Dzisiaj jest 27 kwie 2024, 16:54

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 100 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna
Autor Wiadomość
Post: 18 sty 2014, 20:55 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 05 kwie 2010, 8:36
Posty: 296
Lokalizacja: Zgorzelec
Ponoć zostały już wysłane i maja być w przyszłym tygodniu. Sam już się nie mogę doczekać ale apeluje o spokój będą na pewno. Nie wina organizatora, że firma miała opóźnienie. Jestem pewien że w nadchodzącym tygodniu ucieszymy się z nowych koszulek.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 18 sty 2014, 21:07 
Offline
gaduła
gaduła
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 paź 2008, 12:47
Posty: 396
Lokalizacja: Pierdziszewo
Nigdzie nie napisałem że to wina organizatora. Chwała wam za starania. Chodziło mi tylko o słowo wyjaśnienia.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 18 sty 2014, 21:22 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 28 paź 2013, 23:25
Posty: 40
Verkland. Apeluję !? Adwokat ?? Ponoć, sam kobe24 nabrał wody w usta i udaje rybę ! Wolę by sam organizator akcji wyjaśnił sprawę !

Czesio, jak najbardziej wina "organizatora" który nawet nie raczy odpowiedzieć na maile i toczącą się tu dyskusję ok kilkunastu dni !
Cisną się na usta słowa Radka Hyżego !!!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 18 sty 2014, 22:59 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 05 kwie 2010, 8:36
Posty: 296
Lokalizacja: Zgorzelec
Może nie adwokat ale jako osoba, która go zna wiem że nie ma chwilowo dostępu do neta. Pozwalam sobie wkleić jego słowa:
"Przepraszam za brak odpowiedzi, ale ostatnio nie mam jak, koszulki wczoraj zostały wysłane i w przyszłym tygodniu będą u mnie, przygotuje wszystko do odbioru, posegreguje je i dam znać kiedy można odebrać."


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 24 sty 2014, 1:22 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 12 sie 2012, 10:16
Posty: 177
Lokalizacja: Zgorzelec
s.p.o.r.t., Nie nabrałem wody w usta, nie udaje ryby, nie miałem przez pewien okres dostępu do internetu więc nie pisałem. Przepraszam za milczenie, sam jestem trochę zmieszany i czekam cały czas na jakieś informacje od firmy. Robione u nich były już vlepki i także flaga która wisi na naszym sektorze co mecz i nigdy takich problemów nie było. Ze swojej strony mogę tylko przeprosić i poprosić o cierpliwość, czekam cały czas na odpowiedź od firmy, najpierw jakieś problemy z remanentami, teraz coś znowu kręcą, wiem, że to może z mojej strony wyglądać dziwnie, ale to na prawdę nie jest wszystko zależne ode mnie, załatwiłem projekt, zebrałem pieniądze, przelałem je a koszulki wg. informacji które dostałem powinienem już mieć, widocznie są jakieś problemy przy produkcji, ale jakie nie mam pojęcia, jak mówiłem jutro postaram się dać znać coś więcej bo czekam cały czas na mail zwrotny od firmy zajmującej się produkcją. Poczekam jeszcze trochę, bo zazwyczaj kontakt z nimi jest w godzinach nocnych, jeśli nie napiszę w nocy, to odezwę się jutro po godzinie 15. Przepraszam za opóźnienie i zamieszanie i zapewniam że koszulki to nie żaden wałek jak to już ktoś wcześniej wspomniał, nie zawinąłem się nigdzie z pieniędzmi. Wiem, że może to być dla was frustrujące, ale proszę o wyrozumiałość, ja też zdaje sobie sprawę, że jestem odpowiedzialny za kilka tysięcy złotych które zebrałem, jako pośrednik, pieniądze zostały przekazane do producenta i tutaj niestety kończy się moja rola. Pozdrawiam


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 24 sty 2014, 8:58 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 08 gru 2013, 12:02
Posty: 8
Verkland pisze:
Może nie adwokat ale jako osoba, która go zna wiem że nie ma chwilowo dostępu do neta. Pozwalam sobie wkleić jego słowa:
"Przepraszam za brak odpowiedzi, ale ostatnio nie mam jak, koszulki wczoraj zostały wysłane i w przyszłym tygodniu będą u mnie, przygotuje wszystko do odbioru, posegreguje je i dam znać kiedy można odebrać."


Kłamczuszki :smt053 :oops:

Kobe24 przestań się pogrążać. Verkland w twoim imieniu 18.01. pozwala sobie na wklejenie twoich słów, a ty 19.01. włączasz się ostro w dyskusję z ktoś-em i hakunamakatą. A żeby teraz było śmieszniej tłumaczysz się w ten sposób
Kobe24 pisze:
Nie nabrałem wody w usta, nie udaje ryby, nie miałem przez pewien okres dostępu do internetu więc nie pisałem.

A w temacie koszulek wypowiadasz się dopiero prawie po tygodniu.

Kłamczuszek :smt044 :smt096

A twoje stwierdzenie
Kobe24 pisze:
jestem odpowiedzialny za kilka tysięcy złotych które zebrałem, jako pośrednik, pieniądze zostały przekazane do producenta i tutaj niestety kończy się moja rola.
jest totalnie kuriozalne i
może sugerować rzeczywiście, że powinieneś porozmawiać z adwokatem.
Głupio co??? Coś wydaje mi się, że chyba się troszkę zaczerwieniłeś. :smt078


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 24 sty 2014, 17:18 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 12 sie 2012, 10:16
Posty: 177
Lokalizacja: Zgorzelec
qlfon, A Ty mi siedzisz w domu, że wiesz kiedy gdzie co i z kim robię ? Nie mam zamiaru Ci się tłumaczyć z tego co i w jakich okolicznościach pisałem, mogę Cię tylko zapewnić, że do tematu koszulek zajrzałem od razu jak miałem możliwość, wcześniej nie odpowiadałem bo zwyczajnie temat był martwy i napisałem że dam znać kiedy koszulki będą. Verkland wyjaśnił za mnie temat, a ja się do niego odnoszę. Tak, w kwestii produkowania koszulek kończy się moja rola, bo chyba własnoręcznie ich szyć nie będę, nie mam z firmą podpisanej umowy z konkretnym terminem wykonania, więc moje możliwości też są ograniczone. Kończąc temat bredni które piszesz, wkleję moją korespondencję mailową z firmą.
Cytuj:
czekalismy na material lepszej jakosci z hurtownii, czyli taki jak zamowilismy bo dostalismy za przeproszeniem takie gowno ze wstyd robic na niej nadruk


Cytuj:
Okej, mogliście poinformować wcześniej a nie dopiero po moim zapytaniu bo teraz muszę świecić oczami przed ludźmi którym mówię że na dniach powinny być, tak jak pisaliście że do 20-25 to max..


Cytuj:
no tak, ale wyleciało nam z g łowy, bo jak nie mielismy materiału to ciezko okreslic, trzeba sie przypominc;)


Czyli jak mówiłem, są jakieś problemy na produkcji, zresztą tekst o tym że "wyleciało z głowy" wygrał wszystko.. jak tylko dostanę więcej info od firmy to dam na pewno tutaj znać.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 24 sty 2014, 20:53 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 08 gru 2013, 12:02
Posty: 8
Kobe24 pisze:
A Ty mi siedzisz w domu, że wiesz kiedy gdzie co i z kim robię ?

Nie popadaj w paranoję. Nie jestem duchem tylko zwykłym zdroworozsądkowym człowiekiem.
Kobe24 pisze:
Nie mam zamiaru Ci się tłumaczyć

Przestań w końcu zaprzeczać sam sobie, bo stajesz się powtarzalny i wręcz nudny pisząc
Kobe24 pisze:
Kończąc temat bredni
Kobe24 pisze:
wkleję moją korespondencję mailową z firmą.

Nie tłumacz się tylko załatw to czego się podjąłeś do końca.
A wypisując brednie typu
Kobe24 pisze:
mogę Cię tylko zapewnić, że do tematu koszulek zajrzałem od razu jak miałem możliwość, wcześniej nie odpowiadałem bo zwyczajnie temat był martwy
znowu się tłumaczysz i jednocześnie zaprzeczasz sobie pisząc dalej
Kobe24 pisze:
napisałem że dam znać kiedy koszulki będą.
. I co dałeś znać. Są te koszulki? A twoje słowa zamieszczone przez Verklanda, jak się mają do sytuacji?
Verkland pisze:
"Przepraszam za brak odpowiedzi, ale ostatnio nie mam jak, koszulki wczoraj zostały wysłane i w przyszłym tygodniu będą u mnie
Jest następny tydzień a koszulki będą w następnym tygodniu... . itd...itd... .
Skończ Kobe24 z tymi pierdami, bo pogrążasz nie tylko siebie ale też Balkoniarzy.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 25 sty 2014, 9:53 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 31 maja 2013, 7:23
Posty: 9
Wiarygodność typka o ksywie KOBE 24 wygląda mniej więcej tak.Wycofałem swoje zamówienie dotyczące koszulki dla 10 letniego syna z powodu zmiany szaty graficznej-po prostu syn chciał taką jakie są teraz a nie ze starym ''logo''.Oczywiście miałem dostać zwrot wpłaty.Wysłałem maila ze swoimi danymi adresowymi i numerem konta-zero wpłaty.Wysłałem dwa sms-y z danymi-zero zwrotu.Dzwoniłem kilka razy-nikt nie odbiera telefonu.Chłopczyku ogarnij się.Jeśli tak prosta sprawa Cię przerasta spróbuj zorganizować dla swojej ekipy wyjście do kina-może się uda.Za 50 zł wyrobiłeś sobie opinię megakrętacza.Śmiechu warte.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 25 sty 2014, 11:32 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 28 paź 2013, 23:25
Posty: 40
Czyżby nowa "Afera koszulkowa" ?
Ciekawe ile osób już tak zostało potraktowanych i oszukanych ? Tak, mówimy tu o oszustwie za co grozi odpowiedzialność karna !
Pablo, chyba nie zostawisz tak tej sprawy ? Kobe24 musi ponieść jakieś konsekwencje tak aby dało mu to do myślenia.
Ja poproszę o dane kontaktowe do firmy która zajmuje się realizacją zamówienia. Na przedstawienie umowy o zlecenie zamówienia nie liczę bo pewnie cała transakcja była na przysłowiową gębę.
Jeżeli się mylę przeproszę.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 25 sty 2014, 16:52 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 12 sie 2012, 10:16
Posty: 177
Lokalizacja: Zgorzelec
pablo74, Sprawa już jest załatwiona, zostawiałem dane do przelewu już dawno, niestety nie dopilnowałem żeby zostały One przelana, zapomniałem, moja wina, przepraszam bardzo, pieniądze są przelane a cała sytuacja pokrótce wyjaśniona w tytule przelewu.

s.p.o.r.t., Żeby mówić o oszustwie, najpierw trzeba mieć do tego podstawy. Nikt nie został oszukany, każdy kto zapłacił za koszulkę ją otrzyma ! Opóźnienie wynikło z przyczyn niezależnych ode mnie, chociaż w całej aferze która tutaj wynika jest też trochę mojej winy, trochę utrudniony w ostatnim czasie był ze mną kontakt i rozumiem frustracje co niektórych, cytując qlfona, nie popadajmy w paranoje. Dobrze wiecie kim jestem, nigdzie się nie ukrywam, na mecze chodzę, musiałbym być kretynem żeby robić takiego wałka. Kontakt do firmy podsyłam Ci w wiadomości prywatnej i każdy kto chce proszę napisać, podam bezproblemowo.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 25 sty 2014, 18:07 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 25 sty 2014, 17:10
Posty: 4
Witam! Do tej pory byłem tylko biernym obserwatorem tej dyskusji, jednak muszę zabrać głos(sprawa również mnie dotyczy, ponieważ zamówiłem 4 koszulki).Tak sobie myślę, czy przed całą akcją zastanowił się ktoś, czy jest to osoba z doświadczeniem w takich sprawach? Przecież ten chłopak ma 16lat i pewnie robi to pierwszy raz na taką skalę. I chwała mu za to, że się wogóle podjął! Ja sam się niecierpliwię i jestem przekonany, że Kobe24 jeszcze bardziej. Zdaję sobie sprawę, że to ile to trwa może powodować, iż wszyscy oczekujący mogą czuć się oszukani, jednak z mojej strony mogę zapewnić, że o żadnym oszustwie nie ma mowy. Znam chłopaka osobiście i wiem, że wina nie leży po jego stronie.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 25 sty 2014, 19:07 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 08 gru 2013, 12:02
Posty: 8
Kobe24 pisze:
jest też trochę mojej winy, trochę utrudniony w ostatnim czasie był ze mną kontakt
Kobe24 znowu zmyślasz i brniesz dalej w te pierdy? :smt015
Kobe24 pisze:
niestety nie dopilnowałem
Kobe24 pisze:
zapomniałem
Kobe24 pisze:
moja wina
Można??!! Można!, jak się chce trochę prawdy napisać. Nie prościej w ten sposób "kłamczuszku"?? :smt064
No i ta pokora
Kobe24 pisze:
przepraszam bardzo
to jest chyba to, od czego powinieneś zacząć ludziom tłumaczyć skąd te opóźnienia. :smt023
Nic chyba w temacie nie trzeba dodawać
Do czasu.... . :roll:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 07 lut 2014, 12:58 
Offline
gaduła
gaduła
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 paź 2008, 12:47
Posty: 396
Lokalizacja: Pierdziszewo
Te koszulki będą jeszcze w tym roku?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 07 lut 2014, 13:36 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 28 paź 2013, 23:25
Posty: 40
Koszulki będą, w tym roku !

W sezonie 2014/15 ! :smt026


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 100 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 100 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  


Support forum phpbb by phpBB3 Assistant
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
NA FORUM OBOWIĄZUJE ZAKAZ UŻYWANIA FORM "PAN" oraz "PANI". Używamy tylko formy bezpośredniej.


Firma DGL - właściciel www.forum.zgorzelec.info nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników.
Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub ccywilną..