Assistant
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
NA FORUM OBOWIĄZUJE ZAKAZ UŻYWANIA FORM "PAN" oraz "PANI". Używamy tylko formy bezpośredniej.


Firma DGL - właściciel www.forum.zgorzelec.info nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników.
Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub ccywilną..