Dzisiaj jest 28 mar 2024, 14:36

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 100 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna
Autor Wiadomość
Post: 07 lut 2014, 19:10 
Offline
gaduła
gaduła
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 paź 2008, 12:47
Posty: 396
Lokalizacja: Pierdziszewo
No i co Kobe ? Zrobisz coś z tym? Nie uważasz że to przegięcie? Chyba czas zgłosić to jako wyłudzenie. Albo Ty lecisz w ch..a albo firma Cię oszukala. Moja cierpliwość się kończy.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 09 lut 2014, 9:05 
Offline
gaduła
gaduła
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 paź 2008, 12:47
Posty: 396
Lokalizacja: Pierdziszewo
I co nie masz odwagi odpowiedzieć? Chcesz zebym ja się tym się zajal? Czekam do poniedziałku.Pozniej zaczynam dzialac. Miałeś dość czasu żeby sprawę wyjasnic .


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 10 lut 2014, 18:58 
Offline
gaduła
gaduła
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 paź 2008, 12:47
Posty: 396
Lokalizacja: Pierdziszewo
Oki nie masz zamiaru odpisać.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 12 lut 2014, 10:58 
Offline
gaduła
gaduła
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 paź 2008, 12:47
Posty: 396
Lokalizacja: Pierdziszewo
Witam. Kobe dalej ma nas wszystkich w pupie . Zaczely zglaszac się do mnie osoby poszkodowane przez tego osobnika . Jeżeli ktoś jeszcze ma ochote odzyskac pieniądze czekam na wiadomość (priv) do końca tygodnia, później zgłaszam sprawę do odpowiednich organow .Pozdrawiam


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 12 lut 2014, 11:29 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 28 paź 2013, 23:25
Posty: 40
Afera koszulkowa nabiera tempa !
Kontakt z firmą która miała przyjąć zamówienie jest bardzo utrudniony. Telefon milczy i nikt nie odbiera. Jeżeli ma ktoś ochotę podzwonić to podaję numer 502758435 firma sectorx, mają też swoją stronę internetową. Firma od niedawna na rynku i tu może tkwi cały problem "oszustwa"
Nie zmienia to faktu że Kobe zachowuje się nieodpowiedzialnie i powinien ponieść konsekwencje.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 12 lut 2014, 15:23 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 02 wrz 2008, 8:04
Posty: 211
Lokalizacja: monitor
Powoli ten temat staje sie moim ulubionym :oops: . Tylko niewiem czy mam sie smiac/plakac/byc zazenowanym :smt084 Ktos zebral pieniadze za cos ustalil termin zobowiazal sie do czegos w okreslonym terminie potem wcielo go ?(bo niemial dostepu do internetu) a gdy sie znalazl to obiecal ze beda a teraz niema goscia koszulek i propozycja ze to wina firmy i jak chcecie to dzwoncie . :smt084 No coz GRTULUJE CIERPLIWOSCI i zrozumienia i z niecierpliwoscia czekam na pozytywne roztrzygniecie sprawy .


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 12 lut 2014, 17:17 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 22 sie 2013, 21:48
Posty: 62
Firma SecotrX robi zamówienia na czas, czasem można mieć zastrzeżenia do jakości ale jak np. zostały u nich zamówione kurtki zawsze były robione na czas + przy ewentualnych przeróbkach dosyłają materiał. Więc nie ma mowy o oszustwie ze strony tej firmy i naruszanie jej dobrego imienia nie jest zbytnio na miejscu.
Zwłaszcza,że robiąc coś u nich ma się z nimi zawsze stały kontakt + dodają gratisy (vlepy).
Dodam tylko, że owe gratisy dodawane są zawsze do każdego gadżetu. W tej firmie gadżety robi dziesiątki/setki ekip z Polski plus z zagranicy i nikt nie opisywał nigdy takich problemów, gdyby takie coś było to już dawno w kibicowskim środowisku firma ta byłaby bojkotowana bodaj jak firebis.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 12 lut 2014, 19:59 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 28 paź 2013, 23:25
Posty: 40
rzezimiech pisze:
naruszanie jej dobrego imienia nie jest zbytnio na miejscu


"Afera Koszulkowa" to takie moje prywatne spojrzenie na sprawę. I sam z ciekawości zainteresowałem się tym tematem. Wykonałem kilka połączeń z różnych numerów i telefon "szybki kontakt" w firmie milczy.
Mam prawo więc przypuszczać że może właśnie w tej firmie coś jest nie tak.
Ferie zimowe ? :lol:

s.p.o.r.t. pisze:
Firma od niedawna na rynku i tu może tkwi cały problem "oszustwa"

I szybka odpowiedź
marcinp007 pisze:
propozycja ze to wina firmy i jak chcecie to dzwoncie

Czy Ty widzisz różnicę ?

rzezimiech pisze:
nie ma mowy o oszustwie ze strony tej firmy

Zastawisz rękę ?

rzezimiech pisze:
gdyby takie coś było to już dawno w kibicowskim środowisku firma ta byłaby bojkotowana

Z tym się zgadzam !

rzezimiech pisze:
firma ta byłaby bojkotowana bodaj jak firebis

Masz konkretne dowody czy też naruszasz jej dobre imię ?

Żartuję sobie, ot taki mam dobry humor :smt082

Peace !


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 12 lut 2014, 20:18 
Offline
gaduła
gaduła
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 paź 2008, 12:47
Posty: 396
Lokalizacja: Pierdziszewo
Firma działa maja swoja strone na fb https://www.facebook.com/sectorxpl. Ostatni wpis 5godz temu wiec ktoś tam pracuje. Ktos tu leci w balona.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 12 lut 2014, 21:17 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 12 sie 2012, 10:16
Posty: 177
Lokalizacja: Zgorzelec
Podalem kontakt do firmy, przy czym napisalem w wiad. Prywatnej że lepiej jest się kontaktować mailem na które odpisują regularnie w godzinach wieczornych. Opóźnienie jest spowodowane problemami z materialem, który odpowiedni doszedl tak na prawdę pod koniec stycznia. Jeśli ktoś doszukuje się tu wielkiego wała to przykro mi ale muszę go rozczarować. Koszulki będą, a ja ze swojej strony mogę tylko jeszcze raz przeprosić, zarówno za opóźnienie jak i utrudniony kontakt ze mną. Przykro mi, nie szyję koszulek własnoręcznie w domu, a złożyłem zamówienie u firmy, a to, że przyslany zostal badziewny material, potem 3 próbki innych i znów czekanie na główną partię materialu NIE JEST moją winą. Cala sprawę, włącznie z przeprosinami wyjaśniła mi firma, więc proszę o jeszcze odrobinę cierpliwości, jeśli ktoś zaplacil za koszulkę to ją dostanie i to jestem w stanie zagwarantować. Od razu dodaję, że jest to pierwsza i ostatnia moja tego typu inicjatywa, bo z tego co widzę nie ma sensu robienie czegoś dla większego grona ludzi, którzy potrafią tylko narzekać podczas gdy sami nic nie robią. Firma od niedawna na rynku ? Proponuję przyjrzeć się ilości zrealizowanych przez nich zamówień które przedstawiane są na ich stronie, a później smarować na forum. Wyludzenie pieniędzy? Nikt od nikogo żadnych pieniędzy nie wyludzal, wszyscy dobrowolnie wplacali wiedząc że koszulki zostaną zrobione dopiero po zebraniu zapisów i pieniędzy i jeszcze raz powtórzę, każdy kto zaplacil koszulkę dostanie. Pozdro


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 12 lut 2014, 21:17 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 12 sie 2012, 10:16
Posty: 177
Lokalizacja: Zgorzelec
Podalem kontakt do firmy, przy czym napisalem w wiad. Prywatnej że lepiej jest się kontaktować mailem na które odpisują regularnie w godzinach wieczornych. Opóźnienie jest spowodowane problemami z materialem, który odpowiedni doszedl tak na prawdę pod koniec stycznia. Jeśli ktoś doszukuje się tu wielkiego wała to przykro mi ale muszę go rozczarować. Koszulki będą, a ja ze swojej strony mogę tylko jeszcze raz przeprosić, zarówno za opóźnienie jak i utrudniony kontakt ze mną. Przykro mi, nie szyję koszulek własnoręcznie w domu, a złożyłem zamówienie u firmy, a to, że przyslany zostal badziewny material, potem 3 próbki innych i znów czekanie na główną partię materialu NIE JEST moją winą. Cala sprawę, włącznie z przeprosinami wyjaśniła mi firma, więc proszę o jeszcze odrobinę cierpliwości, jeśli ktoś zaplacil za koszulkę to ją dostanie i to jestem w stanie zagwarantować. Od razu dodaję, że jest to pierwsza i ostatnia moja tego typu inicjatywa, bo z tego co widzę nie ma sensu robienie czegoś dla większego grona ludzi, którzy potrafią tylko narzekać podczas gdy sami nic nie robią. Firma od niedawna na rynku ? Proponuję przyjrzeć się ilości zrealizowanych przez nich zamówień które przedstawiane są na ich stronie, a później smarować na forum. Wyludzenie pieniędzy? Nikt od nikogo żadnych pieniędzy nie wyludzal, wszyscy dobrowolnie wplacali wiedząc że koszulki zostaną zrobione dopiero po zebraniu zapisów i pieniędzy i jeszcze raz powtórzę, każdy kto zaplacil koszulkę dostanie. Pozdro


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 12 lut 2014, 21:37 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 28 paź 2013, 23:25
Posty: 40
Brawo Kobe24.
I o to chodzi. Szybka reakcja i szczegółowa odpowiedź !
Proste.
Peace.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 12 lut 2014, 21:58 
Offline
gaduła
gaduła
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 wrz 2008, 9:03
Posty: 379
Lokalizacja: Zgorzelec
Może wyjdę przed szereg, ale chcę też wyjaśnić tą sprawę. Sam zamówiłem koszulkę i chciałbym założy ją jeszcze w tym sezonie. Wkurza mnie takie podejście do sprawy - mało profesjonalne. I dlatego zamiast obrzucać się błotem na forum postanowiłem napisać do firmy:
Sprawa koszulek KS TURÓW ZGORZELEC

Witam
Piszę do Was gdyż sprawa zamówionych koszulek trochę się zagmatwała. Pieniądze, przez organizatora tej akcji, zostały zebrane na początku grudnia. Mieliśmy poczekać na nie do początku stycznia. Niestety do tej pory nie dostaliśmy żadnej informacji kiedy te koszulki do nas trafią- prosi się nas tylko o cierpliwość. Zapłaciliśmy za nie a chłopak, który to wszystko zmontował, "jest często poza zasięgiem internetu" i nie udziela wyczerpujących odpowiedzi. Powiedziałbym nawet, że potrzebuje dobrego szkolenia z komunikacji międzyludzkiej. Jest nas około 90 osób, które zaczynają tracić cierpliwość - faktem jest, że powiedział iż będą w styczniu ale nie określił, którego roku.....
Proszę o info:
- Czy zamówienie zostało w Waszej firmie złożone?
- Czy otrzymaliście zapłatę za koszulki?
- Czy nastąpiły jakieś komplikacje jeśli tak to jakie?
- Czy osoba, która to organizowała była o całej sytuacji informowana?
- W jakim terminie możemy spodziewać się uzyskać te koszulki ?
Proszę o szybką informację dla nas jak sprawy wyglądają.
P.S.
Na klubowym forum jest założony specjalny wątek w tej sprawie.

viewtopic.php?f=30&t=4930

Myślę, że najbardziej wiarygodnie dla oponentów osoby Kobe 24( osoba, która zbierała pieniądze) będzie, jak Wasza firma "osobiście" wyjaśni całe zamieszanie na tym forum, gdyż podejrzewam, iż sytuacja mogła przerosnąć kogoś, kto się tym zajmował. Szkoda, żeby chłopaka, który chciał coś zrobić pozytywnego, nazywać złodziejem. Mam nadzieje, że wszystko jest ok i będzie to tylko dla niego lekcja aby poprawić komunikację międzyludzką ...... Jeszcze raz proszę o pilną odpowiedź.
pozdrawiam



Kobe niestety trochę za późno dałeś to wyjaśnienie. Jakbyś robił tak jak pisałem ci na priva i częściej się odzywał na forum, nic takiego by się nie zdarzyło. Oby jak najszybciej to zostało wyjaśnione. pozdrawiam


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 12 lut 2014, 22:27 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 28 paź 2013, 23:25
Posty: 40
Fisban. Takich ludzi potrzebuje ten kraj !
:grin:
fisban pisze:
chciał coś zrobić pozytywnego

Za to plus

fisban pisze:
nazywać złodziejem

Ktoś tu użył słowa złodziej ?

fisban pisze:
Wkurza mnie takie podejście do sprawy - mało profesjonalne

To oczywiście zarzut do Kobe24 ?

fisban pisze:
zamiast obrzucać się błotem

Aż tak to odebrałeś ?

I tu tkwi sedno sprawy !
fisban pisze:
Jakbyś robił tak jak pisałem ci na priva i częściej się odzywał na forum, nic takiego by się nie zdarzyło.


Częściej będę pisał wiadomości prywatne. Obiecuję.

Peace !


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 13 lut 2014, 7:24 
Offline
gaduła
gaduła
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 paź 2008, 12:47
Posty: 396
Lokalizacja: Pierdziszewo
Nikt nie robil z Ciebie złodzieja oprócz Ciebie samego (wystarczylo co jakiś czasie odezwac) . Zabrales się za cos to super ale mniej tez odpowiedzialność za swoje czyny.Tak ciężko było znaleźć czas żeby przez 3 tygodnie odpisac?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 100 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  


Support forum phpbb by phpBB3 Assistant
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
NA FORUM OBOWIĄZUJE ZAKAZ UŻYWANIA FORM "PAN" oraz "PANI". Używamy tylko formy bezpośredniej.


Firma DGL - właściciel www.forum.zgorzelec.info nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników.
Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub ccywilną..