Dzisiaj jest 28 mar 2024, 12:52

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2239 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 145, 146, 147, 148, 149, 150  Następna
Autor Wiadomość
Post: 09 cze 2015, 21:12 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 21 sty 2010, 10:12
Posty: 66
Lokalizacja: Bogatynia
do dredek
Jeżeli nie potrafisz wyczuć ironii to nie wczuwaj się za bardzo.
Niestety mieszkasz w pierdziszewie małym i nikt nie lubi gdy tam trafia misiu.
Tak to działa nie da się ukryć że to gwizdki nam odebrały chęć do gry a kto za tym stoi to już głębiej trzeba pogrzebać.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 09 cze 2015, 21:14 
Offline
gaduła
gaduła
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 lut 2012, 15:20
Posty: 369
Lokalizacja: Z-c
Rozumiem przegrać po walce jak kiedyś z Prokomem, a tu cztery mecze praktycznie oddane za darmo. Pomyśleć, że jeszcze 2-tygodnie temu byli zespołem i deklasowali rywali.
Nie mam zamiaru pastwić się nad Dylewiczem, bo ostatnie mistrzostwo było po części jego zasługą. Natiażko zawodnik, z którym trzeba jak najszybciej rozwiązać kontrakt, przy Nikoliczu jest po prostu dnem. Po ostatnim meczu, obecnego trenera nawet nie jest mi żal, że odchodzi.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 09 cze 2015, 21:21 
Offline
rekrut
rekrut
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 gru 2014, 11:59
Posty: 26
Przestancie pisac ze winne sa gwizdki.

Przegrali cztery mecze pod rzad jak amatorzy.

Kto i czym spieprzyl atmosfere i odebral chec gry tej druzynie ?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 09 cze 2015, 21:29 
Offline
gaduła
gaduła
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 lis 2007, 11:24
Posty: 300
To chyba była ostatnia szansa na mistrzostwo w ciągu kilku lat. Najlepsi Polacy odejdą, zastępców brak. Stelmet się zabezpieczył pod tym względem. Jeszce jak uzbierają te 4 miliony euro, żeby grać e Eurolidze to będzie tragedia.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 09 cze 2015, 21:34 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 09 cze 2015, 21:30
Posty: 1
jak by pentaki nie chlały w pinku piątek i sobotę do rana , a w niedziele mecz arcyważny to może było by inaczej


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 09 cze 2015, 21:46 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 21 sty 2010, 10:12
Posty: 66
Lokalizacja: Bogatynia
Paradoks polega na tym żeby mieć dobrych zawodników trzeba grać w eurolidze tylko z tym że z taką kasą jaką mamy w polskich klubach możemy zatrudnić dwóch max trzech dobrych zawodników.
Tylko co później oni się pokażą a tak naprawdę wszyscy wiedzą , że i tak nic nie ugramy, zagramy dużo więcej meczy i na tym koniec.
Więc może nie starać się o euroligę tylko zebrać naprawdę dobrą grupę i zadbać o własne podwórko , bo kogo to że zagraliśmy dobre mecze w euro NIC ale to że przegraliśmy finały to już wszyscy.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 09 cze 2015, 21:51 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 gru 2008, 22:27
Posty: 603
proponuję ochłonąć zanim znów usiądziesz do klawiatury, bo nic nie idzie z tych wypocin zrozumieć...


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 09 cze 2015, 22:01 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 lip 2008, 7:18
Posty: 1017
Lokalizacja: Zgorzelec
Stelmet wygrał bo miał Filipovskiego. Rajkovic został taktycznie znokautowany i jedyne pocieszenie tych finałów - Rajkovica w przyszłym sezonie w Turowie nie zobaczymy. Natomiast, muszę powiedzieć, że o Jasińskim można wiele złego powiedzieć ( sam go nie trawię i nie lubię ), ale mozolnie buduje dobry klimat wokół koszykówki, lubi koszykówkę i się w nią angażuje. W Zgorzelcu moim zdaniem, nie wykorzystano impulsu w postaci Mistrzostwa Polski, a może precyzyjniej -olano zagadnienie. Marketingowo i organizacyjnie raczkujemy, albo precyzyjniej - nie istniejemy. I chociażby z tego tytułu ten Mistrz nam się nie należał.
Stelmet na pewno w przyszłym sezonie będzie dysponował większym budżetem i pozostawienie Filipovskiego sprawi, że będzie jeszcze silniejszy. W tle Stelmetu widziany był Krygier. Może i on dołączy do Zielonej. My tego tandemu nie chcieliśmy - nie dosłownie my, ale decydenci i politycy. A Zielona, kto wie może na nich postawi.
Można zaczynać nowy sezon i najważniejsze będzie:
1. Budżet
2. Trener
3. Polacy( dalej obowiązuje przepis )
4. Obcokrajowcy
Ad. 1 obawiam się, że nie będzie większy a raczej mniejszy i chyba trzeba będzie jeszcze z niego łatać dziurę z tego sezonu;
Ad. 2 Trener - idealnie by teraz pasował właśnie Filipovski. Nie wiem na kogo postawią, ale warto byłoby postawić na kogoś pokroju Saso - z dobrym warsztatem trenerskim, głodnego sukcesów, z chęcią pracy od podstaw;
Ad.3 Polacy - Dylewicz, Kuba i Kostrzewski - kto obok nich? zobaczymy - Kuliga i ewentualnie Chylińskiego zastąpić będzie trudno;
Ad. 4 z obcokrajowców prawdę mówiąc nie zostawiłbym dosłownie nikogo.

Trzeba również pomyśleć o odbudowie tożsamości "kibicowskiej" w Zgorzelcu. Stworzyć klimat i warunki aby ludzie zaczęli się identyfikować z Turowem, zadbać o lepszy doping i odbudować KK. Ale to temat na później i nie wiem czy w Zgorzelcu w ogóle do zrealizowania.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 09 cze 2015, 22:58 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 lis 2006, 0:43
Posty: 493
Lokalizacja: Bogatynia
Dzisiaj nie mogłem nawet oglądać meczu bo praca... niestety tak bywa... ale dzisiaj odwożąc syna do przedszkola rano, powiedziałem mu, Bartek, mecz jest o 20, poproś mamę niech ci włączy i kibicuj za tatę...
Bartek ma nie całe 6 lat, w tym sezonie zacząłem go zabierać na mecze regularnie w miarę możliwości , bo pierwszy raz był na maratońskiej jak jeszcze nie miał trzech...

Jak wróciłem przed 23 już spał...

Żona jakaś zła na mnie... pytam o co chodzi...

Mój brzdąc oglądał cały mecz... latał co chwilę do kuchni do mamy czy do starszej siostry i relacjonował przebieg meczu, mówił jaki wynik, kto trafił kosza...
Żona w przerwie meczu przebrała go, dała kolację, myślała, że bajkę oglądnie i zaśnie... ale on dalej chciał Tury oglądać... na dobranoc... "bo my o misia gramy"
Jak po jakimś czasie poszła jeszcze na ogródek coś tam zrobić i wróciła po 10 minutach myśląc że Bartek już śpi...

Ten stał przed telewizorem i ... stał...

Jak się go zapytała co się stało, ze łzami w oczach odpowiedział "NIE WIEM... przegrali"

JA TEŻ NIE WIEM !!!

Przegrać cztery mecze z rzędu ??? W finale ? Faworyt ???
Brak mi słów... nawet powtórki nie oglądnę bo po co...
Rozumiem przegrać po walce ale cztery mecze pod rząd ??? To jest nie normalne mając takich zawodników, którzy błyszczeli w Europie i w sezonie zasadniczym...
Trenerze WSTYD i nie wiem... ech...

Srebro też OK, które, to szóste? :)

Teraz pytanie co dalej... jak się to wszystko potoczy...


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 09 cze 2015, 23:07 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 09 cze 2015, 22:53
Posty: 3
Zarejestrowałem się, aby POROZMAWIAĆ, nie prowokować. Jestem z Zielonej Góry. Chciałbym zadać kilka pytań, które mnie po prostu nurtują, bez zupełnej napinki. Przyznam się szczerze, że obawiałem się tego finału, miałem i nadal mam duży respekt do drużyny Turowa - niejednokrotnie kibicowałem Wam w rozgrywkach Euroligi, kiedyś nawet obaliłem flaszkę oglądając wasz pojedynek z Barceloną i wkurzałem się na pracę sędziów. EOT.

Chciałbym się zapytać o kilka kwestii, abstrahując zupełnie od niechęci, lub nienawiści pomiędzy naszymi zespołami.

Zauważyłem, że często drużyna Zastalu jest deprecjonowana - rozumiem, niechęć do rywala. Jednak nie rozumiem, czemu jesteśmy wyzywani od sezonowców czy pagórków. Przeszukałem internet, aby zapoznać się z historią Turowa i dotarłem do tego, że Wasza drużyna awansowała do najwyższej klasy rozgrywkowej w 2005 roku (jeśli się mylę, proszę o poprawienie). Zastal awansował do PLK pięć lat po was. Oba kluby miały swoje sukcesy lub porażki (ach, ten niesamowity Prince rok temu). Dlaczego jesteśmy wyzywani od sezonowców? Klub zyskał na popularności, kibice chodzą na mecze i dopingują swoich zawodników. Nie jestem pewien, więc zapytam - czy Turów na meczach w pierwszej lidze miał komplety publiczności? Czy boom na basket rozpoczął się być może w momencie, kiedy nadeszły pierwsze sukcesy - na przykład awans do PLK?

Druga sprawa, wyzywanie nas od pagórków. Ja rozumiem, że Zielona Góra ma różne konotacje, ale (to bez napiny, zupełnie poważne pytanie) czy zdajecie sobie sprawę, jak może być odbierana nazwa Zgorzelec? Nie chciałbym i nie będę tłumaczył znaczenia słowa zgorzel - ale z tego co słyszałem, a wielu moich znajomych chodzi na basket - nikt, nigdy nie używał tego jako inwektywy.

Kiedyś graliście w CRSie, teraz macie piękną halę. Kiedyś chodziłem na Wasze mecze w Eurocupie, teraz oglądałem Was w Eurolidze. I pomimo tego, że to ja i moi pobratymcy (w domyśle mieszkańcy ZG) mamy okazję do świętowania i lżenia z rywala - chciałbym to wszystko w jakimś sensie załagodzić. Cztery okocimy robią swoje, ja jak William Wallace niestety świata nie zmienię. Proszę tylko o więcej szacunku, bo wielu z nas ma szacunek do Was.

Wiem, że dla Was srebro to porażka, tak jak dla nas było to rok temu. Dlatego życzę Wam, abyście nie pluli na zawodników, którzy oddali "krew i pot", za zwycięstwo. Trzymajcie się tak jak my rok temu i spotkajmy się za rok w finale, aby mistrzostwo znów znalazło się w rękach klubów, które na to zasługują.

Pozdrawiam i liczę na odpowiedź!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 09 cze 2015, 23:32 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 21 sty 2010, 10:12
Posty: 66
Lokalizacja: Bogatynia
do Blair
Może i nie składnie piszę , bądź nie potrafisz czytać ze zrozumieniem.
Specjalnie dla Ciebie , nie grajmy w eurolidze bo nie mamy z czym , zagrajmy dobry sezon w plk.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 09 cze 2015, 23:40 
Offline
gaduła
gaduła
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 lut 2012, 15:20
Posty: 369
Lokalizacja: Z-c
Jak można rozmawiać o szacunku jak w tamtym roku po meczu nr4 pod CRSem porysowano mi samochód tylko dlatego że był na zgorzeleckich blachach- miałem możliwość zrobienia tego samego w Zgorzelcu, ale tego nie zrobiłem, bo nie jestem debilem i szanuje czyjeś mienie, nawet jak ma rej. FZ.
A propos naszych zawodników, bo nie zauważyłem w którym momencie oddawali "krew i pot", chyba oglądaliśmy inne mecze?? Przykro mi, ale nasi skompromitowali barwy Turowa na maxa.
Teraz nastąpi odcięcie kasy, zostanie kilku niedobitków i tyle, także następne finały zagracie , ale nie z nami.
Pokemon15 - niezła historyjka, szkoda malucha.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 09 cze 2015, 23:44 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 sty 2005, 23:14
Posty: 440
Lokalizacja: Queensbridge
dredek pisze:
Przestancie pisac ze winne sa gwizdki.

Przegrali cztery mecze pod rzad jak amatorzy.


Dokładnie, a to co działo się dziś momentami wywoływało poczucie żenady. Taktyczna defensywa Stelmetu, walka, obrona, walka. Ofensywa Turowa nie istniała, i to nie tylko za sprawą pudłowania rzutów, które musiały wpaść. Atak opierał się na chaosie, w dużej części wywołanym odpowiednio pokierowaną obroną. Rzuty przez ręce, rzuty rozpaczy w ostatnich sekundach akcji bo zagrywka nie wyszła i znowu rzuty przez ręce, forsowanie akcji totalnie na siłę. Kulig wyłączony ze "swojej" gry, praktycznie bez czystych pozycji na łukiem, Collins który tak naprawdę dezorganizował jakąkolwiek "systemową" grę swoimi wjazdami, z których nie wynikało ani zbyt dużo punktów, ani wolnych pozycji dla partnerów. Zero sensownego kreowania pozycji rzutowych dla Chylińskiego, zero rozciągania gry pozwalającego na izolację podkoszowych. Natiażko powinien jechać na front walczyć za swój kraj, może tam byłoby z niego więcej pożytku, totalne niemyślące drewno. Ale nie to jest najgorsze. Najgorsze jest to, że po tej drużynie nie było widać, że naprawdę che wygrać to mistrzostwo, ani że przegrana wywołała jakąkolwiek złość. Pewnie "trzon" zespołu ma już plan na przyszłość i to raczej nie związany z Turowem, więc w sumie nie ma się czemu dziwić.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 10 cze 2015, 0:01 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 09 cze 2015, 22:53
Posty: 3
SeaBlade pisze:
Jak można rozmawiać o szacunku jak w tamtym roku po meczu nr4 pod CRSem porysowano mi samochód tylko dlatego że był na zgorzeleckich blachach- miałem możliwość zrobienia tego samego w Zgorzelcu, ale tego nie zrobiłem, bo nie jestem debilem i szanuje czyjeś mienie, nawet jak ma rej. FZ.


A mi porysowali auto w Gorzowie, po derbach Stal - Falubaz. Ba, błotnik nawet kamieniem dostał. Czy mam teraz mścić się w internecie na wszystkich mieszkańcach Gorzowa? Proszę, nie pozwólmy, aby patologia zrealizowała swoje plany i poróżniła normalnych kibiców!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 10 cze 2015, 0:04 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 lis 2006, 0:43
Posty: 493
Lokalizacja: Bogatynia
Dandruff, z całego serca tak, tak graty dla Was bo wygraliście zasłużenie bez lipy ... ale co się stało z nami ? z drużyną? z trenerem ?
Tu chodzi chyba o coś innego...

Po dobrym eurocapie i dobrym sezonie nagle :BUM? Jeb na mordę i ch...

Jestem za powołaniem Komisji z niezależnymi ekspertami zarówno z Polski jak i z Europy , ds zbadania i wyjaśnienia przyczyn przegranej Turowa Zgorzelec z Zastalem Zielona Góra finale sezonu 2014/201


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2239 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 145, 146, 147, 148, 149, 150  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 20 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  


Support forum phpbb by phpBB3 Assistant
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
NA FORUM OBOWIĄZUJE ZAKAZ UŻYWANIA FORM "PAN" oraz "PANI". Używamy tylko formy bezpośredniej.


Firma DGL - właściciel www.forum.zgorzelec.info nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników.
Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub ccywilną..