Dzisiaj jest 28 mar 2024, 14:11

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 100 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 3, 4, 5, 6, 7
Autor Wiadomość
Post: 14 lut 2014, 13:32 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 25 sty 2014, 17:10
Posty: 4
Marcopollo. Właśnie u tej babki w starostwie załatwiłem już kilka spraw pozytywnie dla mnie. Dlatego nie mam zastrzeżeń. Co do dalszego angażowania się w tą sprawę przez Kobe 24, to mogę zapewnić, że będę mu to odradzał! No chyba, że będzie jeszcze miał ochotę na robienie czegoś dla "swoich". Ale w tej sprawie musi sam zabrać głos.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 14 lut 2014, 13:47 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 28 paź 2013, 23:25
Posty: 40
DZG1976 pisze:
Mam nadzieję, że po tej sytuacji dotarło do syna, że w tym kraju nie opłaca się robić nic dla kogoś !!! Bo tak to się kończy.


Ja byłbym skłonny posumować to tak !

fisban pisze:
Kobe spartolił to, że nie odpowiadał na zapytania na forum. Powinien wklejać maile otrzymane od firmy i byłby spokój.


Jak nie widzi Pan zaniedbania u syna w prowadzeniu tej akcji to pozostało mi tylko pogratulować. A może tym kraju większość szuka winy u innych tylko nie u siebie.
Mam nadzieję że Kobe24 wyciągnie z tej lekcji wnioski i będzie bardziej odpowiedzialny.

Peace !


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 14 lut 2014, 14:16 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 25 sty 2014, 17:10
Posty: 4
Daleki jestem od stwierdzenia, że z jego strony było wszystko ok. Wiem, że różne były tego przyczyny. Zresztą już o tym wspominałem dużo wcześniej. Jednak podejście niektórych osób z tego forum delikatnie mówiąc nie pomogło, a wręcz zaszkodziło.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 14 lut 2014, 14:18 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 05 kwie 2010, 8:36
Posty: 296
Lokalizacja: Zgorzelec
Na szybko ogarnalem dwie firmy http://www.ultraswiat.pl i http://www.lanista.pl wykonalem tu i tu Po telefonie i w jednym i drugim przypadku nie ma problemu z koszulkami z poliestru tzw meczowki. Koszt w ultra 40zl i 35zl w lanista. Problem jest z koszulkami bawelnianymi bo trzeba szukac dwukolorowego materialu a czarno zielony jest malo popularny. Czas realizacji 14dni w ultra w lanistanie zapytalem. Firmy juz dlugo na rynku. Zostawiam was z ta informacja moze cos sie wykluje.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 14 lut 2014, 14:27 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 12 sie 2012, 10:16
Posty: 177
Lokalizacja: Zgorzelec
fisban, Projekt jest, osoby chętne pewnie jeszcze się znajdą. Ja po zwróceniu pieniędzy w nic dla szerszego grona, przynajmniej przez pewien czas angażować się nie będę. Mogę zrobić coś dla "swoich" tak jak miałem w planach po koszulkach bluzy, ale teraz kiedy w firmie SectorX zamawiać już nie będę nic, to też stoi pod znakiem zapytania. Jeśli chcecie, projekt jest, ludzie skupieni na forum też, ktokolwiek może to dokończyć, sam chętnie zamówię koszulkę. Z komunikacją dałem ciała, ale po niektórych wpisach zwyczajnie nie chciało mi się już wchodzić na to forum i czytać większej ilości zarzutów, a na spokojnie poczekać aż koszulki przyjdą i zamknąć usta wszystkim hejterom. Z tego co wiem, Verkland, chce pociągnąć sprawę do końca, więc może coś z tego wyjdzie, dogadujcie się razem, ja oddaje pieniądze wam, ew. przekaże Verklandowi pieniądze ludzi chętnych w dalszym ciągu, ja umywam od tego ręce i więcej nie organizuje nic poza naszym gronem, bo później wychodzą wszelkiego rodzaju dziwne sytuacje, a przez to zamieszanie zapewne ucierpi i ocena naszej grupy. Pozdrawiam


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 17 lut 2014, 18:41 
Offline
gaduła
gaduła
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 paź 2008, 12:47
Posty: 396
Lokalizacja: Pierdziszewo
Kobe rece masz w gipsie czy palce Ci polamalo? Tak ciężko na maila odpisac?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 18 lut 2014, 9:13 
Offline
gaduła
gaduła
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 paź 2008, 12:47
Posty: 396
Lokalizacja: Pierdziszewo
Słuchaj Kobe dziwne sytuacje sam tworzysz nie odpisujesz na forum nie odpisujesz na maile i ty chcesz żeby Cię poważnie traktować.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 18 lut 2014, 13:29 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 12 sie 2012, 10:16
Posty: 177
Lokalizacja: Zgorzelec
Napisałeś na forum wczoraj o 19, dałbyś człowiekowi czas na odpisanie, a nie świrujesz oskarżasz i spamujesz. Pieniądze oddawać będę w piątek na meczu w gotówce, jeśli ktoś chce przelew proszę podsyłać na maila:
nr. konta
Imie i nazwisko
Jaką kwotę i za jakie koszulki się wpłacało.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 18 lut 2014, 13:40 
Offline
gaduła
gaduła
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 paź 2008, 12:47
Posty: 396
Lokalizacja: Pierdziszewo
Dostales zapytanie na maila już 3razy numer konta itp.(pierwszy wyslany ponad tydzień temu)Na żaden nie odpisales .Wiec nie gadaj o spamie i oskarżeniach tylko odpisuj na maile . Czasu na odpisanie miałeś wiele a kase od firmy dostales już dawno -cytuje ich wiadomość która dostałem w piątek 14 lutego
Cytuj:
Witaj

Ten młody człowiek jest mocno niepoważną osobą, więc nie bralibyśmy jego słów na poważnie, taka osoba nien powinna zajmować się zamawianiem gadżetów. Pieniądze są dawnom u niego na koncie i powinien Wam je zwrócić.

Pozdrawiamy


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 18 lut 2014, 13:50 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 12 sie 2012, 10:16
Posty: 177
Lokalizacja: Zgorzelec
Czesio, Oskarżenia o niepoważność od firmy która przez 2 miesiące leciała w ch.. i na końcu nie wywiązała się z umowy są mocno nie na miejscu :) Kolejne osoby które są mocno niepoważne to Zgorzeleckie środowisko piknikowskie które wygłodniałe zaczęło robić aferę, której nie ma. Główny nadgorliwiec Czesiu to Ty, więc proszę Cię, zamilcz :)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 100 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 3, 4, 5, 6, 7

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  
cron


Support forum phpbb by phpBB3 Assistant
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
NA FORUM OBOWIĄZUJE ZAKAZ UŻYWANIA FORM "PAN" oraz "PANI". Używamy tylko formy bezpośredniej.


Firma DGL - właściciel www.forum.zgorzelec.info nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników.
Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub ccywilną..