Dzisiaj jest 27 kwie 2024, 21:41

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 766 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 52  Następna
Autor Wiadomość
Post: 29 paź 2015, 10:05 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 28 paź 2013, 23:25
Posty: 40
Krzysztof pisze:
Łuczak, powiem krutko, spierdal....j !!!!!!!!!!!!!!!

Podejdź i powiedz to Waldemarowi prost w oczy :lol:
Czytając Twoje wszystkie posty, wniosek jest jeden, lecz się :lol:

Nie bronię Łuczaka, ale kozakowanie zza klawiatury śmieszy mnie bardzo. Żadnych konkretnych akcji przeciw prezesowi nie zauważyłem. Białe chusteczki, transparent, pismo do władz PGE itp. Jedynie niska frekwencja wynikająca z podejścia zgorzeleckiego kibica, która nijak nie wpływa na etat Waldemara.

Co do meczu.
Tylko 10 odnotowanych strat ? Wydawało mi się że było ich więcej ale jak to mówią, statystyki nie kłamią. Bolączką jest tracenie piłek pod własną tablicą, niby już mają piłkę w rękach a tu okazuje się że następna zbiórka w ataku. We wczorajszym meczu straciliśmy tak 8pkt

Nie wykorzystanie 3 szybkich ataków po których powinny być punkty w 100%. Kto widział mecz ten wie o czym piszę. Strata 6pkt.

Niedźwiedzki, od tego zawodnika zależy bardzo wiele, wiele też przed nim pracy, kondycja na mizernym poziomie to największa jego bolączka, no i może tak z -5kg by się przydało. Piotrek papiery na grę ma na sto procent, pytanie to czy będzie mu się chciało wykorzystać swoje warunki.

Trener, czasami nie rozumiem jego decyzji, ale to on ma większe doświadczenie. Osobiście zatrudniłbym do takiego składu bardziej doświadczonego, który wyciągnie z tego zespołu 110%.

Wirtuozami koszykówki w tym sezonie nie będziemy i nie ma co na to liczyć. Skład jest taki jaki jest i pewnie mało się w nim zmieni. Widać że chcą grać, walczyć i wygrywać a to najważniejsze.

I na koniec. Szczęście czy nie, gdy w meczu potrafimy wrócić z -12 -16 do gry w kilka minut ( prawie w każdym :lol: ) to chyba nie jest źle. Wczorajszy run +18 z obroną robi wrażenie i warto obejrzeć tę czwartą kwartę

Kamyczek - szkoda że tylko 2 i 4 kwartę :lol:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 29 paź 2015, 11:30 
Offline
gaduła
gaduła
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 lis 2007, 11:24
Posty: 300
grengo pisze:
Przy okazji bycia na forum info z konferencji prasowej. Podziękowania za doping od trenera Ignatowicza oraz Denisa Krestinina. Doping został również dostrzeżony przez litewskiego szkoleniowca.
I moja subiektywna ocena: szkoda, że KK nadal nie może dogadać się z balkoniarzami, którzy rozpoczęli głośne śpiewanie (w kilkanaście osób) i zostali za chwilę zagłuszeni przez KK. Szkoda, że nikt nie wpadł jeszcze na to, że po połączeniu sił w śpiewie mogłoby być jeszcze głośniej i lepiej. Szkoda :(.

Ps. w związku z moją oceną sytuacji nie przypinajcie mi ideologii, że chcę coś mieszać, bo przekazałem tylko ocenę ludzi, z którymi rozmawiałem po meczu. Pozdrawiam (y)


Od drugiej kwarty siedziałem w sektorze KK, pod koniec doping był całkiem dobry, nawet ta garstka kibiców z innych sektorów dołożyła coś od siebie.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 29 paź 2015, 14:51 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 lip 2008, 7:18
Posty: 1017
Lokalizacja: Zgorzelec
Myślę, że wystarczy usiąść i porozmawiać. Będzie spotkanie kibiców - rozmawiajmy. Super byłoby się dogadać i wspólnie po kibicowac ale trzeba iść w jednym kierunku a nie każdy woj na swój strój. Więcej w tym przeszkadzania niż współpracy. Jedno jest pewne -doping jest średni na jeża i warto byłoby go poprawić. Na pewno przydałaby się świeża krew w gronie kibiców dopingujacych.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 29 paź 2015, 18:32 
Offline
VIP
VIP
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 mar 2011, 10:59
Posty: 3406
Lokalizacja: Zgorzelec
Za ostatnie dwa mecze na naszej hali KK należą się brawa i podziękowania za doping :smt023

Jeżeli jakimś cudem dogadaliby się z Balkoniarzami, to doping byłby bardzo przyzwoity 8)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 29 paź 2015, 18:56 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo

Rejestracja: 15 lip 2009, 10:21
Posty: 905
Lokalizacja: Zgorzelec
Czy Śląsk Wrocław pożyczył na dzisiejszy mecz z Litwą stroje naszego Turowa ? :lol:
Nasze stroje muszą się bardzo podobać , bo nawet Stelmet gra w tym sezonie
w białych strojach z czarnym dodatkiem.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 29 paź 2015, 18:58 
Offline
pismak
pismak

Rejestracja: 03 sie 2012, 10:17
Posty: 789
hmmm ostatnimi czasy również byłem wk...ny marazmem i rozdźwiękiem, i przestało mi się chcieć kibicować na sektorze za koszem, aczkolwiek to co widziałem/słyszałem wczoraj napawa optymizmem i chętnie wrócę do zdzierania japy na najbliższych meczach, ale pod warunkiem, że faktycznie tak jak było wczoraj czy iść będzie czy nie, wszyscy będą dawać z siebie wszystko, jeśli to jednorazowy wyskok to dziękuję, posiedzę i powcinam popcorn z boczku...

wciąż liczę, że w końcu uda się zakopać topór i kibice zgorzeleccy przestaną się kopać a zaczną kibicować....


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 30 paź 2015, 1:39 
Offline
pismak
pismak

Rejestracja: 20 sty 2014, 19:55
Posty: 521
s.p.o.r.t. pisze:
Cytuj:
Podejdź i powiedz to Waldemarowi prost w oczy :lol: Czytając Twoje wszystkie posty, wniosek jest jeden, lecz się :lol:

Wyobraź sobie, że stać mnie było na powiedzenie prosto w oczy waldkowi, gdzie jego miejsce.
Ciekaw jestem czy dasz radę stanąć twarzą w twarz ze mną i powiedzieć gdzie i na co mam się leczyć !?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 30 paź 2015, 7:28 
Offline
VIP
VIP
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 mar 2011, 10:59
Posty: 3406
Lokalizacja: Zgorzelec
Krzysztof pisze:
stać mnie było na powiedzenie prosto w oczy waldkowi, gdzie jego miejsce.


I jak wtedy zareagował?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 30 paź 2015, 14:25 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 lip 2008, 7:18
Posty: 1017
Lokalizacja: Zgorzelec
Może Krzysztof powie jak zareagował prezes ale sądzę że było w myśl powiedzenia - pluj świni w oczy a ona powie że deszcz pada. Z tymi statuetkami to straszna lipa - podziękować sponsorom niezaplaconymi statuetkami. Ale syf ale bagno.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 30 paź 2015, 21:18 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 05 kwie 2010, 8:36
Posty: 296
Lokalizacja: Zgorzelec
Wstyd i hańba. Mój znajomy, który nie na facebuka zdziwił się bardzo, że był mecz we środe. Marketing sięgnął takiego dna, że na 1.11 zapalę mu świeczkę. Żal wykupić jedną tablicę reklamową, zrobić roczną naklejkę i tylko doklejać nazwy przeciwników. Ciężko się chyba w klubie myśli.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 31 paź 2015, 17:18 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 sty 2008, 18:21
Posty: 1551
Lokalizacja: Zgorzelec
U mnie to samo... Znajomi, ktorzy chodza na mecze dosyc czesto nie mieli pojecia, ze mecz pucharowy jest we srode :(

Jak powyzej: znicz dla marketingu :/


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 31 paź 2015, 21:47 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 paź 2009, 12:36
Posty: 790
Lokalizacja: Zgorzelec
Rosa doskonale ujawniła wszystkie nasze słabe punkty. Turów jest w tym sezonie beznadziejny i nie mam nic więcej do przekazania w tym temacie.
Czekam na głębszą analizę tych znawców, którzy widzieli lub może dalej widzą w tym zespole potencjał. Za nami tu pięć kolejek, w tym jeden mecz pucharowy chyba już nie ma na co czekać.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 31 paź 2015, 23:03 
Offline
pismak
pismak

Rejestracja: 20 sty 2014, 19:55
Posty: 521
Gołym okiem widać braki trenerskie, drużyna gra chaotycznie, bez pomysłu.
Większości zawodników brakuje motywacji i umiejętności gry.
Filarem drużyny jest Filip, który notabene chyba żałuje pozostania w PGE.
Dość cennymi zawodnikami są Harris i Tatum. Novak i Dilon jako 1 są wielkim
niewypałem. Kostrzewski już dawno powinien dostać kopa i przy okazji zabrać
ze sobą Niedźwiedzia.
Niestety rakiem naszej drużyny jest człowiek, który jest po układach zatrudniony
na cieplutkim stanowisku prezesa. Niestety, to taki krwiopijca, który mimo podcinania
gałęzi na której siedzi i tak za każdym razem ląduje na czterech łapach.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 01 lis 2015, 8:01 
Offline
gaduła
gaduła
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 lut 2012, 15:20
Posty: 369
Lokalizacja: Z-c
Trzeba jasno stwierdzić - mamy świetnie skonstruowany skład i trenera, tylko że na I ligę, nie na TBL, jak widać po tabeli 1-4, tak źle jeszcze nie było, dno i 2 metry mułu.
Myślałem o pierwszej 10, teraz należy zweryfikować. Choć w naszym realnym zasięgu oprócz Startu jest jeszcze Polfa i Stal, czyli szansa na 13-14 m po RS.
Krzysztof pisze:
Niestety rakiem naszej drużyny jest człowiek, który jest po układach zatrudniony
na cieplutkim stanowisku prezesa. Niestety, to taki krwiopijca, który mimo podcinania
gałęzi na której siedzi i tak za każdym razem ląduje na czterech łapach.

Taka prawda, jak zmieni się władza to może z protestem kibiców uda się gościa wyp... i rozliczyć za przekręty. Na następny mecz proponuję skonstruować TACZKĘ.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 01 lis 2015, 11:59 
Offline
obserwator
obserwator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 sie 2009, 12:53
Posty: 287
Lokalizacja: Pieńsk
Ha ha ha powiem tylko tyle...


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 766 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 52  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 104 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  


Support forum phpbb by phpBB3 Assistant
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
NA FORUM OBOWIĄZUJE ZAKAZ UŻYWANIA FORM "PAN" oraz "PANI". Używamy tylko formy bezpośredniej.


Firma DGL - właściciel www.forum.zgorzelec.info nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników.
Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub ccywilną..