Dzisiaj jest 27 kwie 2024, 23:27

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 499 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5 ... 34  Następna
Autor Wiadomość
Post: 26 kwie 2016, 9:30 
Offline
VIP
VIP
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 mar 2011, 10:59
Posty: 3406
Lokalizacja: Zgorzelec
Verkland pisze:
(na pytanie powiedzial ze sie zobaczymy)


Wydaje mi się, że jego wypowiedź była bardziej w kontekście: "zobaczymy" w domyśle co będzie/jak rozwinie się sytuacja.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 26 kwie 2016, 14:31 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 05 kwie 2010, 8:36
Posty: 296
Lokalizacja: Zgorzelec
Nie wydaje mi sie:
Se you next season
A: you bet


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 26 kwie 2016, 16:35 
Offline
obserwator
obserwator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 sty 2016, 23:04
Posty: 271
Byłoby świetnie. Archi to bardzo solidny środkowy jak na polskie realia. Ja bym jednak uznał tą wypowiedź za spontaniczną/nieprzemyślaną. Kirk w swojej zawodowej karierze nie został w jednym klubie dłużej niż sezon, często zmieniał pracodawcę w trakcie rozgrywek.
Z drugiej strony nie jest już młodym graczem, może szukać stabilizacji. Myślę, że chętnie w Zgorzelcu by został, ale z racji tego, że rozegrał chyba najlepszy sezon w swojej karierze będzie chciał podwyżkę, a to już może się okazać nieopłacalne.

W niedzielę oglądałem mecz ligi niemieckiej z dwoma polskimi akcentami. Drużyna Sebastiana Machowskiego Bremerhaven wygrała z Crailsheim Wysockiego, które odpadnie z BBL. Pomyślałem, że fajnie byłoby zobaczyć Konrada z powrotem w Zgorzelcu. Takich walczaków teraz nam właśnie trzeba.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 26 kwie 2016, 19:14 
Offline
pismak
pismak

Rejestracja: 03 sie 2012, 10:17
Posty: 789
heh tak z innej beczki pojawiły się ploty, które o ile są prawdziwe to tylko potwierdzają jakie patologie powoduje przepis o dwóch PL-pasach, otóż ponoć ma się odbywać licytacja pt kontrakt dla Mielonego, kwoty opiewają już w tej chwili w okolicy 600 tyś za dwuletni pergamin :smt021


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 26 kwie 2016, 19:51 
Offline
pismak
pismak

Rejestracja: 20 sty 2014, 19:55
Posty: 521
gargamel pisze:
W niedzielę oglądałem mecz ligi niemieckiej z dwoma polskimi akcentami. Drużyna Sebastiana Machowskiego Bremerhaven wygrała z Crailsheim Wysockiego, które odpadnie z BBL. Pomyślałem, że fajnie byłoby zobaczyć Konrada z powrotem w Zgorzelcu. Takich walczaków teraz nam właśnie trzeba.


Wysocki znowu w Zgorzelecu, to by było :smt050


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 26 kwie 2016, 20:30 
Offline
pismak
pismak

Rejestracja: 20 sty 2014, 19:55
Posty: 521
Na rynku są dostępni zawodnicy, z którymi można już zacząć wstępne rozmowy np.:

Marcin Salamonik, Jarosław Trojan, Kacper Młynarsk, Jakub Patoka, Marcin Flieger, Łukasz Diduszko, Paweł Zmarlak, Przemysław Szymański,...


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 26 kwie 2016, 21:01 
Offline
VIP
VIP
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 mar 2011, 10:59
Posty: 3406
Lokalizacja: Zgorzelec
jimisan pisze:
pojawiły się ploty, które o ile są prawdziwe to tylko potwierdzają jakie patologie powoduje przepis o dwóch PL-pasach, otóż ponoć ma się odbywać licytacja pt kontrakt dla Mielonego, kwoty opiewają już w tej chwili w okolicy 600 tyś za dwuletni pergamin


Jakaś masakra :shock:

Konrada też chętnie zobaczyłbym w naszych barwach :smt023


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 27 kwie 2016, 7:22 
Offline
obserwator
obserwator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 sty 2016, 23:04
Posty: 271
jimisan pisze:
heh tak z innej beczki pojawiły się ploty, które o ile są prawdziwe to tylko potwierdzają jakie patologie powoduje przepis o dwóch PL-pasach, otóż ponoć ma się odbywać licytacja pt kontrakt dla Mielonego, kwoty opiewają już w tej chwili w okolicy 600 tyś za dwuletni pergamin :smt021


Według mnie agent wykorzystuje spore zainteresowanie Mielczarkiem, a te kwoty to tylko gierki, żeby zgarnąć jak najwięcej. Nie wierzę, że Trefl by się tak wykrwawiał za 32 latka, po dobrym sezonie, ale w pokręconym AZS'ie gdzie musiał grać + 30 min z musu. Tym bardziej, że wolnym agentem jest Dylu. Co nie zmienia faktu, że karuzela transferowa ruszyła, pl passy będą schodzić jak świeże bułeczki, a my bez kontraktu sponsorskiego możemy się tylko temu przyglądać...

W tym okresie trzeba grać mądrze. Niech się zabijają o Szewczyka, Kikowskiego, Hicksa, Sokołowskiego, a Turów w tym czasie niech zainteresuje się młodymi Trojanem, Patoką, Kowalczykiem, Borowskim, kadrowiczami z rocznika 93/94, proponując im kontrakty kilkuletnie, co daje klubowi stabilizacje na kolejne sezony.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 27 kwie 2016, 12:05 
Offline
VIP
VIP
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 mar 2011, 10:59
Posty: 3406
Lokalizacja: Zgorzelec
gargamel pisze:
proponując im kontrakty kilkuletnie, co daje klubowi stabilizacje na kolejne sezony.


Dokładnie tak - tylko jesteśmy uzależnieni od wynegocjowanej umowy, a kiedy to będzie, to sam prezes pewnie nie wie, a trzeba pamiętać, że lekko mówiąc nie ma on wysokich notowań.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 27 kwie 2016, 16:09 
Offline
obserwator
obserwator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 sty 2016, 23:04
Posty: 271
manzir pisze:
Dokładnie tak - tylko jesteśmy uzależnieni od wynegocjowanej umowy


Teoretycznie tak. Bez umowy sponsorskiej nie powinno się podpisywać kontraktów z zawodnikami. Z drugiej strony jeśli nie będzie nas stać na takich zawodników jakich wymieniłem wyżej, to nie mamy czego szukać w TBL bo to naprawdę wersja mega oszczędnościowa. Zawsze można się zabezpieczyć kontraktem 1 + 3 jak kiedyś z Kuligiem.

manzir pisze:
a kiedy to będzie, to sam prezes pewnie nie wie, a trzeba pamiętać, że lekko mówiąc nie ma on wysokich notowań.


W takich sytuacjach zazdroszczę Zielonej Górze. Wiele można zarzucać Jasińskiemu, ale w sprawach sponsorskich jest niezastąpiony. Głównie dzięki niemu Stelmet jest w tym momencie hegemonem polskiej ligi i po raz pierwszy od niepamiętnych czasów wiem kto zdobędzie mistrzostwo mimo tego, że PO się jeszcze nie zaczęły.

Jeżeli Stachyra nie ogarnie umowy w maju, to może być naprawdę kiepsko.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 27 kwie 2016, 16:33 
Offline
VIP
VIP
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 mar 2011, 10:59
Posty: 3406
Lokalizacja: Zgorzelec
gargamel pisze:
Wiele można zarzucać Jasińskiemu, ale w sprawach sponsorskich jest niezastąpiony.


Aż tak bardzo nie wychwalałbym go pod niebiosa - oni też grają ponad stan i to od kliku sezonów => problemy z wypłatami, spłatami etc. - to jest tylko to, co my słyszeliśmy, a jak jest rzeczywiście, to wie tylko gruby jasiu - przyjdzie czas, że i oni zderzą się ze ścianą, bo ilość firemek zielonogórskich chętnych do łożenia na zabawę jasia skończy się i nie będzie za co na bieżąco płacić, nie wspominając o spłacie długów/zaległości.

gargamel pisze:
Jeżeli Stachyra nie ogarnie umowy w maju, to może być naprawdę kiepsko.


Ja się będę cieszył jak uda mu się ta sztuka nawet w czerwcu - ważne, aby dobrze wynegocjować => jakie "umiejętności" ma ten Pan i na ile jest kompetentny, to ciężko powiedzieć ...


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 27 kwie 2016, 19:36 
Offline
pismak
pismak

Rejestracja: 20 paź 2006, 21:23
Posty: 493
Lokalizacja: Zgorzelec
Prezes Turowa: Czuję niedosyt

http://www.polsatsport.pl/wiadomosc/201 ... -niedosyt/


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 27 kwie 2016, 21:50 
Offline
pismak
pismak

Rejestracja: 03 sie 2012, 10:17
Posty: 789
Cypis pisze:


mogli dać na początku stwierdzenie prezesa, że trener wyciągnął maksimum z zespołu, darowałbym sobie czytanie dalej już po pierwszym akapicie...


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 28 kwie 2016, 7:02 
Offline
VIP
VIP
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 mar 2011, 10:59
Posty: 3406
Lokalizacja: Zgorzelec
Za naszym prezesem:

Cytuj:
Czuję niedosyt


Wszyscy czują niedosyt, co jest jak najbardziej zrozumiałe ze względu na najgorszy wynik w historii.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 28 kwie 2016, 8:04 
Offline
gaduła
gaduła
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 lis 2007, 11:24
Posty: 300
Sezon Anwilu daje nadzieje dla Turowa, rok temu po raz pierwszy bez PO, w tym sezonie możliwe, że nawet finał.
http://ofens.co/dlaczego-igor-milicic-p ... em-sezonu/


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 499 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5 ... 34  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 100 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  


Support forum phpbb by phpBB3 Assistant
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
NA FORUM OBOWIĄZUJE ZAKAZ UŻYWANIA FORM "PAN" oraz "PANI". Używamy tylko formy bezpośredniej.


Firma DGL - właściciel www.forum.zgorzelec.info nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników.
Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub ccywilną..