Dzisiaj jest 28 mar 2024, 17:52

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 19 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna
Autor Wiadomość
Post: 25 lut 2014, 1:11 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 05 kwie 2010, 8:36
Posty: 296
Lokalizacja: Zgorzelec
Zakładam nowy temat, bo tamten napsuł krwi wielu forumowiczom. Na wstępie proszę, żeby osoby hejtujące nie wnoszące nic do sprawy, ani nie chcące włączyć się do projektu, nie zabierały tu głosu i nie zaśmiecały tematu.

Chciałbym reaktywować temat koszulek bo zwyczajnie chciałbym mieć taka dla siebie i dla synka. Cały proces od projektu, rozmowy z firmą będę oraz finał mam zamiar umieścić tutaj. Zdecydowałem się na zamówienie koszulek w firmie http://www.lanista.pl

Oto rozmowa jaką przeprowadziłem z osobą od nich:
Witam.
Nawiązując do naszej rozmowy telefonicznej sprzed dwóch tygodni, piszę tego maila w celu pozyskania pewnych informacji. W załączniku przesyłam elementy z których prosiłbym o ew zrobienie projektu jak przyszła koszulka miałaby wyglądać. Herb z grafiki koszulki musi zostać zastąpiony herbem dołączonym w osobnym załączniku. Fajnie tez by było gdyby na koszulce znalazł się herb miasta. jak już wspominałem jesteśmy jako kibice sparzeni przez jedną firmę, która przez 3 miesiące przetrzymała pieniądze nie wywiązując się z umowy, stąd pewnie ilość pytań może być spora. Proszę o wyrozumiałość.
1. Jaka jest minimalna wartość zamówienia (wcześniejsze zamówienie miało liczyć 90 sztuk ale na chwilę obecną nie umiem powiedzieć czy ta liczba pozostanie czy się zmieni)
2. Jak długo czeka się na koszulki od momentu gdy pieniądze zjawia się na koncie i projekt zostanie zatwierdzony.
3. Jaki jest cennik za koszulki przy zamówieniu w przedziale 50-90szt ceny brutto czy netto?
4. Proszę o podanie rozmiarów by kibice mogli zmierzyć swoje bary ;) i jeśli są to rozmiary dziecięce. Kilka osób od nas posiada pociechy
5. Jaki materiał zostanie użyty do produkcji i czy jest to dobra jakość?
6. Czy w razie problemów wynikających z realizacją zamówienia i ew opóźnień zostaniemy o tym niezwłocznie poinformowani?
7. Czy naszą korespondencję mailową mogę ujawnić na naszym forum w celu jawności mojego załatwiania sprawy z wasza firmą by ludzie mieli poczucie bezpiecznego i uczciwego załatwiania sprawy?
Pozdrawiam serdecznie

Odpowiedź:
Serwus!

1) koszulki możemy zrobić od 1szt tu zależy tylko od Ciebie ilość a co za tym idzie cena.
2)czas oczekiwania 10-14 dni
3)50szt -39zł
90szt 36zł
są to ceny netto
4)
5) materiał to poliester łezka gramatura 180g jakościowo wyższa półka.
6) tak
7) tak :)


Pozdrawiam!

JA: Proszę mi tylko jeszcze wysłać rozmiarówkę i co z dziecięcymi rozmiarami?

ONI: rozmiary jutro podeśle bo mam na komputerze w pracy, dziecięce bez problemu tu należy podać wzrost dziecka taka sama rozmiarówka jak w sklepach.

Z tego co zostało napisane można zrobić od 1szt więc nie mam parcia by zgromadzić kolosalną ilość zamówień. Każdy kto będzie chciał może do mnie napisać na priv, bądź skontaktować się pod numerem telefonu w celu dogadania tematu. Każdą osobę, która się sparzyła przy poprzedniej próbie zamawiania koszulek doskonale rozumiem i nie zmuszam nikogo do ponownego składania zamówienia.
Wciąż czekam na rozmiary, a jutro mam zamiar poprosić o projekt graficzny koszulki. Mój zrobiony na szybko wyglada tak:

Obrazek

Jeśli ktoś ma jakieś sugestie skłaniam do dyskusji i obgadania tematu.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 25 lut 2014, 9:18 
Offline
gaduła
gaduła
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 wrz 2008, 9:03
Posty: 379
Lokalizacja: Zgorzelec
Ulżyło mi ]:-> myślałem, że temat idzie do archiwum... Ja się na to piszę. Tylko kiepsko z obrazkiem bo go nie widzę.
Verkland pisze:
materiał to poliester łezka gramatura 180g jakościowo wyższa półka.

Jak to wygląda?
Herb Zgorzelca (pomysł przedni) po prawej a Turowa po lewej? Jaki herb Turowa? Czy może jeden duży drugi mały?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 25 lut 2014, 9:48 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 05 kwie 2010, 8:36
Posty: 296
Lokalizacja: Zgorzelec
Przez telefon jak zapytalem jak wyglada taki materiał, to koles porownal go do koszulek pilkarskich. Herbu turowa (byczego) uzyc nie wolno bo jest zastrzezony. Myslalem o tym zeby herby na samych rekawach zrobic. Tobie chodzi zeby herby byly obok siebie na piersiach?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 25 lut 2014, 11:47 
Offline
gaduła
gaduła
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 wrz 2008, 9:03
Posty: 379
Lokalizacja: Zgorzelec
Verkland pisze:
Myslalem o tym zeby herby na samych rekawach zrobic. Tobie chodzi zeby herby byly obok siebie na piersiach?

Ja myślałem, że tak jak ma rep Polski w nogę dwa małe obok siebie na piersi. Można duży herb z tyłu(Zgorzelec) + ksywka i mały z przodu(Turów). Sprawa do przegadania i każy pomysł można na spokojnie obgadać. Nie musimy aktualnego znaku Turowa mieć . Kobe mówił o starszym herbie zespołu. Myślę, że to jest dobry pomysł. Wtedy nikt się nie przyczepi i nie będzie logo PGE. Ja nie mam nic przeciw sponsorom ale chciałbym koszulke bez ich loga.
Trzeba też to tak zrobić aby nasze pomysły nie przekroczyły zaplanowanego budżetu :smt003
fantazja jest u nas ogromana ale żeby to nie pogrążyło nas finansowo. ]:->


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 01 mar 2014, 1:06 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 05 kwie 2010, 8:36
Posty: 296
Lokalizacja: Zgorzelec
Witam dostałem grafikę i rozmiar koszulek. Od dziś przez dwa tygodnie zbieram zapisy.

Obrazek

Długość /szerokosć
S-69,5/48,5
M-72/53,5
L-74,5/56
XL-77/61
XXL- 78,5/66
XXXL-71/80

rozmiary dziecięce tak jak sklepowe


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 01 mar 2014, 21:03 
Offline
gaduła
gaduła
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 wrz 2008, 9:03
Posty: 379
Lokalizacja: Zgorzelec
OK wzór jest. Mnie pasuje.
Mam pytania
- ile to kosztuje? jak zapłacić Tobie?
- czy zamiast Zgorzelec może być własna ksywka? czy można dać własny numer?
- ile czas czekamy na przesłanie ? 2 tygodnie?
Odpowiedź na te pytania pomoże niewiernym Tomaszom ;-)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 02 mar 2014, 0:20 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 05 kwie 2010, 8:36
Posty: 296
Lokalizacja: Zgorzelec
Jak już pisałem koszt powyżej 50szt to 39zł netto, powyżej 90szt 36 zł, przy mniejszych ilościach zapewne będzie większy. Przez dwa tyg zbieram zapisy, jak będę wiedział jaka będzie liczba osób będę znał cenę. Jak poznam cenę przez kolejny tydz będę zbierał pieniądze.
Zapłacic mi można będzie najlepiej przelewem bo wówczas mamy ślad elektroniczny, co powinno być dla was potwierdzeniem zapłaty.
Jestem pewien, że własna ksywka i numer są indywidualne. Dla pewności wysłałem firmie zapytanie o to.
Firma ma w regulaminie że czas realizacji zamówienia to dwa tygodnie.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 11 mar 2014, 23:54 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 05 kwie 2010, 8:36
Posty: 296
Lokalizacja: Zgorzelec
Widzę, że tamte koszulki się nie spodobały więc pozwoliłem sobie stworzyć coś takiego:

Obrazek
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 12 mar 2014, 6:06 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 05 kwie 2010, 8:36
Posty: 296
Lokalizacja: Zgorzelec
Dziś odebrałem maila i jest tez możliwość powrotu do pierwowzoru koszulek czyli

Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 12 mar 2014, 13:40 
Offline
gaduła
gaduła
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 lis 2007, 11:24
Posty: 300
Verkland pisze:
Dziś odebrałem maila i jest tez możliwość powrotu do pierwowzoru koszulek czyli

Obrazek

To jak to jest z tym herbem? Może warto zapytać czy klub zezwoliłby na jego użycie?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 12 mar 2014, 13:48 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 05 kwie 2010, 8:36
Posty: 296
Lokalizacja: Zgorzelec
Dzis mam rozmowe z prezesem i bede wiedzial dokladnie koszulke wrzucilem z obecnym herbem bo nie mialem przerobionej.

Logo mogloby byc obecne gdyby tez na koszulce pojawilo sie logo PGE bo jest umowa wiazaca glowe byka ze sponsorem. Pomysle nad kilkoma wariantami i wrzuce.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 16 mar 2014, 17:55 
Offline
gaduła
gaduła
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 lis 2007, 11:24
Posty: 300
To jak z tymi koszulkami?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 19 mar 2014, 9:30 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 05 kwie 2010, 8:36
Posty: 296
Lokalizacja: Zgorzelec
Sprawa wygląda tak. Jakiekolwiek herby są czyjąś własnością. Logo Turowa, stare należy zdaje się do ks Turów więc wypadałoby ich zapytać, herb miasta trzeba by było zapytać burmistrza o zgodę. Dwa że zgłosiło sie raptem koło 15 osób. Moja ostateczna propozycja jest taka: zamówiłbym same pasiaki bez herbów tylko z ew numerem z tyłu i ksywką. Każdy kto by chciał mógłby sobie na własną rękę zrobić przód taki jaki by chciał (herb stary czy nowy i ew miasta) lokalne drukarnie podejrzewam zrobilyby to.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 24 mar 2014, 23:48 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 05 kwie 2010, 8:36
Posty: 296
Lokalizacja: Zgorzelec
Temat zamykam. Robię takie koszulki jak na załączonej grafice. Chętnych zapraszam na priv tam udzielę informacji szczegółowych. Mój numer telefonu 781 163 393

Obrazek

Czarna okolicznościowa oraz pasiak w barwach, bez herbu plus ksywka i numer z tyłu. Do wyboru. Jest możliwość zrobienia dziecięcych. Podaję jeszcze raz rozmiarówkę:
Długość /szerokosć
S-69,5/48,5
M-72/53,5
L-74,5/56
XL-77/61
XXL- 78,5/66
XXXL-71/80

Kolejna akcja może w przyszłym sezonie ;)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 02 maja 2014, 12:12 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 05 kwie 2010, 8:36
Posty: 296
Lokalizacja: Zgorzelec
Dla zainteresowanych i dla tych co zapłacili. Koszulki właśnie przyszły i będę na przyszłym meczu rozdawał na sektorze C.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 19 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 15 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  


Support forum phpbb by phpBB3 Assistant
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
NA FORUM OBOWIĄZUJE ZAKAZ UŻYWANIA FORM "PAN" oraz "PANI". Używamy tylko formy bezpośredniej.


Firma DGL - właściciel www.forum.zgorzelec.info nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników.
Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub ccywilną..