Dzisiaj jest 18 kwie 2024, 9:29

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 337 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 23  Następna
Autor Wiadomość
Post: 26 paź 2017, 21:26 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 lip 2008, 7:18
Posty: 1017
Lokalizacja: Zgorzelec
Świat się nie zawali - chyba. Taka reakcja na oświadczenie klubu potwierdza tezę, że Balkoniarze klubu nie traktują poważnie. O pisk butów na parkiecie bym się nie obawiał. Możliwe, że pod nieobecność Balkoniarzy, pozostali zintensyfikuja siły i postanowią wesprzeć zawodników dobrym dopingiem.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 27 paź 2017, 0:49 
Offline
pismak
pismak

Rejestracja: 21 sty 2009, 2:29
Posty: 404
Lokalizacja: Bogatynia
jimisan pisze:

na marginesie zobaczycie ilu zostało kibiców w KK, a większość zrezygnowała bo miała dość utożsamiania się z chamstwem, które niestety było znakiem rozpoznawczym zasmuconej niechęcią do wulgaryzmów grupy kibiców...


A mnie się wydawało że KK osłabło w siły przez węwnętrzne kłótnie i piknikowanie.


Spoko wszelkie ch.... itd itp przy byle okazji są solą w oku , ale czytając teraz co wy tu wypisujecie szlag mnie trafia. Kto nie ku...ił podczas meczy z Asseco za ich złotych lat , lub nie obrzucał mięsem anwilowców ? Turów znany był z dobrego dopingu , jeśli trzeba było to i nawet składającego się z łaciny. A teraz Co? KK czując się grupa uprzywilejowaną ( wcześniej nawet można było powiedzieć że czuli się jako jedyna grupa która ma prawo prowadzić zorganizowany doping ) korzysta z każdej okazji do dopieorzenia młodym. Podczas prób do gadania się z B'11 chcieli być strona decyzyjna. Doping u nich wygląda kulawo , ale wymadrzac się to drzec się potrafią.

Szkoda tylko że takie pieprzenie się zawala szanse na dobry doping. Ich prezes gdyby miał jaja dawno by powiedział wy prowadzicie doping , my dajemy gardła i zobaczymy jak to będzie. I w 100% nie było by takich problemów.

Tak na marginesie , dla tych doświadczonych i oburzonych kibiców, mój pierwszy mecz Turowa w życiu "ubrany" był w słowa " KU...A MAĆ TURÓW GRAĆ , a pierwszy wyjazdowy do Włocławka w " wypie.... ć " .

Że tak powiem na koniec " Polak polakowi i porażki zazdrości "


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 27 paź 2017, 7:02 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 lip 2008, 7:18
Posty: 1017
Lokalizacja: Zgorzelec
Kilka uwag :
1. Jeżeli dobrze doczytałem oświadczenie klubu uwagi nie były skierowane tylko do Balkoniarzy ale i do kibiców z KK Tur;
2. Klub pietnuje chamskie zachowanie, ponieważ to grozi dotkliwymi karami finansowymi a wiadomo, że liczą każdy grosz aby klub jako tako funkcjonował;
3. Nikt przy zdrowych zmysłach nie będzie tolerowal chuliganskich wybryków - ustawa o imprezach masowych
Powtarzam świat bez Balkoniarzy istniał będzie. Zawieszenie dopingu prawdopodobnie doprowadzi do tego, że nikt z klubu jak i sami zawodnicy poważnie ich traktowac nie będą. Skoro swoje idee i miłość do klubu się wyspiewuje a potem foch ? Dziecinada i brak powagi.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 27 paź 2017, 8:32 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 05 kwie 2010, 8:36
Posty: 296
Lokalizacja: Zgorzelec
Mariusz chyba jednak nie wiele zrozumiałeś :( nie chce mi się tu tłumaczyć. Może na meczu


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 27 paź 2017, 8:47 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 lip 2008, 7:18
Posty: 1017
Lokalizacja: Zgorzelec
Może nie zrozumiałem. Oglądałeś "Dzień Świra "? " Moja jest tylko racja i to święta racja.Bo nawet jak jest twoje to moje jest mojsze zl niż twoje. .....moja racja jest najmojsza ". Jeżeli przedkłada się partykularne interesy ponad dobro ogółu, w tym przypadku klubu, któremu się kibicuje to jest jak jest. Mleko zostało wylane. Niech każdy robi co chce.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 27 paź 2017, 9:13 
Offline
VIP
VIP
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 mar 2011, 10:59
Posty: 3406
Lokalizacja: Zgorzelec
Wulgaryzmy zawsze leciały jak atmosfera/temperatura meczu rosła - nie chodzi o rzucanie bluzgów w gorących chwilach, ale o niepotrzebne zaczepki. Popieram apel klubu.
Balkoniarze nie powinni zachowywać się jak rozwydrzone dzieci. Zgadzam się z hakunamakata, że bez Balkoniarzy przeżyjemy, a może to da bodziec do zorganizowania się nowej grupy i dopingu. Zobaczymy jaki mają charakter i czy rzeczywiście dobro klubu, to ich najwyższy cel.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 27 paź 2017, 12:04 
Offline
obserwator
obserwator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 sty 2016, 23:04
Posty: 271
Być może nie powinienem się wypowiadać na temat kibicowania skoro od kilku lat już czynnie nie kibicuje, ale uważam, że bez balkoniarzy będzie straszna stypa. KK Tur to prehistoria. Kibicujących tam pozostała garstka, ale są to gardła, które lata świetności mają już dawno za sobą.

ALE! Oświadczenie klubu jak najbardziej szanuję. Bez balkoniarzy nie będzie dopingu, ale trudno.

Ludzie... przyjeżdża garstka kibiców z Anwilu (w tym sporo kobiet) i takie jazdy? Naprawdę jedna przyśpiewka wystarczy by pokazać swoją niechęć do przyjezdnych. Poza tym przecież można to fajnie zrobić bez użycia wulgaryzmów. Rękoczyny na trybunach też nie biorą się z niczego. To jest przecież efekt prowokowania się podczas dopingu. Ludzie KU**A po co wam to?! Na czym wam tak naprawdę zależy. Chcecie wspierać klub krzyczcie Turów! Najgorsze jest w tym wszystkim to, że prawdopodobnie tam jest sporo ludzi, którzy chcą normalnie kibicować, ale nie chcą odstawać od góry, która tych balkoniarzy prowadzi.

Ja mimo wszystko wierzę, że kilku balkoniarzy, którym zależy na głośnym dopingu i wspieraniu klubu, a nie wyzywaniu się nawzajem przyjdzie na Szczecin i zedrze gardła w kulturalny sposób. Powtarzam bez balkoniarzy nie ma dopingu. Jesteście tu niezbędni, ale pokażcie klasę i bez fochów prowadźcie kulturalny doping.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 27 paź 2017, 17:04 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 30 gru 2008, 17:57
Posty: 59
Lokalizacja: Zgorzelec
Moi drodzy, nikt nie mówi, że My, kibice Turowa musimy pałać miłością, włazić w cztery litery kibicom innych drużyn. Jako kibice naszej drużyny powinniśmy bronić swego, swoich kibiców, barw i dobrego imienia klubu.
Pamiętam, jak na Maratońską przyjeżdżali kibice innych drużyn, były mecze że nasi kibice kibicowali wspólnie z przyjezdnymi, a były takie mecze jak z anwilem, (a powszechnie wiadomo, kibiców anwilu a szczególnie tych z H1 w Polsce nikt nie lubi, właśnie za ich chamskie zachowanie) kiedy to anwilowcy spadali z trybun na siedzących pod nimi naszych kibiców. Na MPKK kibice anwilu nigdy nie byli zapraszani, natomiast kontakty ze stalówką z tego co pamiętam do najgorszych nie należały, domniemam zepsuły się po przejściu do nich Kostka. Zieloną pomijam bo to też jest inna inszość.
Ale nawiązując do ostatniego meczu, kibice anwilu pojawili się u nas pierwszy raz od bardzo długiego czasu i nie wydaje mi się, żeby ta grupa kibiców, próbowała zrobić coś, co mogłoby wzbudzić agresję itp. naszych kibiców. Po prostu kilkanaście osób przyjechało dopingować swój zespół.
I teraz jeśli Wy, (bez wyszczególnienia bo siedzicie razem) KK i Balkoniarze najpierw śpiewacie " u nas (...) jest kultura" a za chwilę jedziecie z grubej rury począwszy od zwyzywania zawodnika (patrz Kostek), skończywszy na "jechać z kur...i " to ja się pytam po jaką chusteczkę śpiewacie o kulturze?
Szacun Wam wszystkim za to, że robicie doping, tego nikt nie neguje, ale będzie tak o ile już nie jest, że kibice Turowa będą widziani tak jak ci z anwilu, jako chamy i prostaki.
Po prostu kibicujcie, nie prowokujcie i nie dajcie się sprowokować, a przede wszystkim nie obrażajcie się, że ktoś zwrócił uwagę !!! Pozdro


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 27 paź 2017, 20:38 
Offline
pismak
pismak

Rejestracja: 20 sty 2014, 19:55
Posty: 521
Słabo stoi ten klub kibica, nie ważne pod czyimi wodzami. Gówno, gówno wielkie gówno, potrafi tylko obrażać, a doping swojej drużyny, to drugi plan!!! Zgadzam się, że mamy na trybunach piknikowców, ale dlaczego małolaty obrażają wszystkich wokół?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 28 paź 2017, 5:50 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 05 kwie 2010, 8:36
Posty: 296
Lokalizacja: Zgorzelec
PopracujeMy, będzie dobrze i jeszcze będziecie z nas dumni ;)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 28 paź 2017, 12:52 
Offline
VIP
VIP
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 mar 2011, 10:59
Posty: 3406
Lokalizacja: Zgorzelec
Verkland brawo za deklarację i decyzję - czekamy na efekty :smt023


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 30 paź 2017, 18:06 
Offline
VIP
VIP
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 mar 2011, 10:59
Posty: 3406
Lokalizacja: Zgorzelec
Ależ cisza po porażce!

Klątwa wyjazdowych meczów trwa. Po trzech wygranych z rzędu na swoim parkiecie wracamy do rzeczywistości, czyli przeciętniaka ligowego. Można było wygrać z piernikami, ale zabrakło jakości w grze i skuteczności.

W sobotę gościmy Kinga i mam nadzieję, że będzie kolejne zwycięstwo.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 31 paź 2017, 12:56 
Offline
pismak
pismak

Rejestracja: 20 sty 2014, 19:55
Posty: 521
Ostatni mecz obnażył nasze braki kadrowe.
Mamy tylko dwóch zawodników dzięki którym możemy wygrać trudny mecz.
Wystarczy, żeby w gorszej formie był Cameron Ayers lub Stefan Balmazović
i jest pozamiatane. Nie możemy liczyć na żadną z jedynek, a w moim przekonaniu
zwłaszcza na Francisa Hana. Wyniku nie są w stanie pociągnąć również podkoszowi.
Nie dostarczają drużynie ani zbyt wielu punktów i o dziwo bardzo mało zbiórek.
Na koniec chciałbym zauważyć, że chyba trener powinien pozwolić, aby mógł dać się
wykazać na boisku Jakub Koelner.
Tak już całkiem, całkiem na koniec, mam apel do naszego podwórkowego kolegi
BARTEK wróć na tory z zeszłego sezonu!!!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 31 paź 2017, 13:34 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 lip 2008, 7:18
Posty: 1017
Lokalizacja: Zgorzelec
Parafrazując cytat : Turów, Wy wyżej 10 miejsca z tym składem nie podskoczycie . Sulima, solidny podkoszowy pobawil się z naszymi klockami pod koszem, a Cosey robił z naszym obwodem co chciał. Korekty w składzie wskazane , skoro jednak nie na kasy to nie ma tematu wzmocnień.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 02 lis 2017, 15:14 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 14 gru 2013, 20:41
Posty: 228
Lokalizacja: Pieńsk
hakunamakata pisze:
... skoro jednak nie na kasy to nie ma tematu wzmocnień.


To zrozumiałe. Wszyscy widzimy, że rozegranie jest bolączką Turowa. Więc może spróbować trochę przetasować zawodników? Tak jak napisał @Krzysztof, spróbować ogrywać na pg kogoś innego? Może właśnie Koelner mógłby dostać parę minut więcej, a Macka dać na jego nominalną pozycję, czyli sg? Zwróćcie uwagę, że te jego "wjazdy" pod kosz robią różnicę i ubarwiają z korzyścią grę Turowa. Tak było w QIV, w meczach z rotwailerami jak i piernikami.
Z Macka na pewno większy pożytek byłby na sg niż na pg. Co do Koelnera to nie wiem dokładnie czy byłaby to jakaś duża korzyść dla drużyny. Przecież nie musi zdobywać punktów. Może, gdyby nabrał trochę więcej pewności, mógłby wykreować jakieś akcje dla innych? Skoro w poprzednich sezonach mogliśmy grać Gospodarkiem, to co nam zależy spróbować zagrać teraz Koelnerem? Może to będzie wartość dodana, może w ten sposób więcej pożytku będziemy mieć na sg niż strat na pg? W ostateczności, w razie kryzysu zawsze można ponownie wykorzystać Macka na pg. Nie chcę tutaj uchodzić za jakiegoś znawcę tematu ale może warto tutaj podyskutować na ten temat?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 337 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 23  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 14 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  
cron


Support forum phpbb by phpBB3 Assistant
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
NA FORUM OBOWIĄZUJE ZAKAZ UŻYWANIA FORM "PAN" oraz "PANI". Używamy tylko formy bezpośredniej.


Firma DGL - właściciel www.forum.zgorzelec.info nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników.
Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub ccywilną..