Dzisiaj jest 27 kwie 2024, 18:14

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1473 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 99  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł:
Post: 25 maja 2011, 12:27 
Offline
pismak
pismak

Rejestracja: 31 mar 2008, 19:56
Posty: 418
Lokalizacja: Zgorzelec
Tomaszek prawdopodobnie spada gdzieś nad morze... a szkoda. Chociaż może dałoby radę namówić go na jeszcze rok u nas ;)

Ja bym u nas widział Stelmacha i Kuliga - jeśli chodzi o polaków.

Bartek Bochno w końcu ma agenta. A temu nie podoba się to, jak go traktują w Zgorzelcu. Już załatwił Bartkowi wyjazd do Włoch na camp. Poza tym Bartek chce podwyżki i moim zdaniem - należy mu się ;)

Hrycaniuk podobno odchodzi z Asseco i jego bardzo fajnie byłoby skusić S5 w Eurocup. W razie ewentualnego odejścia Tomaszka, mielibyśmy wyższego i bardziej doświadczonego centra ;)

Ja bym zaryzykował i zainteresował się Robertem Witką. On wróci... i moim zdaniem mogłaby być szansa pozyskać go w systemie 1+1, a na play-off 2012 już mógłby się przydać :)

Tommy Adams - moim zdaniem również do wyjęcia z Prokomu.

Można jeszcze złożyć ofertę Jagli - gdziekolwiek teraz gra. Mogłaby go przekonać obecność Konrada, Eurocup oraz generalnie bliskości Niemiec.

Rozgrywającego poszukałbym w Puerto Rico - a to dla tego, iż jest to kraj znany właśnie z dobrej klasy klepaczy, co i w naszej lidze się sprawdziło - Rodrigo, Dalmau itp. :)

Nie wierzę, że TT zostanie u nas w drużynie... dla niego ten sezon był super, referencje ma świetne, żeby spadać gdziekolwiek do cieplejszych klimatów - hiszpania, francja, grecja, włochy.

Może Koszmarka z Włoch ściągnąć :) "Marsz, marsz Koszarku, z ziemi włoskiej do Turowa!"

Generalnie jestem za tym, żeby Polacy wracali do kraju grać! :D

PG: Koszarek/Portorykańczyk
SG: Adams/Jackson/Bochno
SF: Wysocki/Stelmach
PF: Jagla/Kickert/Witka/Gabiński
C: Hrycaniuk/Kulig

ahh... marzenia :D

No i o Gabińskim zapomniałem całkiem! :D


Ostatnio zmieniony 25 maja 2011, 12:33 przez tur16, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 25 maja 2011, 13:00 
Offline
obserwator
obserwator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 sty 2011, 17:03
Posty: 160
Lokalizacja: Zgorzelec
No to robi sie nie zaciekawie wg ogorkowych teorii ze zgorzelca odejda:
TT, Bochno, , Jarmak, Tomaszek

Jezeli Tomaszek ma odjesc to moze warto siegnac po Mroza, bardzo dobry sezon albo Lapete.
No i ciekawe czy Bochno wyjedzie ze Zgorzelca i sprobuje czegos innego bo trudno bedzie znalezc zastpestwo za niego w postaci dobrego polaka-zadaniowca


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 25 maja 2011, 13:10 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 paź 2009, 12:36
Posty: 790
Lokalizacja: Zgorzelec
http://www.gazetawroclawska.pl/sport/do ... l?cookie=1

Śląsk już prawie na pewno w TBL. Brakowało mi tych derbów.

Do Wrocławia pewnie wrócą zawodnicy z tym klubem związani m.in. Chanas, Skibniewski, Mielczarek, Mróz, Hyży, może Wójcik jeszcze spróbuje ?

A na ławeczce trenerskiej nie spodziewam się tam nikogo innego jak Andreja Urlepa. :D


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 25 maja 2011, 13:23 
Offline
pismak
pismak

Rejestracja: 31 mar 2008, 19:56
Posty: 418
Lokalizacja: Zgorzelec
Bochno niekoniecznie musi odejść... Jemu bardziej chodzi o $$. Chłopak teraz nie ma nic do stracenia, jest pracowity, bardzo dobry obrońca i mógłby w innym klubie, trochę słabszym, wybić się przynajmniej finansowo. Klub na niego nie powinien szczędzić złotówek. Tyle, ile na nim zaoszczędzili przez tyle lat - brak mieszkania, samochodu, dodatków i wygórowanych żądań --> niech teraz mu odpłacą ;)

Trener Śląska już wybrany... Miodrag Rakojević czy jakoś tak. Myślę, że wcale nie wróci do nich "stara" ekipa. Bardziej młode wilki - czyli reprezentacja U-18 :D


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 25 maja 2011, 13:32 
Offline
VIP
VIP
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 mar 2011, 10:59
Posty: 3406
Lokalizacja: Zgorzelec
Dr. Dre pisze:
na spotkaniu z drużyną w Plazie wynika że pozostaje na kolejny sezon jak Gabiński i Wysocki


Co do Gabińskiego to też słyszałem ploty, że ma zostać - natomiast pytałem wczoraj Konrada wprost, czy zostaje u nas na następny sezon - odpowiedział mi, że będzie cięzko - zasugerowałem mu, chyba że będzie dobry kontrakt, to zostanie - bez przekonania odpowiedzał, chyba że jak będzie dobry kontrakt ...

Tak więc nie robie sobie dużej nadziei na to, że zagra u nas jeszcze jeden sezon - może jak mu dadzą góóórę kasy :P Pewnie woli rozglądnąc się za jakimś euroligowym zespołem - w końcu wiek już chłop ma i chciałby jeszcze powalczyć w europie :D


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 25 maja 2011, 14:39 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 sie 2008, 19:17
Posty: 611
Lokalizacja: Zgorzelec
Sorry, że tak z innej trochę beczki.
Ale chyba też dość istotnie ważne.
http://sport.onet.pl/koszykowka/repreze ... omosc.html


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 25 maja 2011, 16:06 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 paź 2009, 12:36
Posty: 790
Lokalizacja: Zgorzelec
Utrata Wysockiego byłaby chyba najbardziej bolesna. Z tego co pamiętam to zależy mu na tym by mieszkać w Niemczech, można więc liczyć że nie dostanie zadowalającej propozycji z dobrego nimieckiego klubu. Podstawą jest zatrzymać tego zawodnika, od tego trzeba zacząć budowę składu.

Na TT raczej nie ma co liczyć, wydaje mi się że wybierze Eurolige w Prokomie. Tam też po nieudanym sezonie w Caja Laboral wróci prawdopodobnie Logan, tak więc obwód będą mieli mocny.

Jeżeli odejdzie Tomaszek i Wysocki nasza sytuacja z Polakami będzie tragiczna. Tak naprawdę jedynym pewnym Polakiem jest Gabiński, ale on szału nie robi.
Potrzeba nam kogoś lepszego.

Chris Thomas jak dostanie w końcu te polskie obywatelstwo mógł by być wartościowym zmiennikiem. Grał w Grecji, Hiszpani. Doświadczenie na pewno ma.

Wspominany prze mnie wcześniej Dan Dickau, ma polskie korzenie.

Jest też dwóch Izraelczyków, którzy mają obywatelstwo polskie i grają w 2 najlepszych klubach swego kraju.

Yaniv Green
http://www.eurobasket.com/player.asp?Cn ... erID=27288
Gal Mekel
http://www.eurobasket.com/player.asp?Cn ... erID=75698

Z tym że Mekel raczej nie do wyciągnięcia, ale rozgrywający świetny.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 25 maja 2011, 19:47 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 02 mar 2007, 22:22
Posty: 72
Lokalizacja: zgorzelec
a ja wam mówię tylko po cichu że powraca do turowa gracz który już tu grał i jest polakiem info pewne . zgadujcie
:smt026


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 25 maja 2011, 19:54 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 gru 2008, 22:27
Posty: 603
"smierdzi" Roszykiem...


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 25 maja 2011, 20:05 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 paź 2009, 12:36
Posty: 790
Lokalizacja: Zgorzelec
Grzesiu Mordzak ]:->


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 25 maja 2011, 20:21 
Offline
obserwator
obserwator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 lut 2009, 19:18
Posty: 171
Lokalizacja: Zgorzelec
Roberto Skiba Skibniewski :) :smt026 :smt026
na zmiane dla TT moze byc ;) i Polak :)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 25 maja 2011, 20:27 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo

Rejestracja: 20 sty 2009, 8:52
Posty: 1084
Lokalizacja: Zgorzelec
Pewne??


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 25 maja 2011, 20:38 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 02 mar 2007, 22:22
Posty: 72
Lokalizacja: zgorzelec
tak pewne :smt026


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 25 maja 2011, 20:48 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 paź 2009, 12:36
Posty: 790
Lokalizacja: Zgorzelec
pewne jak Scola, Sofo, czy Predrag Dobnjak we wcześniejszych sezonach :D ...

marek77 skąd te info o Skibie?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 25 maja 2011, 20:52 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 02 mar 2007, 22:22
Posty: 72
Lokalizacja: zgorzelec
ja nie powiedziałem że to skiba i uspokoję wszystkich że to nie o niego chodzi
:smt026


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1473 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 99  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 127 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  


Support forum phpbb by phpBB3 Assistant
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
NA FORUM OBOWIĄZUJE ZAKAZ UŻYWANIA FORM "PAN" oraz "PANI". Używamy tylko formy bezpośredniej.


Firma DGL - właściciel www.forum.zgorzelec.info nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników.
Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub ccywilną..