Dzisiaj jest 27 kwie 2024, 22:06

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 953 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 64  Następna
Autor Wiadomość
Post: 07 wrz 2016, 20:57 
Offline
pismak
pismak

Rejestracja: 20 sty 2014, 19:55
Posty: 521
PGE Turów Zgorzelec - CEZ Basketball Nymburk 78:99
tym czasem Stelmet Zielona Gora - CEZ Basketball Nymburk 67:82
http://www.basket-nymburk.cz/zapasy/a-tym/3313/
ja wiem, że brakowało Dziewicy, Bestii i Zamoya, ale to przecież mistrz.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 07 wrz 2016, 21:10 
Offline
pismak
pismak

Rejestracja: 20 paź 2006, 21:23
Posty: 493
Lokalizacja: Zgorzelec
Bilety na 25 września
http://ebilety.eu/rezerwacja/termin.html


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 07 wrz 2016, 21:47 
Offline
pismak
pismak

Rejestracja: 20 sty 2014, 19:55
Posty: 521
Cypis pisze:


zaczyna się dojonko, zamiast przyciągnąć tych jeszcze niezdecydowanych,
to mamy od razu z grubej rury zniechęcanie, chyba jednak prezes nie odrobił lekcji
i zapomniał, że bez wsparcia kibiców, to marnie wygląda drużyna, zwłaszcza ta niskobudżetowa


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 07 wrz 2016, 22:01 
Offline
gaduła
gaduła
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 lis 2007, 11:24
Posty: 300
Krzysztof pisze:
Cypis pisze:


zaczyna się dojonko, zamiast przyciągnąć tych jeszcze niezdecydowanych,
to mamy od razu z grubej rury zniechęcanie, chyba jednak prezes nie odrobił lekcji
i zapomniał, że bez wsparcia kibiców, to marnie wygląda drużyna, zwłaszcza ta niskobudżetowa


Sorry, ale co ty pieprzysz? To jest 10 zł za bilet w najlepszych sektorach. Mega dojenie kibiców. Chyba trzeba protest zorganizować.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 08 wrz 2016, 0:13 
Offline
VIP
VIP
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 mar 2011, 10:59
Posty: 3406
Lokalizacja: Zgorzelec
Bilety nawet nie po 10, a jedynie 9 PLN'ów - cena jednocyfrowa :smt023

Na organizowany przez nas turniej też trzeba było kupić bilety i to w wyższej cenie 8)

Za piątaka to można jedynie kupić jakąś chińszczyznę w sklepie "Wszystko po 5 zł" ;)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 08 wrz 2016, 7:31 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 05 kwie 2010, 8:36
Posty: 296
Lokalizacja: Zgorzelec
Krzysztof na Orlikach masz za darmo :)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 08 wrz 2016, 8:54 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 sty 2008, 18:21
Posty: 1551
Lokalizacja: Zgorzelec
Krzysztof pisze:
zaczyna się dojonko, zamiast przyciągnąć tych jeszcze niezdecydowanych,
to mamy od razu z grubej rury zniechęcanie, chyba jednak prezes nie odrobił lekcji
i zapomniał, że bez wsparcia kibiców, to marnie wygląda drużyna, zwłaszcza ta niskobudżetowa


Poza zwyklym meczem maja byc jeszcze inne dodatkowe atrakcje. W zeszlym roku nie przypominam sobie takiej prezentacji. Dwa lata temu (w sezonie bogatym i euroligowym) prezentacja byla przed meczem PLK - z wideomapingiem. Wiec w tym roku tragedii nie ma.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 08 wrz 2016, 9:08 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 20 lis 2015, 11:02
Posty: 62
WILKI MORSKIE SZCZECIN troche slabo no ale w tym meczu nie oto chodzi :)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 08 wrz 2016, 9:55 
Offline
gaduła
gaduła
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 lis 2007, 11:24
Posty: 300
yARO_81 pisze:
Krzysztof pisze:
zaczyna się dojonko, zamiast przyciągnąć tych jeszcze niezdecydowanych,
to mamy od razu z grubej rury zniechęcanie, chyba jednak prezes nie odrobił lekcji
i zapomniał, że bez wsparcia kibiców, to marnie wygląda drużyna, zwłaszcza ta niskobudżetowa


Poza zwyklym meczem maja byc jeszcze inne dodatkowe atrakcje. W zeszlym roku nie przypominam sobie takiej prezentacji. Dwa lata temu (w sezonie bogatym i euroligowym) prezentacja byla przed meczem PLK - z wideomapingiem. Wiec w tym roku tragedii nie ma.


Np koncert Sokoła i Marysi Starosta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 08 wrz 2016, 10:02 
Offline
pismak
pismak

Rejestracja: 03 sie 2012, 10:17
Posty: 789
e tam, nie przesadzajmy i tak mamy jedne z najtańszych biletów w kraju, a mimo wszystko za darmo się wiele zrobić nie da... dodatkowo koncert - również świetnie:))

A i to nie koniec - rodzice zgłaszajcie dzieciaki :smt023
http://ksturow.eu/artykuly/item/616-pok ... i-pge.html


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 08 wrz 2016, 13:32 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 lip 2008, 7:18
Posty: 1017
Lokalizacja: Zgorzelec
Bardzo dobrze, że klub zainteresował się najmłodszymi. Od najmłodszych lat powinno budować się przywiązanie do klubu u młodego pokolenia. Fajnie jakby klub pomyślał o "Sektorze Rodzinnym", gdzie rodzice mogliby oglądać meczyk wspólnie z innymi rodzinami i swoimi dzieciakami. Przy tym można byłoby zorganizować zabawy np. z maskotkami itp.
Będą wyniki, będzie frekwencja. Dobra postawa drużyny przyciąga kibiców. Ja bym poszedł jeszcze dalej. Prezes mówił o zaangażowaniu klubu na mieście i w regionie. O meczach powinny informować lokalne media. Można by dzień przed meczem wywieszać flagi z barwami klubowymi, które by przypominały o meczu, a z ratusza mógłby lecieć klubowy hymn ( jeżeli takowy jest ) - tak chyba dzieje się przed meczami Jagielonii. Mecze Turowa powinny urastać do rangi święta w mieście i regionie. Powinny być traktowane jak największa impreza, na której można fajnie spędzić czas. Można wykorzystać inne imprezy, jak chociażby Europa Maraton, Jakuby, Karbonalia i rozdawać plakietki czy koszulki z zaproszeniem na sezon. Karta Kibica mogłaby mieć ten przywilej, że w innych sklepach można by przyoszczędzić. Wykorzystać "50" i ją oflagować i pooklejać "Turem"

To tak na szybkiego co mi do głowy przyszło.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 08 wrz 2016, 14:27 
Offline
VIP
VIP
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 mar 2011, 10:59
Posty: 3406
Lokalizacja: Zgorzelec
Pomysły dobre - wyślij do klubu :)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 08 wrz 2016, 22:26 
Offline
pismak
pismak

Rejestracja: 20 sty 2014, 19:55
Posty: 521
Wspaniała krytyka hejterów, którzy nie zrozumieli, że nie jest problemem te 9 zł, lub 2,15€.
Zaczynam, rzekomo, nowy rozdział w historii naszego klubu. Robimy porządki, zmieniamy szaty, wcześniej prezesa, później sztab szkoleniowy i staramy się pozyskać starych/nowych kibiców np. dzięki tym, którzy już grali w naszych barwach. Niestety czasami żeby zarobić trzeba coś najpierw "dać". Nie jestem kibicem z łapanki !!! Na dobre i złe trwam od 37 lat, więc jak ktoś chce wypomnieć mi owe 5 zł., to proszę bardzo. Tak na marginesie, za tą kasę z biletów na Turów, którą wydałem wraz z moją rodziną, to uzbierałbym już na samochód w klasie B prosto z salonu. Jednak skupmy się na tym dać, żeby brać!!! Niestety gro Forowiczów ma blade pojęcie o przynęcie, to tak trochę jak z kiełbasą wyborczą, z tą różnicą, że klub i zawodnicy nie powinni obiecywać, tylko tyrać na wynik, na stałą frekwencję, na swoją markę, na zżycie się z barwami klubu ludzi z regionu. Turów potrzebuje wędki, a nie ryb i chciałbym, żeby zrozumiał to obecny prezes, który jak do tej pory zapowiadał się całkiem dobrze.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 08 wrz 2016, 22:55 
Offline
gaduła
gaduła
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 lut 2012, 15:20
Posty: 369
Lokalizacja: Z-c
hakunamakata pisze:
Bardzo dobrze, że klub zainteresował się najmłodszymi. Od najmłodszych lat powinno budować się przywiązanie do klubu u młodego pokolenia. Fajnie jakby klub pomyślał o "Sektorze Rodzinnym", gdzie rodzice mogliby oglądać meczyk wspólnie z innymi rodzinami i swoimi dzieciakami. Przy tym można byłoby zorganizować zabawy np. z maskotkami itp.
Będą wyniki, będzie frekwencja. Dobra postawa drużyny przyciąga kibiców. Ja bym poszedł jeszcze dalej. Prezes mówił o zaangażowaniu klubu na mieście i w regionie. O meczach powinny informować lokalne media. Można by dzień przed meczem wywieszać flagi z barwami klubowymi, które by przypominały o meczu, a z ratusza mógłby lecieć klubowy hymn ( jeżeli takowy jest ) - tak chyba dzieje się przed meczami Jagielonii. Mecze Turowa powinny urastać do rangi święta w mieście i regionie. Powinny być traktowane jak największa impreza, na której można fajnie spędzić czas. Można wykorzystać inne imprezy, jak chociażby Europa Maraton, Jakuby, Karbonalia i rozdawać plakietki czy koszulki z zaproszeniem na sezon. Karta Kibica mogłaby mieć ten przywilej, że w innych sklepach można by przyoszczędzić. Wykorzystać "50" i ją oflagować i pooklejać "Turem"

To tak na szybkiego co mi do głowy przyszło.


Mam nadzieję, że o twoich pomysłach przeczytał ktoś z zarządu - w skondensowanej formie podałeś wszystko, no prawie wszystko na "tacy". :smt023


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 08 wrz 2016, 23:46 
Offline
pismak
pismak

Rejestracja: 20 sty 2014, 19:55
Posty: 521
hakunamakata pisze:
Bardzo dobrze, że klub zainteresował się najmłodszymi. Od najmłodszych lat powinno budować się przywiązanie do klubu u młodego pokolenia.


W tym wpisie odniosę się tylko do cytatu powyżej.
Jakoś osobiście, w okresie inaczej pojmowanej demokracji, nie zauważyłem, żeby Klub chciał zarazić do koszykówki najmłodszych Zgorzelczan.
W okrutnych czasach komuny dzieci przedszkolne korzystały z takich przywilejów jak wstęp wolny
i darmowa komunikacja, a za te uczące się i studiujące w ostateczności trzeba było zapłacić 33%.
Osobiście 100% płaciłem za karnet mojego syna od czasów maratońskiej, gdzie i tak 2/3 jego miejsca zajmowali jegomoście w wadze powyżej 100 kg. Nie raz zdarzyło się, że musiałem brać swojego syna na kolana, bo jakiś tępy tłuścioch siedzący obok był w stanie upojenia i nie kontrolował swojego obwisłego ciała.
Na tak zwanej nowej hali niestety nadal za moje dziecko płacę i płaczę, bo jakiegoś konkretnego rabatu niet.
To ma być zainteresowanie klubu najmłodszymi ???!!!

Młode pokolenie, to przyszłość, klubu, miasta, regionu, państwa, ale niestety zapominają o tym ci, którzy mogą wkrótce zostać w osamotnieniu.

Darmowy sektor "Dzieci dla Dzieci" !!!!!!
"Dziecko gratis, wprowadza Rodzica"
itd., itp.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 953 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 64  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 120 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  


Support forum phpbb by phpBB3 Assistant
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
NA FORUM OBOWIĄZUJE ZAKAZ UŻYWANIA FORM "PAN" oraz "PANI". Używamy tylko formy bezpośredniej.


Firma DGL - właściciel www.forum.zgorzelec.info nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników.
Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub ccywilną..