Dzisiaj jest 20 kwie 2024, 2:31

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 337 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 23  Następna
Autor Wiadomość
Post: 22 paź 2017, 15:30 
Offline
pismak
pismak

Rejestracja: 20 paź 2006, 21:23
Posty: 493
Lokalizacja: Zgorzelec
A najcenniejsza jest ta deklaracja !!!!!!!!!!!!! :smt026

https://www.facebook.com/kksturow/?hc_r ... 2g&fref=nf


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 22 paź 2017, 19:24 
Offline
VIP
VIP
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 mar 2011, 10:59
Posty: 3406
Lokalizacja: Zgorzelec
Świetny mecz i emocje.

W zasadzie u każdego zawodnika można znaleźć plusy i minusy - mamy taką drużynę na jaką nas stać. Trenera też wolelibyśmy lepszego.
Mogę powiedzieć, że walczą, zostawiają serducho na parkiecie i to się bardzo ceni.

Jeden zawodnik mnie bardzo irytuje. Mack. Dla mnie to niewypał. Może i jest szybki, ale jego decyzje są słabe. Wymieniłbym go, póki jeszcze czas.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 22 paź 2017, 20:06 
Offline
pismak
pismak

Rejestracja: 20 paź 2006, 21:23
Posty: 493
Lokalizacja: Zgorzelec
Ja pitole manzir masz odpowiedz trenera co do twojej wymiany bo może nie oglądałeś meczu albo nie czytałeś

Bardzo istotnym czynnikiem była gra Mylesa Macka. Jest szybki, dobrze penetruje i chciałem by atakował wysokich zawodników w ”pomalowanym”, a następnie kończył akcje rzutem lub szukał otwartych strzelców. I był moment, w którym powiedzieliśmy, że gramy tylko akcje pick&roll na Mylesa, a on to wykorzystał i wykonał świetną robotę. To był bardzo ważny moment, który odmienił ten mecz - analizował Fischer.

i jeszcze cytat z forum basketu TUR KAN

Cichym bohaterem był ten najmniejszy. Kamil zbyt często zostawał za Mackiem. Ten albo penetrowal albo dostarczał przesyłki na obwód

TYLE W TEMACIE


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 22 paź 2017, 20:47 
Offline
VIP
VIP
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 mar 2011, 10:59
Posty: 3406
Lokalizacja: Zgorzelec
Jedna jaskółka wiosny nie czyni.

To co mu się wczoraj udało, to się udało - trzeba też pamiętać o tym, co nie wyszło.
Wcześniejsze jego mecze przemilczę.
Rybak go wczoraj pochwalił, bo coś mu tam wyszło - chciał mu otrzeć łzy, po tym jak w poprzednich meczach jechał po nim jak po burej suce.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 22 paź 2017, 23:09 
Offline
obserwator
obserwator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 sty 2016, 23:04
Posty: 271
Manzir bez dwóch zdań podzielam twoje zdanie co do Macka. Gość dał impuls do odrabiana, to fakt. Te 3 akcje z rzędu naprawdę pomogły, ale gdyby nie zwycięstwo to każdy wieszał by na nim psy bo przez większość spotkania był kompletnie bezproduktywny i po raz kolejny udowodnił, że nie potrafi bronić. Gość był szykowany na lidera zespołu, a zawiódł. Okazało się, że kompletnie nie ogarnia gry pozycyjnej. Czasami mam wrażenie, że nawet nie chce wychodzić do piłki i najlepiej jakby przeprowadził ktoś inny. Jedyne w czym się sprawdza to szybki atak, ale tego nie można grać przecież ciągle. Ku**a o jakich pick&rollach mówi Fisher? Jak raz udało mu się skutecznie zagrać z wysokim to jest max. Korzystał z zasłon i penetrował, okej, ale to nie jest pick&roll. Słowa Fishera jeszcze w euforii po zwycięstwie. Cieszył się, że w końcu dostał od niego cokolwiek i tyle. Gdyby drugim rozgrywającym był ktoś naprawdę wybitny to Mack na te 10/15 minut mógłby zostać. Niestety jest Han, który ma również wiele braków, ale mimo wszystko bardziej pasuje do stylu gry Turowa. Ten zespół udowodnił, że ma potencjał, a gdyby wzmocnić go prawdziwym rozgrywającym to mógłby naprawdę wiele namieszać.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 24 paź 2017, 14:20 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 14 gru 2013, 20:41
Posty: 228
Lokalizacja: Pieńsk
gargamel pisze:
Manzir bez dwóch zdań podzielam twoje zdanie co do Macka. Gość dał impuls do odrabiana, to fakt. Te 3 akcje z rzędu naprawdę pomogły, ale gdyby nie zwycięstwo to każdy wieszał by na nim psy bo przez większość spotkania był kompletnie bezproduktywny i po raz kolejny udowodnił, że nie potrafi bronić. Gość był szykowany na lidera zespołu, a zawiódł. Okazało się, że kompletnie nie ogarnia gry pozycyjnej. Czasami mam wrażenie, że nawet nie chce wychodzić do piłki i najlepiej jakby przeprowadził ktoś inny. Jedyne w czym się sprawdza to szybki atak, ale tego nie można grać przecież ciągle. Ku**a o jakich pick&rollach mówi Fisher? Jak raz udało mu się skutecznie zagrać z wysokim to jest max. Korzystał z zasłon i penetrował, okej, ale to nie jest pick&roll. Słowa Fishera jeszcze w euforii po zwycięstwie. Cieszył się, że w końcu dostał od niego cokolwiek i tyle. Gdyby drugim rozgrywającym był ktoś naprawdę wybitny to Mack na te 10/15 minut mógłby zostać. Niestety jest Han, który ma również wiele braków, ale mimo wszystko bardziej pasuje do stylu gry Turowa. Ten zespół udowodnił, że ma potencjał, a gdyby wzmocnić go prawdziwym rozgrywającym to mógłby naprawdę wiele namieszać.


W pełni się z Tobą zgadzam. Ja tam twierdzę, że Mack to jednak niewypał. Fischer go broni, to oczywiste, bo pewnie on odpowiada za jego transfer. Takie tłumaczenie o pick&rollach itp. mnie nie interesuje bo rozgrywający ma dyrygować drużyną, ustawiać zagrywki, zmieniać je w razie potrzeby itp. a Fischer robi coś odwrotnego, bo próbuje dostosować grę drużyny do tego co umie Mack. Tak jak mówisz, tym razem to mogło się udać, bo Milicić nie umiał na to zareagować ale przy innych drużynach i bardziej ogarnietych trenerach ta strategia ;) z pewnością nie wypali i co wówczas może dać nam Mack?
Aha, zapomniałem dodać, że mówię o jego przydatności do zespołu jako PG, bo na SG z pewnością byłby bardziej pożyteczny.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 24 paź 2017, 16:27 
Offline
VIP
VIP
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 mar 2011, 10:59
Posty: 3406
Lokalizacja: Zgorzelec
Na SG może byłby przydatny, ale on przychodził do nas w roli lidera i kreatora gry. Jedno i drugie wychodzi mu mizernie. Czekam na jego wymianę. Mam nadzieję, że Rybak straci w końcu cierpliwość do niego.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 25 paź 2017, 8:34 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 lip 2008, 7:18
Posty: 1017
Lokalizacja: Zgorzelec
Zapewne grono decyzyjne klubu i trener rozmawiają o składzie i możliwościach jego ewentualnego wzmocnienia. Tylko, że teraz najważniejsze staje się wyjście z finansowego dołka i uregulowanie zobowiązań. Gdyby nie dług skład wyglądałby z pewnością inaczej. Tak czy owak czeka nas duży rollercoaster. Możliwe, że u siebie będziemy mocni a na wyjazdach już niekoniecznie. Póki co stan 3-2 przed sezonem brał bym w ciemno. Powoli kształtuje się hierarchia.Widać po statystykach i grze kto dostarcza dużo punktów, gdzie są mankamenty, kto jest niespodzianką a kto niewypałem.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 26 paź 2017, 15:45 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 05 kwie 2010, 8:36
Posty: 296
Lokalizacja: Zgorzelec
I po dopingu na hali :) Kapec chyba faktycznie chce zgasić światło jako ostatni.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 26 paź 2017, 15:58 
Offline
pismak
pismak

Rejestracja: 20 paź 2006, 21:23
Posty: 493
Lokalizacja: Zgorzelec
Popieram oświadczenie klubu w 100 procentach !Takiego dopingu nikt sobie nie życzy i Turów nie potrzebuje !
Pisanie że pozbycie się rozrabiaków z hali jest "gaszeniem światła " to największa głupota jaką czytałem.
Klub już dawno powinien wygonić kiboli przenoszących zachowanie z boisk piłkarskich !!!!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 26 paź 2017, 18:45 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 05 kwie 2010, 8:36
Posty: 296
Lokalizacja: Zgorzelec
Sobie popieraj :) juz niedługo częstszym od kibica kszyku będzie dźwięk trawionej pizzy :)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 26 paź 2017, 19:55 
Offline
pismak
pismak

Rejestracja: 03 sie 2012, 10:17
Posty: 789
a co to się narobiło? gówniarzeria się popłakała, że ktoś im zwrócił uwagę, że doping nie polega na notorycznym rzucaniu mięsem? za mało zwojów na mózgu aby dopingować z zachowaniem odrobiny kultury?

edit

na marginesie zobaczycie ilu zostało kibiców w KK, a większość zrezygnowała bo miała dość utożsamiania się z chamstwem, które niestety było znakiem rozpoznawczym zasmuconej niechęcią do wulgaryzmów grupy kibiców...


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 26 paź 2017, 20:09 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 05 kwie 2010, 8:36
Posty: 296
Lokalizacja: Zgorzelec
Jimi nikt się nie popłakał prędzej zostały stwierdzone pewne fakty. Od kilku lat mecze z Anwilem czy Zielona kończyły się podobnie i z tego co pamiętam to zawsze ty plakales jacy to ci kibice zli i nikt ci zwojów nie prostowal. Poza tym przed Anwilem było spotkanie z Mirkiem i zostało mu powiedziane ze są tezy mecze w sezonie ze nie można dać rękojmi za zachowanie. Poza tym on sam stwierdził że nie tyle wulgaryzmy co agresja i bójki mu przeszkadzają bo za to są kary. Wiec bardziej to chodzi o jego pomrocznosc niż nasz płacz. My płakać nie zamierzamy :) czas na piknik


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 26 paź 2017, 20:23 
Offline
pismak
pismak

Rejestracja: 03 sie 2012, 10:17
Posty: 789
:lol: :lol: :lol:
sory ale to oświadczenie nie pozostawia złudzeń - to zwykłe gówniarskie popłakanie się, zabranie zabawek i wyniesienie się z piaskownicy na złość wszystkim, również klubowi, któremu się ponoć kibicuje... z resztą nie pierwszy już raz... i to właśnie definiuje was jako "super" kibiców...

Owszem zawsze zwracałem uwagę na chamstwo i cieszę się, że w końcu ktoś w klubie również to dostrzega... gdyby ktoś zajął się tym wcześniej, może nie byłoby już tego problemu...

EOT z mej strony


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 26 paź 2017, 20:31 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 05 kwie 2010, 8:36
Posty: 296
Lokalizacja: Zgorzelec
Jakby nie było ci gowniarze to doping :)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 337 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 23  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 29 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  


Support forum phpbb by phpBB3 Assistant
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
NA FORUM OBOWIĄZUJE ZAKAZ UŻYWANIA FORM "PAN" oraz "PANI". Używamy tylko formy bezpośredniej.


Firma DGL - właściciel www.forum.zgorzelec.info nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników.
Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub ccywilną..