Dzisiaj jest 27 kwie 2024, 12:41

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 26 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna
Autor Wiadomość
Post: 15 kwie 2010, 18:50 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 sty 2005, 0:32
Posty: 867
Lokalizacja: wlaczam GPS
Temat zakładamy w związku z zbliżającymi się VI Mistrzostwami Polski Klubów Kibica, które organizuje "Stowarzyszenie Sympatyków Zgorzeleckiej Koszykówki".

Porównanie możliwości poszczególnych drużyn, zabawy zorganizowane z tym turniejem.

zgorzelec.info pisze:
Kibice też mają swoje mistrzostwa
2010-04-15

Już po raz drugi w Zgorzelcu odbędą się Mistrzostwa Polski Klubów Kibica w koszykówce. W tym roku z organizacji imprezy wycofał się klub kibica "KK Tur", dlatego zajmie się tym "Stowarzyszenia Sympatyków Zgorzeleckiej Koszykówki".

VI Mistrzostwa Polski Klubów Kibica odbędą się w dniach 23-25 kwietnia br. Drużyna kibiców Turowa Zgorzelec będzie broniła mistrzowskiego tytułu wywalczonego przed rokiem. Przed paroma dniami, wylosowano skład grup tych rozgrywek.

O szczegółach imprezy mówi Krzysztof Bajda, prezes powstałego stowarzyszenia:

- Po raz pierwszy w tym turnieju zagra Polpharma Starogard Gdański i Trefl Sopot. Jeżeli chodzi o rozgrywki grupowe, to najciekawszym mecz może okazać się ten pomiędzy Treflem i Kotwicą Kołobrzeg , a także Turowem Zgorzelec i Stalą Ostrów Wklp. Spełniło się marzenie naszych kolegów z Pomorza, czyli Asseco Gdyni i Trela Sopot, którzy chcieli być w jednej grupie i tak też się stało w wyniku losowania. Z tego co wiem, to pierwszy mecz tych mistrzostw zostanie rozegrany 23 kwietnia (piątek) o godz. 10 rano w hali przy ul. Traugutta. Będzie to pojedynek Turowa Zgorzelec z Unią Tarnów. Równolegle do tego spotkania, odbędzie się mecz: Kotwica Kołobrzeg-Czarni Słupsk. Szczegółowy terminarz będzie znajdował się na plakatach i na nieoficjalnej stronie Turowa - www.ksturow.com.

Warto zaznaczyć, iż wstęp na imprezę jest bezpłatny, a organizatorzy zapewniają także rozrywkę najmłodszym:

- Nie pobieramy żadnych opłat za wstęp na mistrzostwa. Serdecznie zapraszamy wszystkich do uczestnictwa i oglądania meczów. W niedzielę, pomiędzy spotkaniami o trzecie i pierwsze miejsce, planujemy mini turniej koszykówki dla dzieci Szkół Podstawowych ze Zgorzelca. Chcemy zachęcić dzieci do uprawiania tej dyscypliny sportu, a każde z nich wyjdzie na pewno z naszych mistrzostw z nagrodą - kończy Krzysztof Bajda.

Skład wylosowanych grup VI Mistrzostw Polski Klubów Kibica w koszykówce:

Grupa A:

* Turów Zgorzelec,
* Unia Tarnów,
* Polpharma Starogard Gdański,
* Stal Ostrów Wielkopolski,
* Sportino Inowrocław.

Grupa B:

* Kotwica Kołobrzeg,
* Czarni Słupsk,
* AZS Koszalin,
* Trefl Sopot,
* Asseco Prokom Gdynia.

Patronat medialny nad imprezą sprawuje dziennik www.zgorzelec.info.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 15 kwie 2010, 19:44 
Offline
gaduła
gaduła

Rejestracja: 28 lut 2008, 21:43
Posty: 342
Lokalizacja: zzz
Hmm... A czy gdzieś dla innych sympatyków koszykówki była informacja o treningach, itp.? Czy zespół składa się tylko z osób tworzących SSZK?


Ostatnio zmieniony 15 kwie 2010, 19:44 przez PrzecPolitWSpor, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 16 kwie 2010, 8:03 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 lis 2006, 17:57
Posty: 1432
Lokalizacja: z za monitora
PrzecPolitWSpor pisze:
Hmm... A czy gdzieś dla innych sympatyków koszykówki była informacja o treningach, itp.? Czy zespół składa się tylko z osób tworzących SSZK?


Niestety informacji nie było, bo nie było treningów. Zespół nie składa się wyłącznie z członków z SSKZ. W jego skład wchodzi 7 członków KK TUR, będących zarazem członkami SSKZ, oraz 4-ech ludzi sympatyzujących z nami.

Czyżbyś miał ochotę wystąpić z nami?

Jeżeli tak, to dzwoń: 600 828 827


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 16 kwie 2010, 9:19 
Offline
gaduła
gaduła

Rejestracja: 12 paź 2009, 13:06
Posty: 315
Lokalizacja: Zgorzelec
grengo, mecze będą tylko na traugutta?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 17 kwie 2010, 8:11 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 lis 2006, 17:57
Posty: 1432
Lokalizacja: z za monitora
4mA pisze:
grengo, mecze będą tylko na traugutta?


Ależ nie. Mecze będą odbywać się w hali przy ul. Traugutta oraz w CSR. Już niedługo szczegóły na plakatach w mieście.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 19 kwie 2010, 8:09 
Offline
rekrut
rekrut
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 lut 2008, 11:43
Posty: 82
Lokalizacja: Zgorzelec
Grengo , jak trzeba to służę pomocą statystyczną :)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 19 kwie 2010, 13:51 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 sie 2008, 19:17
Posty: 611
Lokalizacja: Zgorzelec
grengo pozwoliłem sobie podać Twoje dane osobowe, jak również nazwę stowarzyszenia, które reprezentujesz, w związku z telefonem od pewnej sympatycznej Pani z TVN24, odnośnie pomysłu z Pucharem im. J. Szmajdzińskiego. Pani pomyliła organizatorów tegorocznych MPKK. Dlatego skierowałem ją na Twoje "tory".


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 22 kwie 2010, 0:32 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 lis 2006, 17:57
Posty: 1432
Lokalizacja: z za monitora
Cytuj:
grengo pozwoliłem sobie podać Twoje dane osobowe, jak również nazwę stowarzyszenia, które reprezentujesz, w związku z telefonem od pewnej sympatycznej Pani z TVN24, odnośnie pomysłu z Pucharem im. J. Szmajdzińskiego. Pani pomyliła organizatorów tegorocznych MPKK. Dlatego skierowałem ją na Twoje "tory".


Ok, dziękuję.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 24 kwie 2010, 18:22 
Offline
gaduła
gaduła

Rejestracja: 12 paź 2009, 13:06
Posty: 315
Lokalizacja: Zgorzelec
Kto gra w finale,kto o 3 miejsce?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 25 kwie 2010, 6:28 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 02 wrz 2008, 8:04
Posty: 211
Lokalizacja: monitor
4mA pisze:
Kto gra w finale,kto o 3 miejsce?

kolobrzeg - gdynia o 3
stargard - ostrow final


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 25 kwie 2010, 8:26 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 sty 2008, 18:21
Posty: 1551
Lokalizacja: Zgorzelec
marcinp007 pisze:
kolobrzeg - gdynia o 3
stargard - ostrow final


Czyli gdzie rywalizacje skonczylismy? Bo szukalem wczoraj i nigdzie nie bylo to napisane a jestem ciekawy.

Aaaaa. Skoro nie ma nas w duzym i malym finale to podobnie jak bedzie z Turowem :(


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 25 kwie 2010, 14:10 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 lis 2006, 18:05
Posty: 455
Lokalizacja: Zgorzelec
Nasi nie wyszli z grupy, może nie chcieli, nie wiem, nie wypowiadam się.
Końcowa klasyfikacja:
1 Stal Ostrów Wlkp.
2 Polpharma Starogard Gd.
3 Kotwica Kołobrzeg
4 Prokom Gdynia

P :smt028 zdr :smt028 .


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 27 kwie 2010, 6:25 
Offline
rekrut
rekrut
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 mar 2007, 17:52
Posty: 63
Lokalizacja: bezdomny
NIE !nie chcieli bo by to wygrali i byłyby kolejne w przyszłym roku tylko wstyd im było za obecny KKTUR i prymitywny zarząd KKTUR i brak zainteresowania ze strony członków i zarządu KK TUR dlatego wolą reprezentować Zgorzelec na turnieju w innym mieście jedyne za co sie nie wstydzili to organizacja bo jak wiadomo kazdy uczestnik był zdowolony


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 01 maja 2010, 23:13 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 05 mar 2009, 9:35
Posty: 151
Lokalizacja: Pieńsk
Miałem się nie odzywać :ale skarakan się odezwał ,mam skromne parę pytań ,i chciałbym uzyskać na nie odpowiedzi ,chyba że to podlega pod IPN to zrozumiem .1.Dlaczego puchar który jest własnością K.K.TUR został bez wiedzy Klubu zadysponowany? 2.Jak to się ma do deklaracji że w koszulkach ,w których startowali w nie wiadomo jakiej imprezie ludzie ,logo K.K.TUR miało być zaklejone , a nie było (nie chodzi mi oto ,ale siara dla aktualnego K.K.TUR.że powoływali się przez to na nas ,tym bardziej że GRENGO został skreślony z K.K.TUR ) Czy musimy się wstydzić za takie działania?? :smt026 :smt026


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 01 maja 2010, 23:23 
Offline
gaduła
gaduła

Rejestracja: 28 lut 2008, 21:43
Posty: 342
Lokalizacja: zzz
Świstak pisze:
2.Jak to się ma do deklaracji że w koszulkach ,w których startowali w nie wiadomo jakiej imprezie ludzie ,logo K.K.TUR miało być zaklejone , a nie było (nie chodzi mi oto ,ale siara dla aktualnego K.K.TUR.że powoływali się przez to na nas ,tym bardziej że GRENGO został skreślony z K.K.TUR ) Czy musimy się wstydzić za takie działania?? :smt026 :smt026

Po pierwsze - siara wg. mnie, że KK "Tur" nie wziął się za organiazcję MPKK!! Dlatego powinniście milczeć w tym temacie, a nie się panoszyć.
Po drugie - z tego co pamiętam żadnego loga KK "Tur" nie było na koszulkach. Jeżeli dobrze pamiętam, to logo KK "Tur" nie jest waszą własnością. Tyle, że wykorzystujecie na koszulkach, itp, to dla mnie nie jest dowód, że jest wasz. Btw... Szamo jak to jest z tym logiem co było kiedyś na Twojej stronie nawet?

Po trzecie - cieszcie się, że turniej został rozegrany w Zgorzelcu, bo w tamtym roku był Mistrz i to właśnie najlepsza drużyna powinna organizować, a że prezes KK "Tur" nie stanął na wysokości zadania, to troszku lipa! Co nie. p Świstak? Dlatego akurat Świstak tutaj nie powinieneś zabierać głosu jako człowiek z zarządu KK "Tur", bo siare wg. mnie robisz teraz dla całego KK "Tur", a szczególnie zarządu.

Za co wstydzić? Za to, że ktoś za was zorganizował MPKK, bo KK "Tur" nie dał rady? Litości... Pilnujcie swojego ogrodu.

Jak to się mówi? Samobója strzeliłeś chyba p. Świstak, bo zorganizowanie VI MPKK, to akurat dla mnie nie jest powód do wstydu. Wstydzić Wy się powinniście ! Tyle.


Ostatnio zmieniony 01 maja 2010, 23:25 przez PrzecPolitWSpor, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 26 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 96 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  


Support forum phpbb by phpBB3 Assistant
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
NA FORUM OBOWIĄZUJE ZAKAZ UŻYWANIA FORM "PAN" oraz "PANI". Używamy tylko formy bezpośredniej.


Firma DGL - właściciel www.forum.zgorzelec.info nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników.
Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub ccywilną..