Dzisiaj jest 27 kwie 2024, 9:53

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Ten temat jest zamknięty. Nie można w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 504 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 34  Następna
Autor Wiadomość
Post: 15 cze 2015, 12:08 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo

Rejestracja: 06 kwie 2006, 22:37
Posty: 1428
Lokalizacja: Zgorzelec-Ujazd
jeżeli mamy opierać się na wychowankach/ a wielu tak sugeruje/ to Gospodarek jest znacznym wzmocnieniem.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 15 cze 2015, 12:11 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo

Rejestracja: 06 kwie 2006, 22:37
Posty: 1428
Lokalizacja: Zgorzelec-Ujazd
A Turów poczeka ze składem do końca sierpnia już z polskich zawodników będzie Jyż , Gospodarek i Kostrzewski co lepsi już są zaklepani.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 15 cze 2015, 12:41 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 sty 2008, 18:21
Posty: 1551
Lokalizacja: Zgorzelec
bog180 pisze:
A Turów poczeka ze składem do końca sierpnia już z polskich zawodników będzie Jyż , Gospodarek i Kostrzewski co lepsi już są zaklepani.


Przeciez teraz sa wakacje, sezon ogorkowy... Trzeba odpoczac po ciezkim sezonie ;)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 15 cze 2015, 15:05 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 05 kwie 2009, 18:40
Posty: 124
Lokalizacja: zgorzelec
Bog też chodziłem gdy grał Jacek i inni.Teraz byłem na jednym meczu.I Wtedy był Turów,a teraz jest zbieranina najemników.Za parę lat większość z tych "srebrnych bohaterów"nie będzie pamiętać gdzie jest takie miasto jak Zgorzelec


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 15 cze 2015, 15:05 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 14 gru 2013, 20:41
Posty: 228
Lokalizacja: Pieńsk
bog180 pisze:
A Turów poczeka ze składem do końca sierpnia już z polskich zawodników będzie Jyż , Gospodarek i Kostrzewski co lepsi już są zaklepani.


Nie zapominajmy o Dylu, chociaż jak będzie tak krucho z kasą, to nie wiadomo, czy i on się nie ewakuuje. No ale bądźmy dobrej myśli, w poprzednich sezonach włodarze Turowa też nas nie rozpieszczali nadmiarem informacji w sezonie ogórkowym, a jak już coś podawali ,to były to konkrety, a nie spekulacje.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 15 cze 2015, 15:24 
Offline
VIP
VIP
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 mar 2011, 10:59
Posty: 3406
Lokalizacja: Zgorzelec
Dokładnie - lepiej podawać konkrety, niż sztucznie pompować atmosferę. Z drugiej strony patrząc na sezonowców, to w tym roku wyszło im na dobre. Trzeba również przyznać, że mamy trochę szczęścia i z "niewysokim" budżetem potrafiliśmy osiągnąć dobry wynik.
Tylko spokój może nas uratować ;)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 15 cze 2015, 18:35 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo

Rejestracja: 20 sty 2009, 8:52
Posty: 1084
Lokalizacja: Zgorzelec
Zostaliśmy najbardziej medialnym klubem w TBL.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 15 cze 2015, 18:56 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo

Rejestracja: 15 lip 2009, 10:21
Posty: 905
Lokalizacja: Zgorzelec
Niecierpek przestań bzdury wypisywać na tym forum , jak chcesz kibicować wychowankom to choć w sezonie na III ligę. Ja cieszę się, że w Zgorzelcu mamy koszykówkę na wysokim
poziomie, że PGE Turów Zgorzelec pokazuje się na arenie międzynarodowej, gra z drużynami
z najwyższej półki. I to jest piękne . Najemnicy grają w każdej drużynie polskiej i zagranicznej , w każdej dyscyplinie sportu. Chcę ci uświadomić, że Polacy też grają
w obcych klubach i też są najemnikami.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 15 cze 2015, 19:16 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 lip 2008, 7:18
Posty: 1017
Lokalizacja: Zgorzelec
Wartościowych Polaków jest jak na lekarstwo. Z drugiej strony płacić za nich jak zboże też sensu nie ma. Kuliga i Chyla, Polakami nie zastapimy. Może trzeba postawić na 2 doświadczonych i 4 utalentowanych młodych a resztę składu uzupełnić mocnym zaciagiem zagranicznym. Ale o tym zadecyduje chyba trener. A przede wszystkim - na ile pozwoli budżet . Mam nadzieje, że z Polakami klub negocjuje bo za chwilę na rynku zostanie złom i szrot.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 15 cze 2015, 20:50 
Offline
rekrut
rekrut
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 gru 2014, 11:59
Posty: 26
@Halcia


to ja Tobie (ale takze sobie) bardzo wspolczuje ze kibicujesz druzynie ktora najprawdopodobniej odpuscila final ze wzgledu na problemy finansowe.

Jezeli bylo by to prawda a taka mozliwosc istnieje to dla mnie udzial takiej druzyny w lidze niema sensu.

To co widzialem w tym sezonie a szczegolnie w finale zakonczylo dla mnie zgorzelecka koszykowke pod rzadami obecnych "macherow" zaprzyjaznionych blisko z politycznym trupem jakim jest P*O*.

To wszystko niema prawie wogole do czynienia ze sportem.

Chodzi o pieniadze i wladze a klub jest narzedziem.

Dobranoc i zycze wypelnionej do ostatniego krzeselka w nowym sezonie hali.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 15 cze 2015, 22:11 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 05 kwie 2010, 8:36
Posty: 296
Lokalizacja: Zgorzelec
Budżet? Jaki budżet? Po zapłaceniu zaległości stać nas pewnie będzie na 1 ligę. Nie mówię, że to źle. Jak spłacimy długi, odrobimy sezon, będziemy startować od zera. Myślę, że to będzie najtrudniejszy sezon dla klubu i dla kibiców. Pytanie ilu z nas zostanie na hali? Ja będę i mam zamiar gasić światło :)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 15 cze 2015, 22:55 
Offline
pismak
pismak

Rejestracja: 20 sty 2014, 19:55
Posty: 521
Póki co szczury typu waldek i rafcio trzymają stery i nie uciekają z okrętu, co może wskazywać na to, że jeszcze nie tonie. Co nie znaczy, że te stwory z pod latarni wiedzą, co wokół nich się dzieje. W zeszłym roku pierwszy kurdupel miasta dumnie prężył pierś otrzymując medal mistrza polski PLK, a w tym gdzieś się w koncie zapodział. Udało mu się sprzedać kiełbasę za ponad 40 baniek i to w dodatku taką typu na grilla i ma to na najbliższe cztery lata w czterech literach.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 16 cze 2015, 8:51 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 lut 2010, 8:17
Posty: 561
Lokalizacja: mam wiedzieć
może było to pisane wcześniej ale nie chciało mi się szukać:
Dylu mimo ważnego kontraktu na nadchodzący sezon chce go rozwiązać , po prostu chce odejść....powód .... tyko możemy się domyślać.............
Chylu wysłał do kilku klubów PLK swoją ofertę, w której podobno widnieje kwota za sezon jakiej wymaga, a jest to bagatela 400 tys. Pln !!!!! życzę mu powodzenia , bo chyba tylkoStelmet może mu tyle zaoferwać , ale JJ wyda na Koszarka, Zamoja i Bestię nie małe pieniądze ... ale to już może być nie nasz problem.....tym bardziej że z całym szacunkiem dla Michała ale jest on ryzykiem ze względu na kontuzje.......


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 16 cze 2015, 9:48 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 lip 2008, 7:18
Posty: 1017
Lokalizacja: Zgorzelec
O Dylewiczu również słyszałem. Jeszcze nie tak dawno zawodnicy chcieli grać w Turowie. Teraz wszyscy spier......ją. Oczywiści winnych nie ma. Sorki są winni - kibice.
Ale beznadzieja się w tym klubie zrobiła. Ale to jest pokłosie beznadziejnej organizacji, braku klimatu na koszykówkę, braku profesjonalizmu, pozoracji, zaniedbań klubu, polityki itd.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 16 cze 2015, 11:05 
Offline
gaduła
gaduła
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 lis 2007, 11:24
Posty: 300
Myślałem, że staniemy się drugim Asseco, ale nie tak szybko. Niech te ogórki już się kończą, bo to nie na moje nerwy.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Ten temat jest zamknięty. Nie można w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 504 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 34  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 113 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  


Support forum phpbb by phpBB3 Assistant
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
NA FORUM OBOWIĄZUJE ZAKAZ UŻYWANIA FORM "PAN" oraz "PANI". Używamy tylko formy bezpośredniej.


Firma DGL - właściciel www.forum.zgorzelec.info nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników.
Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub ccywilną..